Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 22:13   #81
Quote:
alex alex kaže: Pogledaj post
ivada canim os mi dat
vidim i vas sekira Bugra i ta njegova a povrh toga mene sekiraju i te njegove macke
jbt svako toliko slika te macke te na grudima te ih milki te vako te nako i samo to kaci jel on to nama namjerno
Namjerno nego kako...Već si mislim eh da mi je biti Efe...ne, ne, Ece...ne, ne Ege...pa više jbt ne znam ni koja bih bila---

A najjaca mi je bomba kad okaci fotku s mackom...(ja naravno budem sretna da nije s Bugrom)...a fanice u trans...ne bi da nikada nisu vidjele macku...Ma moraš se smijati...Mislim, ja se ovdje dobro zezam sa svim time...(osim za Savaša...Za njega sve mislim i osjećam 100% što kažem), ali one su, brate mrtve ozbiljne...Serhat okaci macku, a u Turskoj i šire globalno zatopljenje u sekundi...

Alex, već sam rekla da ne dam!!

Zadnje uređivanje Ivada : 18.10.2014. at 22:20.
Ivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:15   #82
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kasad, pazite što ste rekle!

Mene najviše sekira Bugra.
Bugra nije problem... BG ostaje u Nami u Zg.
Alex moramo i mi krenut s mačkama, slike na twitter ili instagram. Romana je shvatila tu foru s mačkama na vrijeme Serhi će bit oduševljen.
Edit: jedno je zezancija, dok sam gledala seriju nisam htjela znat ništa o njegovom privatnom životu. Iskeno čudan je odnos Serhata i BG.
Tarik i Rene su bili tako povezani, pupčanom vrpcom.

Zadnje uređivanje Kasad : 18.10.2014. at 22:31.
Kasad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:15   #83
Ja te komentare ne čitam jer osjetim susramlje, ali jučer mi je jedan 'pobjegao', a pisalo je "Hello, my handsome Mr. Dracula", ne znam jel' mi bilo za ili , možda bih trebala početi s čitanjem.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:18   #84
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Ne pratiš sexy SELČUKA & MILIJUNAŠA??? Sram te bilo to priznati ovako otvoreno na forumu.
E dobro si me podsjetila, stalno imam osjećaj da mi nešto fali, kadli to. Selčuk i kviz.

Quote:
Zašto Bugrina cura em što slikava Bugru samog, pa duo BG&ST, to radi i sa samim ST?! Inače je BG arhitekt, msm čak i da je magistrirao, da mi je poslušati o čemu BG& ST po cijele dane divane?
A divane najvjerojatnije o muzici, filmu, kazalištu i PROJEKTIMA, kritiziraju atv i Avsara i one Bugrine još gore, ono, ludilo brale, plus o politici, proueropskoj orijentaciji Turske , sportu, mačkama, ženskima...mladi, urbani i cool. Nerviralo bi me jedino da su pretenciozni umjetnici, ta mi je vrsta najgora.

Quote:
Prije 10tak dana sam sjedila na nekom poslovnom ručku i meni za ledjima za stolom sjedilo 5-6 poznatih političara, sve odreda intelektualci +50. Čovjek bi pomislio da se bave ozbiljnim temama, ali oni sat vremena pričali o nekim novinarkama koje imaju dobru guzicu i dekolte, pa prešli na nokte (!!! one gel nokte sa dezenima) i kako lik X zna "onu malu iz ureda Y", pa kad bi ga ona malo obradila, jel, pa se uključili i ostali.. i tako..
Intelektukci. Ajde guzice i dekolte ok, ali nokti...
Moje je iskustvo da i s nepismenima i sa hiperobrazovanima uvijek možeš naći zajednički jezik i zanimljivo raspravljati ako o ničemu onda o - hrani. Gastronomija zanima i povezuje sve ljude svijeta i tu svi mogu učiti jedni od drugih.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kolika treba biti donacija?
E tu Kasad i ja upadamo.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:19   #85
Quote:
Ivada kaže: Pogledaj post
Namjerno nego kako...Već si mislim eh da mi je biti Efe...ne, ne, Ece...ne, ne Ege...pa više jbt ne znam ni koja bih bila---

