Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2016., 00:05   #321
Peti put gledaš , zavidim ti i ja bih opet samo da imam vremena, jer gledala sam samo 3 puta

Ne znam što Zeynep nagrdi toliko, ja sam nju baš razumjela, neke osobe jednostavno ne mogu preći preko prevare, pokušavala je ona da mu oprosti, nije da nije, ali jednostavno joj nije išlo. Zato čim je saznala istinu odmah je krenula u akciju



Još neki divni trenutci...







Kerem Sayer definitivno moj omiljeni muški lik
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:14   #322
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Ma, gledam već po peti put. Dobro, izgrdila sam ih, ali i hoću reći da su mi divni.....stvarno ZeyKer!!! I što glume.....kapa dole. Pogotovo Kerem. Taj mladić je stvarno izvrstan, mislim da ćemo još uživati u njegovim ostvarenjima.
I još to da velim. Can mi je za deset. On mi se toliko sviđa, tako zdrman, tako uvijek stoji sam pored sebe, tako zaljubljen i ljubomoran! Divan je. Uopće mi je ljubomora ovdje donešena jako stvarno. Pogotovo kad je Kerem opalio "usput" i Boru. Tu sam se dobro zabavila. Taj mi je tako i tako išao na keks.
Ah, da! Znate li da li su Hande i Kerem bili par? Kad gledam po yt-u čini mi se da jesu, ali pošto neznam turski ne kužim da li jesu ili nisu.
da... zanimljivo, moja mašta radi svašta, bili il ne bili(ja sam se nagledala teorija i klipova s YTBa, mada ih nema puno, al bilo je nekaj bilo je, samo niko neće priznat, "sadece arkadaslar "), nažalost nisu više, ima on svoju draganu(ništneznamonjojineželimznati), kolko vidim još su c(s)erekasti, a sad snima novi dizi(i on i ona), možda neka nova ašk na vidiku, ne bilim, kaj veliš ti, ove mu je već dosta, treba neka nova, zgodna je Leyla, al ako doživim filing ko ZeyKera, ne znam kaj bum, , jedva čekam seriju
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:21   #323
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Peti put gledaš , zavidim ti i ja bih opet samo da imam vremena, jer gledala sam samo 3 puta

Ne znam što Zeynep nagrdi toliko, ja sam nju baš razumjela, neke osobe jednostavno ne mogu preći preko prevare, pokušavala je ona da mu oprosti, nije da nije, ali jednostavno joj nije išlo. Zato čim je saznala istinu odmah je krenula u akciju

https://68.media.tumblr.com/3b79d22c...p6ljo6_250.gif

Još neki divni trenutci...

https://68.media.tumblr.com/82f52827...gds2o4_400.gif

https://68.media.tumblr.com/2fa29c92...qc3uo1_500.gif

https://68.media.tumblr.com/5ca889d3...p4eso2_500.gif

Kerem Sayer definitivno moj omiljeni muški lik
https://68.media.tumblr.com/fe62479e...ll0lo2_400.gif
Nema meni do Kerema Sayera, volim ja Yigita , ali Kerem Sayer je jedan jedini, tužno mi je to(al to je samo moj problem) da ga stalno uspoređujem s tim likom, lik Yigita je je dočaral savršeno, samo nekim ljudima, ko meni, više pašu određeni tipovi likova u dizijima, i dalje čekam iznenađenje,, možda je do partnerice
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:33   #324
Nisu Kerem i Hande bili zajedno, bar ne da javnost za to zna on je bio u vezi sa Yagmur, Melis iz serije, raskinuli su pred početak snimanja ŠM, posle se spetljao sa Serenay Sarikayom s kojom je snimao reklame za Mavi i još uvijek su zajedno, ja je nikako ne podnosim, žena se samo nešto krevelji, sva je plastična, uglavom meni jako antipatična osoba. Keremu je jedina mana što nema ukusa kad su žene u pitanju ali ne zamaram se previše time sve dok ne glumi s njom meni je dobro.

