Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2013., 22:44   #1
Arrow Sportska odjeća

Nisam uspjela nigdje naći temu, pa ako već ima, spojite

prijateljica traži jeftiniju sportsku odjeću - postoji li negdje neka robna marka ili neke no name trgovine u kojima ima sportske odjeće do 100 kn....traže se tajice, kratka majica, duga majica itd, ali od polyester/elastin materijala, sve uz tijelo...

nisam previše upućena i nisam joj znala ništa preporučiti....znam jedino za ove specijalizirane trgovine nike, adidas, reebok itd., jer većinom tamo kupujem i sve što sam dosad uzela je jako kvalitetno i izdržljivo...pogotovo su odlične dri fit stvari iz running kolekcije....ali, to ima i svoju (pre)skupu cijenu....

znam da hervis i intersport znaju imati jeftinijie ili akcije, ali ona kaže da je prekopala hervis i intersport, ali ništa po toj cijeni nije našla....isto vrijedi za kappu....h&m u kojem je prije uzimala je poskupio....jedino mi padaju na pamet trgovine izvan centra, ali ne znam koje su to....postoje li neke koje drže mješovitu odjeću....svaka pomoć dobro došla
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 21:28   #2
ako može neka ode do ljubljane. u btc-u sam otkrila sports direct i nađem si hrpu opreme za ok cijenu.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 02:34   #3
hvala na linku, proslijedila sam joj, al kaže da traži u zg, zona zetovih trama i buseva..nikakvi dodatni putni troskovi ne dolaze u obzir...

btw. u puma trgovinama je rasprodaja zbog zatvaranja...tko nosi xs i s, može povoljno naći trenirke, top majice, tajice...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 02:58   #4
Ako ti se isplati, odi u Bosnu i Hercegovinu. Imaš stvari po prihvatljivim cijenama. U pola jeftinije nego u Hrvatskoj, a uz to dobiješ i povrat PDV-a na granici.
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 09:32   #5
Ne znam baš da će za te novce za koje traži naći nešto u gradu. Intersport zna imati jako dobre akcije pa sam ja tamo kupovala sportske stvari (majice kratkih rukava za trčanje oko 120 kn, tajice isto tu negdje). To su one njihove marke Pro sport ili tak nekaj. A u Lidlu sam ove godine kupila dosta sportskih stvari za jako male novce. Nek prati malo i njihove akcije.
Inače, ako ju netko može odvesti, nek ode do Roses outleta jer tamo stvarno ima svega. Tam sam kupovala s frendicom sportsku robu (za trčanje npr.) u New Balance i cijene su oko 100 kn/kom.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 01:41   #6
da, tih outleta se nisam ni sjetila...mislim da čak ima i bus do tamo vikendom (bila sam jednom davno, al nisam ništa našla, pa se nisam ni vraćala)...

kad ima u lidlu, pretpostavljam da ima i drugim marketima....

nutella - hvala na info, al nije mobilna, prijevoz joj je isključivo bicikl i zet, tako da izvan zg-a ni ne ide....

btw. Adidas u ilici i arena centru za svaku kupovinu iznad 200 kn daje žig na kupon...za 4 žiga se dobije popust od 30 %, vrijedi do 31.12. ove godine....s tim da se 1 žig dobije za mail adresu, pa treba skupiti 3....ako vam ne daju, tražite....saznala sam to tek nakon što sam obavila 5. kupnju ovog mjeseca i to u arena centru...prethodne su obavljene u ilici i nitko mi to nije rekao al čuvam sve račune pa sam lijepo došla i tražila pecate....

