Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2014., 00:19   #21
Quote:
gubitnica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim curama


Da, kad veli tipu da ima u kovčegu papar i začine i da će mu raznijeti glavu ako to izgubi. Fura začine sa sobom

pperlice, tebe ništa ne može natjerati da napišeš post dulji od tri crtice

Kuži li netko koji film gleda Maraz kad ostali kažu da je sigurno neka žena u pitanju dok gleda taj film A on se onda sjeća Idil.
Evo i mene da ne kazete da sam izdajica



Selinka mi djeluje neprirodno kao lutka iz izloga a ostale 2 moracu

malo prostudirati... Ona s kojom je Ali najveseliji bice moja ljubimica


I drugu stranicu sam vam otvorila ...
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:34   #22
Quote:
divna diva kaže: Pogledaj post
Susret Maraza I Selinke
On bi joj pomogao, ona drzi nedaj, pa bi pa nebi, ali ne lezi vraze dade ruku, a poslije bome napisa I br, tel,
Silni su mi bili, on sretan ode u auto, a ona sepajuci gleda za njim
Eeeeh a kad ce on oprati ruke
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:44   #23
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
I iznenadila sam se sto je Idil policajka. Je li onda ona namjerno fingirala susret s njim/Maraz Alijev nalet na nju autom ili je to bilo slucajno? Vidjet cemo.
Susret je bio slucajan, ali ce saznati da je on kriminalac.

http://i.xwl.me/4928k5.gif


http://i.xwl.me/j2785u.gif

Iz nekog razloga kad stavim img oznaku ne vidi se nista , samo onaj felericni kvadratic , pa moram gifove staviti kao linkove.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:44   #24
Meholjupci merhaba
E umalo me herc strese kad otvori neprikazano i vidim Adanali već sam mislila napokon ju netko otkupio, a ja kao i obično posljednja saznam, kad nikaj od toga nego se vrijedne ruke i glave dragih cura dale u posao. Svaka čast

Adanali nisam gledala, samo nekaj malo na preskokce, samo zadnju epizodu skoro cijelu i to greškom dok sam u početku Silomanije tražila kraj pa upisala final bolum, a umjesto Sile izbacilo mi Adanali, a ja u svoj toj gužvi nisam skužila i šokirala se onakvim krajem. Zamislite moju sreću kad sam utvrdila da je to ipak pogrešna serija i da je to upucan tamo neki Ali.
Pogledala sam i par klipića po jubitou sa Mehom i Selinkom čisto radi znatiželje, da usporedim kako Meho ljubi kad glumi, a kako kad ne mora glumiti.
Znam da su me arkadašice skoro gađale vrućim krumpirima na njegovoj temi kad sam stavila video sa Selinkom, malo je reći da se većini ona nije sviđala. Uglavnom meni je ona od njih tri najbolja i taj dio mi se sviđa.
Trenutno sam na VI sa turskim serijama pa ne vjerujem da ću gledati, ali nadam se da će ju neka od tv kuća otkupiti u dogledno vrijeme kad se ja pomirim sa dizijima pa ju onda budem gledala.
U vrijeme totalne i bjesomučne opsjednutosti Mehinim likom i djelom slala sam i mailove novoj, rtl-u s prijedlozima da otkupe Adanali, ali dobila samo šablonizirane odgovore hvala na prijedlogu blabla.....
Vjerujem da bi serija bila gledana, mene dijelom podsjeća na Cobru 11.

Eto samo mala podrška, da se vidi, da nas ima koji bi gledali ako bi nam ju tko kupio.

Pozdrav curke Luzzzzzzz
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:49   #25
i ja se prijavljujem za gledanje našega MAA
gdje se gleda i kada ili svatko samovoljno gleda kad i koliko hoće
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:01   #26
nasmijanonebo - prsten je sličan,nije isti kao u Sili - taman za negove prste
- o djevojkama kad malo bole pogledam - za sada njih nisam baš previše ni gledala - nisu mi ni dekoracija - što mogu - imam 2 oka,a gledam samo jednog(ali vrijednog) muškog...
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:01   #27
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Meholjupci merhaba
E umalo me herc strese kad otvori neprikazano i vidim Adanali već sam mislila napokon ju netko otkupio, a ja kao i obično posljednja saznam, kad nikaj od toga nego se vrijedne ruke i glave dragih cura dale u posao. Svaka čast


Vjerujem da bi serija bila gledana, mene dijelom podsjeća na Cobru 11.

Eto samo mala podrška, da se vidi, da nas ima koji bi gledali ako bi nam ju tko kupio.

