Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2017., 12:30   #201
Imam problemcic, kada se mob spoji na auto preko bluetooth auto mi ne cita poruke. Sve ostalo radi. Vidim na netu da pod bluetooth setting na mobu moram staviti "show notifications". Ali te opcije nema, sve ostalo ima. Dali je to prebaceno negdje drugdje ili? Pretrazio sam cijeli net i nisam nista nasao.

Zadnje uređivanje Modesty B : 11.02.2017. at 13:54. Reason: obrisan quote i odgovor na post prebačen u drugu temu
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:42   #202
Jesi siguran da ti auto podržava tu funkciju?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:04   #203
Jesam, na nokiji mi radi savrseno, cak i smajlice cita.
Nemam opcije show notifications na mobitelu, dali je to zbog iphona ili zbog auta ne znam. Prema google cini se da je to ukinuto na iphone 7, iphone 6 je imao tu opciju.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 23:27   #204
opcije ovise o verziji iOS-a, ne o modelu mobitela. osim u nekim iznimnim slučajevima što ovdje nije u pitanju. o kojim notifikacijama se radi?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 01:37   #205
Iznad je post sa linkom na sliku, desni screenshot pokazuje da postoji opcija show notifications, ja nemam tu opciju, sve ostalo imam. Na netu neki kazu da im je prebacivanje na "on" rijesilo problem.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:59   #206
Ja ga koristim ima vec dva dana i odmah sam se navikao na nemehanicki home button. Super su to izveli, posto nije potrebna velika prilagodba, posto je napravljeno doslovno tako da ni ne primjetite bas da ne postoji tipka. Super reagira i uz vibraciju na njoj, razlika je stvarno minimalna u odnosu na mehanicku tipku, barem meni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:09   #207
Pozdrav
Ako moze informacija, da li je kupnja iphone 7 u SADu sigurna kupovina u vidu frekvencija na kojima uredjaj radi ili eventualne baterije tj da li je dovoljno uzeti nas punjac te da li su tamo mahom otkljucani na sve mreze ili treba posebno obratiti i na to paznju ?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 11:13   #208
Moraš posebno tražiti otključani model. Samo pazi da je GSM verzija.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:31   #209
Oke
Thnx

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:40   #210
Quote:
blazze kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Ako moze informacija, da li je kupnja iphone 7 u SADu sigurna kupovina u vidu frekvencija na kojima uredjaj radi ili eventualne baterije tj da li je dovoljno uzeti nas punjac te da li su tamo mahom otkljucani na sve mreze ili treba posebno obratiti i na to paznju ?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Sve ce raditi. Otkljucane imas u Apple store, inace su skoro svi zakljucani. Moras uzeti HR punjac ili imati adapter za USA punjac, ja imam adapter, kosta oko 50kn. Samo da te na carini nebi zezali. Pitanje je dali se isplati kupiti tamo, na njuskalu su novi jeftiniji nego u USA, samo pitanje je dali je to neka prevara na njuskalu. Ako ces ga i novoga prodavati u HR, izgubiti ces puno.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:31   #211
Kako stojite sa baterijom na i7+?
Citao sam kako traje duze baterija nego na i7 ali po ovih par dana sta ga koristim nebi se bas reklo.
Nekih 6h rada, isto kao i i7.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 10:51   #212
nije mi jasno kak neotvoreni iphone 7 na njuskalu kosta oko 5 somova, rijec je o najjacoj varijani od 256 gb - a u slobodnoj prodaji cijena bitno veca
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 00:43   #213
Preplate?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 12:12   #214
Da vjerovatno oni što se čupaju, nemaju uvjete za kredit pa se ovako "kreditiraju".
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 02:14   #215
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Preplate?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mozda ali ne vjerujem. Ako je onda ajmo svercati mobitele u ameriku. sta se desava ako ne placa pretplatu, uzimaju ili blokaju mobitel? Kako god okrenes mutne su to price.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:36   #216
Ne uzima ti nitko mobitel nego rade ovrhu. Nisu nikakve mutne priče, ne izmišljaj.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:18   #217
bome baterija odlicna, 60 sati vec treci put zaredom uz normalno koristenje telefona, interneta, poste, drustvenih mreza, fotica i mjuze.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 17:13   #218
Skoro tri dana ti traje baterija na iPhoneu 7? Ja ne znam kako ti onda koristiš smartphone. Meni je trajala jedan cijeli dan, ali s tim da ga koristim za sve ono za što je smartphone i predviđen. Punio sam ga uvijek kad idem na spavanje i to je to. Tri dana može trajati jedino ako ga koristiš samo za pozive i SMS poruke, a ne ovo što si sve ti gore nabrojao.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 17:42   #219
meni je vječni misterij kako to nekim ljudima traje baterija cijeli dan. o neka tri dana ne sanjam ni pod temperaturom
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:13   #220
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Skoro tri dana ti traje baterija na iPhoneu 7? Ja ne znam kako ti onda koristiš smartphone. Meni je trajala jedan cijeli dan, ali s tim da ga koristim za sve ono za što je smartphone i predviđen. Punio sam ga uvijek kad idem na spavanje i to je to. Tri dana može trajati jedino ako ga koristiš samo za pozive i SMS poruke, a ne ovo što si sve ti gore nabrojao.
evo sad sam stavio punit 54 sata i ostalo jos 3%, zaboravio sam pogledat usage ali push email radi stalno, whatsapp i messenger isto, surfam i pricam. mob nov novcat, proizveden u travnju mat crni 256 gb - ne znam ima li veze s baterijom i jesu li nesto poboljsavali ali me iznenadilo da baterija traje kao na edge 7 samsungu
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.