Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2016., 23:21   #81
Pozz svima

poslije fatmagul
prijavljujem se na ovoj temi ... trenutno sto mogu reci jeste da svaku slijedecu epizodu zeljno iscekujem i da me svaki put ostavi nasekiranu allah allah
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 09:50   #82
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
Pozz svima

poslije fatmagul
prijavljujem se na ovoj temi ... trenutno sto mogu reci jeste da svaku slijedecu epizodu zeljno iscekujem i da me svaki put ostavi nasekiranu allah allah
čoko loko

Dok čekamo prevode novih epizoda (šta li se desilo pa još nema 10?), evo jednog super klipa sa smešnim scenama a bogami, "slučajno" se desilo da su naši ljubimci baš tada dosta oskudno obučeni, tj. svučeni

Hayat Şarkısı ☆ Hülya & Kerim ☆ [HUMOR]

Ovo treba videti sa prevodom

Pesma života - 10. epizoda "U kući je goli muškarac"

Bila sinoć 11, a evo već fragija za 12.

https://www.youtube.com/watch?v=MOmNcvy3imc
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 18:47   #83
Aaaaajjj, ne mogu više izdržati, kad će taj prevod 10 epizode . Pa ni ruskog, galiba.
Zato je 11 bila awww romantik, evo predivne scene, ne treba na prevod, rekla bih...

https://youtu.be/4YxBhZcwDw4

Oboje su preslatki, uvijek im neko mora upasti u scenu . Samo ne znam šta se stide od drugih, pa vjenčani su . Ostali ne znaju da je to pro forme...Kao Melek npr. Ili Bayram baba...
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 00:15   #84
čoko loko pozdrav i tebi i dobro došla, nadam se da ćeš komentarisati s nama

Cure epizoda je bila F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-A a prevod i nije toliko neophoda,ja sam se sva istopila na njih dvoje,poljubac je bio

Na žalost ne mogu naći gifić poljupca,a praviti ne znam,ali zato evo malo slikica









Ja sam totlno odlijepila zbog njih,stvarno uživam u ovoj seriji,a dovoljan je dokaz i to da gledam bez prevoda i da sam prestala gledati sve drugo,jer mi je sve blijedo u poređenju sa ovom serijom.

Ova je epizoda baš bila dobra,bilo je puno Kerema i Hulye,nije bilo nekih pretjerano stresnih i napetih situacija.Pored poljupca,super mi je bio i onaj njihov višesatni razgovor koji je trajao sve dok se baterija nije ispraznila, divno mi je bilo i ono dopisivanje kada joj on rekao da mu nedostaje,a ona se istopila sva,kao i ja,ali mu nije ništa odgovorila i on se naljutio ali ga zato dočekala kod kuće,istrčala pred kuću da ga dočeka,a on mrtav hladan,e sada zbog čega nije mi bilo dovoljno jasno,mada mislim da je zbog Filiz kojoj je bio u posjeti.Na kraju je bio šok,šok Hulya pakuje kofere i hoće da ide,a Kerim ostao skamenjen,baš je bila tužna ta zadnja scena,još i Mehmet onako tužno pruža rukicu prema njoj,baš su tu scenu vrhunski odradili.Inače cijela ekipa serije je fantastična,svaki segment štima,a lik Hulye je definitivno nešto najbolje što sam do sada gledala u turskim serijama,sve više i više me oduševljava,mislim da je jako teško napraviti takav lik da bude dopadljiv publici,potrebno je sve dobro izvagati i odmjeriti,a ovdje je to odlično urađeno.



Smiješna mi je bila scena kada Hulya ganja Kayu,a kad naiđeKerim ona se pravi da vježba
Tradicija Kerimovog skidanja se nastavila i u ovoj epizodi



sannis ta pjesma mi je odlična,a upakovali su uz nju najbolje scene iz epizodi
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 00:54   #85
Nisam prokomentarisala novi fragi,Zeynep je uspjela u svojoj namjer da smjesti igru Hulyi ta mi je žena baš gadljiva u svakom pogledu,baš žalim onog Husu,a sad je kao još i trudna,pitam se samo od čega

Ah ti pogledi





Mogu misliti kako će Kerim da poludi od ljubomore zbog Cema,on se totalno zaljubio,kako je samo bio sretan posle poljupca,on više ne može bez Hulye.

