Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2015., 21:12   #1
Gecenin Kraliçesi (Kraljica noći)

Najduže iščekivana serija, serija o kojoj se priča i piše preko godinu dana, serija koju zasigurno prati najviše skandala i skandalčića, serija koja je nakon velikih porođajnih muka konačno izbacila prvi fragman (hvala Amazonkama na prijevodu)!


Lokacije snimanja: Grasse (prijestolnica parfema, Francuska); Trabzon i Istanbul (Turska)

Sadržaj koji je trenutno aktualan:
Meryem Uzerli (Selin) glumi kćer oca Turčina i majke Francuskinje. Ona je stručnjakinja za parfeme i ima malu manufakturu. Uğur Polat (koji je zamijenio Mehmeta Aslantuğa) tumači Aziza, bogatog muškarca s obale Crnog mora koji ima sina i kćer. Supruga je umrla dok je porađala sina. Kada ubiju njegovog prijatelja, ili Aziz nesretnim spletom okolnosti bude umiješan u to (scenarij se stalno mijenja), on usvoji prijateljevog trogodišnjeg sina Kartala kojeg tumači Murat Yıldırım. Kao udovac i otac troje djece Aziz se nikada nije ženio ili imao ozbiljne ljubavne veze zbog velike ljubavi i poštovanja prema pokojnoj supruzi. Sve se mijenja kada se pojavi mlada žena koju tumači Uzerli. Stvari se zakompliciraju kada se Aziz, koji je usvojenom sinu Kartalu dao ili planira dati kćer i kompletnu poslovnu imperiju, zaljubi u mladu ženu iz Francuske, baš kao i Kartal.



Godina: 2016.
Produkcija: O3 Medya
TV kanal: StarTV
Režija: Durul Taylan, Yağmur Taylan
Scenarij: Ozan Aksungur, Cüneyt Aysan (prve 3)
Glumci: Meryem Uzerli, Murat Yıldırım,
Uğur Polat, Deniz Celiloğlu, Funda Eryiğit,
Burak Deniz, Selim Bayraktar, Seda Akman..


Službena FACEBOOK STRANICA
Službeni TWITTER
Službeni INSTAGRAM
Službena stranica na STAR TV




Premijera - januar 2016. / StarTV
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 30.11.2015., 07:29   #2
Pre nekoliko dana objavljeno je da producent i scenaristi O.Aksungur i C.Aysan napuštaju seriju, a evo danas stiže vest da je producent postigao dogovor sa novim scenaristom, da nastavi tamo gde su stari stali ... to je Ertan Kurtulan koji je trenutno jedan od scenarista serije "Poyraz Karayel" ... za ove ostale njegove radove nisam čula ... Kažu da nije poznato hoće li raditi paralelno na obe serije, ili ne

http://www.izleyiciplatformu.com/gec...-a-new-writer/

Kako je krenulo sa zamenama, može da se desi da od prvobitne postave niko ne ostane ... samo da nam glavni glumački par ne zamene

kraljicaletnja is offline  
Old 12.12.2015., 00:00   #3
Novi fragman https://web.facebook.com/Meryem.Uzer...9974708453323/

Zanimljivije nego prvi meni osobno, iako mi je čudno da scenaristi koji su započeli s serijom je napuš
BozWon is offline  
Old 12.12.2015., 07:28   #4
Vozdrica

"Kraljica noći" / 2. najava - sa prevodom na naš(e) jezik(e) by Amazonke
Daša is offline  
Old 12.12.2015., 10:39   #5
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
"Kraljica noći" / 2. najava - sa prevodom na naš(e) jezik(e) by Amazonke
Hvala Amazonkama na prijevodu. Znači, jedna noć, Selin ostaje trudna, odlazi za Istanbul, a tamo je napuca Kartal i još joj uvali kuvertu s lovom. Vremenski skok od 3-4 godine, ona ima sina koji je naravno mini-Kartal za kojeg maxi-Kartal ne zna, pojavljuje se Aziz i nudi joj da bi upravo on mogao biti zamjenski tata.

Scenaristi: Is this the best you could offer? Pitam se.