A najjaca mi je bomba kad okaci fotku s mackom...(ja naravno budem sretna da nije s Bugrom)...a fanice u trans...ne bi da nikada nisu vidjele macku...Ma moraš se smijati...Mislim, ja se ovdje dobro zezam sa svim time...(osim za Savaša...Za njega sve mislim i osjećam 100% što kažem), ali one su, brate mrtve ozbiljne...Serhat okaci macku, a u Turskoj i šire globalno zatopljenje u sekundi...
ma ja bih da sam ona siva opet sam zaboravila kako se zove...nejse sa sivom se najvise milki i kaci ....
ja mislim da ce skocit prodaja tih helokity kucnih ljubimaca zbog njega
a Savas ..ah canim benim ...od onakvog baje sta su mi uradili ...mada uzivala sam ja i kad on ludi
 
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:24   #86
Ustvari, mislim da Serhatu sport i nije nešto omiljen (osim teretane i benča za pumpanje mišića), ne vidim da navija za neki klub, nema slika u tom smislu po Ins i Tw, a negdje sam pročitala da kao mali nije htio kao drugi trčati za loptom, nego su ga zanimale druge stvari...nejse.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:28   #87
A vidi kako nam se oznojio na nogometnom igralištu.







Quote:
WEDNESDAY NIGHTS

The team 'GET' not too long that has been created, it is only 5 weeks.Τhey are playing maches the most relaxed days of filming,usually every Wednesday, the day of the series ''Kuzey-Guney'' We are in a stadium at Besiktas.So far the team does not accept any journalist, but tonight they call me to came here, with only desire and begged me not to mention the name of the court, probably do not want the random encounters of their women fans in order to not lose their attention on the ball.And they said 'our only passion after a hectic and tiring shooting is to go out (to calm our heads)The actors of ''Kuzey-Guney'' in the series are enemies and rivals to each other but when they entered the stadium entered the spirit of teamwork. There is nothing specific that they do before every match .. the only thing they do when the clock shown seven o'clock in the evening they are putting their shorts and screaming while they are getting into the stadium.The opposing team is a group of students from the University 'SINAN' section of the Architect, ie is a group consisting of students ... and not once have been able to beat them ... Their only consolation is once to beat them and this happened the day when we were there (!) .. That night the devil broke his leg and won 16-9!!!The team 'GET' has no leaders, everyone is equal to each other.That day for group 'GET' there were only 6 players in essence is a group consisting of 10 persons but due to shootings of the series some come and some not..ie that day may have some scenes filming and mishaps of the week was the new member who came into the series Kaan Tasaner and Bugra Gulsoy plate making said: "He stayed out of the game because he kicked the opposing team in the game, but he can have the opportunity to return again''

THE MOST PASSIONATE IS GUNEY

As i squeeze them they didn't told me who is the best among them, the only thing they said is that the most passionate is Bugra Gulsoy, who embodies Guney and also catcher conversation with the spectators οf the match like Serhat Teoman.I was impressed with the nickname that some women from the audience gave to Ali Yorenc ''BLONDE STORM'', Ali has prehistoric in basketball, his height is 1.94.To be noted that of the 10 who sees the mach 9 are women.After the mach i asked them with what series the want to play and Serhat Teoman said 'Let's come the' Umutsuz Ev Kadınları '(desperate women) and everyone shouted' YES '.

EVERYONE HAS A HISTORY IN SPORT

O Serhat Teoman is the defense of the team and said that the most important thing in the team is to capture the spirit of the game.

Buğra Gülsoy, Serhat Teoman and Emre Erkan playing in Theatrical Perfomace 'Pragma'

Fırat Çelik, after an injury he had in his left knee at 16 quit football and now stands in a position most protective.

Onur Öztürk, is the first of the mach, when he was young he played in a team but said it was not his dream of becoming a footballer.

The most super of the group is Ali Yorenc he is crazy with sports.

Buğra Gülsoy in high school was in the school team, is a guy who most likes playing than watching football.
na bold.