Volila bih da se sazna da Zeynep stoji iza ove priče sa Cemom i da joj se to obije o glavu.

I nekoliko videa https://www.youtube.com/watch?v=kDEBHdL5OrM
https://www.youtube.com/watch?v=3goDauGQmzU
https://www.youtube.com/watch?v=WVMxrJmw4_E sannis canim šta kažeš na ovaj video,znaš zbog čega te pitam
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 18:47   #86
Hayat Sarkisi " Haydi söyle "

https://vimeo.com/163591783
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 19:45   #87
Vay vay vay, pa to je moj Ilkercem Bony! Elleri ellerime mi bolje izvodi od originala :klap: i odlično paše uz spot
Ja ne znam đe je zapelo sa prevodima, al ja večeras gledam 10 ako nadjem na ruskom ako ne onda bez prevoda :
I onda ću 11, nema mi druge. Mnogo mi se svidjaju, žao mi što stalno neke bombe iskaču, Huliyin život je pun toga.
Odlični spotovi Bony canim

Masal, draga hvala na prevodu ove predivne pjesme
Kalben je pravo otkriće, odmah sam je strimovala, baš mi godi.
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar

Zadnje uređivanje sannis : 21.04.2016. at 20:07.
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 20:26   #88
Joooooj što je bila lepa epizoda
Kerim u oblacima, Hulya u oblacima Ništa, ništa pametno sad nemam za reći, magiju su nam preneli u glavi su mi samo leptirići i cvetići. Ogromno bravo :klap:
čoko-loko
Svima
Baš sam ponosna što gledam ovu seriju
milengin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 20:36   #89
masal hvala za prevod pjesme,divna mi je pjesma i baš k´o da je pisana za njih dvoje,odličan mi je izbor muzike u seriji,vidi se da i to rade smisleno.

Izašle su slike za 12. epizodu čini mi se ranije nego inače,obično prvo izađe drugi fragi pa onda slike i ozet,neyse lijepe su mi slike,obećavaju ponovo uzbudljivu i odličnu epizodu,još samo kad bi znala redosled događaja

Evo ja ću izdvojiti par meni najzanimljivijih slika

Uf koji pogled,baš izgleda ljut



Mala sretna porodica,gdje li nam se Kerim ovako udesio Inače malog Mehmeta glume blizanci,izgleda da je to čest slučaj kada su u pitanju mala djeca u seriji,valjda da se ne zamaraju puno.



Ovome se radujem,



bar koliko i Hulya. Divna mi je ovdje,baš blista



Izgleda su bili u kinu,ali čini mi se da to i nije prošlo baš slavno



Sad nakon ovih slika sam baš nestrpljiva i jedva čekam novu epizodu ili bar drugi fragman za koji se nadam da će mi bar malo razjasniti neke stvari,tj. redosled svih ovih zbivanja
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 21:25   #90
Evo našla sam super gifiće na turskom dizi forumu scene ˝pravljenja bureka˝





Hulya kraljica,kaže naravno da zna praviti burek a ni jaje ne zna ispeći

Moram još i ovaj postaviti,scena o kojoj sam pisala,kada juri Kayu pa kad naiđe Kerim,a ona se pravi da vježba koja lujka,ma prosto je obožavam



__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 00:04   #91
BonyBon,

Pa ko je ne bi obožavao, takvu bleskastu?
Ovako originalan lik retko se viđa - toliko kreativnosti i snalažljivosti u jednom mozgu - i to od malih nogu - genije!
I neverovatno kako joj opraštamo sve one njene laži, prevare i smicalice ... sama se sebi čudim

sannis, izgleda da ću i ja morati da načuljim uši i prizovem sve svoje moći da bih 10. i 11. odgledala bez prevoda ... ne može više da se izdrži
Nešto se izgleda desilo prevodiocu na ruski (nedajbože), a sad vidim da i naši prevodioci čekaju taj prevod ... ko nam je kriv što smo u školi učili nemački a ne turski eee, ko je mogao da zna da će nam trebati k'o leba

edit:
Evo 2.fragmana za 12.epizodu
https://www.youtube.com/watch?v=mCDB3S9Wp_k

Bayram ima šou, jedva čekam!

