Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 22:13   #121
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post


Da su se umirovili Duncan i Manu istovremeno, neznam tko bi me sastavio nazad.

Još godinu dana guštanja. Pokušat će se cijenit to i više nego dosad.
Ma svi će oni falit općenito, i Kobe i Duncan i cijela ta generacija, ipak se uz njih odrastalo. Ali kad doktor Manu ode, to će ipak bit puno jebenije, bar meni. Kobeova, Lebronova nikad dosta praktički, ti superstarovi konstantno isplivavaju. Ne možda takvog kalibra, no shvaća se poanta. Uvijek će bit "next Kobe", baš kao što je on sam bio "next Jordan". Ali ovakav mamojebač poput Manua, takvog teško da ćemo skoro opet gledat .


Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Jel gledao tko onaj intervju njih sa Popom kad su evocirali uspomene i kad je Pop rekao da je Manu jedini igrac kojeg nije mogao ukalupiti i kontrolirati..Te da je nakon razgovora sa njim u drugoj sezoni jednostavno digao ruke
Mislim da je to iz "Champions revealed" o Spursima, i da, prejaka priča . To i ono kad je Manu fejkao tricu 30 sekundi prije kraja na samom početku napada i +1 samo da ispizdi Popa
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 02:23   #122
najjaci mi je dio iz ovoga

Quote:
And Manu - it's f***** September. Never do that again in September
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 16:14   #123
Odličan članak
kraljforuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 21:47   #124
Sta vise reci , nego da je legenda .
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:10   #125
Najprecjenjeniji igrac ikad, realno LeBron je cisto kosarkaski miljama ispred...
russell0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 18:10   #126
Pratim Lakerse od 2000. godine i Bryant mi postaje najdrazim igracem. Onaj tko nije mogao pratiti MJ-a sa Bullsima mogao se zadovoljiti njegovim klonom, Bryantom. Naravno da Kobester nije najbolji igrac ikad ali to je upravo pokusavao biti. Naglasavam "pokusavao" jer je otjerao pola "rostera" sa svojim egom i oduzeo si mozda par NBA titula zasluzio ih on ili ne, jer svi znaju koji je utjecaj imao David Stern u kosarci i guranjem odredjenih timova u finala NBA-a, pa tako i Lakersa. Bryant je igrac kojeg ne mozes mrziti,dovoljno je naglasiti samo njegov trud i ta beskrajna pokusavanja da bude "najbolji" u igri i naravno sebicnost, situacija u kojoj se svi mozemo naci na parketu. Kobe nije uspio dostici MJ-a i LeBron ga je uspio prestici vec u statistici koliko god to neki ne htjeli priznat, cak i meni koji nisam fan LeBrona,ali treba jednostavno biti realan. Za mene nije vazna statistika, nego njegova pozrtovnost u ovih 20 godina i igra koju nam je pruzio. Tesko ce bit pratit Lakerse bez njega, to je sigurno...
Matax000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 12:36   #127
Zapravo i nece. Ja navijam za lakerse od početka '90ih i bas se veselim novom početku
4season is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.