Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 18:00   #1681
Moje mišljenje o Tariku se menja iz epizode u epizodu, prvo me iznervira a zatim mi ga bude žao kad se kaje, a onda ponovo napravi neku glupost...ma ni on sam nije čist

Mercan je Emir 2 što se tiče replika, i nek je bude što više samo zbog toga
Ulazi u Kemin stan i kaže kako ne voli ove nove zgrade jer se ohladi čaj dok dođe od lifta do stana
Neko iz njene ekipe je pita da li ima šećera, a ona odgovara zar treba da ja da se brinem o vašem zdravlju
Komentariše kako joj se ne sviđaju moderni stanovi jer su hladni, kao i bogataši koji tu žive
Odmah je primetila njihove tetovaže...kaže njena je stara, ali tvoja je sveža, obrisao si pa ponovo nacrtao...

ni Emiru se ne sviđaju štiklice
milky21 is offline  
Old 30.03.2017., 18:00   #1682
Pozdrav ekipa ima dugo da vas čitam valjda cete me primiti u društvo.

Kako gledam i komentiram još jednu seriju nisam se željela ovdje uključivati ali nakon sinoćnje epizode sam morala.

Ono što su napravili s Asu je bilo predvidljivo i znala sam i prije da nije mrtva jer bi joj smrt bila nagrada ona i njen braco zaslužuju najtežu moguću kaznu za sve što su loše radili a bogme popis je poduži.

Meni iz sinoćnje epizode Kemino uhićenje vrijeda inteligenciju jer odakle inspektorici pravo da uhicuje osobu ako nema tijela to na nijednom sudu ne.može proći.

Zanima me.kako ovo planiraju raspetljati jer Emira kako svaki put uspije u svom naumu mi je više gadljivo za gledati.

Glumac koji glumi Emira je simpatičan ,ali njegov lik je dno dna jedan od najodvratnijih negativaca koje sam gledala.

Mene ovoj seriji na gledanje privukla Nelishan žena je stvarno predivna a i odlična glumica dok mi je Burak ok ali u drugoj sezoni kemija malo slabija.među njima.

Za razliku od vas ne bi oprostila ni Tariku a ni Zeynep jer raditi protiv rođenog brata zgrozim se na samu pomisao.

Meni je najbitnije da sretan kraj imaju Kemo,Nihan i mala Deniz a za.ostale me nije briga ni malo samo se nadam da će ih Emir gledati iz zatvora.

I na kraju odakle.mi je poznata ova nova glumica što je došla nikako se ne mogu sjetiti.

Nadam se me prihvacate u ekipu.

Jedna mi je serija utorkom a druga srijedom pa zavisi kako će radnja u obje teći koju ću više komentirati.
lanex is online now  
Old 30.03.2017., 18:44   #1683
Eh Emir je kralj i volim što on svakog prvo odmjeri pa krene u komunikaciju, pa tako i štiklicu (meni nova glumica još nije sjela, ali sam se nasmijala zajedničkoj sceni štiklice, Nihan i Keme).

Hoćeš da ti naručim duplu porciju!!!


Ova Nihanina reakcija na Emirov monolog je komična...tako smo se nekako svi mi osjećali, o nemoj opet molim te!!!


Ovaj Tufanov potez podržavaju i cure s ovog topica, trebao je još jednom, čisto da utvrdimo gradivo.


Ali Emir Bey ne bi bio Emir Bey da se ne spasi...


Asu definitivno koristi Tufana, vidi joj se po pogledu...



Nego, da se prisjetimo prvog susreta naših budućih rivala...








lanex dobro nam došla, naravno da te primamo u društvo, nova mišljenja i stavovi su uvijek dobrodošli...slobodno komentiraj, kritiziraj, pohvaljuj koga god hoćeš! 😉
freestyle2 is offline  
Old 30.03.2017., 19:01   #1684
lanex , primamo i tebe i Mercan(štiklicu) u ekipu

Tufan je bio tu samo da odvuče pažnju Emiru i Nihan dok je Asu u stanu (povezah lončiće), ma trebao je on još nekoliko puta da ga udari, al yok, a i došla Nihan.
Ma znala sam odmah čim je njega zabolela noga da to nije slučajno, jer oni to ubace samo kad treba nešto bitno da se desi, inače Emir može i da leti ako treba

