Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2016., 15:21   #241
Kraj

Od samog početka vas pratim jer volim komentare uz gledanje serija,ali evo moj zaključak kraja...dobila sam dojam da kraj nije sretan što se tiče Nisan.Efe na krevetu govori da ce svaki dan ići na ribe da ga se njegova draga zaželi i sad na kraju vidimo njega kako dolazi s brodom ona ga čeka i to se dešava na nekoj udaljenoj plaži(tu brod ne može držati,ko je sve one stvari dovukao na plažu,kuće se ni blizu ne naziru..),oni odlaze opet čujemo njihov razgovor(posljednji) i na kraju na nebu skriveno sunce...
Nisam inače pesimist i ovo pišem u nadi da će me neko dobro razuvjeriti
animirana is offline  
Old 02.10.2016., 15:29   #242
Quote:
animirana kaže: Pogledaj post
Od samog početka vas pratim jer volim komentare uz gledanje serija,ali evo moj zaključak kraja...dobila sam dojam da kraj nije sretan što se tiče Nisan.Efe na krevetu govori da ce svaki dan ići na ribe da ga se njegova draga zaželi i sad na kraju vidimo njega kako dolazi s brodom ona ga čeka i to se dešava na nekoj udaljenoj plaži(tu brod ne može držati,ko je sve one stvari dovukao na plažu,kuće se ni blizu ne naziru..),oni odlaze opet čujemo njihov razgovor(posljednji) i na kraju na nebu skriveno sunce...
Nisam inače pesimist i ovo pišem u nadi da će me neko dobro razuvjeriti
Da, slažem se s tobom. Mislim da je kraj zapravo jako dobar jer se može interpretirati na puno načina
exodus175 is offline  
Old 02.10.2016., 18:23   #243
animirana....bez pesimizma oko kraja serije....
Zar misliš,da je još uvijek u pitanju bolest,da bi Nisan bila u visokoj trudnoći.....ne vjerujem,da bi joj to palo na pamet,dok se liječi onim teškim lijekovima,kemoterapijom i sl.....dakle,ona je sasvim ozdravila....u scenama prije i vidi se odmak vremena(zima..pa sunce).....dakle,stekli su se svi uvjeti,da ostane trudna.....šteta je velika,da seriju i nisu završili malim cucukom,ali ja i ovako,uopće ne sumnjam,da će ju Efe gledati,kao lijepu sijedu staricu....
A što se tiče ove plaže....to je samo metafora.....mirna,divna pješčana plaža,njih dvoje sretni zajedno u velikom iščekivanju.....pa gdje ćeš bolje!
nala321 is online now  
Old 02.10.2016., 19:13   #244
Ja sam uvjerena da je sretan kraj- u bolnici Efe priča...."ispriječilo se puno zapreka-oatala samo jedna,prešli su i nju i vjenčali su se"
-na plaži-Efe ..."vjenčali su se,volim te"-zapreke se ne spominju,znači i tu jednu su prešli.
Plaža-slažem se s nalom321 konačno sreća, mir....,a i nema smisla da liječenje ne uspije ako već žele ljude podučiti o bolesti i liječenju...
A na nama je da zamišljamo rodilište,bebeka....zajedničke doručke,izlete...još jednu djevojčicu...mašta može svašta
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Old 02.10.2016., 21:54   #245
Moram priznati da sam i ja netom po odgledanom zavrsetku
bila jako tuzna unatoc sretnom kraju. Svidja mi se kako su to
sve odradili i dopustili i negativnim likovima pravo na pokajanje
i transformaciju, uz univerzalnu poruku o prastanju i snazi zajednistva
i ljubavi. Nije tako uvijek u pravom zivotu, zapravo je rijetko, ali kad
uspije ljubav prevladati, onda su to iznimne zivotne price.
Hvala svima na komentarima, uzivala sam biti dijelom vaseg drustva.

Do neke druge price..
Frumentius is offline  
Old 02.10.2016., 22:19   #246
Puno mi smeta sto nam scenaristi omogucuje njihov kraj,a da mi se moramo nonstop ispitati sto su na kraju pisci zeljeli reci,jel je kraj lijep ili ruzan. Po ovome sto sam citala,oni na plazi,me posjeca puno na seriju Milost,tako su Narin i Deniz bile na plazi i igrale se! Mrzim kad mi moramo razmisljavati jeli je kraj pozitivan i lijep,tj.jel su gl.likovi zivi,sretni i zajedno ili negativni tj.mrtvi!Cekam prijevod na Novoj da mogu napisati moje misljenje o njihovom kraju! : Umorna sam njihovim igrama prema gledateljima.Nemogu im nikako oprostiti,tj.Turcima kraju Ferihe i Ezela!