Cure, jel' i vama šteka forum?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:33   #88
Quote:
alex alex kaže: Pogledaj post
ma ja bih da sam ona siva opet sam zaboravila kako se zove...nejse sa sivom se najvise milki i kaci ....
ja mislim da ce skocit prodaja tih helokity kucnih ljubimaca zbog njega
a Savas ..ah canim benim ...od onakvog baje sta su mi uradili ...mada uzivala sam ja i kad on ludi
Siva ti je Ege....nju je udomio kao beskućnicu...vidiš, vidiš...a vi bi nekretnine kupovale...bolje da se obucete u prnje i pred kontejner pred njegovom zgradom...

Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ustvari, mislim da Serhatu sport i nije nešto omiljen (osim teretane i benča za pumpanje mišića), ne vidim da navija za neki klub, nema slika u tom smislu po Ins i Tw, a negdje sam pročitala da kao mali nije htio kao drugi trčati za loptom, nego su ga zanimale druge stvari...nejse.
Navija za Bešiktaš, ako je po instagramu...I da, i ja sam citala to za sport i djetinjstvo...Umjetnik od malena...A mišiće mora pumpati...Kakav je to turski glumac a da nije poplocen....

Iako se vidi da je na pocetku sezone puno definiraniji, više muskulature, nego pred kraj...Ocito je teško snimanje i teretanu ugurati u raspored...

EDIT

Šteka stalno...

"After the mach i asked them with what series the want to play and Serhat Teoman said 'Let's come the' Umutsuz Ev Kadınları '(desperate women) and everyone shouted' YES '."

Ovo ne kontam.. Nicole?

Zadnje uređivanje Ivada : 18.10.2014. at 22:43.
Ivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:34   #89
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

Cure, jel' i vama šteka forum?
Šteka.
A štekam i s idejama kako nenametljivo priči Serhatu po Ivadi najbolje u prnje i pred kontejner s mačkama. Kakve smo sreće Serhat će pokupit mačke, a BG cura će sve ovjekovječiti fotkama pa na Instagram. A gdje smo mi u toj priči?
Kasad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:34   #90
KAPTOLSKA KLET TOURS

Autobus spreman, čim lutrija isplati dobitak, idem i ja

__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:40   #91
I meni šteka.

A ipak ima fotka s utakmice, sigurno ga Bugra nagovorio. Ima li video, da procijenim motoriku? A noge okserice, prave nogometaške.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Ranit ću se!!! Pa kako si to zapamtila, otkrij mi tajnu!!! Di sam to uopće spomenula? Neyse, "Kaptolska klet" se zove, ali svi zovu samo 'pivnica kod Kaptola'. Birtije, e to već ne znam, ali ima ih tamo sigurno. BG ostaje u Nami Postoji li to uopće?
Pa ono kad smo pričale o filekima u Merhametu, kad je Atif vodio Narin u onaj restorančić, pa se mi nadovezale kako to volimo jesti i diskusija se raširila.

Nama na Trgu je neuništiva.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ja te komentare ne čitam jer osjetim susramlje, ali jučer mi je jedan 'pobjegao', a pisalo je "Hello, my handsome Mr. Dracula", ne znam jel' mi bilo za ili , možda bih trebala početi s čitanjem.
Dobar komentar.

Štose tiče mačaka, i Bugra ih stalno stavlja tako da treba provjeriti tko je od njih prvi počeo s tim, kopiraju se (sve mi baca na nepretenciozno pretenciozne umjetnike ). Meni je inače simpa što voli mačke i što kači te slike. Ako mu je ono stan u klipićima s mačkama, sviđa mi se što nije ništa naročito.

Quote:
alex alex kaže: Pogledaj post
ma ja bih da sam ona siva opet sam zaboravila kako se zove...nejse sa sivom se najvise milki i kaci ....
ja mislim da ce skocit prodaja tih helokity kucnih ljubimaca zbog njega
a Savas ..ah canim benim ...od onakvog baje sta su mi uradili ...mada uzivala sam ja i kad on ludi
Ili Ege ili Efe. (Jesam pogodila?)


Romana hahaha Sa sličnim sam ja šalabajzala po Bešiktašu. Vozi Miško.

p.s. Aha, znači navija za Bešiktaš, klub fetivih Istanbulaca.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 18.10.2014. at 22:48.
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:44   #92
Teoman Serhatovske 'maštarije' bez opasnosti od klečanja na kukuruzu

Na Bešiktašu su igrali? Eh, taj stadion je srušen, prave novi. Ma kontam da ST onda navija za Bešiktaš.