ako kupujete 2 stvari (obje iznad 200 kn), razdvojite račune....jer 1 žig ide po računu, neovisno o iznosu....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:29   #7
adidas stella mccartney top i tajice - savršen materijal za vjezbanje, dosad najudobnije što sam imala, feeling kao da nemaš ništa na sebi

http://m.adidas.com/com/product/Z380...YWdlTnVtPTE%3D



http://m.adidas.com/com/product/Z384...YWdlTnVtPTE%3D

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Allexis : 10.06.2013. at 23:34.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 02:57   #8
Kod mene na poslu našao oglas o rasprodaji dreseva za nogometaše (103,20 kn), kako su 100% poliester dobri su i za biciklizam.
Ima još artikala na rasprodaji pa ako nešto trebate pogledajte na donjem linku:
http://www.buco-sport.hr/hr/shop-rasprodaja-15/filter
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 15:55   #9
samo da javim da je prijateljica našla prošli tjedan u kappi na zrinjevcu tajice 3/4 i to 2 kom za 150 kn (75 kn/kom) od polyestera/elastana...sad traži 2 majice od istog materijala, uske, pa ako tko naleti na nešto slično, javite....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 16:55   #10
Sport Vision (AC) ima Lonsdale ženske tajice, top majice i grudnjake na snizenju 30 %
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 19:36   #11
Danas sam u H&M kupila nekoliko polyester topića po 60-tak kuna. Čini mi se da su prije bili oko 100kn pa su sniženi... Tajce su im oko 150kn standardno....

E da i vidjela sam u Women's Secret u Petrićevoj jedan top, ali nije bilo moje veličine pa ga nisam kupila, baš mi je žao. Jako zanimljiv, onako prozračni gotovo mrežasti materijal, sve ga česće u zadnje vrijeme viđam na ženskama na fitnessu. Kažu da je super za hlađenje. Bio je isto samo 60-tak kuna.

Štiga me ga potegnem do nekog drugog WS...
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 12:44   #12
Netko je trazio jeftinu odjecu.
Vidjela sam u NKD ducanima kako imaju mali sportski dio, biciklisticke tri kvarte s uloskom po 109kn, tajice za trcanje duge i tri kvarta, biciklisticke majice, zenski topovi za trcanje i sport, sve je tako u tom nekom rangu 70-110-150kn.

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 13:10   #13
hervis u CC1 W ima dio "zadnji brojevi"...dosta majica je ispod 100 kn....jedino sto je većina L, XL i XXL....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 22:37   #14
koji jaknu bi preporucili a da zadovoljava slijedece kriterije: lagana tj tanka onako da nisi ko medo u njoj, topla, s kapuljacom
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 13:45   #15
u Intersportu buff od Buffa snizen sa cca 120 na cca 75kn, skroz dobra ponuda, sad kosta cak i manje nego od McKinleya
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 18:30   #16
Champion u areni ima povoljnih stvari - tajice duge i 3/4 po 135 kn, majice po 100 i 125 kn....

njihove robe ima i u sport visionu, isto sniženo....

Lonsdale u sport visionu - tajice po 125 kn i 150 kn (3/4 i duge)...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 01:40   #17
u hervisu (CC1 W) ima na snizenju ženskih salewinih softshell windstop jakni - 380 kn....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 17:34   #18
MANA zna imat nekih jeftinih majičica kratkih rukava....i muških i ženskih...i tajca pamučnih...bile svojevremeno po 70 a na sniženju 50 kn, tanke, super kvaliteta za tu lovu, 100 POSTO PAMUK, i nije bilo crnih, nego sive, plave...ja ih furam po doma....traju sezonu jer se raspore na šavu, ali ako nije picajzlaasta mogu proć....i pokrpat se
To obično dodje na proljeće i brzo ode, tako da nek se zaleti u MANA, ima po gradu svugdje, neka pogleda na webu...
voditi racuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 23:36   #19
voditi računa - ako si odgovarala na moj prvi post, sve je već riješeno uzela je champion, sve je polyester......za intenzivnije bavljenje sportom, pamuk nije dobar...presporo se suši....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 14:26   #20
Poštovanje! Imam pitanje vezano za Coconut sport marku, točnije majce 93% cooldry i 7 % spandex. Na žalost kad su bile u prodaji kupila sam ih samo dvije, a sad 4 godine kasnije još uvijek žalim jer su fenomenalne, nema peglanja, udobne, nosim ih na posao i poslje samo produžim na trening. Pokušavam pronaći na istu foru još nekoliko sličnih majci, ali da nisu estetski skroz uočljive da su za trening, da ih ipak mogu i u ured obući. Ima li tko kakav prijedlog? Trening je rekreativno kuglanje (nema nekog znojenja prevelikog).
Hvala
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.