Asu je krenula od zagrljaja, sad poljubac, sledeći potez da pretpostavimo...a njoj će tek trebati pomoć, razne usluge i sl. Zanima me koliko epizoda planiraju da je skrivaju, 2-3? Kažu da je Emir bio tamo u kolibi, tj.ima slika sa seta, naćiće ih on ne sumnjam...a onda supriz!
milky21 is offline  
Old 31.03.2017., 01:11   #1685
Ova Asu je milion puta gora od Emira....Od njega mozes ocekivati svasta dok je Asu prikrivena kuja.Mislim da ce nju odati Tufan kad shvati da ga je ova opet namagarcila....
simmke is offline  
Old 31.03.2017., 01:55   #1686
Quote:
lanex kaže: Pogledaj post

I na kraju odakle.mi je poznata ova nova glumica što je došla nikako se ne mogu sjetiti.
Glumila je nedavno u seriji Icimdeki Firtina, koja je trajala samo 6 epizoda
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 31.03.2017., 08:21   #1687
EmNih scena, nekima se baš sviđa, drugima nikako...
Emir:"Te tvoje zelene oči"...."Ako mi nećeš ostaviti srce, barem mi ostavi mi ostavi svoje oči. Kao dete sam se sakrivao u jedan ćošak kada bi mi majka nedostajala. Tada bih pomislio na tebe. Oh Bože moj,hvala ti, uzeo si mi majku ali si mi poslao Nihan. Gledajući u tvoje zelene oči sve je izgledalo lepše"
Ah Emir bey,ah...jedno pričaš drugo radiš...toliko puta ju je povredio na razne načine, a sada ima emotinal breakdown, i Nihan je dosta svega, samo joj još fali Emir sa svojim izlivima ljubavi kao što je rekao Kemo moraće on lično da natera Emira da potpiše te papire za razvod...

Crni Kemal, pa zar se tako zatvaraju vrata?
milky21 is offline  
Old 31.03.2017., 09:06   #1688
nevjerna,
to da svi dolaze u posjet Emiru bi bila točkica na i.

lanex,
dobrodošla!

Vidiš ja opraštam Zeynep, napravila je velike greške, ali ljudski je griješiti,a ona se kaje i vjerojatno će se cijeli život za svoje grijehe kajati i time postati bolji čovjek.

milky i freesytle,
hvala za toliko gifova. Očito je epka bila interesantna.

freestyle,
to da Emir ostaje sam je već na našoj listi, ali smo je još malo malo doradili.
Isa is offline  
Old 31.03.2017., 10:38   #1689
EmNih kao scena nije loša, isključivo zbog glume Kaana, a i pitala sam se kada će Emir popustiti pred pritiskom jer osim Nihan koja godinama živi pod takvim terorom i on sam je pod velikim pritiskom, naravno sam je za to kriv, ali u tom odnosu i jedno i drugo gube sve, ne samo Nihan već i Emir.

Ali, ja nikako ne mogu ocijeniti njega, nisam više ni sigurna koliko on nju stvarno voli, jel to neka iluzija koju je stvorio zbog toga što nije imao majku, opsesija jer ne može imati sve što poželi ili jednostavno neka igra od koje ne želi odustati jer mora on biti pobjednik i sam joj je rekao; ja želim heroja priče.

Realno, mislim kako ni on ni Asu ne vole stvarno, to je možda neki njihov hir, jer nikad neće imati one koje vole pa zato idu do kraja.

Zeynep i Tufan vole iskreno i stvarno i bili su spremni odustati od Emira i Asu i to je razlika između njih i brace i seke.
freestyle2 is offline  
Old 31.03.2017., 11:00   #1690
Hvala svima na dobrodošlici.

Nemam trenutno vremena za.pisanje samo da pitam kad izlazi fragi.