Neyse.. zašto i zbog čega je Kartal Selin odbacio kao krpu nakon što joj skidao zvijezde s neba? Sumnjam da će nam ga prikazati kao zlicu, nego je vjerojatno imao (šatro) debeli razlog za to. U ovom trejleru mi je Murat mršaviji nego u prvom, Meryem u zrelijoj fazi (3-4 yil sonra) izgleda jako dobro.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 12.12.2015., 17:58   #6
Vozdrica

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Znači, jedna noć, Selin ostaje trudna, odlazi za Istanbul, a tamo je napuca Kartal i još joj uvali kuvertu s lovom. : facepalm:
Quote:
zašto i zbog čega je Kartal Selin odbacio kao krpu nakon što joj skidao zvijezde s neba?
Izgleda, u stvari, da je Kartal odbacio Sibel kao krpu dva puta.
1. - Nakon the noći u kojoj joj je skidao zvijezde s neba razgulio je u Istanbul.

Nakon te noći, Selin ostaje trudna. Dolazi u Istanbul. Nalazi se sa Kartalom.

2. - Kartal joj održi 'predavanje' o sexualnim slobodama u Francuskinja, tutne joj novac i razguli od nje.

Pitam se zašto je započinjao bilo što sa Selin ako je znao da veza sa njom nema budućnosti!?
Čemu šupljiranje o suncu koje se, za njega, od te the noći rađa samo kad je s njom!?
Krajnje sebično, bezosjećajno i uopšte mu ne služi na čast. Dodala bih, i neoprostivo. Pogotovo nakon ponovnog, drugog odbacivanja, sada trudne Sibel, u Istanbulu.
Kakav 'strašni' razlog može opravdati takvo ponašanje ukoliko je mislio ozbiljno sve ono što je rekao!? Nema ga! Ne postoji!
Quote:
Sumnjam da će nam ga prikazati kao zlicu
A, eto, kod mene bi ga samo saznanje da je zlica moglo 'opravdati'.
Ono, đubre bio, đubre ost'o a od takvih se ništa drugo i ne može očekivati.
U ( mom ) scenariju, sa Kartalom kao zlicom ili čak sa Kartalom kao sajkom, bilo bi svega čok interesant.
Quote:
Vremenski skok od 3-4 godine, ona ima sina koji je naravno mini-Kartal za kojeg maxi-Kartal ne zna, pojavljuje se Aziz i nudi joj da bi upravo on mogao biti zamjenski tata.

Scenaristi: Is this the best you could offer? Pitam se.
Hehehehe...
Možda Meryemino učešće u seriji bude ono što će održati seriju na životu. Voljeli ju ili ne, htjeli priznati ili ne, ona je glavna zvijezda serije sa ogromnom fan bazom.
( Fascinira me brzina s kojom svaka njena objava na društvenim mrežama dobija na desetine hiljada lajkova. )
Čini mi se da Meryemini fanovi nestrpljivo iščekuju njen povratak na male ekrane.
Quote:
U ovom trejleru mi je Murat mršaviji nego u prvom, Meryem u zrelijoj fazi (3-4 yil sonra) izgleda jako dobro.
Simpa je ( meni ) Meryem uvijek. Još kad bi neko učinio nešto pismeno sa onim njenim, šatro čok guzel ve tatli, rezancima na glavi!
Murat, nažalost, ( meni ) nikakav. Sasušen, ugašen, propao, ostario. Nekakav, sav demode.
Ni traga od Murata-Demira i Murata-Savaša. Čak ( mi ) je i Murat-Ecevit top za Murata-Kartala.
Daša is offline  
Old 13.12.2015., 11:05   #7
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Znači, jedna noć, Selin ostaje trudna, odlazi za Istanbul, a tamo je napuca Kartal i još joj uvali kuvertu s lovom.
Da, a meni je grozno sto sto tu jednu noc bude bez zastite... Msm hello je im 18 godina? Zar nisu mislili na trudnocu? Ajde pustimo trudnocu, ali da ne misle na STD? Sorry, ali meni je to kirmizi cizgi.


Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Scenaristi: Is this the best you could offer? Pitam se.
Pitam se isto. Pogotovo ako uzmem(o) u obzir da je Meyrem odbila 2-3 scenarija prije ovoga. Pitam se sta joj se to posebno svidjelo u ovoj prici, a recimo nije u Denizinoj (samohrana majka se treba udati za mafijasa, na noc vjencanja saznaje da je ovaj mafijas, bjezi i zaljubljue se u drugog lika). Meni je to sve veoma slicno tako da mi njeno izvoljevanje oko scenarija bas i nije najjasnije.

Moram priznati da nisam odusevljena niti prvim niti drugim tanitimom, a pogotovo ne okvirnom pricom. Prvi tanitim me podsjetio na filmove rađene po Sparksovim knjigama (Safe heaven, Last song....) pogotovo na: Poruka u boci.
Kada pisem podsjetio mislim na scene, a ne na plot.

Plot me je podsjetio na chick lit(ove), a i mjesavina 3 turske serije; Ask yeninden, Ask ve Ceza i AiM.


Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
U ovom trejleru mi je Murat mršaviji nego u prvom, Meryem u zrelijoj fazi (3-4 yil sonra) izgleda jako dobro.
Meni Murat izgleda dobro. Ta mrsavost je posljedica rigorozne ishrane po Ibn Sini. On dobro izgleda ako uzmemo u obzir kakav je taj metod prehrane. Meni je Meyrem u 1 prvom tanitimu groki. Kosa kao slama. U ovom drugom je nesto bolja. Njen turski je grozan. Usuđujem se reci da je turski one male Anastazije iz Kosem boji od njenog. Meni je neshvatljivo da neko zeli graditi karijeru u Tr, a ne moze da nauci jezik koji joj je na koncu jezik oca. I prije nego se pocne sa pricom: ona je Njemica. Odrasla je u Njemackoj, odmah cu navesti primjer Kerema Bursina koji nema u kojoj zemlji nije zivio zbog ocevog posla, vecinu zivio u ABD i govori turski dobro (ne savrseno, ima mana, ali se one gotovo i ne primjete.).

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
zašto i zbog čega je Kartal Selin odbacio kao krpu nakon što joj skidao zvijezde s neba?
Price kruze ( ) da je Azizova kcerka bolesan pa ju je Kartal ozenio iz duga prema Azizu i zato odbacio Selin. Druga prica kaze da je Azizova kcerka namjestila trudnocu Kartalu. Standardna prica.


Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
.
Pitam se zašto je započinjao bilo što sa Selin ako je znao da veza sa njom nema budućnosti!?
Čemu šupljiranje o suncu koje se, za njega, od te the noći rađa samo kad je s njom!?
Krajnje sebično, bezosjećajno i uopšte mu ne služi na čast. Dodala bih, i neoprostivo. Pogotovo nakon ponovnog, drugog odbacivanja, sada trudne Sibel, u Istanbulu.
Kakav 'strašni' razlog može opravdati takvo ponašanje ukoliko je mislio ozbiljno sve ono što je rekao!? Nema ga! Ne postoji!

A mozda nije znao da nema buducnosti?
Mozda je iskrsnulo nesto sto ga je sprijecilo?
Mozda su njegova obecanja bila iskrena u datom momementu?
Mozda ga je zivot preduhitrio? -Hayat iste. Ne ide sve kako planiramo.

Mozda Selin Kartalu nije ni rekla da je hamile?-U tanitimu samo pricaju o toj noci i njegovim obecanjima, trudnoca se ne spominje. Moze se zakljucak izvesti oko trudnoce ako se ide da joj je dao novac da abortrira. No, to se u tanitimu ne spominje. On samo kaze: uzmi ovaj novac i odmah napusti Istanbul. Mozda je novac za kartu jer nema Selin para?

Mozda.... Malo je dato u tanitimima da bi stvorila cijelu sliku. Tanitimi su navlakuse.

Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
.
Možda Meryemino učešće u seriji bude ono što će održati seriju na životu. Voljeli ju ili ne, htjeli priznati ili ne, ona je glavna zvijezda serije sa ogromnom fan bazom.
( Fascinira me brzina s kojom svaka njena objava na društvenim mrežama dobija na desetine hiljada lajkova. )
Mozda, a mozda i ne bude. Vidjet cemo.

