Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2016., 23:41   #1
Placebo @ KC Dražen Petrović, Zagreb (10.11.2016. - 20:00h)

Povodom 20. godišnjice albuma prvijenca, Placebo u sklopu svoje svjetske turneje dolazi ponovno i u Zagreb.

Pretprodajne cijene:
240 kn - parter (stajanje)
199 kn - tribine (slob. sjedenje)

članak na muzika.hr
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 00:30   #2
Ide li netko na Placebo pa da mu se pridružim? Ovo se ne propušta
Misspanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 20:27   #3
Quote:
Misspanda kaže: Pogledaj post
Ide li netko na Placebo pa da mu se pridružim? Ovo se ne propušta
Taj sam !
Victo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 18:36   #4
Thumbs up

ja idem kupila kartu prije pola godine jos
NancySasyall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 09:01   #5
Jel ima tamo kakva garderoba za ostaviti kapute? (i kakva je, jel se kasnije mora "kopati" ili ima nekog reda?).

Baš im se veselim (opet)
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 13:27   #6
jel bio ko na afteru u Vintageu? samo me zanima jel bilo ekipe
MaxinQuaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 21:14   #7
Nisam bio na afteru, bio sam na koncertu.
Koncert vrlo dobar, no da bi bio odličan, trebali su odsvirati tri meni njihove najbolje pjesme - Ashtray heart, Battle for the sun i Every you, every me. Stvarno me čudi da nisu uživo svirali Every you every me jer to je njihova koncertno najbolja stvar, puna ritma, energije, snage, pjesma koja diže... Šteta, šteta, još ne mogu vjerovati da su to preskočili.
Inače, moćni su uživo. Malo prejako ozvućenje za bubanj i bas, a ne kužim čemu im služe tri el.gitare na mnogim pjesmama kad ja čujem maksimalno dvije.
I bez treće imaju dovoljno buke i distorzije.
Interakcija s publikom odlična. Profesionalnost visoka - treba u visokom ritmu izdržati skoro 2 i pol sata.
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 23:12   #8
Odlican koncert, atmosfera, svirka.....Brianov glas, savrseno. Sto se odabira pjesama tice...imaju oni materijala za 5 sati u komadu...al sto je tu je. Sto su odabrali, odlicno su odsvirali. Stvarno jedan od rijetkih bandova sto live zvuce genijalno. Hm, cudi me tako malo komentara nakon koncerta....
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 00:13   #9
odličan koncert, odličan!!!
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 10:35   #10
Bilo je predivno! Slušam ih i volim toliko dugo, prvi cd općenito koji sam ikad kupila bio je njihov Sleeping with ghosts, 2003. na školskim praznicima kod tete u inozemstvu... Prvi post na ovom forumu 2007. bio mi je pod "koja pjesma vam danas ne izlazi iz glave"- Placebo- Pure morning... Jako puno mi znači njihova glazba... neopisivo. Jedino sam Placebo mogla podnijeti u vrijeme kad mi je srce imalo neke čudne ritmove.

I onda na koncertu kad ih vidim uživo, i kad jedva osjećam noge nakon nekog vremana i s rukama u zraku onaj neki osjećaj letenja... ma predivno . Još me držala euforija sa Placeba na In Musicu prošle godine, pa onda na to još i ovo sad. Savršeno!
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 18:37   #11
Odlično je bilo!

Ugodno me iznenadila dužina koncerta, skoro 2 i pol sata u dobrom ritmu . Što se tiče setliste, bila je dobra iako nije bilo nekih vrlo poznatih stvari. Za every you every me sam čuo da ju neće svirati, pa me nije tolko razočaralo što je nema. Ali neke pjesme koje nisu toliko razvikane predivno zvuče uživo npr. protect me form what I want, lady of the flowers itd.
Najbolji mi je bio zadnji dio koncerta kad je završio "melankolični dio" pa su zaredali 5-6 hit pjesama al sve je bilo jako lijepo. Definitivno bolji koncert nego prošlogodišnji na inmusicu.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 22:06   #12
Kad sam čitala članak/objavu koncerta rečeno je da će svirati i stvari koje inače ne sviraju. U stilu, ono što su do sad i preskakali, na ovoj turneji neće jer je jubilarna. Možda je zato setlista bila "čudnija"
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 22:11   #13
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Još me držala euforija sa Placeba na In Musicu prošle godine, pa onda na to još i ovo sad. Savršeno!
Istina. Jako su me iznenadili na InMusicu koliko su dobri bili. Poprilično davno sam ih slušala pa sam očekivala da mi neće biti baš nešto, ali bilo je fenomenalno. I ovaj koncert je ispunio očekivanja.
Silencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 10:36   #14
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Kad sam čitala članak/objavu koncerta rečeno je da će svirati i stvari koje inače ne sviraju. U stilu, ono što su do sad i preskakali, na ovoj turneji neće jer je jubilarna. Možda je zato setlista bila "čudnija"
Ja sam to bio shvatio kao da će svirat "greatest hits" setlistu, kao da će ubacit poznate pjesme koje dugo nisu svirali jer ipak slave 20 godina pa da će izvesti presjek hitova karijere.
Na kraju se čini da su opet izabrali neku svoju setlistu neovisno o proslavi. Ne možeš ne svirat every you every me, a stavit devil in the details. Ali kako god, bilo je super, to što su svirali super su odsvirali.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 17:08   #15
Nisam bila na koncertu (ak je bitno za raspravu), ali ne mogu vjerovat da nisu svirali every you, every me. TO mi je nekako... Totalni wtf
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 17:52   #16
Dosta sam zadovoljan i jako su mi se iskazali. A za ne izvodene neke pjesme, niti ne marim uopce. Jedino taj Kate Bush cover ne registriram uopce. Prve dvije pjesme mislim da sam propustio jer sam cekao u redu za pice, no dobro sta sada, tako to ide blabla. Solo su mi cak drazi nego u festivalskom obliku. I dobra komunikacija s publikom. <3 Bowie suradnja :'( i taj videozid...
__________________
Mysterious Skin
MatthewDear is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.