Pozdrav
lanex is online now  
Old 31.03.2017., 11:08   #1691
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
milky i freesytle,
hvala za toliko gifova. Očito je epka bila interesantna.
Meni jeste bila zanimljiva, bilo je dosta akcije, a i posebno što smo tek pred kraj videli kako su sve to Asu i Tufan smislili i odradili, a do tad samo kao i jadni Kemo koji gde se okrene nađe krv. takođe videli smo sve likove, iako neke samo radi formalnosti (Fehime,Huseyin,Vildan i nažalost Deniz)

Quote:
freestyle2 kaže: Pogledaj post

Ali, ja nikako ne mogu ocijeniti njega, nisam više ni sigurna koliko on nju stvarno voli, jel to neka iluzija koju je stvorio zbog toga što nije imao majku, opsesija jer ne može imati sve što poželi ili jednostavno neka igra od koje ne želi odustati jer mora on biti pobjednik i sam joj je rekao; ja želim heroja priče.
Ja mislim da je Nihan možda i jedina ženska sa osoba sa kojom je Emir odrastao, zato se i vezao za nju, da ne kažem zaljubio, a pošto je psiho sad je to prešlo u opsesiju i jednostavno on bez nje ne može. Voli je na neki čudan način, pošto tu svoju ljubav iskazuje tako što je povređuje konstantno...on da je zaista voli pustio bi je da bude srećna sa Kemom.

lanex, ne znamo ni mi, nema nikakvog pravila, nekad petak, nekad subota ili nedelja...
milky21 is offline  
Old 31.03.2017., 11:17   #1692
Nihan je uvijek bila Emirova opsesija, nadomjestak za mamu, nema tu iskrene ljubavi (niti on zna što je to). On jedino "voli" mamu i Deniz.

Ja sam još jedanput pogledala ZeyMir scenu s pravim prijevodom, mogu samo reći da meni izgleda da je Emir ljubomoran, koliko god je on ne voli, ne cijeni, pljuje po njoj. Ali možda je jednostavno ljut što gubi kontrolu nad Zeynep. A Zeynep mrtva hladna. Čekam samo na naš kraj.
Isa is offline  
Old 31.03.2017., 12:43   #1693
Quote:
milky21 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je Nihan možda i jedina ženska sa osoba sa kojom je Emir odrastao, zato se i vezao za nju, da ne kažem zaljubio, a pošto je psiho sad je to prešlo u opsesiju i jednostavno on bez nje ne može. Voli je na neki čudan način, pošto tu svoju ljubav iskazuje tako što je povređuje konstantno...on da je zaista voli pustio bi je da bude srećna sa Kemom.

Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Nihan je uvijek bila Emirova opsesija, nadomjestak za mamu, nema tu iskrene ljubavi (niti on zna što je to). On jedino "voli" mamu i Deniz.
To je i moje mišljenje, mislim kako je to kod njega više opsesija i još k tome dodaj činjenicu kako ona njega neće i ne voli, pa je još više zagrizao za nju. Zbog toga što je Nihan "zavolio" on sebi kasnije nije ni dozvolio da mu se neko približi ili se sam zaljubi u nekog drugog, ali mene zanima, nekad stvarno pomislim što bi se dogodilo da mu se Nihan prepustila i bila njegova, bi li to njemu bilo dovoljno, jer smo vidjeli da za sve ove godine on njoj nije bio vjeran kao recimo Kemal, prvo je bila Banu, pa kasnije Zeynep (ludo, ali eto ostao je vjeran Zeynep).

Pitam se, jel bi se on mogao zadovoljiti samo s njom, možda bi joj bio vjeran, a možda ne...a opet ako nekog voliš onda ga ne varaš s drugom osobom, to vidimo iz primjera Nihan i Kemala.

I za sve ove godine, on osim onog jednog puta kada se Nihan bacila s balkona nije tražio tj. tražio ali ona nije htjela, a mogao ju je prisiliti da bude s njim....to mi je nestvarno, nekog toliko voliš, a uopće te ne zanima kao žena.

