Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2015., 12:04   #41
Strijelac Petar Gorša je 28. kvalificirani sportaš za Rio!!
edy83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 20:31   #42
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Atletika fino popunjava brojku, Vlašić, Šimić, Ivančević u dvije discipline, Premeru...a čekamo još i Lisu, možda još neku maratonku, Horvata, Žunića... Svakako bi se mogla ta brojka pojačati, dok s druge strane, u plivanju nema nikog na vidiku.
Pa Marija Vrajić je najavila da bi mogla istrčati normu za Rio (2:42). Bumo vidli. Pokušala je ove godine istrčat normu za SP 2:44:00. U Radencima je išla 2:44:59 (PB). Za vikend je pobijedila u Stockholmu na 100km 7:37:09 (NR) s trećim rezultatom u svijetu ove godine (za mjesec dana ide s repkom na SP na 100km u Nizozemsku; imamo jaku žensku repku na 100km). Ona godišnje trči desetak maratona, 2, 3 trke na 100km, pa još par kraćih ultri od 50, 60km, dok recimo Lisa trči maksimalno 2 maratona godišnje i još 2, 3 polumaratona
__________________
kajjaznam
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 22:06   #43
plivanje nekad bilo naš najbolji bazični sport, a sad je najgori
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 22:10   #44
Lijepo nam ide u pojedinačnim sportovima, u momčadskim su vaterpolisti , vjerujem i rukometaši( mada ne znam u kakvom je stanju repka) , a ako se kojim slučajem i košarkaši uspiju plasirati to bi bilo fantastično.
Plivanje nam je na žalost nestalo, šteta što nemamo nikoga ozbiljnog u kajaku i kanu na mirnim vodama.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 23:01   #45
Košarkaši će teško u Rio. Za direktan plasman trebaju doći u finale Eura, što je tek bajka. Sve i da dođu tamo, ne postoji niti teoretska šansa da bi bili u krugu favorita za medalju. SAD, Španjolska, Francuska.
Rukomet nam je u punoj goroj situaciji nego 2012. Teško da ćemo s ovakvom igrom biti u dosegu medalja. Štoviše, bojim se debakla na EP.

Imat ćemo manje sportaša, to je sigurno.

Sandra i braća Sinković su jedino što bi trebalo biti 100% sigurno. Sve ostalo su nagađanja.

Vaterpolisti bi trebali do medalje. Mislim da nećemo obraniti zlato, ali s onakvom igrom kao prekjučer bi i bronca bila vrhunac..

Jedna od sestara Zaninović.
Blanka, opet sve zavisi u kakvoj će formi biti.
Mislim da mogli bi jedan od braće Žugaj do medalje.

Jedrenje? Choke, klasika.

Tenis ništa.
Gimnastika - Seligman, Ude?

Možda jedno iznenađenje.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 00:56   #46
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Lijepo nam ide u pojedinačnim sportovima, u momčadskim su vaterpolisti , vjerujem i rukometaši( mada ne znam u kakvom je stanju repka) , a ako se kojim slučajem i košarkaši uspiju plasirati to bi bilo fantastično.
Plivanje nam je na žalost nestalo, šteta što nemamo nikoga ozbiljnog u kajaku i kanu na mirnim vodama.
Zar nije nedavno neki nas klinac postao juniorski prvak u kajaku ili kanuu? Cini mi se da i neka mlada cura dosta potencijala pokazuje tako da napokon i u tom sportu pokazujemo neki napredak. Zalosno je na sto je taj sport nakon Ljubeka spao.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 11:47   #47
Quote:
Tuvix kaže: Pogledaj post
Zar nije nedavno neki nas klinac postao juniorski prvak u kajaku ili kanuu? Cini mi se da i neka mlada cura dosta potencijala pokazuje tako da napokon i u tom sportu pokazujemo neki napredak. Zalosno je na sto je taj sport nakon Ljubeka spao.
Antun Novaković, doduše ne prvak, nego doprvak
Ali navodno su on i prvoplasirani Mađar bili dosta bolji od konkurencije.

Ovih dana ima nekih natjecanja u streljaštvu, možda bude još dobrih vijesti.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 17:45   #48
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Jedrenje? Choke, klasika.
Ali ćemo se bar pošteno ismijat
Eh, legendarni London i njegov podforum......sjeta.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:01   #49
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Ali ćemo se bar pošteno ismijat
Eh, legendarni London i njegov podforum......sjeta.
Kako je krenulo jedrenje bi u Riju moglo bit opasno po život. Zapravo svi sportovi na vodi. Užasno je zagađenje i navodno su se neki američki veslači razbolili na nekoj regati nedavno.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 22:27   #50
Ali ne kaže li stručni komentator:
"Nema odmora dok traje..............(šutnja).........jedrenje!"
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 10:23   #51
Jedrenje je bila ludnica u Londonu

Svakodnevno pracenje Bambija i ekipe,pa okreti oko bove,pa onaj Leteci Holandez

Mislim da je konacno došlo vrijeme za medalju,pa nece uvijek drva uzeti.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 12:58   #52
Mislim da je vrijeme za prvu medalju u Jedrenju samo je pitanje tko će je uzeti a možda budu čak i dvije ili tri... (470,laser i finn)
edy83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 21:41   #53
Giovanni Cernogoraz ce braniti zlato u Riju, ispunio je normu

Evropski boksacki prvak Hrgovic (prvi euro naslov nakon 42 godine i Mate Parlova) bi morao biti medju potencijalnim kandidatima za medalju na OI (konkurencija izvan Europe nije zanemariva)
-----------------
Infostrada statistički vrlo precizno predviđa medaljaše. Zlato bi tako po njihovom predviđanju u Riju trebali osvojiti dvojac na pariće (braća Sinković) te Sandra Perković u bacanju diska.