Glavna zvijezda?-Da, slazem se. Na koncu ona je zastitino lice Star Tv i ona je ta kojoj se partner trazio bas kao i u slucaju Erkana P.
No, Meyrem ima jedan dizi gdje joj je partner bio Halit E.
Murat također ima svoju fan bazu. Imao je dvije uspijesne serije, a sada ima i film koji je apsolutan hit. Svjedoci smo da zvijezde ne garantiraju supijeh (KSvS ikli KpA oje u Tr nisu imale veliki rejting), dok serije koje nemaju zvijezde bolje prolaze (KA, KC, EDHO). Zvijezde imaju fan baze, ali na skoro 80 miliona stanovnika, mjereno rejtingom te fan baze variraju od 3-4%, sve ostalo je na scenaristima. To je naravno fan baza u Turskoj, ona izvan je bitna za prodaju, ali na rejting u Tr nema uticaja.


Sve u sve,u, ako je istina da ce dan emitovanja biti utorak onda im treba zazeljeti puno srece. "Udarit" ce na jednu od njagledanijih serija ove sezone (EdHO: 10-11 % ) i "udarit" ce na Racija. Bit ce to cok dobar fajt.

Voljela bih zbog Murata da serija uspije i da se odrzi.

Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
.
Čini mi se da Meryemini fanovi nestrpljivo iščekuju njen povratak na male ekrane.

Samo Meyremini? Ja bih rekla i Muratovi jer ga dugo nema na malim ekranima.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 18.12.2015., 08:23   #8
poslije vidjena oba tantima sta da kazem.fali mi mnogo cega u njima.
cekam prvu epku jer ovo vidjeno ne daje nadu barem meni da serija dobaci i do desete epke.
murat kao da su ga etiopcani kidnapirali promjenili mu licni opis pa vratili.
nadam se da poslije odgledane prve epke ce se dojam promjenit.
i ne kontam zasto je radio te dijete.bolest ili sta.da vjetar puhne odnio bi ga.
pa on jedva govori.glas mu je ionako bio tanak a sad je allah selamet
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 19.12.2015., 17:46   #9
Što je bilo daleko, sada je blizu.
Star TV započeće emitovanje serije "Kraljica noći" 12.januara u terminu od 20 časova.

Jocuska is offline  
Old 19.12.2015., 18:24   #10
A sada o tanitimima...
Prvi mi je romantičan, a drugi dramatičan.Nisu tako ni loši ispali s obzirom na peripetije sa scenarijima i uslovima u kojima su snimani. U Grassu, francuskom prestonom gradu parfema, najpre ih je zadesila poplava, a posle, uoči nastavka snimanja u Trabzonu, nova "nepogoda" u vidu odlaska trećeg glavnog glumca, pa zamena scenarista...I tako...
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Malo je dato u tanitimima da bi stvorila cijelu sliku. Tanitimi su navlakuse.
Tačno tako. Zato se ni ne trudim da unapred sklopim celu sliku, već čekam prvu epizodu.I uživam u činjenjici što će moj favorite actor posle tri godine i dva meseca ponovo zaigrati u tv seriji...
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Meni Murat izgleda dobro.
I meni. Pitam se kakvu scenarističku dramatiku kriju ove ogrebotine na licu našeg Kartala...


Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Glavna zvijezda?-Da, slazem se. Na koncu ona je zastitino lice Star Tv i ona je ta kojoj se partner trazio bas kao i u slucaju Erkana P.
No, Meyrem ima jedan dizi gdje joj je partner bio Halit E.
Murat također ima svoju fan bazu. Imao je dvije uspijesne serije, a sada ima i film koji je apsolutan hit. Svjedoci smo da zvijezde ne garantiraju supijeh (KSvS ikli KpA oje u Tr nisu imale veliki rejting), dok serije koje nemaju zvijezde bolje prolaze (KA, KC, EDHO). Zvijezde imaju fan baze, ali na skoro 80 miliona stanovnika, mjereno rejtingom te fan baze variraju od 3-4%, sve ostalo je na scenaristima. To je naravno fan baza u Turskoj, ona izvan je bitna za prodaju, ali na rejting u Tr nema uticaja.
Oboje su dugo bili odsutni sa tv ekrana, njihovi fanovi ih s nestrpljenjem iščekuju.
Murat je za to vreme snimio tri filma : "Kirimli" i dva nastavka "Kocan Kadar Konus", a Meyri će ovo biti tek druga uloga posle Hurem.Biće zanimljivo videti kako će se snaći u liku jedne obične devojke, bez istorijske priče kao podloge, bez kostima...

