Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2013., 19:32   #21
Tako je. Prvo je neodržavan a drugo kvar na servu je tolko jednostavan za skužit da bi da si došo tu i pitao, znao odma sve. I na tome si mogo rušit cijenu.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 19:53   #22
Pretpostavlja san da je kvacilo,malo zacvili,zaškripi a i kad radin vagu zajebano je par puta mi se ugasi bez obzira sta neman 10 godina iskustva u voznji s novim automobilima nikad da mi se ugasi.A ovaj mehanicar je reka da je auto solidan prominija to sta je triba minjat i reka mi sada si miran 10 000 kilometara ima par dana da vozin i vec vidin da zafrkaje e.
Onda koliko bi me to kostalo kvacilo,servo....
Mystery Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 20:02   #23
750 kn set kvačila do 900 ovisno koja marka. Rad 400-500. Volan 1200-1500 kn sa radom, izmjena senzora i kalibracijom. Toliko koliko si do sad uložio ti još treba.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 20:18   #24
jesi ti vodio mehanicara sa sobom kad si kupovao auto
ili si slijepo vjerovao prodavacu?
kupit auto pa odmah ulozit jos toliko novaca u njega?
ali ako ga hoces vozit jos dugo morat ces ulozit u njega......
kao sto si i sam skuzio kad jednom krene sve ide jedno za drugim....
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 21:11   #25
evo nađe se i za 50kn set obavezne auto opreme
http://www.njuskalo.hr/ostala-autoop...-oglas-7549815
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 16:50   #26
Mehanicar ga je pogleda lipo i reka sve sta triba radit na njemu,kupija san ga odveja ga kod mehanicara ponovo i gori navedeno mi je sve napravija.
Ali sada kako vozin iskrsen uvik nesto novo
Mystery Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 18:07   #27
Dobro recimo ovo za getribu je trebao skužit mehaničar. Ali servo mu je poznata boljka i da si znao šta gledati, mogo si skužit ti sam. Auto ne mora biti loš. Ali si na servu mogo srušit cijenu. Jer je vlasnik sigurno znao za to i nadao se da nećeš primijetit.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 18:10   #28
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Dobro recimo ovo za getribu je trebao skužit mehaničar. Ali servo mu je poznata boljka i da si znao šta gledati, mogo si skužit ti sam. Auto ne mora biti loš. Ali si na servu mogo srušit cijenu. Jer je vlasnik sigurno znao za to i nadao se da nećeš primijetit.
Ah, svaka se škola plaća...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 19:54   #29
Quote:
Mystery Man kaže: Pogledaj post
Mehanicar ga je pogleda lipo i reka sve sta triba radit na njemu,kupija san ga odveja ga kod mehanicara ponovo i gori navedeno mi je sve napravija.
Ali sada kako vozin iskrsen uvik nesto novo
ne se sekiraj . sve kaj tebi treba za punta 2 ima kod mene na polici. od senzora , centrale , motora volana , mjenjača , motora ( benzin , dizel )... ... pa do zadnje kopče
sve može na pm
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 20:57   #30
A jebiga sada to za servo nije u probnoj voznji stekalo,ni prvi tjedan,evo nekidan mi se to pocelo javljat a i to za kvacilo.
A sta se tice djelova ko zna di ste vi sjor,ja san u Dalamciji tako da...
Mystery Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 21:55   #31
Quote:
Mystery Man kaže: Pogledaj post
A jebiga sada to za servo nije u probnoj voznji stekalo,ni prvi tjedan,evo nekidan mi se to pocelo javljat a i to za kvacilo.
A sta se tice djelova ko zna di ste vi sjor,ja san u Dalamciji tako da...
hp express vozi iz zg u svaki kut lijepe naše
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 22:48   #32
kako da posaljemo pm kad ne dopustas?jeli vampirko?
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:19   #33
uuuuu. zajeb. evo sad radi . ma isključil sam bio pm da se odmorim .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:05   #34
Ja mislio da se vampiri odmaraju po danu.
KrasnodarRora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 12:32   #35
fiatisti.hr bi ti poprilično olakšao život.
gree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 22:07   #36
Evo registrirat cu se tamo,ali virujte mi nisan ja neki forumas dobro san se i natira ode registrirat....
A malo pomalo cemo rijesavat te svari glavno mi je da sada vozi i da prode tehnicki...

