Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2005., 22:24   #1
Depeche Mode

According to depechemode.de, DM have completed the first recording sessions and they will be back for the next one in April. In the meantime, Martin and Dave will write some more material. After a third and final session this summer, the album is likely (as planned for now - this may change of course) to be released next October.




Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 22:56   #2
*does a happy dance*
antianara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 00:41   #3
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 01:44   #4
Imaju devet gotovih pjesama (snimljenih za sest tjedana u studiju). Ako ovako nastave, bit ce lijepih b-strana singlova (a mozda i prestanu objavljivati instrumentale na albumima...). Zelja im je izdati album negdje u listopadu, a onda sredinom studenoga krenuti s turnejom (iz Sj. Amerike).

kaeovo
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 10:20   #5
Hoce biti onda turneja odmah na početku 2006.?

Ja idem na bar tri koncerta
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 10:24   #6
Quote:
Ava Adore kaže:
Hoce biti onda turneja odmah na početku 2006.?

Ja idem na bar tri koncerta
...ako budeš na koncertu tako mahala cicama, onda idem i ja na ta 3 na koja i ti...
sundog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 10:29   #7
Quote:
sundog kaže:
...ako budeš na koncertu tako mahala cicama, onda idem i ja na ta 3 na koja i ti...
A kao inače ne ideš
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 10:53   #8
Quote:
Ava Adore kaže:
A kao inače ne ideš
...idem, ali inače gledam koncert a ne cice... ...ali starim pa se i prioriteti mijenjaju...
sundog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 10:59   #9
Quote:
Ava Adore kaže:
Hoce biti onda turneja odmah na početku 2006.?

Ja idem na bar tri koncerta
I ja s tobom, to ti je jasno

Čekaj, next october - to znači october 2006.??? Jel?? Ili October ove godine???

Turneja, turneja




np - Depeche Mode - Useless (The Kruder + Dorfmeister Session)
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 16:01   #10
Quote:
kaeovo kaže:
Imaju devet gotovih pjesama (snimljenih za sest tjedana u studiju). Ako ovako nastave, bit ce lijepih b-strana singlova (a mozda i prestanu objavljivati instrumentale na albumima...). Zelja im je izdati album negdje u listopadu, a onda sredinom studenoga krenuti s turnejom (iz Sj. Amerike).

kaeovo
sta fali instrumentalnim stvarima? npr. Easy Tiger?
Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 19:24   #11
Re: Depeš Mod njuz

Quote:
Violator kaže:
In the meantime, Martin and Dave will write some more material..

Jebote- Martin and Dave- ak će taj Daveov dio ličit ko lyricsi na Paper Monstersima, onda već sad mogu počet plakat.


Hehe, october, na DM forumu bila tema kad će novi album- moj datum je 17. october Hmhm
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 23:09   #12
Baš me zanima na što će ličit taj novi album, samo da ne ispadne nešto mlako ko onaj eksajter , ........... kako god i šta god bilo bit će mi kad izađe
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 11:14   #13
Re: Re: Depeš Mod njuz

Quote:
GothicA kaže:
Jebote- Martin and Dave- ak će taj Daveov dio ličit ko lyricsi na Paper Monstersima, onda već sad mogu počet plakat.
Ajd ne skviči ti tamo...Goth!
antianara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:24   #14
Quote:
Violator kaže:
sta fali instrumentalnim stvarima? npr. Easy Tiger?
Svasta im fali. Sluze popunjavanju prostora na albumima. Radije bih bilo kakvu vokalnu stvar nego instrumental (dosad mi se nijedan nije toliko svidio da bih ga stavio na neku svoju kompilaciju DM-a).

kaeovo

P.S. Od instrumentala bih volio cuti samo It's No Good (tiskan u samo 25 primjeraka).
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 19:40   #15
Quote:
kaeovo kaže:
P.S. Od instrumentala bih volio cuti samo It's No Good (tiskan u samo 25 primjeraka).
`fala na ovoj informaciji... nisam to znal... znas mozda pod kojim labelom je izdana plocha? i jeli to uopce na vinylu?
Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 20:53   #16
Quote:
glupodijete kaže:
Baš me zanima na što će ličit taj novi album, samo da ne ispadne nešto mlako ko onaj eksajter , ........... kako god i šta god bilo bit će mi kad izađe

Ej ti! Mijenjaj nick u pametno dijete!

Još jedan koji mrzi exciter
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 04:32   #17
Quote:
Violator kaže:
`fala na ovoj informaciji... nisam to znal... znas mozda pod kojim labelom je izdana plocha? i jeli to uopce na vinylu?
Ne, to je "in-house" CD-R acetat. Nema ga nitko "na sceni". Ja taj instrumental trazim godinama. S istog CD-R-a je na Net procurio Home instrumental. A ja hocu bas It's No Good.

kaeovo
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 23:11   #18
Quote:
GothicA kaže:

Još jedan koji mrzi exciter
Nije baš da mrzim exciter , Nije to tako loš album (al bogme ne mogu reći da je dobar ), samo meni on previše sliči na ultra , onako po atmosferi , par pjesama s excitera su stvarno dobre al neke su mi dosadne i živciraju , zvuče ko neki početnici a ne ko bend koji svira već 20 i nešto godina
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 23:30   #19
Quote:
glupodijete kaže:
Nije baš da mrzim exciter , Nije to tako loš album (al bogme ne mogu reći da je dobar ), samo meni on previše sliči na ultra , onako po atmosferi , par pjesama s excitera su stvarno dobre al neke su mi dosadne i živciraju , zvuče ko neki početnici a ne ko bend koji svira već 20 i nešto godina

O bogte Hmm meni Ultra i Exciter totalno dva suprotna pola. A Exciter ne zvuči ko početak, nego ko meki shit. Bar meni. Pa i CTA je bolji od tog
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:01   #20
Exciter je meni prvo što sam čuo od dipešovaca (za razliku od tebe predpostavljam) , tek poslije njega sam tražio stare albume da bi se zakačio na violator i sofad i zaboravio exsajter. on je meni bio ok na prvo slušanje al nema on onakvu dubinu i savršenstvo ko oni prije njega, razočarao te i zato si valjda alergična na njega
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.