Bojim se da ce tako biti i u ovoj seriji,da ce serija biti nedorecena!
tina 25 is offline  
Old 02.10.2016., 22:59   #247
Valjda sam ja neki nepopravljivi romantik,jer meni recimo uopće nije pao na pamet nikakav tragičan kraj nakon,što sam odgledala zadnje kadrove....čak,dapače....
Slažem se sa Frumentius,da je divno,kad ljubav prevlada sve prepreke i kad dvoje ljudi,koji se vole,ostanu sretni zajedno na kraju.
Eto,pa ipak se sve nekako posložilo....Nisan i Efe čekaju bebu,Burak i Nadide imaju restoran u kojem Fatma kuha,a Ismail po starom zanovjeta,Nadide i dalje radi,jer s kolegicama s posla dolazi na jelo,Seda uspješno vodi firmu(to mi je jedina zamjerka,puno mi je živaca popila i njezina rehabilitacija mi je najteže pala.Radije bih,da su donora našli preko banke, nego što je ona pomogla Nisan.),Efruz i Bora su u ljubavi,a ove dvije preostale majke su mi i od početka bile nebitne,pa se za njihovo pomirenje i druženje i ne brinem previše,Jakup je tamo,gdje i treba biti......eto,sve su ih pokrili......
A Nisan i Efe nek uživaju,zaslužili su!
Ova duga pješčana plaža,za mene...dug život pred njima,a kućica im je negdje s lijeve strane,nije u kadru.....jutarnje zajedničko buđenje i uživanje u onom,što oboje vole i u čemu pronalaze smiraj.....more!!!!!

Zadnje uređivanje nala321 : 02.10.2016. at 23:26.
nala321 is online now  
Old 02.10.2016., 23:23   #248
E tu je kvaka,Seda!?!Zasto bas ona?Zasto nije Jakop bio donator Nisan?On joj je otac,pa mogao se on iskupiti za sve zlo sto je napravio!Ali ne,Seda je VISE nagradena,a od nje je sve krenulo!Prevara,ljubomora,zavist,i na kraju otmica! I ona na kraju bude nagradena tako da dalje vodi firmu,a ona skoro ju upropastila s kriminalcima.Kaj su Efe i Nisan nesposobni da vode firmu? Sedi je mjesto u bolnici da se izlijeci od neizrecive bolesti,ljubomore i pokvarenosti.Skoro je na pocetku ubila Nisan!Ma dajte da ja pocnjem vjerovati kako je sve moguce.Pa nije,i nemogu.Jer ono sve sto je Seda napravila nije za oprost!?! A kad je prijetila Efeju da se abortirati?Pa kad je ucijenjivala?I to im nemogu nikako oprostiti! Uvijek me na kraju razocaraju! Nikad nisu dostojni na kraju!Nikad,uvijek neki lik iznenada se mjenja i pomaze drugima,a sve zlo sto je napravila,odmah zaborave.Pa je nemogu!Takva sam! :

Zasto onda nisu i Kadimu dali novu priliku,ili on se morao za sve iskupiti?Za Jakopa,koji je isto nagraden,zivi lijepo u zatvoru i ne treba se za nista brinuti,Ismail dalje kuka itd. A jedino se on istinito pokajao! Ne branim ga,ali ako on mora ispastati na kraju,onda ne vidim razloga da i Seda ne mora,i ona je bila negativan lik,koja je svima pila krv.

A kraj?Ne znam,kad pogledam na Novoj,valjda su biti vise pametnija da mogu dati moj komentar na zadnju ep. Samo znam,da mi ova serija STVARNO zadnja serija za gledanje!Necu vise nikome dati novu priliku!
tina 25 is offline  
Old 02.10.2016., 23:44   #249
tinice moja,baš si me nasmijala....vidim,da su te fakat razljutili....pa znaš već,kako sve to funkcionira kod Turaka.....ja si zato u serijama uvijek nađem neke svoje favorite,pa navijam za njih,ovima,koji me živciraju tijekom gledanja ispsujem sve živo i tako si olakšam....a što se tiče ovoga,da nećeš više gledati ni jednu njihovu seriju...želim ti to od srca,jer sam ja naime to rekla već deset puta,pa opet počnem gledati iz nekog razloga.....negdje moji omiljeni glumci,negdje primamljiv zaplet i tako krene.....a da ne gledam,falilo bi mi i ovo piskaranje po Forumu.....
nala321 is online now  
Old 03.10.2016., 00:06   #250
Nisi jedina,tako sam i ja uvijek govorila,Ova serija zadnja,ali sam prevarila,Ezel,IC,Feriha,Milost!Ali poslije ove,odustajem!Nadam se da cu biti jaki karakter i da su uspjeti i Nova ce mi pomoci,jer mi ovaj termin nikako ne odgovara.I zasto uvijek popustam,naravno zbog foruma,i zbog dobrih glumaca! Ali definitivno odustajem! Jer ovo je samo gubljenje vremena.