Nego da ja dodam još malo Zeykera









Kerem
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:52   #325
Zeynep sam nagrdila, jer je tvrdoglava ko mazga. Melis joj je rekla da među njima nije ništa bilo, ali ona to nije akceptirala. U zadnjoj epizodi onda ipak.... I cijelo to vrijeme tjera mak na konac. Ne pusti da se izgovori do kraja, stalno je u pravu, a meni njega žao. Bar da se može objasniti pa upravo da je i kriv. Dobro, sve je dobro što se dobro završi i sretna sam da je kraj sretan. To je kod turaka rijetkost, možda budu skontali da publika ipak radije gleda serije sa sretnim krajem.
A te njegove cure, privatno, ta Yagmur.....pa ta sadašnja...kako se ono zvaše? Serenay, sva umjetna i namještena.....o Kerem, stvarno nemaš ukus za djevojke. Tu ih Hande šije za pet duljina.
Kerem kao Yigit....potpuno drugi lik. Omršavio, tridanabrada, kosa dulja, podijeljena, jedino se njegov hod nije promijenio..ležeran, nonšalantan, bahat! A gluma!!!! Iako, mislim da je uloga u GB bila zahtijevnija. Tako odigrati tinejđera punog sebe, te kretnje, ponašanje, sav važan: tko mi šta može, meni pripada svijet!! Jako mi se dopalo kako ga je predstavio.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:59   #326
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Nisu Kerem i Hande bili zajedno, bar ne da javnost za to zna on je bio u vezi sa Yagmur, Melis iz serije, raskinuli su pred početak snimanja ŠM, posle se spetljao sa Serenay Sarikayom s kojom je snimao reklame za Mavi i još uvijek su zajedno, ja je nikako ne podnosim, žena se samo nešto krevelji, sva je plastična, uglavom meni jako antipatična osoba. Keremu je jedina mana što nema ukusa kad su žene u pitanju ali ne zamaram se previše time sve dok ne glumi s njom meni je dobro.

Nego da ja dodam još malo Zeykera

https://68.media.tumblr.com/de87d957...qc3uo4_400.gif

https://68.media.tumblr.com/9cf347a2...h537o1_400.gif

https://68.media.tumblr.com/57dc24ad...gds2o1_500.gif

https://68.media.tumblr.com/106e540a...ll0lo2_500.gif

Kerem
https://68.media.tumblr.com/842ae126...ll0lo1_400.gif
ma samo ti dodaj, nikad njih dosta, sad Sera snima sa Enđinom, možda im se upale motori, on je ionak slobodan, a možda i njoj treba novog mesa, al zbilja gde se upali za onu Melisu/Yagmur, joj kasno je , umalo zvoni alarm u 6i30

odoh sanjat Zeykere, tak mi je žal kaj nisam prije znala za njih
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.

Zadnje uređivanje TheWitch : 22.12.2016. at 04:39. Reason: img
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 01:03   #327
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Zeynep sam nagrdila, jer je tvrdoglava ko mazga. Melis joj je rekla da među njima nije ništa bilo, ali ona to nije akceptirala. U zadnjoj epizodi onda ipak.... I cijelo to vrijeme tjera mak na konac. Ne pusti da se izgovori do kraja, stalno je u pravu, a meni njega žao. Bar da se može objasniti pa upravo da je i kriv. Dobro, sve je dobro što se dobro završi i sretna sam da je kraj sretan. To je kod turaka rijetkost, možda budu skontali da publika ipak radije gleda serije sa sretnim krajem.
A te njegove cure, privatno, ta Yagmur.....pa ta sadašnja...kako se ono zvaše? Serenay, sva umjetna i namještena.....o Kerem, stvarno nemaš ukus za djevojke. Tu ih Hande šije za pet duljina.
Kerem kao Yigit....potpuno drugi lik. Omršavio, tridanabrada, kosa dulja, podijeljena, jedino se njegov hod nije promijenio..ležeran, nonšalantan, bahat! A gluma!!!! Iako, mislim da je uloga u GB bila zahtijevnija. Tako odigrati tinejđera punog sebe, te kretnje, ponašanje, sav važan: tko mi šta može, meni pripada svijet!! Jako mi se dopalo kako ga je predstavio.
zbilja trebam u krpe, al ja mislim da je Hande njega otepla, ma imali su oni neku afericu, ubite me sad, prošlo je godina par, ali eto to je moje viđenje, nisu hteli priznat, čudni su bili kod Beyaza, barem meni, on pogotovo, nije znal kud da se metne(obožavam ga)
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 01:10   #328
imatina, zašto misliš da ga je Hande otepla? Kad gledam sve te yt odlomke i Beyaza imam isto utisak da su bili zajedno. Ponašaju se prisno, rekla bi za turke neobično prisno. Ali bi mi bilo drago, nekako si pašu.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:33   #329
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
imatina, zašto misliš da ga je Hande otepla? Kad gledam sve te yt odlomke i Beyaza imam isto utisak da su bili zajedno. Ponašaju se prisno, rekla bi za turke neobično prisno. Ali bi mi bilo drago, nekako si pašu.
ma oni su zračili do opasne mjere u vreme serije
a sad zakaj ja mislim kaj mislim....to ni ja sama ne znam, ma pusti, kasno je bilo sinoć
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:38   #330
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Zeynep sam nagrdila, jer je tvrdoglava ko mazga. Melis joj je rekla da među njima nije ništa bilo, ali ona to nije akceptirala. U zadnjoj epizodi onda ipak.... I cijelo to vrijeme tjera mak na konac. Ne pusti da se izgovori do kraja, stalno je u pravu, a meni njega žao. Bar da se može objasniti pa upravo da je i kriv. Dobro, sve je dobro što se dobro završi i sretna sam da je kraj sretan. To je kod turaka rijetkost, možda budu skontali da publika ipak radije gleda serije sa sretnim krajem.
A te njegove cure, privatno, ta Yagmur.....pa ta sadašnja...kako se ono zvaše? Serenay, sva umjetna i namještena.....o Kerem, stvarno nemaš ukus za djevojke. Tu ih Hande šije za pet duljina.
Kerem kao Yigit....potpuno drugi lik. Omršavio, tridanabrada, kosa dulja, podijeljena, jedino se njegov hod nije promijenio..ležeran, nonšalantan, bahat! A gluma!!!! Iako, mislim da je uloga u GB bila zahtijevnija. Tako odigrati tinejđera punog sebe, te kretnje, ponašanje, sav važan: tko mi šta može, meni pripada svijet!! Jako mi se dopalo kako ga je predstavio.

