Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2005., 14:34   #41
strelicarstvo i streljastvo bas i nemaju dodirnih tocaka koje bi mogle zanimati ljencine

neki su s puske presli na samostrijel , ali to je jos uvijek unutar streljackog saveza (isti princip gadanja)
ostali , uglavnom im je dosadila statika puske , pa su se odlucili za luk i strijele , koji su itekako fizicki i psihicki zahtjevniji
nije bas jednostavno natezati 20-30 kg i pri tome ostati miran i skoncetriran i pogoditi metu na 90 metara
no , niti jedan ozbiljan ili barem posten sportas nece pljuvati po drugom sportu , ako nista drugo , jer je svjestan da doci do rezultata nije lako ni u cemu i sve trazi godine treninga i odricanja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 20:55   #42
Treniram streljaštvo 6 godina i mogu vam reć da je to jako naporan sport, fizički i psihički. Ako netko ima kakva pitanja o streljaštvu, samo mi se javite!
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 01:33   #43
Quote:
|■| kaže:
mislim da ti ta teorija pala u vodu jos prije no sto si dosla do nje.

ka da kazes da su svi propali atleticari presli u bolide.
JA JAKO DOBRO ZNAM O ČEMU I ŠTA PIŠEM JER POZNAJEM TE LJUDE ...NEKE JAKO DOBRO PA PREMA TOME KOMPETENTNA SAM DA SE IZJAŠNJAVAM O TOME...JASNO
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 01:36   #44
Quote:
zg_sash kaže:
, niti jedan ozbiljan ili barem posten sportas nece pljuvati po drugom sportu , ako nista drugo , jer je svjestan da doci do rezultata nije lako ni u cemu i sve trazi godine treninga i odricanja
NEPLJUJEM JA PREMA NIKOME NITI NA KOGA SAMO OŠTRO KOMENTIRAM ONO ŠTO ZNAM...


KO ZNA MOŽDA JEDNOG DANA I JA SE PREBACIM U STRELIČARSTVO

KAD SE TONE VALJA SE HVATATI I ZA SLAMKE
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 01:39   #45
Quote:
Demona kaže:
Treniram streljaštvo 6 godina i mogu vam reć da je to jako naporan sport, fizički i psihički. Ako netko ima kakva pitanja o streljaštvu, samo mi se javite!
JA TRENIRAM MALO DUŽE MOŽDA SMO SE I SRELE NA NEKIM TAKMIČENJIMA A MOŽDA ČEMO SE I SRESTI....


ZA NEKE IZGLEDA LAGANO A TAKVIMA SAVJETUJEM DA PROBAJU PA ONDA KOMENTIRAJU
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 16:33   #46
Quote:
hoja kaže:
JA JAKO DOBRO ZNAM O ČEMU I ŠTA PIŠEM JER POZNAJEM TE LJUDE ...NEKE JAKO DOBRO PA PREMA TOME KOMPETENTNA SAM DA SE IZJAŠNJAVAM O TOME...JASNO
ma sori malko.
ti poznajes TE LJUDE koji su presli u strelicarstvo...al ne vjerujem da TI ljudi sacinjavaju cijelu scenu.jel?


uglavnom,i dalje smatram da ti ta teorija vishe nego labava.


a ti budi kompetentna i dalje.
__________________
*sine smiksaj mi shlag.

**sh.sh.sh.shlag!
|■| is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 10:08   #47
ja jedino mogu predloziti da se nademo i ispucamo , recimo, 30 metaka pa onda 30 strijela i na kraju zbrojimo rezultate
mozda ce to reci tko je gdje u gadanju
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 03:49   #48
Quote:
zg_sash kaže:
ja jedino mogu predloziti da se nademo i ispucamo , recimo, 30 metaka pa onda 30 strijela i na kraju zbrojimo rezultate
mozda ce to reci tko je gdje u gadanju
nemam ništa protiv!!
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 06:29   #49
Našao sam se sa "zadrtim" lovcima u razgovoru o puški i luku.
Nakon mnogo praznog pametovanja predložio sam da ću stati na 200 m i neka puca u mene sa patronom punjenom "3 u red" (oko 9 kuglica promjera 5-6 mm), a poslije ću ja pucati u njega sa 9 strijelica.
Nakon "pokazne vježbe" nitko nije pristao. U površinu 4 Večernjaka nije se našla niti jedna rupica od špriha, a nakon prve strijele bilo je " u jebote...
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 09:26   #50
mogao si se reducirati i na 3 strijele, a mnogima od "lovaca" se mirne duse moze covjek stati i pred karabin na 200m

inace , cestitam na lijepo organiziranom 3D-u u subotu

hoja , ti organiziraj mjesto s puskom , a ja cu mjesto s lukom
ja mogu pucati s tvojom puskom, a ti mozes koristiti moj luk
mozes si odabrati i daljinu za gadanje lukom koja ti najvise odgovara
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 17:40   #51
HOJA,ti pucaš pištolj?! Ja pušku. Htjela sam probati pištolj ali mi nedaju jer mi puška dobro leži.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 01:53   #52
Quote:
Demona kaže:
HOJA,ti pucaš pištolj?! Ja pušku. Htjela sam probati pištolj ali mi nedaju jer mi puška dobro leži.
aha,pištolj!
A ko zna nekada se i poklope neka natjecanja..a drži se ti puške ako ti dobro ide !
Ma kad ređeš na pištolj teško se vrača. U svakom slučaju sretno!
Koju ligu pucaš?
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 19:13   #53
pucam 1.A ligu. Ti?
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 01:44   #54
2.B.......!
A tebi to pravo ide...neka....
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 22:17   #55
joj sad kad vidim vaše postove dobijem želju da se vratim treniranju
__________________
Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.
Bha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 13:48   #56
Zar nema IPSC liga u Hr? Koliko ja znam (IPSC Croatia - CRO,Frane Alfirevica 63,Zagreb 10000, Croatia) ljudi dolaze u BiH da pucaju i u SCG. Sad bas u Podgorici je Level III (Cro, BiH, Slo, Cg i Ser). Mislim da je ljetos i u Osjeku trebalo da bude nekakav Open no nisam mogao stici (moralo se roniti )
 
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 00:36   #57
Thumbs up

Nemogu da vjerujem da ima tako malo ljudi na forumu koji se bave streljaštvom....


Di ste strijelci!?
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 23:45   #58
A ja nisam mogla vjerovati da uopce postoji tema streljastvo na forumu
Ako nekog vise zanima neka pogleda forum www.tekstilac.net/phpbb2
Tamo su strijelci iz cijele hrvatske pa ih mozete gnjaviti sa pitanjima.....

p.s. pozdrav strijelcima na ovom forumu, vidimo se na drzavnom ovaj vikend
irony is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 01:51   #59
Quote:
irony kaže:
A ja nisam mogla vjerovati da uopce postoji tema streljastvo na forumu
Ako nekog vise zanima neka pogleda forum www.tekstilac.net/phpbb2
Tamo su strijelci iz cijele hrvatske pa ih mozete gnjaviti sa pitanjima.....

p.s. pozdrav strijelcima na ovom forumu, vidimo se na drzavnom ovaj vikend


hehhehe...možda da možda ne ali svakako na kupu HSS-a
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 23:16   #60
Dajte pls napisite neke performanse (lol koja rijec) za neku solidnu zracnu pusku... mislim si kupit pa kolko bi trebala bit jaka (m/s) i sve to da je onak ok za zajebanciju al da je OK (sto znaci poprilicno precizna i sve to) tnx (i cijena otprilike i model ak znate)
Mile1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.