Zadnje uređivanje kraljicaletnja : 23.04.2016. at 00:43.
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 00:52   #92
kraljice i ja pošla da postavim fragi,ali vidim da si ti već postavila

Baš su nas zeznuli pa nam u ovom fragiju dali samo Bayram-babu,ali moram priznati da mi je presmiješan i on mi je genijalan lik,a za glumca nemam riječi koliko je ubjedljiv i jako prirodan i spontan u toj ulozi Moram reći da me i dalje kopka njegova prošlost i to zašto se on osjećao kao dužnik prema Salihu,volila bih da nam taj momenat otkriju.

edit: Cure iz Dazzling Team-a su prevele najavu https://www.youtube.com/watch?v=ltu6...&feature=share -Bayramovi penzionerski dani
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.

Zadnje uređivanje BonyBon : 23.04.2016. at 01:15.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 06:40   #93
Pocela sam gledati. Na 7. sam epizodi. Super serija! Ovako se pisu dijalozi i scenario
Bayram baba mi je apsolutni hit! Kao da gledam Sermeta, 30 godina poslije
Vidim da je ista produkcija koja je radila Merhamet. Svaka cast
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 09:31   #94
Witch i ja sam vidjela dosta sličnosti sa Merhametom, posebno u scenama iz prošlosti, pa mala Hulya kao i razgovor velike i male Huliye... Što kažeš, Panda u peniziji
Drugi fragi je koma, Bayram mi je omiljeni lik, koji kliker. Ko da je Huliya njegova ćerka kako je promoćurna, sinovi mu i nisu baš nešto vispreni.
Ja pogledah 10 sa ruskim titlovima na drugom sajtu, znači- nema druge.
Kraljice, bgm da sam turski učila u školi do sad bih ga davno zaboravila al nikad nije kasno. Ponekad se zaprepastim koliko razumijem bez prevoda, a nekad opet niš' ne kontam Što se znanja njemačkog tiče- neka njega- jer puno prevode sa turskog na njemački, Berlin je treći 'turski' grad , zar ne?
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 17:04   #95
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Witch i ja sam vidjela dosta sličnosti sa Merhametom, posebno u scenama iz prošlosti, pa mala Hulya kao i razgovor velike i male Huliye... Što kažeš, Panda u peniziji
Stigla sam vas Nemam zaista zamjerki, odlicna mi je serija, bas ima onaj Merhametski feeling koji nisam mogla naci otkad se zavrsio Merhamet. Huliya bi bila kcerka Babura i Narin, da su je imali

Ne zelim ulaziti u moraliziranje previse, jer se odlicno zabavljam. Kerim me nije bas "kupio" kako se to popularno kaze kod nas na forumu. No, razumijem lik, odrastao je van, radio sta je htio, nije brinuo za novce, sve mu je na gotovo, izgleda da je obitelj totalno ignorisao (ne zna ni koliko imaju firmi/rudnika), tj, davao im je minimum (pretpostavljam telefonskim pozivima majci). Kad je doslo na naplatu, ozenio se prisilno s planom da se odmah razvede (logicno), ali svaliti svoju "obavezu" na Hulijinu glavu vec prve "bracne" noci, i otici a njoj prepustiti da se snalazi sa posljedicama je dno. Ako je vec postupio po ocevoj zapovijedi, onda budi tu, adam gibi, glumi i ti i rijesi svoj problem. Zamislimo da je na Hulijinom mjestu neka "nesnadjena" djevojka koju bi Zeynep jela za dorucak. Znaci, Kerim za sad, sebicni hebivjetar i generalno niskorist Glumac zaista ima lijepe oci, I'll give you that

