Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2016., 18:30   #301
Da ova igra, bar što se mog administrativnog (neslužbenog) učinka tiče ne završi slično kao jedna druga s izvjesnim leopardom u glavnoj ulozi , eto par statsa vezanih za veliko finale.

Za početak, iako se ovaj put tražio Finals MVP, evo kao obično pregleda najboljih scorera ...




Ovo ne treba previše komentirati, između ostalog i ove brojke su jedan od razloga zašto je sve završilo kako je završilo.
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 18:45   #302
Presjek bodova Finalsa po kategorijama



Pobjednici Finalsa s max 8 bodova su BonJovi1886 i dplazin2, s malom prednošću prvoimenovanog jer je bio bliži broju koševa LeBrona.
Po istom kriteriju je i redoslijed slijedeće petorke s 5 bodova, osvajače bodova zaključuje CFCAnte, a onda dolazi niz (27/35) ožalošćenih ratnika s nulom
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 18:50   #303
Tablica sveukupnog redoslijeda



Kockar je već par minuta nakon kraja finala službeno objavio prvu dvojicu, najavivši "a ostatak tablice se može sutra očekivat".
Kako još nema ništa od toga eto moje neslužbene tablice, pa neka on kao službeni voditelj prekontrolira i verificira istu ako se slaže s izračunom

Velike čestitke Doran Martellu na ukupnoj pobjedi , također ništa manje i Fubaru koji je vodio praktički kroz čitav play-off, imao skoro pa spakiranu pobjedu u finalu i na kraju kao Warriorsi ostao ipak kratak.
Voditelj Kockar nakon slabijeg početka igre ipak je na kraju uzeo broncu preskočivši CFCAntu, ponajviše zbog njegova neobičnog odabira MVP-a.
dplazin2 i Pajkic su odličnim finalom uletili u prvih 6, Uncle Jonny je pak iznenađujuće propustio odigrati finale.
f.gibbs i lanjski pobjednik VodkaM finalnim nulama izgubili su 2 mjesta, a TOP 10-11 pogođenim Cavsima i velikim skokom na ljestvici zatvaraju BonJovi1886 i Tsigalko 11.

Čestitke i svim ostalima koje ovaj put nisam spomenuo, pogotovo onima koji su imali volje izgurati igru do samog kraja.

Prijedlog za neki novi predictor - možda bi bilo dobro slijedeći put kad bude izjednačena situacija na/pri vrhu poretka da se pickovi ne pišu direktno na temi, već da se šalju voditelju (ili nekom drugom neutralcu) koji bi ih onda s istekom deadlinea objavio sve public.
Btw. Doran nemoj me krivo shvatiti, ali zanima me da li si odigrao Cavse i LeBrona baš iz uvjerenja ili iz sasvim legitimne i logične kontre Fubaru ?


Za kraj hvala svima na lijepim riječima upućenim za moj administrativni dio posla.
Kao što sam već prije naglašavao, nadam se da nisam tokom igre previše davio podacima ili imao koji nesmotreni komentar (ako možda ipak jesam - moja isprika). Sve je to bilo u cilju da napravimo samu igru što zanimljivijom za praćenje.

Pozdrav svima
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 01:48   #304
Jos jednom, svaka cast na statistici.

Zadovoljan sam plasmanom, top 11.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:18   #305
Quote:
gahan kaže: Pogledaj post
Btw. Doran nemoj me krivo shvatiti, ali zanima me da li si odigrao Cavse i LeBrona baš iz uvjerenja ili iz sasvim legitimne i logične kontre Fubaru ?
Surovi pragmatizam. Da sam se našao na čelnoj poziciji prije završne runde, stavio bih Warriorse u 6. Ovakav ishod mi je bio ugodno iznenađenje, pogotovo obzirom da su mi i nevezano uz naše malo natjecanje simpatije bile na strani Cavsa.
__________________
"Valor is a poor substitute for numbers."
Doran Martell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.