Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2016., 06:32   #61
Plaza Havisce u Jadranovu je ok. Jesu sad tamo lezaljke, ali ima mjesta i za rucnike.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 16:01   #62
Mirne plaže u Istri? Od Rapca do Rovinja? Znači nigdje nikoga.
__________________
Not everyone is an artist, but everyone is a fucking critic.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 17:47   #63
Neke plaze kod Duge uvale i mozda neke uvale izmedju Rovinja i Bala, mozda ce biti nesto ljudi, ali malo. . I da, izmedju Barbarige i Bala isto: sama samcata tesko sad u sezoni, ali ono par ljudi...
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 22:26   #64
Nigdje nikoga teško...ali sa manje ljudi...Palud (cesta od Rovinja prema Balama), u Rovinju Amarin ali hodat kroz šumu dalje gdje je manje ljudi...ili parkirat kod Porton Biondi pa kroz šumu prema bolnici...
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 08:07   #65
Quote:
devilgirl kaže: Pogledaj post
u Rovinju Amarin ali hodat kroz šumu dalje gdje je manje ljudi...
Jel to tamo di su table "nemojte se seksati na plaži"?
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 08:18   #66
Quote:
Putnik92 kaže: Pogledaj post
Jel to tamo di su table "nemojte se seksati na plaži"?
Nema više tabli niti sex turizma na tom dijelu

Kamp Valalta je pretvoren samo za golače sada, a za obučene je otvoren novi kamp Saline nakon Amarina...
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 10:33   #67
Pozdrav ljudi,
Dosao sam u split i evo vec drugi dan sam an plazi koja nema ni h od hlada a i milja ljudi je na palzi. Trebam plaze u okolici splite gdje nema ljudi puno i gdje ima hlada, i da nema puno ua hodat.
Hitno jeee haha
mata2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 11:42   #68
Odi do Bena na Marjanu ili do plaza na sjev strani Marjana. Borova suma, nema bas ljudi. Za okolicu Splita odi do Slatine na Ciovu, tj do kraja Slatine pa jos malo dalje..ima i plaza odmah ispod magistrale na potezu izmedju Podstrane i Duca/Omisa, puno hlada, sljuncane plazice i nema guzvi.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 12:30   #69
E da zaboravio sam napisat da sam sa malom dijecom i da vucemo tonu stvari tako da bene ne dolaze u obzir, vec nesto blize.. A do podstrane i tom magistralom vele da je guzva do besvjesti, neki radovi su u toku navodno i treba se dugo voziti do tamo... Ali najradije bi tamo prema podstrani isao jer sam vec bio par puta i moze se naci odlicnih plazica..
mata2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 12:39   #70
A jebemu di s malom dicom u Split.
Imas na Ma rivijeri malih mista super za dicu, tipa Podgora i Brela.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 12:51   #71
A znam, ali ovdje smo dosli na besplatni tjedan kod sestricne i eto, nema biranja haha
mata2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 13:20   #72
Quote:
mata2206 kaže: Pogledaj post
E da zaboravio sam napisat da sam sa malom dijecom i da vucemo tonu stvari tako da bene ne dolaze u obzir, vec nesto blize.. A do podstrane i tom magistralom vele da je guzva do besvjesti, neki radovi su u toku navodno i treba se dugo voziti do tamo... Ali najradije bi tamo prema podstrani isao jer sam vec bio par puta i moze se naci odlicnih plazica..
A Spinut, na pocetku sjev.strane Marjana? Ja bila na plazi zapadnije od lucice, mala sljuncana, hlad, bez guzve..
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 01:19   #73
Ne trazim mirnu plazu, ali ne znam gdje staviti ovaj upit. Trazim plazu (beton nije plaza) i prozirno / svijetlo more. Nemam auto, znaci da je pristupacna.
Glavni kriterij je da nije ovo:

Ne zelim lijepi modri Jadran. Jeza me hvata od toga.
Hocu svijetlo more dovoljno daleko od obale da mogu malo zaplivati i da do tamo mogu doci pjeske/javnim prijevozom. Bilo di u Hr. To je to.
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 07:19   #74
U stvari trazis pjescanu plazu/plazu s morskim dnom od pijeska koji se proteze bar 50 m od obale?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 08:19   #75
Najplavija pješčana plaža kod nas je Slatinica na Olibu.
Trajektom ili katamaranom se ide od Zadra i hoda 20 min. Mi si svake godine priuštimo jedan vikend u ovoj uvali. Što se smještaja tiče, kampiramo u šumi odmah pored.

__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 08:38   #76
Quote:
Prolaznica kaže: Pogledaj post
Najplavija pješčana plaža kod nas je Slatinica na Olibu.
Trajektom ili katamaranom se ide od Zadra i hoda 20 min. Mi si svake godine priuštimo jedan vikend u ovoj uvali. Što se smještaja tiče, kampiramo u šumi odmah pored.
Plaviji je Veli Žal na Dugom Otoku.

http://dugiotok-travel.com/wp-conten...a-veli-zal.jpg

http://www.croazia.ch/wp-content/upl...20-600x451.jpg
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 09:11   #77
Ili, ako baš jako voli pijesak, Lopar na Rabu.
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 09:19   #78
Do Velog zala ne moze javnim prijevozom, ubijes se po suncu hodajuci.
Daria, imam vise prijedloga, samo me zanima jos preciznije, pa odgovori na moje pitanje.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 09:35   #79
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Do Velog zala ne moze javnim prijevozom, ubijes se po suncu hodajuci.
Daria, imam vise prijedloga, samo me zanima jos preciznije, pa odgovori na moje pitanje.
Hodala sam u nekoliko navrata s glavne otočke ceste do plaže. Doduše ujutro kad još sunce nije prejako.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 11:13   #80
Quote:
Prolaznica kaže: Pogledaj post
Ili, ako baš jako voli pijesak, Lopar na Rabu.
Ta je daleko od mira i cistoce kad tisuce ljudi krene u onaj plicak.

Poslano sa mog SM-T535 koristeći Tapatalk
__________________
Under the motteld shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin on the table-tops,turning cartwheels,kickin up her heels at the Carnival Ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
bambi05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.