Medjutim, izgleda da se mjenja, ostankom u TR da pomogne bratu i ocu, pokazivanjem samilosti prema Filiz, zaljubljivanjem u Huliju, vezanjem za dijete...
Problem s Bayramom i Zeynepinim starim je izgleda krsenje zakona sa poslovanjem...valjda su potkupljivali vlasti (a ovaj je ministar) za dozvole, regulacije nisu postovane, i sad ce to Kerim sve otkriti, a time mozda i saznati sta je u tom famoznom "koferu" kojim onaj debeli krmak (i kcer krmaca) ucjenjuju Husu da ostane u braku.

Pise tu da je ovo adaptacija neke korejske serije, ama ja kukija nisam razumjela ovo s wiki. Ne lici mi nikako na ovo sto sad gledamo.

Kako ce se Hulija iskopati iz svega ovoga?
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:15   #96
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Hayat Sarkisi " Haydi söyle "
prekrasno,bas uzivam..hvala masal
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Ovako se pisu dijalozi i scenario
Bayram baba mi je apsolutni hit! Vidim da je ista produkcija koja je radila Merhamet. Svaka cast
Isto sam reagirala kad sam procitala da je ista produkcija kao u Merhamet...
Sto se tice Kerima tek sada mi postaje drag kako se mijenja,nije mi bilo sjajno njegovo bahato ponasanje pa cak ni prema Filiz kad je rekla da je trudna..
Hulya i on imaju predobru kemiju definitivno,meni su sjeli kao budali samar..
Kayu sam gledala u filmu Delibal i stvarno ovi u Turskoj predobro odradjuju uloge osoba sa posebnim potrebama (ne znam kako drugacije da se izrazim)
Al Bayram baba mi je predobar,padam kad poludi sta mu daju za pojesti..
Mahir isto..pravi jaran... samo da ne pokvare seriju,drzim fige
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 20:39   #97
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Stigla sam vas Nemam zaista zamjerki, odlicna mi je serija, bas ima onaj Merhametski feeling koji nisam mogla naci otkad se zavrsio Merhamet. Huliya bi bila kcerka Babura i Narin, da su je imali :rofl
Evet , posebno mala Huliya, koji mali razbojnik- na babana . I meni se svidja feeling serije, radujem se svakoj epizodi, totalno me oraspoloži, posebno što manje pokazuju Filiz
Kerem se mijenja, i ja sam ga htjela na početku nalupat', koji razmaženi oglum, no dobro nam ne dočarao tu otudjenost koju je stekao u Švabiji
Burcu me kao Huliya oduševila znam je i drugačiju- uloga joj nije bila za voljeti.
Sutra je već nova epka, me'š čini da bi moglo i live pratiti. Eto dokle je došlo
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:07   #98
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Sutra je već nova epka, me'š čini da bi moglo i live pratiti. Eto dokle je došlo
ista situacija
mene najvise zanima sta ce hulya izmisliti kad joj stave pod nos fotku nje i cema
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:22   #99
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
mene najvise zanima sta ce hulya izmisliti kad joj stave pod nos fotku nje i cema
Pa rekli su da bi bilo dobro da razgovara s Cemom da joj pomogne oko uvodjenja u posao, preuzimanja, falan filan...cini mi se? Snaci ce se Hulya, hic merak etme
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 08:51   #100
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Pa rekli su da bi bilo dobro da razgovara s Cemom da joj pomogne oko uvodjenja u posao, preuzimanja, falan filan...cini mi se? Snaci ce se Hulya, hic merak etme
Kad je Hulya uspela da joj cela porodica jede iz ruke (osim Zeynep, ali to je razumljivo) pa čak osvojila i prevejanog Mahira šta je za nju jedan Cem, pogotovu što sa njim ima neraščišćene račune
Dakle, samo treba da uživamo u novim Hulyjinim "poduhvatima" i da ne brinemo
Više treba da se zabrinemo za Zeynep i Cema , jer kad Hulya sazna za njihovu spregu, ne bih da sam u njihovoj koži

kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.