joj, ovo tek sad vidim, da i meni se čini da mu je uloga Kerema Sayera zahtjevnija od Yigitove, kako je utjelovio tog 18godišnjeg dečeca je po meni za, rijetko me oduševi neko toliko koliko me mali Sayer
opet velim čovjek je zračio opasno
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:14   #331
ispravak netočnog navoda
ispravljam samu sebe, napisala sam gore u prijašnjem postu da Serenay snima sa Enginom A. ,a budala, mislila sam na Burakovu Fahru i , sve mi se pomotalo, ova pak snima sa Mehmetom G., on nije slobodan, tak da on ne dolazi u obzir, izvinite molim na mojoj smušenosti(radim pauzu od foruma, interneta, koštalo me)
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:42   #332
imatina, ne uzrujavaj se! Pogledaj koliko je bilo sati noćas! Sve ti je oprošteno.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 23:06   #333
Hande generalno ima slobodniji i prisniji odnos sa kolegama, ma sva je vražija , a i Kerem je isti takav, tako da hemija između njih ni najmanje ne čudi. E sad da li je nešto bilo između njih ili ne to samo oni znaju, sumnjivi su bili i kod Beyaza i na onim dodjelama nagrada, a ja sam se u njih zaljubila preko reklame za čaj (Lipton) pa sam tek onda počela gledati seriju negdje pred kraj prikazivanja u Turskoj, taman sam sustigla da gleam live te zadnje epizode.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 01:16   #334
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Hande generalno ima slobodniji i prisniji odnos sa kolegama, ma sva je vražija , a i Kerem je isti takav, tako da hemija između njih ni najmanje ne čudi. E sad da li je nešto bilo između njih ili ne to samo oni znaju, sumnjivi su bili i kod Beyaza i na onim dodjelama nagrada, a ja sam se u njih zaljubila preko reklame za čaj (Lipton) pa sam tek onda počela gledati seriju negdje pred kraj prikazivanja u Turskoj, taman sam sustigla da gleam live te zadnje epizode.
e reklama za čaj je i meni bila zanimljiva u najmanju ruku

ovo kod Beyaza bilo mi je čudno kad je Hande rekla sadece arkadas, Keremova faca mi je bila čudna, a Hande je to nekoliko puta naglasila, al nije bila uvjerljiva, al opet je problem ti njihovi prekrasni osmjesi, upravo zarazni, čovjek im sve povjeruje, a znaš da laže
e a jesi primjetila na toj dodjeli nagrada kad Hande onak zbunjeno mota pramen kose oko prsta i razgovara s Keremom, a on meni opet sav zbunjen
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 22:39   #335
ovo je iz vremena snimanja serije, pa Kerem i djeca neodoljiva kombinacija
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 11:42   #336
Ima li zainteresiranih za gledanje serije?????....Kerema kao Kerema
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 17:16   #337
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Ima li zainteresiranih za gledanje serije?????....Kerema kao Kerema
Uvijek!! Kad god ste spremne!
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:09   #338
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Uvijek!! Kad god ste spremne!
sad sam se prenaglila,da pogledamo SM prije kad su neke već počele, pa onda nakon, ne znam, gužva mi je, ali ako počem , javim naravno
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 09:21   #339
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
sad sam se prenaglila,da pogledamo SM prije kad su neke već počele, pa onda nakon, ne znam, gužva mi je, ali ako počem , javim naravno
Nema problema. I ja mislim da bi obje serije napravile malo gužve u osjećajima. Na ovoj visim tako i tako, napraviti ću doktorat......

Jučer sam ti zaželila brzo ozdravljenje, ali sam nešto zeznula i nije ostalo. Pa, onda ponovo......
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:15   #340
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Nema problema. I ja mislim da bi obje serije napravile malo gužve u osjećajima. Na ovoj visim tako i tako, napraviti ću doktorat......

Jučer sam ti zaželila brzo ozdravljenje, ali sam nešto zeznula i nije ostalo. Pa, onda ponovo......
razmišljaš o ponovnom gledanju?????
zainteresirana sam....kroz nekih 2 tjedna....kakav bi nam bil tempo....jedna tjedno ili više....kaj misliš? ima još nekog zainteresiranog? ............ @nala321????.....možda????????
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.