Sa srebrom oko vrata iz Brazila bi se trebali vratiti Ivan Kljaković Gašpić, Snježana Pejčić, Lucija Zaninović, Robert Seligman (na konju s hvataljkama) i Neven Žugaj.

Brončane medalje osvojit će jedriličari Tina Mihelić i Fantela/Marenić te još jedan gimnastičar na konju s hvataljkama Filip Ude. Sve ukupno 10, što bi bilo duplo više no primjerice u Ateni i Pekingu te čak četiri medalje više no na posljednjim Olimpijskim igrama u Londonu kada smo ih osvojili šest. U Barceloni smo osvojili tri, a u Atlanti i Sydneyu dvije.

http://www.infostradasports.com/news/rio2016/

Ne znam ima li netko link koliko su nam predvidjali za London, mislim da je i prosli put bili masu jedrilicara medju "sigurnim" medaljasima....
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE

Zadnje uređivanje Metuzalem : 15.08.2015. at 21:52.
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 23:09   #54
Ta predviđanja su meni uvijek bila prilično suluda. Donekle još pogađaju kada su u pitanju zlata, ovo ostalo je često i bizarno, kao i ovo za nas.

Svi navedeni mogu doći do medalje, ali po niti jednom zamislivom kriteriju nisu favoriti za njih. Seligman je četvrti na EP, ali kompjuterska "statistika" pokazuje da je favorit za srebro na OI? S druge strane Možnika koji je europski prvak na preči nema na listi.

Ili, Lucija Zaninović na svjetskom natjecanju (SP, OI) nikada nije osvojila iznad bronce, aktualan rezultat je bronca na Europskim igrama, ali u Riju je favorit za srebro?

Totalno nema smisla.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 00:45   #55
Možeš mislit da ćemo dvije medalje na konju s hvataljkama osvojit. Ako se obojica kvalificiraju uopće na OI će biti ogroman uspjeh. Višebojci su još uvijek privilegirani u kvalama za OI.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 10:11   #56
Vidjet ćemo za godiunu dana kako će to izgledati neki od ovih sportaša u projekciji neće sigurno osvojiti medalju ali ima i onih koji tu nisu a mogli bi ju osvojiti (Blanka,rukometaši) a i može još neko iskociti do igara
edy83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 14:28   #57
ovakve prognoze s medaljama su jako nezahvalne i nepotrebne
pa u nekim disciplinama je prava lurtija tko će biti najbolji taj tren,
dovoljan je jhedan loš potez i ode medalja...
Nespretni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 18:34   #58
Realno 5 medalja bi bio odličan rezultat, sve više od toga vrhunski, ne treba pumpat neka nerealna očekivanja jer na OI svi dolaze makismalno spremni, dok se na EP I SP još i može ponekad zabušavat, ali OI su za svakog sportaša vrhunac karijere ( izuzev možda tenisa recimo, ozbiljni nogomet ne računam pod ovo)
Tako da Sandra Perković, Braća Sinković, vjerujem da će jedna jedriličarska medalja ovaj puta doći, vaterpolisti i jedna iz borilačkih sportova( boks prije svih)
Za streljaštvo ne znam, moguće, dosta škakljiv sport, zdrava Blanka uzima medalju, samo što Blanka nije zdrava 4 godine, rukometaši su mi totalni upitnik, gimnastičare ne uzimam za favorite, pitanje je tko će se uopće plasirat od njih... ima tu još zanimljivih sportaša/ ica, ali i ostali isto računaju na medalje, nismo sami na igrama.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 23:48   #59
A da, 5 je otprilike naše mjera, sve iznad toga je sjajno.

Ako bi se igrali prognoza onda su favoriti za zlato koje mi imamo jedino Sandra i Sinkovići. Favoriti za medalje su vaterpolisti i eventualno netko od jedriličara, mada je s njima uvijek teško ubrajati ih u favorite nakon tako crnog niza na OI.

Nitko drugi od naših nije favorit za medalju u Riju.

Dakako, puno je onih koji do medalje mogu. Što se borilačkih sportova tiče mislim da će opet najbliži tome biti taekwondo, Hrgović je odličan, ali u boksu treba i puno sreće sa ždrijebom, a na OI s Amerikancima i Kubancima će to biti ipak daleko teži posao nego na EP. Volio bih da se varam, ali mislim da Blanku ipak možemo polako zaboravljat. Rukometaše isto ne smatram favoritima za medalju, iako im se može otvorit, OI su najlakši rukometni turnir (u usporedbi s EP i SP). Od gimnastičara je možda Možnik najbliže (europsko zlato i svjetska bronca na preči), Ude je konstantno u toplo-hladno fazama, od fantastičnih do katastrofalnih nastupa, teoretski i u Riju može pozitivno poludit.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 00:43   #60
Također mislim da bismo se mogli vrtiti negdje oko 5 medalja.
Vjerojatno će, kao i do sad, netko od sadašnjih favorita podbaciti, a s druge će se strane iskazati netko tko nije bio u prvom planu. Primjerice, u Pekingu su svi potpisivali medalju za rukometaše, dok npr. Pejčić nitko nije ni spominjao.
Ako nekoga baš pogodi inspiracija i dobar dan na OI, sve je moguće.
jojachica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.