Pozdrav curke Luzzzzzzz
Deseti dar, dobro nam dosla natrag (sjecam te se sa teme Sila itd)i gledaj s nama..
Nadamo se da ce otkupiti ovu serij kad vide koliko nas ovdje pise jer su navodno zbog interesa na spojlerima serije Milost odlucili otkupiti tu seirju i priakzati je umesto otkupljene serije Karadayi.
I mene podsjeca na Cobru 11, koja je kod nas bila jako popularna i znam noge muske koji su gledali cak i reprizu reprize Cobru gledali cak i moji necaci, osnovnoskolci, njima je to fora-kombinacija akcije i humora, pustit cu im i Adanali kao lakmus test.
A ovo bi i zenske gledale, zbog Mehmeta, pa kud ces vise idealnog spoja-tu bi i muski i zenske gustali u gledanju ove serije.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:12   #28
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Susret je bio slucajan, ali ce saznati da je on kriminalac.

http://i.xwl.me/4928k5.gif : cerek:


http://i.xwl.me/j2785u.gif : rofl:

Iz nekog razloga kad stavim img oznaku ne vidi se nista , samo onaj felericni kvadratic , pa moram gifove staviti kao linkove.

smijem li reči da nisi u pravu..... ... da je nešto sasvim drugo u pitanju

evo prijavljujem se ... a koko se u goste ne dolazi praznihruku evo nešto i od mene... iako se ja ovdje zapravo mislim udomačiti...a ne biti gost...
pozdrav nekim dragim imenima/nikovima ... voljela bi recimo one @desetkine lektire..

dakle... kockar u prvoj... njegove tri dame.. i njegove ruke








a bogme je i boksao.. to je malo kasnije ..




i da .. fali mi moj lap /kćer ga baš danas odnjela , jer na njemu imam dosta Mraza.. dakle imam tri uređaja i zapravo više neznam gdje je šta

edit: glumac koji je uperio pištolj je Alican Yücesoy.. i oženio se Melisom Sözen.. Mehinom partnericom/ljuvavi iz Reisa , tj. Narin iz BBO

Zadnje uređivanje eMarina13 : 08.01.2014. at 01:23.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:18   #29
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
smijem li reči da nisi u pravu..... ... da je nešto sasviom drugo
Ma smijes ti reci sta god hoces.
Napisi ispravak kako jeste (ja ako sta omanem, nije namjerno, ja jezik bas i ne znam, pa ako i omasim u opisu radnje, znajte da nije iz lose namjere , onda sam samo pogresno shvatila sta se desilo zbog jezicke barijere ).
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:28   #30
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ma smijes ti reci sta god hoces.
Napisi ispravak kako jeste (ja ako sta omanem, nije namjerno, ja jezik bas i ne znam, pa ako i omasim u opisu radnje, znajte da nije iz lose namjere , onda sam samo pogresno shvatila sta se desilo zbog jezicke barijere ).
pa zapravo se već u prvoj epizodi otkrije da je ona policajka... i da zapravo prati Maraza (dakle zna tko je on). .. ima još al ako netko stvarno gleda prvi put nebi voljela da puno otkrivam..
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:35   #31
Ja pogledala samo prvu ep pa se vec da naslutiti da Idil ima pik na njega, tj.nakon sto sam vidjela da je u stvari policajka, naslutila sam da je fingirala njihov prvi susret (fol prom. nesreca i to u djevicanskoj haljini ) i jos mu rekla da radi u skoli kad ju je odveo do "posla". ali vidjet cemo sto ce biti, zato i gledamo sad seriju iz ep u ep.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:38   #32
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Nadamo se da ce otkupiti ovu serij kad vide koliko nas ovdje pise jer su navodno zbog interesa na spojlerima serije Milost odlucili otkupiti tu seirju i priakzati je umesto otkupljene serije Karadayi.
I mene podsjeca na Cobru 11, koja je kod nas bila jako popularna i znam noge muske koji su gledali cak i reprizu reprize Cobru gledali cak i moji necaci, osnovnoskolci, njima je to fora-kombinacija akcije i humora, pustit cu im i Adanali kao lakmus test.
A ovo bi i zenske gledale, zbog Mehmeta, pa kud ces vise idealnog spoja-tu bi i muski i zenske gustali u gledanju ove serije.
Znači tako. Ako vide da je gledano možda otkupe.

I mene isto podsjeća na Cobru 11 i to sam (dosta) gledala. Mislim da je Adanali serija za muškarce i žene tako da se slažem s tobom.



