Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2016., 16:20   #41
Propustio sam sad par epizoda, inace da serija je bas dobra...Nego zanima me jel istina da zavrsavaju sa 15ep? Tak sam nes procitao na netu, pa ako neko zna tocan info, nek napise...
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 01:33   #42
Ne vjerujem budući da je No 309 serija koja ide u 2. sezonu
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 10:46   #43
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem budući da je No 309 serija koja ide u 2. sezonu
Ne vjerujem da će je baš odmah ukidati, niđe veze, pa imaju najbolju gledanost u tom terminu, ali brate ne želim ni drugu, treću itd. sezonu, jer će tada sve skupa izgubiti smisao. Iz iskustva ovih zadnjih yaz serija vidimo da to ne donosi ništa dobro.
Lale i Onur nam trebaju dati jednu razumnu mjeru svoga aška.
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 10:13   #44
Negde sam pročitala da se 14. epizoda odlaže za 21.9. zbog Bajrama
Zato izgleda i nema fragmana ...

I to baš u nezgodnom trenutku kad se ne zna da li će Lale reći DA



Još nam namerno nisu prikazali šta je to gadno Pelinsu rekla Lale, da bismo se što više grizli dve nedelje Bojim se da će to biti izmišljena trudnoća Pelinsu, koju će dr Onur potvrditi Lale će onda reći NE i nastaće haos, totalni prekid odnosa, pa 'ajde jovo nanovo ... eto nama produžetka serije Samo sumnjam da bi razdvojeni Lale i Onur zadržali ovaj rejting
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 12:35   #45
Mislim da je prije neka ucjena u pitanju, jer Pelinsu u najavi govori Lale - odluka je na tebi.
Pretpostavljam da je ucijenila Lale da ce, ako Lale kaze da na vjencanju, otkriti Lalinoj porodici da je u pitanju lazni brak.

Ali po svemu sudeci, naredna epizoda ce biti sjajna, jer Pelinsu sa svojim spackama obicno postigne to da se oni priblize jos vise, jos bolje spoznaju vlastita osjecanja prema onom drugom i Pelinsuine carke ih natjeraju da razjasne situacije za koje sigurno u obicnim okolnostima ne bi imali hrabrosti.
Tako je bilo i kad je Pelinsu rekla Lali da ce joj Onur oduzeti dijete, pa ce njih dvoje (Onur i Pelinsu) da ga odgajaju, Lale ostavila Onura, a sledeca epka bila med medeni.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 13:14   #46
Evo vam fragi za 14 ep......slučajno naletjeh .....

http://www.kumandasiz.tv/fragmanlar/...ani-h2109.html
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 18:34   #47
Joj stvarno mi ova serija ide na živce, prvo smo čekali 13 epizoda da se nešto počne događati i dočekali vjenčanje, i sad opet sve ispočetka. Glavno da pola serije oduzme dosadna Songul.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 08:49   #48
Prevod prethodnog fragmana
https://ok.ru/video/95467145777

I još jedan fragman za 14. epizodu
https://www.youtube.com/watch?v=tn36DlQ8Ap0

i prevod
https://ok.ru/video/95475927601

Znači venčanje se odlaže do daljnjeg ... verovatno u trećoj sezoni
Al' nema veze, ipak jedva čekam nove epizode, uživam u paru Lale&Onur
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 15:17   #49
Ovo je prva serija koju gledam a gde su stilisti unistili glavnog muskog lika

Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 00:20   #50
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Ovo je prva serija koju gledam a gde su stilisti unistili glavnog muskog lika
U potpunosti se slažem, što su mu to napravili????? Netko je stavio neke njegove slike od prije, pa nisam mogla vjerovati da je to isti lik.
A i emocije baš ne pokazuje, malo mi je ukočen i hladan.
Minka72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 11:25   #51
Ja inače nisam zahtjevna kada je u pitanju gluma, ali on mi je totalno neuvjerljiv, kao da ne dopušta sebi da se udubi u lik, nego je uvijek tu negdje na ivici
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 12:41   #52
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Ja inače nisam zahtjevna kada je u pitanju gluma, ali on mi je totalno neuvjerljiv, kao da ne dopušta sebi da se udubi u lik, nego je uvijek tu negdje na ivici
Dobro ste opisale glavnog lika, ali mislim da je poanta baš u tome da on ne pokaže to što mi očekujemo. Za sada se njegovi osjećaji svode na ono potiho gruntanje i podbadanje Lale. On bi kao lik trebao biti otporan na osjećaje, što je i sam objašnjavao Semetu, jer je bio nekad prije jako povrijeđen, što bi rekli, opekao se. To je naveo kao razlog ženidbe sa Pelinsu jer je na tom terenu siguran i bla, bla...Ali, došla Lale, kojoj je duša u očima, koja ga je opila i doslovno i metaforički, on se cijelo vrijeme opire, ali uzalud mu trud svirači. Meni je najjača scena bila kad je Onur br.2 njoj brisao usta, koliko ga je to potreslo, onaj bolni izraz mi se baš urezao. Druga stvar je bio onaj poljubac iznenađenja, ono je bilo vrhunski. Ima momak potencijala i za sada je meni tu sve ok.
Ono što mi nikako nije ok, tiče se vjerojatno potpuno različitog smisla za humor u njihovoj kulturi, jer ono što bi mi trebalo biti urnebesno smiješno, tipa kreveljenja sporednih likova-Kurtuluš, Erol, kreštava Lalina mater, a i one dvije pokondiruše od svekrva, spada u red naive za malu djecu. Ali, do sad sam shvatila da je tako u većini serija i načelno nemam ništa protiv, ako me dvoje glavnih osvoje. Za sada su mi med medeni.
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 16:25   #53
Sto se tice njegove glume nemam zamerki, on super prenosi tu umerenost i suzdrzanost kao neko ko je bogat, obrazovan i kulturan. Jedino mi ponekad deluje malo nezgrapno u nekim situacijama - kada treba da zagrli Lale, kao da ne zna sta ce sa rukama ili npr. kada vezba u teretani.

Ja imam problem da svarim njegov izgled u onim odelima, prslucima, kosuljama i uvelicanim leptir-masnama - ne deluje kao dobar frajer koji se oblaci s ukusom i koji puno polaze u svoj izgled, vec kao neki nerd* (eng).

*Nerd - a person who behaves awkwardly around other people and usually has unstylish clothes, hair, etc.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 16:44   #54
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Sto se tice njegove glume nemam zamerki, on super prenosi tu umerenost i suzdrzanost kao neko ko je bogat, obrazovan i kulturan. Jedino mi ponekad deluje malo nezgrapno u nekim situacijama - kada treba da zagrli Lale, kao da ne zna sta ce sa rukama ili npr. kada vezba u teretani.

Ja imam problem da svarim njegov izgled u onim odelima, prslucima, kosuljama i uvelicanim leptir-masnama - ne deluje kao dobar frajer koji se oblaci s ukusom i koji puno polaze u svoj izgled, vec kao neki nerd* (eng).

*Nerd - a person who behaves awkwardly around other people and usually has unstylish clothes, hair, etc.
Haha, ne smeta samo tebi, i Lale je imala vrlo jasnih primjedbi na njegovo oblačenje, a on jadničak, uživljen u svoju ulogu "lorda", čak je bio voljan preispitati svoja stilistička uvjerenja. Meni je to sve u službi njegovog lika i jako simpatično.
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 14:43   #55
Takva mu je uloga, da bude smešan i nama i Lale. Mislim da je dobar u tome .
Sav je kao nacifrani petlić, još s tom krestom od frizure
lira12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 09:58   #56
Quote:
lira12 kaže: Pogledaj post
Takva mu je uloga, da bude smešan i nama i Lale. Mislim da je dobar u tome .
Sav je kao nacifrani petlić, još s tom krestom od frizure

U novom fragmanu baš ne izgleda loše, ili sam se ja već navikla

https://www.youtube.com/watch?v=ugmsURPY5CU


kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 11:33   #57
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post

U novom fragmanu baš ne izgleda loše, ili sam se ja već navikla
hihihi pa sam je izjavio da Lale vrsi pozitivan uticaj na njega
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 00:26   #58
Najprije sam se iznervirala ko pas zbog Laline tvrdoglavosti, Onurove tupavosti, mislim daj čovječe zboji dva i dva i dobićeš Pelinsu, ama jok, satra se on od razmišljanja, zevzek. A onda sam došla do zaključka da im je Pelinsu ustvari učinila uslugu jer do ovako dogovorenog braka nikako nije smjelo doći. I neka nije. Trebju oni još puno testova položiti...
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 01:17   #59
Ama videste li da je ove srede 14. epizoda potukla čak i prvu epizodu nove sezone Kara Sevde :klap:

http://www.dizisi.info.tr/reytingler.htm

Čudo jedno ove tra-la-la letnje serije
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 12:26   #60
Vay vay vay 1 su na tjednoj listi
Jesu Lale i Onur dobar par, ali ovo je vise komedija nego neka dramka serija, pa me cudi da su ostale serije koje su startale ovaj tjedan bile slabije gledane.
Ako producenti smanje ove sporedne i te njihove kerefeke i malo uozbilje sve likove jos ce opstat do kraja sezone u 6mj...
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.