Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2005., 13:44   #21
Quote:
Palle kaže: Ima eksplicitnih scena gay seksa
Ja i moj 3-godišnji sin smo već pripremili grickalice.

"Tatice, što to rade?"

"Karaju se u šupak sine. Jedna od blagodati života u zatvoru."

"Hoću li i ja to jednom raditi?"

"Ako budeš dobar i radin i slušaš što ti mama kaže, onda da. ŽI ti češ jednom imati priliku da budeš kuja nabildanom skinheadu."

"Supač!"
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 20:18   #22
Quote:
Nephrite kaže:
Ja i moj 3-godišnji sin smo već pripremili grickalice.

"Tatice, što to rade?"

"Karaju se u šupak sine. Jedna od blagodati života u zatvoru."

"Hoću li i ja to jednom raditi?"

"Ako budeš dobar i radin i slušaš što ti mama kaže, onda da. ŽI ti češ jednom imati priliku da budeš kuja nabildanom skinheadu."

"Supač!"
ti si još pod dojmom "Sreće"?

enivej, OZ je jedna od najboljih tv serija ever! spletke, prijateljstva, ljubav i mržnja, fantastični preokreti, neočekivani savezi, nasilje zbog ljubavi i zbog osvete... sve smješteno u nemoguć prostor EMERALD CITYa iliti OZa, zatvora u kojem vladaju malo drugačija pravila ponašanja. nema nevinih, čak ni kada su nevini.
gledajte - nećete požaliti, a ako do sada niste imali običaj snimanja tv programa kad niste doma, naučite rukovati vhsom
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 20:26   #23
Quote:
kokakoka kaže:
gledajte - nećete požaliti, a ako do sada niste imali običaj snimanja tv programa kad niste doma, naučite rukovati vhsom
Danas je u Jutarnjem izasao velki clanak o seriji u sklopu TV program. Seriju radi HBO, sto definitivno zvuci dobro. Mislim, ljudi su nam dali "Sopranose" i "Zdruzenu bracu" tak da fakat imam visoka ocekivanja od njih.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 19:59   #24
Pa šta niste gledali tu seriju na Sloveniji?

Serija je o zatvorskom životu zatvorenika, bla bla bla
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 02:08   #25
oz
fenomenalna serija...na FTV se prikazivala dosta kasno ali sam je ipak dosta redovno pratila...I love Said
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 21:03   #26
Quote:
Palle kaže:
Nikad nisam niti pomislio da bi jedan HTV to otkupio, pa ipak, vremena se mijenjaju, na bolje!
Zašto?
Imao je HTV bolesna sranja i prije...malo svi pretjeruju s tim 'konzervatizmom' HTV-a.

Uostalom HBO-a nije bilo prije.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 21:14   #27
Mislim da je ta serija išla na Kanalu A.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 22:53   #28
hmmm.... ovaj četvrtak u najavljenom terminu OZa je snimka dodjele zlatnih globusa, a idući četvrtak ponovo ga nema! preroštala sam malo i ostale dane, ali nigdje ga drugdje nisam vidjela! zar je moguće da su se glavešine htv-a hmmmm... predomislile?
i just hate them!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 11:19   #29
novi termin prema web u htva:

2program: 07.02. u 22.55 Oz 1., serija


nek se nose, nije serija ni počela, a već ju seljakaju! kao da nije dosta što će se do samog kraja emitiranja termin promijeniti jedno 900 puta! te zbog ljetne sheme, te zbog jesenske sheme, te zbog utakmice, dore, te zato jer se nekome tako diglo... dovraga!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 14:22   #30
Quote:
smjeskica kaže:
oz
fenomenalna serija...na FTV se prikazivala dosta kasno ali sam je ipak dosta redovno pratila...I love Said
Serija je na FTV-u isla u kasnom terminu upravo zbog muske ljubavi jer nasi konzervativci smatraju da se to ne treba prikazivati u normalnom terminu.