Ne brojim poljupce u čelo i glavu. 😉

E da, i meni je epizoda bila zanimljiva, ne znam zašto drugima nije...
freestyle2 is offline  
Old 31.03.2017., 12:56   #1694
Quote:
freestyle2 kaže: Pogledaj post
Pitam se, jel bi se on mogao zadovoljiti samo s njom, možda bi joj bio vjeran, a možda ne...a opet ako nekog voliš onda ga ne varaš s drugom osobom, to vidimo iz primjera Nihan i Kemala.

I za sve ove godine, on osim onog jednog puta kada se Nihan bacila s balkona nije tražio tj. tražio ali ona nije htjela, a mogao ju je prisiliti da bude s njim....to mi je nestvarno, nekog toliko voliš, a uopće te ne zanima kao žena.

Ne brojim poljupce u čelo i glavu. 😉
nije on nju ni varao, može se tako reći,jer nisu imali nikad pravi brak...on je kao svaki muškarac (osim Keme, on je poseban) imao potrebe, čak ja mislim da je on imao više žena na početku serije, po raznim hotelima i sl.posle se vezao za Banu pa za Zeynep

Na početku, u 3.ep (ja mislim) posle godišnjice u hotelu on od nje traži pravi brak, čak je bio i nasilan, samo tad nije skočila ali ne sećam se da je pokušao još neki put...

On je više puta poljubio Nihan u čelo nego Kemo
milky21 is offline  
Old 31.03.2017., 13:06   #1695
freestyle,
još si zaboravila one silne prostitutke. Ja sam to već jedanput odavna napisala, Emir ne bi bio vjeran Nihan. Pa kada je Nihan tobože pristala da bude njegova prava žena, Emir govori Zeynep: nećemo se viđati neko vrijeme. Znači on je i dalje mislio varati Nihan. Kakva je to ljubav?

milky,
pa Emir Banu nije bio vjeran, zar ona nije bila ljubomorna što se on dalje viđa s prostitutkama?


Od sljedeće epizode očekujem: barem dvije minute s Deniz. Naravno da više završe s Ozanovim slučajem, koliko dugo još???

Čitam neke teorije da je Asu trudna, da će biti treća sezona. Mislim ako je stvarno trudna, onda sigurno Kemal nije otac. Koje gluposti.
Isa is offline  
Old 31.03.2017., 13:18   #1696
Quote:
milky21 kaže: Pogledaj post
nije on nju ni varao, može se tako reći,jer nisu imali nikad pravi brak...on je kao svaki muškarac (osim Keme, on je poseban) imao potrebe, čak ja mislim da je on imao više žena na početku serije, po raznim hotelima i sl.posle se vezao za Banu pa za Zeynep
Haha, pa dobro, tehnički nije joj bio nevjeran, iako su njih dvoje koji su u braku prije spavali s drugim osobama nego jedno s drugim, ali mislila sam ako je toliko voli onda joj treba biti vjeran i čekati je, to bi bio dokaz ljubavi, ako je mogao Kemo može i Emir, ali kako Emir nije Kemo pa ne može toliko čekati, a ima potrebe kao svaki muškarac kao što si rekla, on sebi olakšao.

Inače, ovo što je Kemo proživio, ne bi nijedan muškarac, to mi je bilo smiješno i prije i sad.

Quote:
milky21 kaže: Pogledaj post
Na početku, u 3.ep (ja mislim) posle godišnjice u hotelu on od nje traži pravi brak, čak je bio i nasilan, samo tad nije skočila ali ne sećam se da je pokušao još neki put...
Ja te početne epizode nisam gledala pa zato ne znam, ja mislim kako sam počela gledati od neke 16./17. epizode.

Quote:
milky21 kaže: Pogledaj post
On je više puta poljubio Nihan u čelo nego Kemo
To mi je tako simpatično kad on njoj to napravi, baš nekad provocira, ali eto bar mu to nije uskratila.

Isa očigledno su prostitutke-faza završile kada sam ja počela gledati, znači čovjek mi se baš bio raskalašio na početku, možda je znak ljubavi prema Zeynep to što je ne vara...😉

A ček, kada je to on Zeynep rekao, da se neko vrijeme neće viđati i znači dobila sam odgovor na pitanje, varao bi on nju s Zeynep, pa imao nemao pravi brak s Nihan.

Uvukla mu se pod kožu küçüğüm.

