Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2015., 00:42   #41
Imam upit za 12 dana od kraja travnja do početka svibnja. E sad, problem je što u tom terminu imam rezervaciju na jedan dan od koreanaca. Malo mi je ružno otkantati ove koreance jer bi trebao zvati b.com i lagati o overbookingu što nisam nikad radio. Što bi vi napravili na mom mjestu? Sretan Uskrs
zvjezdan1990 is offline  
Old 06.04.2015., 01:06   #42
Quote:
zvjezdan1990 kaže: Pogledaj post
Imam upit za 12 dana od kraja travnja do početka svibnja. E sad, problem je što u tom terminu imam rezervaciju na jedan dan od koreanaca. Malo mi je ružno otkantati ove koreance jer bi trebao zvati b.com i lagati o overbookingu što nisam nikad radio. Što bi vi napravili na mom mjestu? Sretan Uskrs
Lagano ih prepustio susjedu
sugrađanin is offline  
Old 06.04.2015., 01:23   #43
Ovaj s upitom izgleda da je krivi mail stavio... ne mogu mu nikako mail poslati. sumnjam na scam.
zvjezdan1990 is offline  
Old 06.04.2015., 01:30   #44
u zadnjih 15 dana upiti skroz stali... nadam se da ce sad krenuti....

u zadna 3 dana stalno pumpaju na tv da je ovaj uskrs nesto lošiji zbog ranog termina da da je to dobar znak za predsezonu i glavnu sezonu..... to mi nikako nije jasno....
alabrale is offline  
Old 06.04.2015., 06:35   #45
Smile SRETAN USKRS !

NEKA VAM RADOST USKRSNUĆA VRATI VJERU U ŽIVOT,
NEKA NESTANE ZLO, A PREVLADA DOBRO,
NEKA VAM LJUBAV BUDE OSLONAC,
A SREĆA VJEČNI PRATILAC!
SRETAN VAM USKRS!!!
spacelab is offline  
Old 06.04.2015., 08:47   #46
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
u zadnjih 15 dana upiti skroz stali... nadam se da ce sad krenuti....

u zadna 3 dana stalno pumpaju na tv da je ovaj uskrs nesto lošiji zbog ranog termina da da je to dobar znak za predsezonu i glavnu sezonu..... to mi nikako nije jasno....
Sinoć dobila instant booking za šest dana u svibnju. Britanci.
A to što TV priča, a što Turistička zajednica Splita radi - bože sačuvaj. Dođe mi rođak iz Novog Zelanda za Uskrs i nisam ga imala u Splitu gdje odvesti! U Zadru organizirali radionice bojenja jaja, pa Uskrsni doručak (svako malo veće selo ga je ove godine imalo), pa koncert... Tako i mnoga ostala mjesta, ali Split NE. Ko da je bila direktiva "Obiteljski blagdan, stojte kući, zabranjeno izlaziti!!!". Sinoć odemo izvest rođaka u grad na večeru. Prvi restoran - zatvoren. Drugi restoran - zatvoren. Treći restoran - zatvoren. Četvrti restoran - pun puncat - nema mjesta. Peti restoran - pun puncat- uspjeli smo dobit mjesto zbog poznanstva s gazdom. A unutra svita: za svakim stolom ih je barem 50 posto bilo zakačeno na internet. Umrla sam od smija kada je u jednom trenutku od njih sedam za stolom šestero bilo na mobitelu na internetu. I onda mi netko priča da nema turista. I to nije bio neki jeftini restoran - znači turisti koji si mogu platiti večeru od 100-200 kuna po glavi. A ispred prodavaonice čevapa bilo samo dvoje stranaca..
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Old 06.04.2015., 10:54   #47
Smile