Inace serija je fenomenalna na FTV-u trebaju jos prikazat zadnje dvije sezone,sada daju reprize proslih sezona.
skripta076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 14:42   #31
Quote:
skripta076 kaže:
Serija je na FTV-u isla u kasnom terminu upravo zbog muske ljubavi jer nasi konzervativci smatraju da se to ne treba prikazivati u normalnom terminu.

pa dobro...bilo je tu i klanja noktima,polijevanja vrelim uljem,kopanja ociju,odgrizanja komadica penisa i dr. scena koje bas i nisu za 20,00h

Mislis da ce FTV otkupiti zadnje 2 sezone?
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 21:09   #32
Quote:
smjeskica kaže:
Mislis da ce FTV otkupiti zadnje 2 sezone?
Bolje im je, ako ne zele demonstracije pred sivim domom
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 21:29   #33
dobro jel ovo pocelo ??
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 23:21   #34
Quote:
piccola kaže:
dobro jel ovo pocelo ??
Kada počne znati češ jer stvar ide svaki dan....
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2005., 13:07   #35
Quote:
smjeskica kaže:
pa dobro...bilo je tu i klanja noktima,polijevanja vrelim uljem,kopanja ociju,odgrizanja komadica penisa i dr. scena koje bas i nisu za 20,00h

Mislis da ce FTV otkupiti zadnje 2 sezone?
Kad je FTV u pitanju nikad se nista ne zna.Slao sam im vec nekoliko mailova ali nema konkretnog odgovora,sve je u stilu vidjecemo.

Nije prvi put da FTV otkupi seriju, nekoliko sezona i onda odluce da ne otkupe zadnju sezonu.Najnoviji primjer je ED.Otkupili su tri sezone i poslije zadnje epizode u trecoj sezoni napisali da je kraj serije iako je snimljena jos jedna sezona.Posaljem im mail a oni me ignorisu.

Ako nista nadamo se da ce HRT otkupit sve sezone.
skripta076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2005., 14:14   #36
Quote:
skripta076 kaže:
Kad je FTV u pitanju nikad se nista ne zna.
Joj da Ed...ja sve evo zivim u nadi da ce ga poceti ponovo emitovati.
Ali sta je s Prijateljima...poceli emitovati zadnju sezonu pa prekinuli i nikada nisu opet poceli
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2005., 16:14   #37
OBN je najoriginalniji, "South park central" su prekinuli u pola serije a da ne spominjem "Strasti"
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2005., 16:37   #38
Quote:
Vanjushka kaže:
a da ne spominjem "Strasti"
neeee...ne spominji mi strasti,to je serija iz jednog vrlo gadnog mi perioda zivota kada sam dane provodila u pidjami sa cokoladom u jednoj i daljinskim u drugoj ruci i kada sam gledala apsolutno sve serije na tv-u ukljucujuci i to sranje u kojoj se javlja lutak koji prica i ona smrdljiva tereza koja proganja onog retardiranog itana
u kakve sve krize covjek ne zapadne
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2005., 22:18   #39
Oz

Pocinje u ponedjeljak!!


Bude vam se svidio.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 18:11   #40
Quote:
smjeskica kaže:
neeee...ne spominji mi strasti,to je serija iz jednog vrlo gadnog mi perioda zivota kada sam dane provodila u pidjami sa cokoladom u jednoj i daljinskim u drugoj ruci i kada sam gledala apsolutno sve serije na tv-u ukljucujuci i to sranje u kojoj se javlja lutak koji prica i ona smrdljiva tereza koja proganja onog retardiranog itana
u kakve sve krize covjek ne zapadne
Hmmm... sjećam se one jedne scene koju su razvukli na tjedan dana. Mala plava koja je inače full dobrica odjednom se povampirila i da uništi cijeli grad na neku foru je stvorila komet koji je padao na zemlju.
I padao, i padao, i padao, i padao...(oko 2 tjedna)
Ma serija je imala jednu prednost. Ako je nisi gledao mjesec dana ne bi puno propustio jer bi još uvijek vodili jedan te isti razgovor. Bar bi bio u toku
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.