Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 17:32   #821
gledam malo 11. epizodu, i plačem i okrećem očima i smijem se
poneke razumijem, neke malo, a neke niti malo ali o tome drugi put
imam jedno priostalo zapažanje vezano za prošlu epizodu
zapravo dva
prvo je da sam zaboravila napisat da je Selim poslao Ešrefa na onaj svet, a
druga je ta kak to da naš pravedni Emir kome smetaju prljavi novci ne smetaju
ti isti prljavi novci kojima se plaća Zelihina fensi šmensi bolnica
da drži do svojih principa, onda vodi Zelihu u državnu bolnicu.......strašno dvolično....
dobro pitanje je kak bi se po tom pitanju dogovoril s bratom, očito je da pitanje mamine bolnice nije bilo na lepezi razgovora....

inače sam Kubri opsovala sve po spisku i mimo njega......veštica, kaj veštica....da ne vređamo veštice
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 20:47   #822
Pogledala sam i ja 11. epizodu i napisala natuknice.
Yigit je teški seronja na početku epizode, teški seronja na kraju epizode, a u sredini ima i većih kretena od njega.
Emir me iz epizode u epizodu sve više razočarava. A koji je potencijal imao

Nego, meni žao i Endera. Nastrada dečko ni kriv ni dužan.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:30   #823
Nisam pisala o Ruži, a ni neću dugo. Dobro, ona je vjerojatno donijela onaj rokovnik Yigitu zato što je zaljubljena u njega (koji fatalan tip i u svom selu i u gradskom kvartu), ali curo, di ti je pamet? Onako maznuti lovu i dokumente čovjeku i ne posumnjati kako je ipak prelagano došla do svega toga. I onda originalni rokovnik odnijeti Yigitu i misliti da ćeš proći lišo?
Ustvari je i prošla lišo, ostala je živa.


Još kratko o Deryi, odbija posao tajnice kod Yigita, ali lukav je on, ne inzistira nego joj samo nudi, najprije joj lijepo kaže kako ima povjerenja u nju i kako mu treba takva osoba, ona kaže kako već ima posao, a on samo -Dobro, ali imaj i ovo na umu.

Sljedeći potez - pozove i Deryu da pogleda novi poslovni prostor i pita je što misli jer će ipak ona tu provoditi najviše vremena, ona mu poželi sreću i opet ga odbije. Yigit - ništa.

I lijepo se Derya pojavi jedne večeri u zlatarnici i prihvati posao.

Kako se cura skockala , meni je ona uvijek lijepa, ali kad se malo dotjera, prava ljepotica.

Selim mi je bio odličan kad je krenuo popravljati onaj oldtimer 50-tih i puštao mu pjesme iz tog doba neka se što prije oporavi. Udavila sam se od smijeha. Duhovit tip!



Selim je upao u probleme, ni kriv ni dužan, i ne zna kako se izvući iz svega pa lupa glavom o zidove. Ponaša se čudno, više nije stari Selim.
Yigit ga samo promatra i ne pita ga ništa.



Onaj Yigitov potez kad je Selimu dao kuvertu s podacima i rekao mu - Ne znam čime su ti prijetili i što su ti ponudili, ali uzmi ovu kuvertu i učini ono što trebaš, brate. Zajedno ćemo vidjeti jesam li bio u pravu što sam ti vjerovao ili nisam. - to je potez dostojan kralja.
To je način na koji Yigit pridobija ljude, povjerenje.

No ima on i drugu stranu karaktera
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
A da..... sad dolazimo na ono kompleksnije ,to stoji....treba sada proniknuti,što ovaj naš misli i zašto nešto radi????!!!!
Muko moja,ne možeš ga pratiti u pidar....a.....
Koja dobra rečenica, ovo boldano.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:33   #824
Quote:
gubitnica kaže: Pogledaj post
Pogledala sam i ja 11. epizodu i napisala natuknice.
Yigit je teški seronja na početku epizode, teški seronja na kraju epizode, a u sredini ima i većih kretena od njega.
Emir me iz epizode u epizodu sve više razočarava. A koji je potencijal imao

Nego, meni žao i Endera. Nastrada dečko ni kriv ni dužan.
jedva čekam komentare, baš zato jer ti je ova 11. epizoda da gledaš prvi put, jel je? Meni osobno je prvi put bila baš gadna epizoda, svi su mi dizali moje jadne žiFčeke , čak i Sibel, naša ljubav se rodila tek nakon ove epizode.....
čini mi se da sam u brzini gledanja prvi put ispustila ili zaboravila dosta toga......
ja nisam odgledala do kraja, nisam ništ ni napisala, prebirem po glavi
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:22   #825
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Selim je upao u probleme, ni kriv ni dužan, i ne zna kako se izvući iz svega pa lupa glavom o zidove. Ponaša se čudno, više nije stari Selim.
Yigit ga samo promatra i ne pita ga ništa.

https://i.imgflip.com/1m3fv6.gif

Onaj Yigitov potez kad je Selimu dao kuvertu s podacima i rekao mu - Ne znam čime su ti prijetili i što su ti ponudili, ali uzmi ovu kuvertu i učini ono što trebaš, brate. Zajedno ćemo vidjeti jesam li bio u pravu što sam ti vjerovao ili nisam. - to je potez dostojan kralja.
To je način na koji Yigit pridobija ljude, povjerenje.

No ima on i drugu stranu karaktera

Lepo je ovo naglaseno, jos uz dobar gif...
Tu scenu sam zapamtila kod prvog (i jedinog) gledanja i isti sam utisak stekla. Ume sa ljudima i nije cudo da su ga pratili verno, bez pitanja i sa puno poverenja. Svideo mi se tu i dobio pluseve za neke sledece gluposti.... kojih je naravno bilo.