Kod Dinč hodže nije samo pumpanje, yok yok, nego crossfit! Kad završiš turnus možeš reći: Sweat is fat crying. Btw. koliko košta članarina kod Dinča?

Ege = siva
Efe = narančasta (moj favorit)

Edit: Serija "Umutsuz Ev Kadinlari" je TR rimejk "Očajnih kućanica". Znači, on je htio tamo igrati ili ga ekipa zezala da on pravi čovjek za tu seriju? Ili je neka baš interna šega?

Što je BG u horoskopu?
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:45   #93
cure jel imate vi problema sa forum jbt pola sata mi treba da udjem
pola vasih postova vidim pola ne vidim ...sad me ima sad me nema
pa ovo je da poludis
a sve razvuceno u pm ...
 
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:49   #94
Quote:
Ivada kaže: Pogledaj post

"After the mach i asked them with what series the want to play and Serhat Teoman said 'Let's come the' Umutsuz Ev Kadınları '(desperate women) and everyone shouted' YES '."

Ovo ne kontam.. Nicole?
Mislim da su ga možda pitali protiv koje bi glumačke ekipe volio igrati sljedeću utakmicu pa je rekao protiv cura iz serije 'Umutsuz Ev Kadınları', turske verzije 'Desperate Housewives'. Ili u kojoj bi seriji iduće volio zaigrati. Bit će jedno od to dvoje, prevoditelj nije baš vičan u engleskom.

Adadjo, nema videa. Vidiš da su jedva i fotić pustili na mjesto zločina.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:49   #95
E jeste se raspisaleee...

Vidim da ću ja sa Serhatom naći zajednički jezik u teretani. Više vas je boema nego sportski nastrojenih, pa ću ja lako. Solo.

Autobus za razgledavanje je , kao i predloženi restoran, samo što ja u širokom luku zaobilazim fileke, a mislim da bi ih Serhat mogao voliti jer i turci jedu to. Brrrrrr...
Meni bi bile dovoljne kiflice sa sezamom, Kiflica sa sezmom i sir i vrhnje.

Edit:
Nicole, ja sam shvatila da ih je novinar pitao u kojoj seriji bi htjeli glumiti. U "Očajnim kućanicama".
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:50   #96
Quote:
alex alex kaže: Pogledaj post
cure jel imate vi problema sa forum jbt pola sata mi treba da udjem
pola vasih postova vidim pola ne vidim ...sad me ima sad me nema
pa ovo je da poludis
a sve razvuceno u pm ...
nisi jedina, večeras od prije 8 sati ne mogu normalno ući na forum, ako i uđem treba sto godina
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:50   #97
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Na Bešiktašu su igrali? Eh, taj stadion je srušen, prave novi. Ma kontam da ST onda navija za Bešiktaš.
Stari stadion srušen, onaj iz 1945.? Nisam znala, kad sam ja bila prije godinu dana još je bio na svom mjestu. A di prave novi, na istom mjestu ili?

Meni bi bilo logičnije da navija za neki klub iz Izmira, nego za istanbulski. To isto kao da Splićanin dođe u Zgb i počne navijati za Dinamo. Nidje veze.

Bugra rođen 22.2. Šta je to, Vodenjak ili Riba?
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:55   #98
BG je riba!
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:55   #99
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Stari stadion srušen, onaj iz 1945.? Nisam znala, kad sam ja bila prije godinu dana još je bio na svom mjestu. A di prave novi, na istom mjestu ili?

Meni bi bilo logičnije da navija za neki klub iz Izmira, nego za istanbulski. To isto kao da Splićanin dođe u Zgb i počne navijati za Dinamo. Nidje veze.

Bugra rođen 22.2. Šta je to, Vodenjak ili Riba?
bold: ima i takvih i to iz moje familije

Bugra je Riba :klap:
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:58   #100
Kasad, Ivada je ljubomorna što ćemo kupiti stanove u Istanbulu.

Ups, mogla bih pogledati jesam li osvojila išta.


Romana; stvarno????! Ne mogu vjerovati. Izdajnici.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.