Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2014., 23:02   #61
@Lucile - pozdrav, hvala na lijepim rijecima, trudimo se da bude fit i koliko toliko dobar.
A francuz ko francuz, nista pametno ne radi, prdi, spava, zahebava nas, apaurin je, termofor, stand up komicar, alarm... <3

@Urbanna - da, cesto smo tamo posto mi je cura iz Broda.
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 23:52   #62
Đumi je frajer i po!
Još nije počeo dizat nogu dok piša
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 11:14   #63
Zovemo ga kraljica!

Ne diže taj nogu još, kraljica zaobilazi male lokvice vode, nedaj Bože da se slučajno smoči.
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 11:44   #64
Quote:
fretless11 kaže: Pogledaj post
Zovemo ga kraljica!
Đumi, pretpostavljam da ti i kao uspavanku puštaju i nešto od grupe Queen


Šaljem ti veliki liz iz čučnja
__________________
Luna... Luna... i Luna...
luna luna luna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 19:44   #65
Kraljica.......može mu biti, samo ste se zeznuli......on je pravi kralj. Gledam fotke, baš se vidi kako je sazrio, a držanje je pravo kraljevsko.
I može mu biti.......tko je vidio dizati nogu kad se piša? Imam velikog lijenčinu doma od 9 g. i dan danas kad mu se ne da diže nogu onako elegantno, kraljevski, cm od poda
bela player is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 11:38   #66
Bok ljudovi, evo bili smo malo u Konavlima kod mene po prvi put, Đimica se dobro zabavio i baš je uživao u selu, slobodan ko ptica.







__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 11:50   #67
Baš je zgodan momak, sve je lijepši. A selo, pa ko ne voli selo, slobodu i divote.

Išli bi i mi u Konavle, ooo daaa
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 14:20   #68
Ti si jednostavno prekrasan... I super ti je lopta
Lucile is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 15:08   #69
odlične su ti fotke.

odličan fotić i objektiv

pas predivan!
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 20:59   #70
Ajme koja fizionomija tijela,prekrasno Nino,oduševljava me stav Da ti pravo kažem,dostojno držanja prgavih terijera
Darina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 10:07   #71
@Darinai @Evil-smile zahvaljujem na prekrasnim rječima, imate liz od Đumice!

Puče moj dragi evo mi i dalje rastemo i bildamo se, Đumica je već veliki dečko, dobar je jako, tu i tamo se posvađamo kad ga udare pubertetski hormoni

Voli sunce, chillanje ali i igranje sa svojim dragim frendovima koji ga puno vole. Trči ko zekonja i ima snage za popi*dit.

Evo malo slikica i video!


Video:
https://www.facebook.com/photo.php?v...27505873136599






__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 21:26   #72
Evo i video kako traje to penjanje uz stepenice, kad izmišlja i glumi.

https://www.facebook.com/photo.php?v...35921853945857
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 21:48   #73
Pa koliko stepenica imate ne bi se ni meni dalo penjati, pogotovo nakon trčanja po travi i finog friškog zraka

Smješan je skroz Đumi
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:40   #74
Ma bježi, zajebant mali, glumata, može pravac Holywood!
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 11:31   #75
Evo video Đumijevog bluesa, upala mu loptica ispod polica i onda od frustracije plače, reve, laje, cvili, nema kakvih zvukova nema, frenchie originale.

https://www.youtube.com/watch?v=siUx7Ov4dHk
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 16:16   #76
aaaaaaaaaaaaaaaaa....

Pozdrav!
Prvo,huuuge fan Frenchija... Ponosna vlasnica Frankija,Francuza,11.10. će imati godinu dana,jedinac nam je

I sad,kako je mali svijet,na fb-u kod frenda vidim sliku Frenchija,Djumi piše ime,blabla,oduševim se jer padam na njih užasno,i sad na forumu čitam o njima i skužim da ste to vi zapravo,a frend je xxxxxxx... small world it is...

Zadnje uređivanje fermina-daza : 12.09.2014. at 14:53. Reason: brisanje imena trećih osoba - za to koristiti pp
ivana1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 20:26   #77
Quote:
ivana1506 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Prvo,huuuge fan Frenchija... Ponosna vlasnica Frankija,Francuza,11.10. će imati godinu dana,jedinac nam je

I sad,kako je mali svijet,na fb-u kod frenda vidim sliku Frenchija,Djumi piše ime,blabla,oduševim se jer padam na njih užasno,i sad na forumu čitam o njima i skužim da ste to vi zapravo,a frend je xxxxxxx... small world it is...

Weeeeeeeeeeeeeee!!!! Bok frenchie fanu!!!

Jest xxx i xxxxx?
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)

Zadnje uređivanje fermina-daza : 12.09.2014. at 14:52. Reason: brisanje imena trećih osoba
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 12:11   #78
Pozz!

Jeste,xxx I xxxxx
Ima to već,neka slika je osvanula,Frenchie u krilu Vukovićevom,ja se raspametim odmah
Ne znam kako ovdje uplodat sliku Frankiea jer inače nisam po forumima

Zadnje uređivanje fermina-daza : 12.09.2014. at 14:52. Reason: brisanje imena trećih osoba
ivana1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 20:08   #79
Hej fretless11,
vidjela sam da mali Đumi slatkica ima neki kaputic pa me zanimalo da li si mu nabavio neki sada kada je stariji, vidim da je po visini i duzini tu negdje kao moja struklica. Naime Edo je dosta veliki za Francuzica i nigdje ne mogu naci neki kaputic dobre velicine pa me zanimalo di si ga ti nabavio ako jesi?
Btw Đumi je narasao u malog zavodnika <3

Evo slikica mog prasca:




thnx
Irinanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 19:02   #80
Ljudovi moji, nije nas dugo bilo, malo smo bili u gužvi i lijeni, ali živi smo i jako zdravi, blesavi i smiješni.

Đumica je već veliki momak sa skoro godinu ipo.

Pubertet na sve strane, ali da se kontrolirat.









__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.