Zadnje uređivanje TheWitch : 30.03.2017. at 02:57. Reason: gif u citatu
molly swart is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:40   #826
Jedanaesta epizoda=Yigit je odvratan

Yigit otišao Emiru da se raspita je li mu Kubra lagala. Taj Yigit je takva drama queen Ako je to obično pogledavanje vrijedno toga da ovaj tako sere, onda zbilja. I koja vražja veza. Glupost. A ovaj to zove izdajom. Ma daj. Nisi mi pravi brat Drama queen, velim ja. Koju hrpu gluposti je namljeo Emiru "Ti si meni učinio najveće zlo koje se može učiniti." A jel?, gore od onoga što ti je napravio Sadulah? Ma daj. Onda je još napravio patničku facu. I didn't buy it.

Opet je Yigit ponovio da ne može ni pogledati Kubru koliko je ne podnosi. Neka je to čula.
Trebala se malo zamisliti i kad je čula što je sve Yigit izrecitirao Emiru. A sve zbgog nje. To joj je i Derja, koju ionako ne sluša previše, lijepo rekla.

A Emir isto namljeo hrpu gluposti. Jedino pametno je bilo što je rekao da to nije bilo ništa. Sve ostalo, ono pljuvanje po Sibel koja kao nije sposobna za vezu. To što tebe nije voljela ne znači da nikog drugog ne može. Koji je to ego triper.

Onda je na red došla Sibel.
A sirotica, tako je sretna bila. Prikazuju slike nesretnog Yigita, Emir se šeće ulicom, a ona jadna ne zna koje je zlo čeka iza ugla. Derja joj je rekla da će je zaprositi. Kako je uzbuđena i sretna bila. Većinu serije je imala nesretnu facu, radovala se samo nekad kad je vidjela Yigita ili kad je netko drugi bio sretan. I onda u ovoj epizodi blista. Trebala je sve skužiti kad je vidjela njegovu mrku facu kad ju je vidio i nije htio ubaciti njezin kofer u auto.
Koje budalaštine je pak Yigit njoj namljeo I tu se vidio pravi problem, kad je pita tko zna što si s Emirom radila? Ma fuj, koje pitanje. Ništa nije radila, debilu, živite u Turskoj. Koji idiot. Koji kreten. Gadi mu se cura koja je pogledavala njegovog brata, a zalijevao je Ružicu (hvala imatini na izrazu) koju su zalijevali i Sadulah i Nihat. Koji primitivac. Zgadio mi se. Sreća pa sam odgledala dosta turskih sapunjara pa navikla na ovakve prosere.
Zanimljivo da Emiru ne smeta što se braco pario s njegovom Kobrom. A Yigitu sve smeta. Ne znam, kad to tako gledam, ispada da je Emir zbilja volio Kubru. A sad voli li Yigit zbilja Sibel Ima vremena do kraja serije da me uvjeri u to. A trenutno sam sklonija Nerimaninoj verziji, i onim njezinim riječima Sibel, da nije to, našao bi nešto drugo jer te je dobio, muškarci su nevjerojatno kreativni.

Emir malo glumio strogoću Kubri, ali znamo svi da se neće dugo ljutiti na nju. Imao je priliku vidjeti kakva je prava Kubra, ali se nazvala izbjeglicom i držala patnički govor. Kubra se nije osvetila, nego zaštitila Od koga, od čega Sibelina i Yigitova veza nju ugrožava na koji način točno Udanu ženu koja ima dijete koje je priznao njezin muž? Ugrožava njezinu ljubomoru i ništa drugo. Glupača. Još je namljela kako je to Yigitov i njezin problem. A jel? A što onda uplećeš Emira i Sibel u svoj problem?
Napokon Emir shvatio da nije trebao dopustiti da Yigit ode. Pričao Zelihi kako ga je Yigit branio kad su bili maleni, obiteljski trenutak i tako to.

Onda je opet Emir pred Derjom pljucnuo po Sibel. Da joj ništa neće biti. Ma nemoj, ti znaš.

Derja je bila uz Sibel i u sreći u nesreći. Vidjela je Sibel kad ju je kreten ostavio nasred ceste. Otišla Sibel do šugave Kubre i još popila šamar. Barem je nabila ovoj na nos da joj Yigit nije dotrčao natrag. Ali po meni, da je Yigit stvarno voli, ne bi mu ništa značila ova priča o "velikoj ljubavi". Tako da Sibel nije u pravu, nije joj Kubra otela ljubav, nego Yigit.
A onaj Kubin proser, je li Derja ikad tražila od Sibel da joj položi račun što Elif nema oca? Elif nema oca jer te Yigit ne voli, glupačo. I zašto bi Derja išta tražila? Nije tražila ni od tebe da joj položiš račun što si s njezinim bivšim, a onaj poljubac Derje i Yigita je više nego što su Emir i Sibel imali. I još veći Kubrin proser, da što bi Sibel imala vjenčanje kao kraljica dok se Kubra muči, wtf? Što se muči? Živi sa zgodnim tipom koji pazi na nećakinju i daje joj sve što joj treba i što želi. Pojma nema što je patnja. A živjela je sa Sadulahom pa bi trebala znati.
Dok se kokoške svađale oko glupavog pijetla koji je kriv za sve dok one krive jedna drugu, malena Elif zaplakala. I tko je otrčao do bebe da je tješi? Naravno da Derja, nije valjda Kubra. Pozvala Derja i Nericu da ode po nesretnu Sibel. Nerica Kubri: "Kćeri, samo ti možeš ostati negdje gdje nisi poželjna. Idemo mi."

Derji nije lako. Ona želi biti prijatelj svima, a opet svakome reći što ga ide. A nisu svi u pravu i ne može ih sve naizmjenično podržavati.

Dobro, barem smo se nagledali nekih lijepih scena u sjećanjima.

Dok se kokoši bave kretenom, Zeliha i Emir su se bavili pravim problemima. Zeliha otišla na Hasanov grob. Napokon je počela govoriti i o njegovoj smrti.