Za Idil ne znam točno u kojem se nastavku što otkrije. Možda bolje da vas pustimo da uživate gledajući. Slažem s eMarinom.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:59   #33
Ja sam gledala na turskom na preskok, a onda sam pogledala tu prvu epizodu i na engleskom, ali proslo je vec neko vrijeme...
A turci se prate u medjuvremenu. Sto na TV-u, sto obnavljanje Sile (i na TV-u i na racunaru). Pa mi se sve zbrckalo.
Dobro napisah na kutku, treba prvo da obnovim gradivo, pa tek onda pisem.

eMarina13, hvala na ispravljanju. Meni je ostala u sjecanju neka njihova svadja, u kojoj sam se ja "prisjetila" da ona saznaje ko je on, a mozda je svadja bila kad on sazna ko je ona.

Ipak je bolje da ja prvo osvjezim gradivo, po mogucnosti bez preskakanja.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 08:10   #34
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ja sam gledala na turskom na preskok, a onda sam pogledala tu prvu epizodu i na engleskom, ali proslo je vec neko vrijeme...
A turci se prate u medjuvremenu. Sto na TV-u, sto obnavljanje Sile (i na TV-u i na racunaru). Pa mi se sve zbrckalo.
Dobro napisah na kutku, treba prvo da obnovim gradivo, pa tek onda pisem.

eMarina13, hvala na ispravljanju. Meni je ostala u sjecanju neka njihova svadja, u kojoj sam se ja "prisjetila" da ona saznaje ko je on, a mozda je svadja bila kad on sazna ko je ona.

Ipak je bolje da ja prvo osvjezim gradivo, po mogucnosti bez preskakanja.
Zna ona tko je on,ali nije računala da će ući u dublji odnos,pa se lomi,ne smijem reći ,vidjet će te ,ali on je neodoljiv kad joj se upucava
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 08:18   #35
Quote:
divna diva kaže: Pogledaj post
Zna ona tko je on,ali nije računala da će ući u dublji odnos,pa se lomi,ne smijem reći ,vidjet će te ,ali on je neodoljiv kad joj se upucava
Divna ima i drugih neodoljivi scena

[/QUOTE]
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 09:10   #36
Quote:
pperlica kaže: Pogledaj post
U mom poznatom stilu

Ljute papričice


http://www.volimljuto.com/blog/ljute...o-zasto-i-kada
Hvala! Znam i ja piswati kratke postove!
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 11:56   #37
cure, ste pogledale prvu epizodu?

Mogu reci da Selin dobro stoji uloga policajke, ne bi joj legla uloga nekog njeznog zanimanja.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 12:06   #38
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
cure, ste pogledale prvu epizodu?

Mogu reci da Selin dobro stoji uloga policajke, ne bi joj legla uloga nekog njeznog zanimanja.
Vec sam rekla i stojim iza toga Selinka mi nema u sebi nista prirodno i njezno


pravi ROBOCOP
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 12:58   #39
Desetka, baš sam ti mislila poslati pp ovih dana da nam malo navratiš. Ali ti mi čitaš misli :grlimte: Predosjećala sam da ti neće biti baš zabavno bez titlova, ali eto, ovi s telke koji špijuniraju linkove, neka vide koliko ima zainteresiranih ljudi za seriju. Šteta, ovo je smiješna serija i tvoje lektire bi bile izvrsne.
Serija je zbilja slična Cobri,to sam skužila tek nakon stote reprize. Ne samo zato što je glavni lik Turčin, i što ima policajaca kao u priči, nego i zato što njegovi partneri završavaju kao Marazove cure. A ja mislila da je Cobra obična zabavna serija s puno akcije

Za početak, svima nama kojima nije jasno koji je koji tip, evo mala pomoć. Inače, naravno da svi znamo da je poanta teme stavljati Marazove slike :namiguje:

Engin

Ferruh

Mülayim

Semih

Timur

I Marazova mama i sestra.

Hafize

Ayşegül

I naravno Sofia, navodna Yavuzova kćerka za koju je saznao tek na kraju prve epizode.

Sofia

Mislim da svi znamo tko su Adanali ili Yavuz, i Idil

Bellisario, ako nešto ne kužiš, pitaj. Ali mislim da ti je nakon prve epizode puno toga jasnije. Osobno sam gledala samo prvu epizodu na engleskom, a ostalo je sve bilo poneka epizoda na jubito i klipići, pa nije baš da kužim stvari. Ali mislim da zato eMarina sve kuži. Teško mi je i Marazovu bandu popamtiti, pa sam ih zato i stavila sve. Ako sam nešto krivo pohvatala, ispravite me, pa da svi znamo o kojim likovima pričamo.

O curama ću drugom prilikom.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 13:03   #40
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Hvala! Znam i ja piswati kratke postove!



Quote:
hanumka kaže: Pogledaj post
Vec sam rekla i stojim iza toga Selinka mi nema u sebi nista prirodno i njezno
pravi ROBOCOP
Niti meni nije sjela, ima nešto tmurno u njenom licu
__________________
Ja u bajke vjerujem
pperlica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.