Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2016., 12:46   #441
Uskoro premijera u Čileu pod nazivom "Selin, un amor inolvidable":

friend is offline  
Old 03.10.2016., 09:09   #442
Quote:
10. listopada na HRT1 u 17:20 - serija GECENIN KRALICESI / QUEEN OF THE NIGHT

Selin (Meryem Uzerli) je kći Francuskinje i Turčina. Živi s majkom u Francuskoj u gradiću Grasseu. Jednoga dana upozna mladog i zgodnog Kartala (Murat Yildirim) koji poslom dolazi u njezin grad. Par se ludo zaljubi provede nekoliko predivnih dana zajedno.

Kartal kaže Selin da ima nekog posla koji treba riješiti i vraća se u Tursku uz obećanje da će se vratiti. Zapravo je Kartal već u braku. Želi se razvesti ali njegova žena Esra (Funda Eryigit) ga nipošto ne želi pustiti. Kad spomene razvod, ona se pokuša ubiti, a Kartalov punac Aziz (Ugur Polat) ne dopušta Kartalu da prekine s njegovom kćeri.

Kad je Kartal ostavi, Selin shvati da je trudna i rodi dječaka. Četiri godine kasnije Selin odluči posjetiti Tursku sa sinom i slučajno upoznaje Aziza. Aziza se Selin duboko dojmi, zaljubi se u nju na prvi pogled i zaprosi je. Selin ne želi da joj sin odrasta bez oca kao ona. Prihvaća Azizovu ponudu i s njime odlazi u Istanbul gdje ponovno susreće Kartala.
http://hrtprikazuje.hrt.hr/354480/kraljica-noci-2
Imran is offline  
Old 03.10.2016., 15:34   #443
Selin ni slucajno ne upoznaje Aziza slucajno.

Ali drago mi je da se serija prodaje. Iako ne znam zasto, jer sam serijom razocarana.
Razocarana sam tim da se nisu fokusirali na ljubav Kartala i Selin i kao sporednu pricu ljubav Merta i Pepeljugice, vec su se fokusirali na dvije krepaline koje nisu izlazile iz kadra, a koje nikom nisu bile zanimljive.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 08.10.2016., 08:02   #444
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Selin ni slucajno ne upoznaje Aziza slucajno.

Ali drago mi je da se serija prodaje. Iako ne znam zasto, jer sam serijom razocarana.
Razocarana sam tim da se nisu fokusirali na ljubav Kartala i Selin i kao sporednu pricu ljubav Merta i Pepeljugice, vec su se fokusirali na dvije krepaline koje nisu izlazile iz kadra, a koje nikom nisu bile zanimljive.
Slažem se
Tu je prvenstveno greška!
Gledati dvije ružne face neprestano
Bilo je tu sjajnih scena,šteta


Zadnje uređivanje 11tena : 08.10.2016. at 08:15.
11tena is offline  
Old 08.10.2016., 19:27   #445
"Tetka" Huma - glumi ju Seda Akman ... poznata mi je iz jedne serije - a sjetiti se ne mogu iz koje.
Zna li netko u kojoj je od emitiranih serija glumila.

Već 2 dana (otkako sam počela gledati ovu "Kraljicu noći" - glavu razbijam - otkud ju znam?!

Please, ako netko zna odgovor - biti ću mu zahvalna!
<3
__________________
budi iskren sebi sam, i onda će doći, k’o za danom noć, da nećeš biti krivac nikome
Ben deli is offline  
Old 08.10.2016., 21:46   #446
Quote:
Ben deli kaže: Pogledaj post
"Tetka" Huma - glumi ju Seda Akman ... poznata mi je iz jedne serije - a sjetiti se ne mogu iz koje.
Evo ti popis svih njezinih ostvarenja, pa biraj.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 08.10.2016., 23:21   #447
Quote:
Ben deli kaže: Pogledaj post
"Tetka" Huma - glumi ju Seda Akman ... poznata mi je iz jedne serije - a sjetiti se ne mogu iz koje.
Zna li netko u kojoj je od emitiranih serija glumila.

Već 2 dana (otkako sam počela gledati ovu "Kraljicu noći" - glavu razbijam - otkud ju znam?!

Please, ako netko zna odgovor - biti ću mu zahvalna!
<3
Ako si gledala ukinutu seriju Ti si moja, ona glumi zenu starijeg brata kojem je jedan od brace morao ustupiti svoje dijete. Za dijete je, samim tim, ona majka, a grozna je prema njemu, dok bioloska majka ziveci u istom konaku, sve to gleda s mukom.
Podla je, hladna i zabada nos u tudje zivote.




Ako si gledala Fatiha (kojeg je glumio Mehmet akif Alakurt), tamo glumi jednu od njegovih zena.
I tu je bila hladna spletkarosica.

__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 09.10.2016. at 00:25.
M@3X is offline  
Old 08.10.2016., 23:56   #448
Quote:
Ben deli kaže: Pogledaj post
"Tetka" Huma - glumi ju Seda Akman ... poznata mi je iz jedne serije - a sjetiti se ne mogu iz koje.
Zna li netko u kojoj je od emitiranih serija glumila.

Već 2 dana (otkako sam počela gledati ovu "Kraljicu noći" - glavu razbijam - otkud ju znam?!

Please, ako netko zna odgovor - biti ću mu zahvalna!
<3
Koliko znam ona je glumila u "Moja Majka"
http://www.diziler.com/dizi/annem/oyunculari
Mislim da je bilo prikazivana kod nas, ali na kojoj TV neznam vise
Dalia-Bozur is offline  
Old 09.10.2016., 16:44   #449
Smile

Quote:
Dalia-Bozur kaže: Pogledaj post
Koliko znam ona je glumila u "Moja Majka"
http://www.diziler.com/dizi/annem/oyunculari
Mislim da je bilo prikazivana kod nas, ali na kojoj TV neznam vise
Tako je!
Hvala Vam drage moje, pomogle ste mi!

Gledala sam ju u seriji "Moja majka".

Puno hvala!

__________________
budi iskren sebi sam, i onda će doći, k’o za danom noć, da nećeš biti krivac nikome
Ben deli is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.