Upoznali smo bolje tipa koji se pojavio na početku serije. To je taj već spominjani Haki kojeg je Yigit htio upoznati. Pozvao ga Ešrefov brat kad je vidio mrtvog brata. Selimu je bilo jako loše, nije računao da će sam ikada ubiti nekoga. Nihat nije bio oduševljen što se Haki upleće. Saznala se cijela priča o Derji i rokovniku. Tukli su Endera i Selima, dovukli i Ružicu. Dofurali Yigita. Selim nije dao da ubiju Endera za to što je napravio on, Yigit nije htio pucati ni u Ružu ni u dečke. Haki se zamarao Yigitovom nekulturom. Je, to je bilo najbitnije u cijeloj priči :kavica: Na kraju su se dopali Hakiju jer nisu htjeli izdati jedno drugo.

Zeliha je malo kritizirala Kubru, onako kao prava svekrva. Posvađala se i s Neriman. A Nerica svako malo zatvorila prozor, a inače se voli svađati i derati s prozora. Zna da je Zeliha bolesna, pa ne zna što da radi. Zeliha je baš konzervativna teta. Tamo rekla Yigitu da nema ništa ako nema obitelj, sad Nerici rekla da je takva jer nema muškarca i tako.
Zeliha je stavila malu Elif na stolac. Kubra je prigovorila, ali poslije je Zeliha po noći dok je Kubra spavala, a Emir bio vani, opet stavila malenu na stolac i malena Elif je pala na pod. Sibel je vidjela kako je Zeliha unezvjereno istrčala iz kuće jer je mislila da je Elif mrtva. Sibel otišla pogledati malenu Elif, alarmirala sve i beba završila u bolnici. Emir i Neriman tražili Zelihu.
I onda se svi izderali u bolnici na jadnu Sibel. Spasila im dijete, a najprije Yigit sere, a onda i Kubra. Zanimljivo, Yigit se izderao na Kubru, ona šuti, a onda izađe van i izdere se na Sibel. Ma nemoj, a što se nisi izderala na Yigita onda? Što je bilo s onim, moj i Yigitov problem? Što uplećeš Sibel u vaš problem?

Uglavnom, Yigit držao lekciju Kubri da kakva je to majka. A ti si super otac Toliko vremena je imao da se pobrine za dijete, ali nije htio. Baš se našao pravi da kritizira. Uzeo je Kubri bebu i rekao da je od sad on s njom. Kubra je podla budala koja ne zna puno o djeci, ali baš se našao kreten koji još manje zna o djeci da joj propovijeda. Serator.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 15:48   #827
@ gubitnice od slova do slova

kako si ih opljuvala, sve po zaslugama, dodajem samo da je Emir dobro rekel Kubri: Nisi ti ko Sadulah, ti si ko Yigit , ne znam bil se na ovo smijala ili plakala

idem još jednom čitat ....drama queen.........super

Quote:
ali se nazvala izbjeglicom i držala patnički govor
kako je u ovom trenu okrenula priču čim je skužila da Emir ne plazi pod njom( budala)
a nije ti čudno kaj svi imaju neke tablete za spavanje, a Derja s prozora dočekala Emira i pazi , ona ide dolje u birc da porazgovaraju jer da ne bi Kubru koja ušlagirana spi , a usput i beba pored nje, uznemiravala......koje budale

s Sibel je trebala vratit šamar s kamatama, da joj onu raščupanu kosu makne preko oka...

i ja sam primetila dok je Elif zaplakala da Kubra nije ni trepnula, ni trepnula......
Quote:
kad je pita tko zna što si s Emirom radila? Ma fuj, koje pitanje. Ništa nije radila, debilu, živite u Turskoj
čista ljubomora, primitivna

Quote:
I zašto bi Derja išta tražila? Nije tražila ni od tebe da joj položiš račun što si s njezinim bivšim, a onaj poljubac Derje i Yigita je više nego što su Emir i Sibel imali.
dok jedni osuđuju Sibel da je Kubri otela dečka, ovo Kubri nitko ne zamjera, osim mene....


Quote:
Zanimljivo da Emiru ne smeta što se braco pario s njegovom Kobrom.
ja sam se isto pitala......mislila sam da to tak u tr. funkcionira, kao neki bratski kod, ali Emiru to nije usađeno, a Yigit , priča za sebe.....


Quote:
A trenutno sam sklonija Nerimaninoj verziji, i onim njezinim riječima Sibel, da nije to, našao bi nešto drugo jer te je dobio, muškarci su nevjerojatno kreativni.
ovo nisam prvi put zapamtila, zbilja moglo bi biti, bolje da i nje s ovom budalom, kad nije htio čut ni nju ni Emira, oboje su rekli, da nije bilo ništa ozbiljno
, al on je naravno vjerovao Kubri koja je rekla da je to bila velika ljubav

a kad je Yigit došao Emiru i rekao da mu je Kubra rekla , emir je Yigitu rekel: Sve kaj ti je Kubra rekla je istina" pa jel ti imaš toliko povjerenje da znaš kaj je ona njemu rekla, pa mogla je nalagat hrpu gluposti, na kraju krajeva i je.....
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.

Zadnje uređivanje imatina : 30.03.2017. at 16:02.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 16:20   #828
gubitnice...sve moje čestitke za post...imaš ti uvijek fine i razumne radove,ali moje je mišljenje,da si ovim postom nadmašila sve dosadašnje....zaista rečenice,koje pogađaju u samu srž,a i "pljuvanje" je na zavidnom nivou i tamo gdje treba i kad treba biti....i ja čitala dva puta...baš si me oduševila...BRAVO!!!!!!

