Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2013., 15:01   #1
Video putopis Edinburgh Scotland !

Pozdravljam ljudi .
Evo donosim vam jedan nesvakidasnji putopis. Naime, radi se o putopisu snimanom mojom kamerom, tocnije digitalnim aparatom . Sta sam sve zabiljezio necu vam otkrit nego cu vas pustiti da sami okrijete . Uglavnom, otisli smo ja i zena na par dana u Edinburg za vrijeme trajanja Edinburgh festivala. Kako nije bilo do sada govora o tome kako to zapravo izgleda na ulicima , a tesko je to rijecima docarat ( a i nemam volje pisat ) odlucio sam to sve posnimit ! Šta sve u video mozete pronaci ? Mozete iz prve ruke vidjeti Edinburgh u magli koja mu daje jedan poseban šarm i iz takvog kuta , grad djeluje toliko mistican da ocekujete nekakvog srednjovjekovnog konjanikaka kako ce izletiti iza nekog kuta . Mozete osijetiti šarm Royal Mile ulice za koju škoti tvrde da je ulica sa najvecom povješću u Skotskoj . Provest cu vas i kroz Millitary Tattu predstavu , vidjet cete redove prije samog ulaza , izvođace na predstavi , zagrljene skote sa osmjesima na licu i naravno neizostavan Edinburgh castel po mraku obasjan vatrometom. Ova predstava traje nekih 20-tak dana od pocetka Augusta do 25.8 i stvarno je pravi uzitak sudjelovat u istoj . Ukoliko posjecujete Edinburhg u tom periodu , svakako bacite oko na video i odlucite jel vam se isplati ulazit i gledat predstave . U videu ima još puno toga zanimljivoga , vidjet cete i Jamie Oliver restoran u George street-u . Provest cu vas kroz predivan Edinburgh princes park , sve kulturne povjesne građevine , vidikovce i pubove . Posebno pogledajte ulicne zabavljace na ulicama i njihove performarse .

Video sam morao podjelit na dva dijela jerbo mi youtube ne dozvoljava video duzi od 15 min. Pa eto, imate dva dijela od po 15min.

VIDEO :My video tour Edinburgh , Scotland - Part 1.
VIDEO :My video tour Edinburgh , Scotland - Part 2.
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 06:51   #2
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 06:41   #3
Hi thanks for sharing the story of your travel. Good pics and yes Scotland is nice place for travelers and specially Peth.
__________________
This is the best restaurants in Perth Scotland
Alice88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.