Zadnje uređivanje freestyle2 : 31.03.2017. at 13:28.
freestyle2 is offline  
Old 31.03.2017., 13:43   #1697
freestyle,
ja sam ti prvi sezonu tek počela naknadno gledati kada je počela druga sezona u Turskoj. Tako sam pogledala prvih 10 epki, ostale epke prve sezone sam gledala na preskoke. Mislila sam da će je Nova kupiti, ali ono tek sada. Ja mislim da je "pravi" brak (ako je prijevod dobar) trebao biti nakon onoga bijega s Kemalom, ali se Nihan poslije opet predomislila.
Isa is offline  
Old 31.03.2017., 14:11   #1698
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
freestyle,
ja sam ti prvi sezonu tek počela naknadno gledati kada je počela druga sezona u Turskoj. Tako sam pogledala prvih 10 epki, ostale epke prve sezone sam gledala na preskoke. Mislila sam da će je Nova kupiti, ali ono tek sada. Ja mislim da je "pravi" brak (ako je prijevod dobar) trebao biti nakon onoga bijega s Kemalom, ali se Nihan poslije opet predomislila.
Ja prvu sezonu nisam baš nešto posebno gledala, počela od neke 16. epizode pa kada sam imala vremena pratila, a ove prve mi se nisu dale gledati jer ionako sam pohvatala radnju (nije da je sad nešto zahtjevna za shvatiti), ugl. sam gledala samo zbog Emira i najviše njegove scene, a sad ono što me je privuklo seriji je scena ZeyMira iz 15. epizode, kada su bili u hotelu, kad sam vidjela taj video zainteresirala me radnja s obzirom na taj video, ali da nema Kaana/Emira davno bih odustala..... 😉 čak sam jedno vrijeme i odustala unatoč njemu pa se evo opet vratila.


Što se tiče treće sezone, bolje im je da ne razmišljaju o toj opciji, jer ove gluposti oko Asuine trudnoće nemaju smisla, što ona trudna i vrati se kao živa i Kemo bi trebao biti s njom jer će kao imati dijete, iako mi je pala na pamet jedna druga opcija, što ako Nihan umre, a Kemo se zaljubi u Štiklicu, nisu oni bezveze onakve scene imali, možda ispitivanje terena.
freestyle2 is offline  
Old 31.03.2017., 14:40   #1699
Ja se samo nadam da će Kaan napokon dobiti svoju seriju. A ima odličnu kemiju s Hazal, ali isto jako dobru s Neslihan.

Ako ubiju Nihan serija ide nizbrdo,pa neće valjda uništiti takvu ljubavnu priču. Meni su oni dosadili poslije otkrića tko je Denizov otac, dalje su mi dragi, svakako želim da imaju svoj happy end, zaslužili su. Ne mogu zamisliti da se Kemal zaljubi u štiklicu, on će cijeli život voljeti Nihan. Jedino ako Neslihan nije htjela potpisati treću sezonu, a Burak da. Ipak držimo fige da nema treće sezone .
Isa is offline  
Old 31.03.2017., 15:09   #1700
5 godina on misli na Nihan, Asu je stalno pored njega, a on da ode sa prvom koja naiđe, ne verujem u takvu opciju, Olmaz! Pa ako se Nihan i desi nešto onda džabe ova promena kod nje i odlučnost da se bori za njihovu ljubav... Ja verujem u srećan kraj za njih dvoje, jer su i više nego zaslužili, nisu bili srećni duže od pola jedne epizode, stalno su u nekom ratu, patnji i sl. Njih dvoje srećni sa Leylom i Ayhanom,nek bude tu i Vildan, za ostale ćemo videti...
Videla sam i tu ideju da ga je Asu iskoristila tako drogiranog,pa se onda pojavi za nekoliko meseci sa stomakom glupost

3.sezona nikako, već sada su sa ovim CSI scenama otišli u drugom smeru u odnosu na početak, nastavak bi izgubio svaki smisao serije.
Iskreno mislim da nemaju rejting za 3.sezonu, ne blistaju, a ako produže onda mogu da ih prekinu posle 10-15 ep nove sezone.
milky21 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.