Ne znam,što bih ja sad još dodala na ovu epizodu....mogu se složiti sa gubitnicom ama baš u svakom napisanom slovu....ovo je jedna zapravo nevjerojatna epizoda....kao,da su svi lagano popiz....i...doduše NEKI stalno piz.e,pa su standardni.
Ja ni u RL ne mogu shvatiti ovakve likove,a i likice,koji se sablažnjavaju,ako je netko s nekim bio u vezi prije,pa drame,više ti ništa ne vjeruju,vrijeđaju,omalovažavaju i na kraju čak i mrze.....ko da svijet počinje s njima.....bljak!!!!!
Emir je garant još junfer,pa toliko rogobori protiv Sibel....ako je njemu to bila tako ozbiljna veza...on je zapravo jako čudna biljka.
Da nije tako zateleban u tu hebenu Kubru,trebao ju je znogirati van,valjda je mogao već donijeti neki sud o njezinom bolesnom ponašanju i prokužiti,kakva je to zapravo žena.....Pa koji moraš biti,da si tako nešto želiš u kući.....ma bilo to i sa djetetom!
Yigit ispade gov.o na kvadrat.....ne može on pojmiti,da se ne mora svaku žensku "zaliti",pa ju onda psušenu ostaviti....to je njegov stil...Sibel odjednom problematična.Interesantno,kako o takvim stvarima nije prigovarao,dok je bila s Borom,koji mi se čini veći frajer,nego ovaj njegov smotani brat.Ispade nam Emir glavni prekretač u mahali i okolici....joj,jadan si Yigit sa ovim stavovima.....
Sibel mi je žao u svakom pogledu.....cura je sasvim o k ,a očito stalno ima posla s budalama!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:07   #829
Ja još uvijek pokušavam shvatiti kaj je Yigita tak uvredilo, ali zanimljivo je dok je Sibel njemu spočitnula da je bio s Derjom, Kubrom i Ružom da mu ona nije ništa rekla na to.... on joj je odgovoril : Ja tebi nisam ništa lagao!, to mu moram dati za pravo....da li mu je zasmetala laž, jeste i meni bi, ne bi voljela da me ovako lažu, ali Sibel nije lagala ona je prešutila , jer njoj Yigit nije postavio pitanje.....ali braco, on ispade lažov i on je taj koji ga je povredil više...opravdao se Emir da mu nije htio reći za Sibel jer izgleda da se zbilja zaljubil, ali daj čovječe....isto mislim možda mu je smetalo to kaj je njegov voljeni braco patio zbog žene i to zbog koga, baš zbog Sibel.... ali onda opet Emir mu je rekao nisam ti ništa govorio jel nije bilo ništa bitno....ali ova sirovina neće ni slušat, ko bik tvrdoglavi

Izgleda da je Neriman ipak najbolja podrška Sibel, kako ju je lijepo tješila, odmah ti sve lakše kad možeš mami u krilu jadikovati, a ona te ni malo ne osuđuje.....
Derja me razočarava iz epizode u epizodu, mada je sad rekla Kubri da bi joj začepila usta da nije dugogodišnjeg prijateljstva....ali ne ide to tak, barem kod mene, daješ ljudima priliku za prilikom, a oni nikad ništa ne shvaćaju....
Kubra je ispala đubre nad đubretom, voljela bi da joj kćer zna kakvu kuju ima za mater..
@nala dobro pišeš da je Emir garant junfer, pa se zato i drži Kubre, ipak si misli, bila je ona kod najboljeg na praksi, fuj mi je to, odvratno, čovječe brat ti ju je zaljeval, a ti navalio na ostatke, dok ova budala neće ovu ni pogledat jer se držala s bratom za ruke...
to smatram nedostatkom u scenariju, ako su već hteli ovakav razvoj događaja onda su trebali Emir i Sibel konzumirati vezu, pa nek ovaj pizdi s razlogom, ali onda ni ja ne bi Sibel gledala ovim očima, draže mi je da ostane ovak tragičan lik...nego da ju je onaj šonjasti Emir okaljao
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 19:01   #830
Usaglasile smo se mi....Emir=Šonjo!.....
Yigitov ego osvajaća djevojačkih srca je očito pregolem,a još k tome pripada i narodu,kojem pripada,pa ta kombinacija i ne može uroditi ničim drugim osim ovih nebuloza...Baš je odjednom postao,da ne kažem prosto,nadr.an.....on neki biznisman,kreće se u tamo društvu nekih Ružica,pa sad drami oko držanja za rukice....joj,kak bi mu opalila jednu odgojnu,da bi mu se lice crvenilo pet dana....
Postao stvarno primjerak selje-belje,došao iz vukohebine,malo se obukao,uvukao se u mutne poslove i postao "poduzetnik",a tamo duhom ostao u toj zabiti....nema tu pomoći...kad dođe iz guzice u glavu,bit će nažalost kasno.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:00   #831
Rijetko se vide ovakve epizode u serijama, događaji su slijedili jedan za drugim bez predaha, cijela epka je jako napeta, odahnula sam kad sam završila gledanje. Nakon svega, najmanje me dirnuo završetak epke, Elif neće biti loše s Yigitom, a Kobre mi nije nimalo žao.

Što li se sve dogodilo u ovoj epki, na početku Kobra pljuca otrov, zatim slijedi napeti razgovor dvojice braće, zatim razgovor Kobre i Emira, Nihat i Hakki svaki zasebno saznaju za ubojstvo Ešrefa, Nihat sutradan zamalo ubije Endera i Selima no dolazi Hakki u zadnji čas i odvodi ih sobom, Yigitova i Sibelina svađa i burni prekid, svađa Sibel i Kobre, jako napete scene na Hakkijevom imanju i Hakkijeva lukava igra, bijeg Zelihe iz bolnice, nesretni slučaj s Elif....dovoljno događaja za cijelu seriju, a ne za jednu epku.

gubitnica je lijepo popljuvala sve koje je trebalo popljuvati, klanjam se do poda

O Kobri mi se gadi pisati, ona me baš navodi na povraćanje kad je ugledam na ekranu.

O Emiru se nema puno dodati ovome:

Quote:
gubitnica kaže: Pogledaj post
A Emir isto namljeo hrpu gluposti. Jedino pametno je bilo što je rekao da to nije bilo ništa. Sve ostalo, ono pljuvanje po Sibel koja kao nije sposobna za vezu. To što tebe nije voljela ne znači da nikog drugog ne može. Koji je to ego triper.
.....
Onda je opet Emir pred Derjom pljucnuo po Sibel. Da joj ništa neće biti. Ma nemoj, ti znaš.