Jos me neso zanimalo.Svitlo unutra kad otvoris auto ono na sredini auta tj povise glave(srednje svijetlo za citanje ....)
Pošto nije radilo skinija san cilu plastiku i otisa kupit lanpicu,kupija san led onu malo bolju montira je sve stima radi super daje svitlost prva liga,ja mislija eno jedan problem manje kad se javija novi ....
LANPICA GORI CILO VRIME,NEMORE SE NIKAKO UGASIT,I AKO IZVADIN KLJUC I DALJE GORI.......
ELI TO ZNACI DA MORAN ONE ZICE IZNUTRA SPAJAT DA SREDIN ILI MOGU NAPRAVIT SAM SKOPKU KAD PRITISNEN DA SE UGASI????
FALA UNAPRID I NEMOJTE MI REC VODI KOD ELEKTRICARA PLATI 200-300 KUNA I MIRAN SI
Mystery Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 22:13   #37
Quote:
Mystery Man kaže: Pogledaj post
Evo registrirat cu se tamo,ali virujte mi nisan ja neki forumas dobro san se i natira ode registrirat....
A malo pomalo cemo rijesavat te svari glavno mi je da sada vozi i da prode tehnicki...

Jos me neso zanimalo.Svitlo unutra kad otvoris auto ono na sredini auta tj povise glave(srednje svijetlo za citanje ....)
Pošto nije radilo skinija san cilu plastiku i otisa kupit lanpicu,kupija san led onu malo bolju montira je sve stima radi super daje svitlost prva liga,ja mislija eno jedan problem manje kad se javija novi ....
LANPICA GORI CILO VRIME,NEMORE SE NIKAKO UGASIT,I AKO IZVADIN KLJUC I DALJE GORI.......
ELI TO ZNACI DA MORAN ONE ZICE IZNUTRA SPAJAT DA SREDIN ILI MOGU NAPRAVIT SAM SKOPKU KAD PRITISNEN DA SE UGASI????
FALA UNAPRID I NEMOJTE MI REC VODI KOD ELEKTRICARA PLATI 200-300 KUNA I MIRAN SI
Gle, prvo provjeri dal si stisnuo to staklo u smjer za konstantno upaljeno, jer ima 2 strane i sredina. Nakon tog ćemo dalje, ali vjerujem da si zaboravio vratit upaljeno.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 22:17   #38
sve san isprova i livo i desno i srednje ma sve nikao da se ugasi XD stavti cu van sliku cilog komada pa cete vidit
Mystery Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 17:00   #39
prijatelju mani se neprovjerenih led-ica......zato ti i svjetli....
uzmi normalnu zarulju za 5kn i uzivaj....
mani se seljo tjunninga.....
ti ovdje pitas stvarno banalne stvari koje mora ili bi trebao svako poznavati tko je ikad sjedio u autu a kamoli vozio auto....
pitanja tipa...gdje kupit prvu pomoc,koja zarulja ect.....
nista zlonamjerno ali uzmi si malo vremena i upoznaj se sa autekom.......gdje koja zarulja,sta je sta i tako....
ili nek ti netko objasni....tko se kuzi....neces za svaki klinac vozit mehanicaru
da za nedaj boze ako ti negdje stane bar nesto malo znas o auteku....

vec prije par postova sam ti rekao da se regas na fiatiste...i ja sam tamo.....
ali tamo nemoj pitati ovako banalne stvari....
prvo dobro procitaj forum i teme o svom autu (brdo ces nauciti)pa onda ako bas imas specifican problem onda pitas....

inace puno sretnih km ti zelim....
ali kao sto rekoh upoznaj se malo sa autekom
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 18:28   #40
Po 10 put kazen da neman veze o autama nikakve.Ovo mi je prvo auto i na njemu se ucin.
Kad te zaboli zub odes u zubara,tako ako se nekapiras u struju zoves elektricara isto vridi i za mehaniku i mehanicara.
Svakako dobro je znati svega pomalo da se mores krpati ali nepostoje bazveze specijalisti.
Mystery Man is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.