P.s Laku noc,idem se odmarati,sutra je novi dan!
tina 25 is offline  
Old 03.10.2016., 13:44   #251
tina...evo ti prave prilike,da se uvjeriš u svoju odluku.....vidim najavu sa Državne Tv,da počinju i oni sa TR sapunicama,iako su se još do nedavno maltene zgražali na takvu mogućnost.....valjda su i oni postali svjesni,da ih malo ljudi gleda.....termin popodnevni i vjerojatno sa manje reklama...oni valjda ne moraju tim načinom,jer veliku lovu ubiru pretplatom,pa mogu kupiti serije.....nek barem nešto vrate narodu.....jest,da serija u TR i nije nešto dobro prošla,ali za ljubitelje Meryiemke i Murata to i tako nije bitno.....drži se(hahaha).....
nala321 is online now  
Old 03.10.2016., 14:47   #252
Nala...cula sam,ali gl.glumci bas mi nisu nesto,a termin mi opet ne pase,sva sreca radim,pa necu moje obecanje ne ispuniti
Jos Ponovno roden su pogledat i ADIO turskim serijama!
tina 25 is offline  
Old 03.10.2016., 18:20   #253
Quote:
animirana kaže: Pogledaj post
Od samog početka vas pratim jer volim komentare uz gledanje serija,ali evo moj zaključak kraja...dobila sam dojam da kraj nije sretan što se tiče Nisan.Efe na krevetu govori da ce svaki dan ići na ribe da ga se njegova draga zaželi i sad na kraju vidimo njega kako dolazi s brodom ona ga čeka i to se dešava na nekoj udaljenoj plaži(tu brod ne može držati,ko je sve one stvari dovukao na plažu,kuće se ni blizu ne naziru..),oni odlaze opet čujemo njihov razgovor(posljednji) i na kraju na nebu skriveno sunce...
Nisam inače pesimist i ovo pišem u nadi da će me neko dobro razuvjeriti
Pozdrav, e bas tebe cekam
Eto ja sam isto takvog misljenja da kraj uopce nije sretan
Sve mi je nejasno i isto mislim da je to samo vizualizacija price koju Efe prica Nisan u bolnici
Neka sam u krivu , al crv sumnje neda mi mira
Al kaj je tu je nist se ne more promjeniti
Turci su specijalizirali to dizanje zivaca sa tim svojim cudnim zavrsecima
I kad je sretan kraj mozda ipak nije pa si vi sad mislite
Sjecam se kraja serije Ezel i onog vlaka i svjetionika, nema koja teorija nije bila obradjena na forumu, samo je serija duze trajala i gledala sam paralelno s turcima, taj cirkus si vise ne zelim priustiti, od sad samo ono kaj znam kak zavrsi
I kaj sam sad zakljucila, nist cini se da ni ovak nisam bas nekaj profitirala



Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 03.10.2016., 20:07   #254
Sretan nesretan kako ko,sad nije bitno, meni su Nisan i Efe bili top,prije sam tražila samo serije sa sretnim krajem,sad mi je bitna kvaliteta glume,a to je u ovoj seriji krenulo stvarno iznad prosjeka.....ali neznam zašto poslije sve krene nizbrdo.
Sad gledam Pitanje časti i serija i glumci stvarno obećavaju....vidjet ću
animirana is offline  
Old 03.10.2016., 22:04   #255
Da iskreno kazem,ja sam za sretne zavrsetke,previse sam romanticarka,sto mogu? Nadam se da ce i tu biti lijepi kraj jer mi se neda gledati tuzni kraj.Ali Turci su vjerni tuznim i ruznim krajem,kao da zele gledateljima upropastiti i ono sto im se svida.
tina 25 is offline  
Old 03.10.2016., 22:24   #256
Animirana...ako misliš na Seref meselesi(Pitanje časti),serija je vrh vrhova....tu ne znam,što je bolje,scenarij,gluma,muzika,ambijent.....iako je dosta teška,ja sam ju već ponovno dva puta gledala....onako u miru....toliko me dirnula....naravno,stvar je ukusa,ali meni jedna od tri najbolje,koje sam ikada gledala.
Već sam negdje i napisala,da bi bilo divno,da ju netko kod nas kupi i prikaže......
nala321 is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.