Zaista me se dojmilo koliko Emir nema pojama o Sibel, a on je nju, kao, volio. Kako je to volio kad uopće nije shvatio kakva je ona osoba, što je to volio na njoj ili u njoj? Baš je nakon prekida s njom izgledao potpuno poražen, zato se pitam, kako je moguće biti toliko nesretan, a nisi ni shvatio kakva ti je osoba pobjegla iz ruku.
Nažalost, nije shvatio to niti do kraja njenog života, a nisu shvatili ni ostali. Ipak je nju Yigit najbolje poznavao (ne govorim o ovoj epki), ali i on je znao vrlo malo o njoj. Ostali nisu znali ništa. Svi su se bavili sobom ili Kobrom pa nisu imali vremena za Sibel.

Quote:
I onda se svi izderali u bolnici na jadnu Sibel. Spasila im dijete, a najprije Yigit sere, a onda i Kubra. Zanimljivo, Yigit se izderao na Kubru, ona šuti, a onda izađe van i izdere se na Sibel. Ma nemoj, a što se nisi izderala na Yigita onda? Što je bilo s onim, moj i Yigitov problem? Što uplećeš Sibel u vaš problem?
Boldano - pretpostavljam da je pitanje retoričko, ali evo - naravno da se neće derati na Yigita, ona glumi poniznu ženicu, možda ga tako i dobije na kraju. Na Sibel je puno lakše vikati.
To mi nalikuje na ono kad zakonite počnu napadati muževu ljubavnicu, a mužu ne spomenu ništa. Jer mogle bi ga izgubiti, je li.

Već ste spominjale legendarne Nerimanine rečenice, moram ih staviti u gif:

Rečenica upućena Kobri nakon što ih tjera iz SVOJE kuće - Kćeri, samo ti možeš ostati negdje gdje nisi poželjna! Idemo mi.




A ovu njenu rečenicu sam zapamtila još u davnom prvom gledanju, upravo zato jer se 100% slažem s njom Kćeri, suprotni spol je jako kreativan u tim stvarima. Vjeruj mi.



Da ne zaboravim, imamo jednu lijepu pjesmu u ovoj epki, Gidiyorum, originalni tekst i tekst preveden na engleski.
Ranije sam je čula u Lale Devri.

I da, ako nekoga zanima, Yigit u ovoj epki vozi Range Rover iz 2012.godine.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:37   #832
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post

I da, ako nekoga zanima, Yigit u ovoj epki vozi Range Rover iz 2012.godine.
:klap::klap:
mene naravno , ja mislila to neki BMW, muž mi je u biznisu s autima, al ne moram ja sve znat, dovoljno je da sam lepa
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 11:44   #833
imam još nekih premišljavanja vezanih za 11. epizodu, budem u toku dana nakeljila..... pa onda da počnemo 12.
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 16:41   #834
11. epizoda 1. dio

Eto ja bi još malo laprdala o 11. epizodi…

Nakon Kubrinog izljeva otrova , Yigit je zbilja bil povređen, ja ga čak i razumijem u neku ruku, ipak bi voljela takvu stvar znati, mislim da ga je najviše opralo to kaj mu nitko nije rekel , a svi su znali (druga stvar je sad kaj to nije bilo ništa bitno, ali samim tim trebali su mu reći ili Sibel ili Emir…)

Prisjećal se svih razgovora s bratom , posebno se prisjetil onog dijela kad su braća razgovarala , a braco je izjavil : „ ta „ cura je bila moja volja za životom“ (bil je pod jačom dozom promila, i sad ti takvom vjeruj) ,onda je otišel malo na obalu kam već svi idu kad su u bedu da malo porazmisli….meni je bil baš medeni onakav sav tužan….

Kad je došel u kuću da primi Emira na red pita ga : Kubra je rekla glupost, samo da razdvoji mene i Sibel? Jel tak ?
E: Kaj god da je Kubra rekla, istina je. (glupane nepotrošeni, ti baš znaš…..), onda se Yigit ljutio, pa kako brate da mi takvu stvar ne rečeš, pa pital sam te sto puta,….pa je onda Emir…pa kaj ja znam, pa bil sam povređen i meni je bilo teško, blabla, nisam ti to mogel reć…bil si zaljubljen, nisam te htel povredit….opet se ja ne mogu ljutiti na Emira, mislil je na brata….ali ono nepočešljano đubre, smeće osvetoljubivo, koje sjedi na štengama i sluša nije mislilo na nikoga osim na sebe, prokletnica odvratna……..kako mi se gadi taj lik, to je dno, dna, dno majke i dno žene, a sve je upakirala u celofan nevinosti i zavezala mašnom žrtve, izigrana, koja nema grijeha, osim kaj se zaljubila, fuuujjjjjjjjjj, gadi mi se........
Y: Znaš, ti meni nikad nisi bio pravi brat, koju od mojih odluka si poštovao, u kojoj borbi si bio sa mnom rame uz rame . Nisi li me ti poslao u zatvor?
E: Prijavio sam te kao ne bi završio doživotno u zatvoru!
Y: Čuj ovo, da sam ja bio…..da sam ja bio na tvome mjestu… ja bih svoga brata cijeli život krio kako ne bi otišao u zatvor.
E: ne mogu te gledati kako se prljaš
Y: Bravo, dođite na ispovijed kod mog brata, bravo! Bravo, Zbilja, ti si u ovu kuću primio ženu koju ja ne želim vidjeti, a nisi me ni pitao što ja mislim
E: Tom djetetu je trebao otac
Y: Meni je trebao moj brat pored mene …ja nemam nikog drugog osim tebe, a ti si me ostavio bez brata….. zašto? Zato jer je tvoja logika važnija od mojih osjećaja…..(koliko su oni različiti…) gle brate, da sam ja ti, ja te ne bi ignorirao brate…možda sam napravio puno grešaka, možda sam ja zločesto dijete u kući, ali i ti si brate, ti si mene ostavio bez brata…………..(ja sam mu kupila ovu priču i suze i sve…)( (ovak cure moje, da se ja izjasnim, meni je zbilja žao kaj se tu radi o djetetu, ali ja ipak smatram da je Emir izdao Yigita i oca i majku, kad je Kubru pozvao da živi s njim…..možda sad ovo izgleda kao da sam ja za neke osvete i tako to, ali jednostavno mislim je Emir sve to tak prihvatil olako ili se možda čovjek odmah zaljubio samo nama nisu rekli….. ko bi ga znal…ja se dakle sad izjašnjavam da sam def. Na Yigitovoj strani, kolki god serator bio…