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Voljela bih zbog Murata da serija uspije i da se odrzi.
Zbog Murata prvenstveno.
Ali, neka budu oboje dobri, scenaristi i reditelji takođe, pa da ih gledamo barem dve sezone...

Nekoliko gifova za zagrevanje...

http://i.hizliresim.com/gVD1ZQ.gif
http://i.hizliresim.com/gVDpN2.gif
http://i.hizliresim.com/2NR3AL.gif
http://i.hizliresim.com/dZa99n.gif
http://i.hizliresim.com/0NAv3Y.gif
Jocuska is offline  
Old 19.12.2015., 20:08   #11
ako su tantimi navlakuse onda mene osobno da ne volim murata nema sanse da bi ta dva tantima navukli.
svaka casto onim djevojkama koje su u tim tantimima vidjele nesto da ih privuce
respect.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 22.12.2015., 11:05   #12
Od prikazivanja prve epizode na Star TV dele nas još tri nedelje.
Poslednjih dana nema slika sa seta serije, barem kada je o glavnim glumcima reč, a ostalo je nedorečeno i ko su "trenutni" scenaristi serijala.

U međuvremenu, upućeni kažu da je Istanbul preplavljen ovakvim bilbordima...



Valjda će narednih dana na te bilborde postaviti i po koju sličicu glavnog para...
Do tada nekoliko ranijih slika sa seta...

Murat i Meyra...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...e1&oe=5718B796
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...27ba77d6c7fd7d

Murat...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...c4&oe=571B4CED

Murat i Ugur Polat ...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...f1&oe=57079FFA

Ugur...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...ba&oe=57121246
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...13&oe=57213B7D

Jocuska is offline  
Old 22.12.2015., 12:11   #13
Joco-scenarista je onaj sa Poyraza (Ertan ja msm). On vise ne radi Poyraza. Sklopio je bio ugovor za novu seriju sa 03 produkcijom međutim nakon sto je onaj dvojac napustio seriju njega su premjestili ns GK. Ugl. zbunjola totalna.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 22.12.2015., 12:26   #14
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Pogotovo ako uzmem(o) u obzir da je Meyrem odbila 2-3 scenarija prije ovoga. Pitam se sta joj se to posebno svidjelo u ovoj prici, a recimo nije u Denizinoj (samohrana majka se treba udati za mafijasa, na noc vjencanja saznaje da je ovaj mafijas, bjezi i zaljubljue se u drugog lika).
koja je to serija?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Old 22.12.2015., 12:32   #15
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Joco-scenarista je onaj sa Poyraza (Ertan ja msm). On vise ne radi Poyraza. Sklopio je bio ugovor za novu seriju sa 03 produkcijom međutim nakon sto je onaj dvojac napustio seriju njega su premjestili ns GK. Ugl. zbunjola totalna.
Znači Ertan Kurtulan, definitivno je prešao na "našu" stranu.
Samo još da vidimo koliko će se kod nas zadržati...
I dalje mi nije jasno (naime, ne nalazim podatke) da li je on jedini scenarista "Kraljice" ili...
Jocuska is offline  
Old 22.12.2015., 13:01   #16
Angry Bird-serija se zove Beyaz gece (Bijela noc) i tek treba da je se pocne snimati (u njoj glumi Cansu Dere). Ugl. Deniz Akcay je taj scenario predlozila Meyrem, a Meyrem ga je odbila. Pa se pitam sta je to toliko razlicito između Bijeluh noci i Kraljice. Meni je to slicno.

