Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2017., 15:35   #1401
a punka i rocka gdje ima?
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 16:51   #1402
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Ma ne, provjerim sutra za ova 2 što ste napisali, a raspitao sam se za ovog iz Krstove, navodno više ne radi, a bio je dosta dobar i povoljan
Hm, radio je do prije par mjeseci. Ja sam kontao da je zatvorio jer preko zime nema mušterija.
__________________
hic Rhodus, hic salta
livmed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 23:46   #1403
Dobio sam broj, ali mi se nije javio, sutra se vjerojatno zaletim tamo
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:59   #1404
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Dobio sam broj, ali mi se nije javio, sutra se vjerojatno zaletim tamo
Mislim da je taj čovjek s ugla Krstove i Cvjetkove preminuo prije nekoliko mjeseci. Imaš sličan takav servis pored Lipovog hlada.
GOONIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 13:07   #1405
Ma nije, radi čovjek najnormalnije.
Radnim danom od 7-15
I daleko je najpovoljniji
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 13:18   #1406
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Ma nije, radi čovjek najnormalnije.
Radnim danom od 7-15
I daleko je najpovoljniji
Pokopo sam živog čovjeka

uvijek kad prolazim autom popodne je zatvoreno.
GOONIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:48   #1407
Kakva je situacija s teretanama u Osku?
Jel ima netko nekakve preporuke?
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:10   #1408
Ja imam ak si zensko i trazis grupne treninge - Gea ili Element - imaju svakakvih programa i predivne trenerice i atmosfericu Sto se tice teretana avi se kunu u XXL i ona na autobusnom je dobro opremljena. Ona nova u Superu navodno i nije nesto ( to sad prepricavam iskustva teretanaca, ja nisam bas od teretane )

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:23   #1409
Quote:
A. Angel kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija s teretanama u Osku?
Jel ima netko nekakve preporuke?
City Fitness ako tražiš nešto fancy, XXL za sve ostalo. Svejedno ti je dok god misliš neki ozbiljan rad. Aerobni programi ili utezi?
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ja imam ak si zensko i trazis grupne treninge - Gea ili Element - imaju svakakvih programa i predivne trenerice i atmosfericu Sto se tice teretana avi se kunu u XXL i ona na autobusnom je dobro opremljena. Ona nova u Superu navodno i nije nesto ( to sad prepricavam iskustva teretanaca, ja nisam bas od teretane )

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Na autobusnom je City Fitness, ne XXL.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:38   #1410
Mislila sam na XXL i City. Kao, odvojeno
Kazu da je City ok u smislu velik je i vecinom nisu guzve na spravama i to, pa se moze odradit trening kak spada. Sad, kakva populacija se gdje skuplja, ne bih znala

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:56   #1411
Ali i dalje nemamo sve bitne informacije (što dotična želi i misli raditi u teretani) pa ne možemo baš preporučiti.

E i da, City je nešto skuplji.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:55   #1412
kakvi su saloni De Cut u radićevoj i Wella (neka Beta šiša navodno)? hvala
sveska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:08   #1413
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
City Fitness ako tražiš nešto fancy, XXL za sve ostalo. Svejedno ti je dok god misliš neki ozbiljan rad. Aerobni programi ili utezi?

Na autobusnom je City Fitness, ne XXL.
ništa fancy. želim doći negdje gdje me nitko neće previše doživljavati, odraditi svoj trening i otići nazad doma
ne volim gužve i kad me netko konstantno prati sta radim (mislim na ljude okolo koji treniraju)

Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ja imam ak si zensko i trazis grupne treninge - Gea ili Element - imaju svakakvih programa i predivne trenerice i atmosfericu Sto se tice teretana avi se kunu u XXL i ona na autobusnom je dobro opremljena. Ona nova u Superu navodno i nije nesto ( to sad prepricavam iskustva teretanaca, ja nisam bas od teretane )

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
imala sam na umu klasicnu teretanu jer vec imam neki trening koji sam radila u drugoj teretani te bih htjela to nastaviti negdje ovdje

Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Ali i dalje nemamo sve bitne informacije (što dotična želi i misli raditi u teretani) pa ne možemo baš preporučiti.

E i da, City je nešto skuplji.
do sad sam placala 170 kn 3x tjedno. ne znam kak se tu krecu cijene
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 11:25   #1414
Žene 3x tjedno 140 kn, ako ideš 6 mj u komadu cijena ode dolje na 120 kn. Zeleni XXL (Gundulićeva) dopodne (do cca 17h), žuti XXL (Gundulićeva u dvorištu) popodne (od 14h) za najmanje gužve.

Idem tamo od 2007. s prekidima i meni je okej, pogotovo u terminima kad nema puno rulje (zeleni navečer užas, žuti je okej uvijek osim subotom kad dođu dizači utega i zauzmu podij za dizanje).

A nisam primijetio da itko ikad ikog ometa u vježbanju u bilo kojem xxl-u osim što te tu i tamo netko pita može li dijeliti spravu s tobom.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:24   #1415
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Žene 3x tjedno 140 kn, ako ideš 6 mj u komadu cijena ode dolje na 120 kn. Zeleni XXL (Gundulićeva) dopodne (do cca 17h), žuti XXL (Gundulićeva u dvorištu) popodne (od 14h) za najmanje gužve.

Idem tamo od 2007. s prekidima i meni je okej, pogotovo u terminima kad nema puno rulje (zeleni navečer užas, žuti je okej uvijek osim subotom kad dođu dizači utega i zauzmu podij za dizanje).

A nisam primijetio da itko ikad ikog ometa u vježbanju u bilo kojem xxl-u osim što te tu i tamo netko pita može li dijeliti spravu s tobom.
zahvaljujem na info

jedino što nigdje nisi uvrstio plavi xxl koji sam zamijetila dolje na vukovarskoj u par navrata. taj mi je još i najbliži ako bi mi to bio kriterij

negdje sam naisla i na PUMP no koga kod pitam,.nitko mi nista nema pametno za reci.
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:50   #1416
Plavi je negdje na Feđiki koliko znam, relativno mal prostor, a cijena je ista, barem mislim imaju svoju FB stranicu pa baci oko.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:12   #1417
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Plavi je negdje na Feđiki koliko znam, relativno mal prostor, a cijena je ista, barem mislim imaju svoju FB stranicu pa baci oko.
hvala, hvala
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 09:30   #1418
tour of croatia. idete?
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:04   #1419
Znate li možda ima li u Osijeku dobra firma ili više njih koje se bave renoviranjem stanova?
__________________
Ljudi se mogu podijeliti u dvije kategorije: oni koji vole čokoladu i oni koji to ne žele prihvatiti.
Koralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:22   #1420
Je li ma di u Osijeku mjesto gdje se za neke manje pare može doći vježbati svirati bubnjeve?
ario11121 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.