Kasnije je Emir pričao Zelihi priču o tome kako je jednom on izazvao tuču ,a Yigit nije ništa pitao već se odmah umiješao da obrani svoga brata, pa kaže Emir da ga je to jako zbunilo… a Zeliha ovak luda kako je reče : Čovjek uvijek misli da je u pravu onaj koga voli …počinjem shvaćati kolika je bila Yigitova ljubav prema bratu……ali opet sama sebi uskačem u usta…..on je uvijek mislio da je njegov put pravedan i da njega Emir treba podržavat u svemu…..jbt. kako me zmuvaju….kaj sam ono htela reći …ne znam…da je Yigit jako lijep u ovoj epizodi
Zapela mi za oko i Nihatova frizura


Predivna pjesma ide u pozadini dok se Yigit vozi u autu , a Sibel se sprema na put…..odlazim ...hvala holaquetal
Ender i selim su zbilja u očaju, valda su i oni shvatili da ovo nije maznut dijelove s auta kojeg popravljaju u radioni…..a šef u privat problemima i nedostupan je….shebana situejšn..

Emir me je nakon ovog svega blago je rečeno razočaral, činilo se kao da je shvatil da je ipak trebal brata malo više shvatiti, ali nije….Kubra ga je izmanipulirala kako je htela, a on, budala zaljubljena ne vidi metar od nosa il od one stvari….ko bi ga znal kaj se njemu mota po glavi….ovo kaj je Kubra napravila i kakvu je priču njemu prodala, to samo kreten , idiot, budala može popušit, a on fakat jest…..još je na kraju okrenula da je ona nepoželjna u ovoj kući….ma đubre i jedan i drugi……..sve budem oprostila ovom budali Yigitu, ali kakvi su ovo dvoje majko moja, to ne mogu…..ne mogu….neka se imaju za cijeli život…..Emir je trebal nakon ove izdaje od strane Kubre reč, ajde mala gibaj ti na stan, nemaš ti poštovanja ni prema sebi, ni svom djetetu, ni prema meni, a kamoli prema mome bratu u čiju se ljubav kuneš……oladi malo….ali jok…..plazi Emir pod njenim nogama i dalje, hebeš brata, pa ko mi je on, imam ja Kobru……fuuuujjjjjj

Prije se prepucavaju

Koliko su se puta zavjese s Nericinog prozora namaknule…
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.

Zadnje uređivanje imatina : 01.04.2017. at 17:48.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 16:59   #835
11. epizoda 2. dio



Da ga je barem isšamarala
Sibel i Yigit…. Tužna scena…kako mi je te cure žao…..gde nabasaš na ovog baš….pored svih budala na svijetu , baš na ovu……budalu…..još i k tome ljubomornu, jer pazi sad, njega sad najviše muči, jel se ona navlačila s Emirom po hodniku u njegovoj kući, jer naravno on se je tamo s Kubrom navlačio , uvlačio , al se očito nije izvlačio …….
U jednom trenu mi se čak učinilo dok je vozil Sibel nazad doma, da mu je teško zbog njenih suza, al kad je izbacil onaj kofer, hebala sam mu sve po spisku…ti buš njoj bacal kofer….ma nemoj…….pretužna scena Sibel, kako plače , a Derja skuplja robu u kofer i nosi ga u pansion…..joj budale kao bi ga mlatila…..divljak nervozni….zbilja je apstinencija uzela danak i na njegovim žiFcima…

Mama je ipak tješila svoje dijete kako je znala…

Iskreno mi je žal ove cure i žao mi je kaj su joj scenaristi namjenili takvu sudbinu



Scena kod Hakija, jaj kak taj deda mene nasmijava…. „Kaj ste mi donesli tu bundu, pa nejdem na Sibir!


ili ova nema dosta sira

Opet je NIhat od Svilene kose rekel Yiitu da mu je ovo matura , a Yigit je opet pal na ispitu….pa nejde njemu nikako

Scena kad je trebal upucat Gul, meni je bila vrhunska, nitko od njih , ni Ruža, ni Ender, ni Selim nisu znali kaj Yigit u tom trenu misli i koga će ubit…kad je okrenuo pištolj prema sebi svi su bili šokirani, a onda strka, zbrka, izbacili pištolj, pa ga uzme Gul i uperi u sebe, a pištolj prazan……meni osobno baš vrh scena….

Jedino se ne slažem s Yigitom kad je rekel da Gul nije ništa kriva, e kriva je i te kako, dragi moj, kriva je i ima sreće kaj glavu nosi na ramenu….ne grizi ruku koja te hrani…..u ono vreme to je bila NIhatova ruka…ali pokazalo se kasnije da joj je to u naravi, i Yigita je izdala…..

A scena s jajima je jedinstvena, kako su se sasrali, mislili su da neće živu glavu izvući , a onda košara s jajima
Od kud mu sad hebena jaja – čudi se Yigit

Scena Emira i Derje u kafiću…koji jadno jadni egocentrični je taj Emir…..kako pljuvat po curi koja je naspram onog tvog smeća koje hraniš u kući kraljica…..fujski….