Joco-Koliko sam citala on ce sam raditi seriju. Sto je meni bezveze jer mi je nejasno kako pojedinac moze sam napisati preko 1. 000 stranica na sedmicnoj bazi. I reda je da vise daju jos jedan fragmani i da daju promo fotose i poster. Msm zaista su neprofesionalni. Uz to ovi tanitimi isto ko da su rađeni reda radi. Isto kao da zure i oni i Star tv. Zaista dajem i dat' cu priliku seriji, ali ovog neprofesionalizma mi je preko glave. Pocevsi od same organizacije (ko ce glumiti ko nece, ko ce pisati scenario) preko tanitima pa sve do bilborda. Ajde Endemol isto tako taji, ali kad izbaci prvi fragi izbaci u drugi i promo fotke i sve. Ovo jos ne vidjeh.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 22.12.2015., 13:37   #17
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
JocoKoliko sam citala on ce sam raditi seriju. Sto je meni bezveze jer mi je nejasno kako pojedinac moze sam napisati preko 1. 000 stranica na sedmicnoj bazi.
Da . A, povrh svega, taj E. Kurtulan bio je koautor u "Poyrazu", a "Kraljicu će pisati sam...

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
I reda je da vise daju jos jedan fragmani i da daju promo fotose i poster.
Pa, nadam se da će do Nove godine dati i treći fragmani...
Za slike se ne bih kladila da će biti do tada, s obzirom na njihovu usporenost, ali možda nas i iznenade narednih dana...
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Msm zaista su neprofesionalni. Uz to ovi tanitimi isto ko da su rađeni reda radi. Isto kao da zure i oni i Star tv. Zaista dajem i dat' cu priliku seriji, ali ovog neprofesionalizma mi je preko glave. Pocevsi od same organizacije (ko ce glumiti ko nece, ko ce pisati scenario) preko tanitima pa sve do bilborda. Ajde Endemol isto tako taji, ali kad izbaci prvi fragi izbaci u drugi i promo fotke i sve. Ovo jos ne vidjeh.
Prava agonija.

Evo hronologije naših muka (za one koji možda nisu upoznati, a pridružiće nam se ovde u gledanju serije ) :

- najpre, krajem maja ove godine, "promocija" u jednoj od letnjih bašta u Kanu...
https://www.youtube.com/watch?v=pIYmKH5xjKE

- mesecima potom trajala nagađanja o datumu ppočetka snimanja, garnirana navodnim Meyrinim nezadovoljstvom verzijama scenarija

-početkom oktobra promocija u Nici...
https://www.youtube.com/watch?v=y2uSqg-Sp3o



- u novembru prve sličice sa seta u Grassu,(Francuska)
https://pbs.twimg.com/media/CURY9IyWoAA84S7.jpg

- 20.11.prvi tanitim
http://www.dailymotion.com/video/x3ess7o

-nagađanja snima li se posle Grassa u Trabzonu ili ne, pa stiže vest da je ekipu napustio odlični glumac Mehmet Aslantuğ koji je u prvoj verziji trebalo da glumi Aziza
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...de&oe=56FAE1AA

- 11.decembra drugi tanitim
https://www.dailymotion.com/video/x3...ci-2-najava_tv

EDIT
I dok čekamo treći tanitim, moram se utešiti ovom slikom i gifićima Murata /Kartala iz prvog tanitima (francuska faza serije)...

http://i.hizliresim.com/LEL46J.gif
http://i.hizliresim.com/m5n3j2.gif


Zadnje uređivanje Jocuska : 22.12.2015. at 14:30.
Jocuska is offline  
Old 24.12.2015., 08:50   #18
Ovaj dečak će izgleda, glumiti Kartalovog i Selininog sina, plod one njihove noći na jugu Francuske.
Evo ga na setu...Sladak je...
Liči na "tatu"...

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...93&oe=56D5DF71

Jocuska is offline  
Old 25.12.2015., 22:28   #19
Star TV večeras prikazala novu najavu...Izgleda mi obećavajuće...
http://www.startv.com.tr/dizi/gecenin-kralicesi

Jocuska is offline  
Old 25.12.2015., 22:55   #20
Pozdrav....pridružit ću vam se u vašim komentiranjima....jer sam jedan od fanova Murata

Samo mi nije jasno, nije li ovo već treća Muratova serija koja ima jedan detalj isti, a to je da on kao glumac u seriji ima dijete iz prošlost, tako je bilo u Asi, Ask ve ceza i sad u ovoj novoj, jeli moguće da je to slučajnost?
plava51 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.