SRETAN USKRS SVIMA!
747marea is offline  
Old 06.04.2015., 12:08   #48
Hvala i svima koji slavite sretan Uskrs!
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 06.04.2015., 12:21   #49
Quote:
sugrađanin kaže: Pogledaj post
Dakle .. upravo mi dosli gosti ... britanci ... vani dere buretina ... i u tom trenu crkne struja ... svi u mraku ... baba odmah pocne na tecnom engleskom zajebavat ... ja lud .. nemam pojma u cemu je problem .. ostavljam ih u mraku i odlazim misleci sto ovo meni treba (rewiev mozes mislit kakav ce biti ali vise mi je svejedno) ... skuzim pregorio glavni osigurac na panceru (ono 1 u 10 godina da se desi) ... srecom imam kljuc od elektre ... vadim mijenjam trazim (mozes mislit kad bi mi HEP dosao) ... pocinju se buniti i drugi gosti ... u mraku sa strujom se igram ... i uspijevam nakon 15 min sve srediti ... sretan Uskrs ... i sada kad mi netko kaze da su to lake pare ... shoow ...
Hvala Bogu da znaš raditi sa strujom. Ti si jedan od rijetkih a mi ostali šta bi.....ipak nedaj Bože da ti se što dogodilo. Niti ja se više ne osvrćem na blesave kompleksaše sa reviewima.
Šatrunčica is offline  
Old 06.04.2015., 12:24   #50
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Hvala i svima koji slavite sretan Uskrs!
A tko ne slavi Uskrs? Zašto nebi netko slavio Uskrs u Hrvatskoj?
Šatrunčica is offline  
Old 06.04.2015., 12:32   #51
Quote:
Šatrunčica kaže: Pogledaj post
A tko ne slavi Uskrs? Zašto nebi netko slavio Uskrs u Hrvatskoj?
Zato sto u Hrvatskoj nw zive samo katolici. Ima i drugih vjera
__________________
opća opasnost <3<3<3
the-akila is offline  
Old 06.04.2015., 13:14   #52
Sretan i blagoslovljen Uskrs dobri ljudi
Nikk1 is offline  
Old 06.04.2015., 19:04   #53
Airbnb

Kako na airu poslati svoj privatni e mail gostima?
VladeST is offline  
Old 06.04.2015., 19:09   #54
Vi šta imate instant booking na airbnb .. kako ste to namjestili ?
Ja imam skeniranu osobnu i sliku , znaci sve je verificirano i opet nemam mogucnost za instant booking opciju . Ili sam ja corav pa ne gledam dobro ?
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Old 06.04.2015., 19:31   #55
hm, morala sam ici pogledati. ovako je kod mene: ides na my listing ---> manage listing and calendar----> onda imas u desnom
izborniku od gore prema dolje: calendar, pricing, instant booking i tu namjestis
fairy wings is offline  
Old 06.04.2015., 19:36   #56
E k. ja to nemam. zato jer su mi apartmani tek izlistani i nemam napravljenu nijednu rezervaciju .
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Old 06.04.2015., 19:38   #57
e bice je onda zato

e da i izbornik je lijevo :O
fairy wings is offline  
Old 06.04.2015., 19:42   #58
Ali ta opcija i nije najbolja ... jer ako imas veliki apartman kao ja npr onda 7,8 ili 10 ljudi ili struktura odrasli djeca moze bitno odrediti cijenu ... a onda tu su i psi ... npr napises da mogu ali ti pod tim mislis male a ovaj se pojavi sa mrcinom od 60 kg ... itd ... ma zeznuto je to ... a meni gosti i ovako ispali reservation request bez puno price ali stignes reagirati .... hm barem se meni tako to cini
sugrađanin is offline  
Old 06.04.2015., 20:13   #59
Quote:
VladeST kaže: Pogledaj post
Kako na airu poslati svoj privatni e mail gostima?
ostavi se tih matanovskih metoda.....
alabrale is offline  
Old 06.04.2015., 20:13   #60
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
E k. ja to nemam. zato jer su mi apartmani tek izlistani i nemam napravljenu nijednu rezervaciju .
mislim da je to tek nakon prve ocjene gosta...
alabrale is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.