Derja: Kako ste vi svi nekako čudni….( čudni je blag izraz, shebani do daske…)
onda je počel priču kako on ima iskustvo i kako on zna da Sibel ne bi bila dobra za Yigita, ( ma kako zna, budala, a ko bi bil dobar za Yigita, jel možda Kubra…, i to je jedan čovjek , budući tužioc, sa takvim stavom o životu…sramota me….)

Derja: Nije ni Kubra bezopasna( al to ju ne sprečava da drži toj istoj Kobri stranu do kraja serije)

E: Ma kaj će Sibel biti, biće ona dobro…..( kakva oholost, kao i kod Kubre, oni uvijek sve znaju i uvijek su njihova mišljenja nepogrešiva….rigamise…e neka ti je Emire, dobio si ženu do smrti koja ima zmijsko srce i pileći mozak, samo mi je žao djece koja će s vama odrastati
D: Ja je poznajem godinama ( možda bi je poznavala i bolje da nisi Kubru gladila perom po riti 24/7)
Onda je Emir, ma daj kaj sad koja Sibel, ja brinem za Yigita, ja moram sad bit pored njega…( sad se sjetil…baš sad mu trebaš..budala), kaže da nije imal loše namjere…e moj Emire put u pakao popločen je dobrim namjerama..

Zeliha je opet zbrisala iz bolnice i uzela Elif , jer njena majka je silno umorna , ne znam od čega samo…. Jadno dijete palo sa stolice

Sibel srećom u blizini pa uzela dijete, dok su se Derja i Emir nakafenisali….budale glupe…ostaviti dijete pored ušlagirane matere, baš su prava ekipa za odgoj djece, još im samo kriminalac Yigit fali…..a eto i njega u drugoj epizodi....
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.

Zadnje uređivanje imatina : 01.04.2017. at 17:31.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 17:14   #836
11. epizoda 3. dio

i ovo su bile zanimljive mi scene mada sam pobrkala redosljed, očito su mi se stranice izmešale

Dok je pak prijateljica malo prekorila drugu, ali i dalje joj nudi tablete za
smirenje ili spavanje….nisu normalni zbilja....


Tužna scena Zelihe na groblju


Sibel u bolnici čeka ,a budala dolazi i prvo je pita kaj ti delaš tu….:rolleyes

Obično hvala , bilo bi dovoljno, ali jok

Možda zvuči blesavo ali ja sam ovde na Yigitovoj strani, a i Derja se bravi blesava
pa reci čovjeku da si joj nagurala tabletu za spavanje i onda otišla s Emirom na kavu i ostavila bebu samo u kući…,,
ajde Derja da te čujem, gde ti je sad hrabrost…
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 17:24   #837
11. epizoda 4. dio

I naravno ono kaj svi znamo : Naravno, jer tvoja glava radi za sve drugo, osim za dijete…..


koliko god da je Yigit bil grub s Kubrom u bolnici i koliko god mu je pitanje kakva si ti majka glupo, ujedno je i pitanje na mjestu, nije se cura trebala naći uvređenom, nego se peispitati kakva sam ja majka i kaj da napravim da budem bolja ( al to bi značilo pustiti Yigita na miru i posvetiti se djetetu, al to za Kubru nije moguće, tako badava njoj svaka prodika, puj, smeće jedno….)…i onda frajla izjuri van urlat na Sibel…mene sramota gledat….gledam i ne vjerujem,


a Derja tek, pa ta je nadmašila sve glupače, još se dere na jednu i drugu, kao kaj galamite u bolnici ste…ma nemoj, pa pitaj si drugaricu kaj galami…..kako mi idu na jetra….a obrana Kubrina je dno dna. Ona u svemu tome vidi Sibel kao krivca, a da zahvali curi kaj joj je našla dijete , to ne, ona jadna ne može više izdurat kako Sibel utječe na Yigita, pa ovaj pizdi na nju….a nema kao razlog…. I još ni sam nije znal hoće li živ izaći iz Hakijeve kuće

i pitam se samo , kako u ovaj slučaj nisu uključene institucije, pa ne može ti dijete opast sa stolice dok ti spiš nadrogirana i nikom ništa, ajte vi doma, imali ste ste sreće…..u najmanju ruku dijete uzet nepodobnoj majci., a ova je i više od toga….daleko više…

jedna lijepa scena

Derja je naravno istračala Emiru kako je Yigit galamio na Kubru, jako bitno da to Emir zna, da naravno može on nakon toga galamiti na brata….a tek briga oko Kubre…povraćam




Kako je Kubra bila sretna kad je Yigit bio s njima u bolnici i primio nosiljku s Elif, garant je po njenoj mutavoj glavi prolazilo : Joj, da sam znala i prije bi bacila malu sa stolice, kaj sa stolice, a tek s balkona, pa odma bi me ženio…..
Kaj si si mislila, sad sam se udala za tvog brata, sad ću se malo razvest, pa Emira u stranu, kad me sad ti hoćeš…..daj ženo minimum poštovanja prema sebi….

Iskreno mi je bilo drago gledati kako Yigit uzima Elif od Kubre, jer po pitanju zasluga , ni jedan ni drugi nisu se pokazali neki odgajatelji… i ne, ni malo me dira njeno cviljenje u stilu vrati mi moje dijete i slične patetične glupsoti….još mi puste i neku muziku tipa „ ajmo sad svi žalit s Kubrom“ …moš si mislit, neka joj, ionak ništ dobro za tu malu napravila nije, jedini plus joj je kaj ju nije pobacila….ali da se pretrgla i žrtvovala za to dijete nije, uvijek je gledala sebe i svoje dupe….fuj…
kak mu lepo stoji ova nosiljka........
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:35   #838
Meni kod Derje najviše smeta što prekida te svađe Kubre i Sibel. Neka žene fino rasprave svoj problem.
Kad Derja ima nešto za reći, ona fino odvergla svoje, a ovima ne da. Nije baš da je uvijek bila primjerena okolina za njezine riječi, pa se nije smela. Recimo na sastanku Yigita i Nihata, pa kad želi nešto reći Yigitu, nije je briga što su tamo Selim i Ender.
Najgore je pri tome što Kobra saspe svoj otrov, a kad joj Sibel želi reći što je ide, uleti Derja.



Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
to smatram nedostatkom u scenariju, ako su već hteli ovakav razvoj događaja onda su trebali Emir i Sibel konzumirati vezu, pa nek ovaj pizdi s razlogom, ali onda ni ja ne bi Sibel gledala ovim očima, draže mi je da ostane ovak tragičan lik...nego da ju je onaj šonjasti Emir okaljao
Ne doživljavam baš Emira kao šonju, ali drago mi je što nije dirao Sibel. Emir je dosta hrabar lik, ali pored Kubre se počinje pretvarati u budalu.
Ne volim taj izraz okaljati, a da, da ju je dotakao, stvarno bi je okaljao, bljak, okreće mi se želudac kad pomislim na to.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:12   #839
imatina ovi tvoji postovi su kao da ponovno gledam epku, a još me komentari oduševljavaju pa mi izgleda kao da gledamo u društvu

Izdvojit ću malo komentara (sviđaju mi se svi i slažem se sa svima, ali ovi su mi najdraži )

Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Y: Meni je trebao moj brat pored mene …ja nemam nikog drugog osim tebe, a ti si me ostavio bez brata….. zašto? Zato jer je tvoja logika važnija od mojih osjećaja…..
Ovo nije kometar nego Yigitove riječi i meni je to vrlo znakovito. Emir ima svoju logiku, ima je i Yigit, Emirova logika je ona koja je općenito prepoznatljiva (osim braka s Kobrom, tu nema logike tu su druge stvari posrijedi), Yigitova logika je vrlo teško shvatljiva, ali činjenica jest da je Emiru njegova logika važnija od Yigitovih osjećaja, možda zato što ima osjećaj kako radi dobro, ma što radio. A ne, ne radi uvijek dobro.


Quote:
Emir me je nakon ovog svega blago je rečeno razočaral, činilo se kao da je shvatil da je ipak trebal brata malo više shvatiti, ali nije….Kubra ga je izmanipulirala kako je htela, a on, budala zaljubljena ne vidi metar od nosa il od one stvari….ko bi ga znal kaj se njemu mota po glavi….ovo kaj je Kubra napravila i kakvu je priču njemu prodala, to samo kreten , idiot, budala može popušit, a on fakat jest…..još je na kraju okrenula da je ona nepoželjna u ovoj kući….ma đubre i jedan i drugi……..sve budem oprostila ovom budali Yigitu, ali kakvi su ovo dvoje majko moja, to ne mogu…..ne mogu….neka se imaju za cijeli život…..Emir je trebal nakon ove izdaje od strane Kubre reč, ajde mala gibaj ti na stan, nemaš ti poštovanja ni prema sebi, ni svom djetetu, ni prema meni, a kamoli prema mome bratu u čiju se ljubav kuneš……oladi malo….ali jok…..plazi Emir pod njenim nogama i dalje, hebeš brata, pa ko mi je on, imam ja Kobru……fuuuujjjjjj
:


Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Da ga je barem isšamarala
Jest, pljusnula ga je jednom, ali meni je žao što ga nije nokautirala
OMG, kako joj je mogao ovo reći







Quote:
E: Ma kaj će Sibel biti, biće ona dobro…..( kakva oholost, kao i kod Kubre, oni uvijek sve znaju i uvijek su njihova mišljenja nepogrešiva….rigamise…e neka ti je Emire, dobio si ženu do smrti koja ima zmijsko srce i pileći mozak, samo mi je žao djece koja će s vama odrastati
D: Ja je poznajem godinama ( možda bi je poznavala i bolje da nisi Kubru gladila perom po riti 24/7)
To je ključ svega, nikoga od njih nije bilo briga za Sibel, a svi se tuku u prsa kako su je dobro poznavali.

Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Kako je Kubra bila sretna kad je Yigit bio s njima u bolnici i primio nosiljku s Elif, garant je po njenoj mutavoj glavi prolazilo : Joj, da sam znala i prije bi bacila malu sa stolice, kaj sa stolice, a tek s balkona, pa odma bi me ženio…..
Kaj si si mislila, sad sam se udala za tvog brata, sad ću se malo razvest, pa Emira u stranu, kad me sad ti hoćeš…..daj ženo minimum poštovanja prema sebi….
Ovo si izvrsno zapazila, baš, 100% su joj takve misli šarale glavom, sva je bila tiha, hodala kao po jajima, nije vjerovala svojim očima, kao da se bojala i progovoriti da ne razbije čaroliju...i da, vjerojatno su joj se brzo slagale kockice u glavi, kako se brzinski razvesti i udati.
Koliko god sam ljuta na Yigita (mogu nabrojiti stotinjak stvari ), kad joj je uzeo dijete baš sam guštala. Znam da to neće biti dugog vijeka, znam što se sve događalo, ali ovo mi je bila jedna zlobna radost koju sam sebi dozvolila

Eh da, i još mi je bilo jako drago što je Kobra prisluškujući na stepenicama jasno čula iz Yigitovih usta kako je ne može vidjeti ni nacrtanu.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 22:19   #840
@holaquetal ovo za potrošene zalihe, e kako nisko do njega, zbilja nije imal pojma tko je Sibel....nizak udarac
, nakon svega kaj je cura napravila za njega ,
a nisam spomenula ni Neriman u situaciji kad je Zeliha nestala
kako se žena nesebično ponudila pomoći Emiru da najde mamu,
a taj isti Emir bio je takvo nepristojno derište prema ženi koja mu može biti majka, a sve zbog koga, zbog žene koju je oženio.......Neriman se pokazala žena s dušom, može bit tračerica i svakakva , ali ima srce veće od Emira i Kubre zajedno....da je mene onak našpotal ko nju, ma traži si ti mamu sam, ja nejdem ni blizu...
eto ja sam neko zlopamtilo izgleda, ovi ovde naši sve praštaju jedni drugima...neshvatljivo meni...
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.