Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2016., 14:45   #1
Novine / The Paper (2016-2020)

Prva epizoda nove hrvatske TV serije “Novine” premijerno prikazana u Dubrovniku

“Novine” je režirao poznati hrvatski redatelj Dalibor Matanić prema scenariju novinara i urednika Ivice Đikića. U prvoj sezoni od 12 epizoda naglasak je na utjecajima moćnika i političara na medijsku scenu

http://www.vecernji.hr/tv/prva-epizo...ovniku-1092265

Trailer:



Intro:


------------

Izgleda zanimljivo.

Ne čudi me što HRT ne kani ovo prikazati.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 14:48   #2
'Voljeli bismo da seriju Novine prvo vidi hrvatska publika'
http://hr.n1info.com/a149650/Video/I...a-publika.html

Izraelci otkupili prava na novu Matanićevu seriju 'Novine'
http://hr.n1info.com/a149312/Showbiz...ju-Novine.html
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 14:51   #3
Nema riječi kojima bih opisala koliko mi je drago da je Kovačić sjebao Matanića, koji je još prije koji mjesec javno branio i Hasanbegovića i Kovačića i cijelu tu žgadiju, s potpuno besmislenim "argumentima", ne bi li im se što više uspio uguziti.

Eto mu ga sad. Uspjelo mu je
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 23:31   #4
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ne čudi me što HRT ne kani ovo prikazati.
Najavili su prikazivanje sredinom listopada.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 09:33   #5
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Nema riječi kojima bih opisala koliko mi je drago da je Kovačić sjebao Matanića, koji je još prije koji mjesec javno branio i Hasanbegovića i Kovačića i cijelu tu žgadiju, s potpuno besmislenim "argumentima", ne bi li im se što više uspio uguziti.

Eto mu ga sad. Uspjelo mu je
ne pratim baš...
Kaj mu je uspjelo?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 09:41   #6
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Nema riječi kojima bih opisala koliko mi je drago da je Kovačić sjebao Matanića, koji je još prije koji mjesec javno branio i Hasanbegovića i Kovačića i cijelu tu žgadiju, s potpuno besmislenim "argumentima", ne bi li im se što više uspio uguziti.

Eto mu ga sad. Uspjelo mu je
Serija kreće sredinom 10.mjeseca i to navodno nedjeljom u udarnom terminu tako da je ipak pritisak ostalih medija urodio plodom pa možemo reći da je Matanić ipak pobijedio. Ili mu se isplatilo ulizivanje!

Bio sam jučer na premijeri prve 2 epizode u Rijeci i jako sam zadovoljan viđenim.
envi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 15:41   #7
Ma kakav pritisak medija... Matanić i Drugi plan su odradili dobru, ali prljavu promidžbenu kampanju, ništa više od toga. Mislim pogledao sam te prve dve epizode i u tome nema ništa toliko šokantno i ne znam što ne. To je bio marketing i ništa više... A, svi znamo iz iskustva da HRT teško reklamira svoj proizvod, da do samog kraja već godinama ne znam shemu do samog kraja... nema to nikakve veze s Novinama.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 21:52   #8
oh, bože.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 22:09   #9
Meni je serija jako dobra. Ima potencijala.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 22:20   #10
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 22:22   #11
Dado wannabe na djelu. Fensi šmensi, hbo brate, HBO. Likovi dosadni. Ali imaju gard vidim.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 22:46   #12
srednja žalost. serija je amaterska inačica the wirea, a autori to niti ne pokušavaju sakriti.

zašto u hrvatskoj sve serije izgledaju ovako? sterilni, prazni prostori, svi likovi se izražavaju jednako, sve je statično, radnja tako djetinje jednostavna.

malo su me počeli nervirati uhljebi s HRTa s ovakvim poluproizvodima. sve nešto na brzinu bez vještine.
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 22:49   #13
Meni je bila OK. Fora je da je radnja smještena u Rijeci - dobri kadrovi grada.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 23:14   #14
Ako sam dobro vidio, HRT ne planira reprizu pomenute serije, a večeras nisam stigao na vrijeme da pratim seriju od početka.
Nadam se da će serija brzo izaći na internetu, te da ću je moći negdje pogledati. Iako, više preferiram gledanje preko TV-a.
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 23:20   #15
Imaš na HRTi seriju.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 23:26   #16
Zanimljivo da u seriji koja je kakti smjestena u Rijeci, ama bas nitko od likova nema rijecki naglasak.
Sve mi se cini da su u Rijeci snimani samo eksterijeri.
Austrheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 23:47   #17
Je li ovaj HRTi besplatan servis, jer mi traži neku prijavu?
Ja sam iz Bosne i Hercegovine, tako da ne znam, da li mi možemo gledati, ili je HRTi samo za teritorij Republike Hrvatske.
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 23:59   #18
uspavala me, eto kakva je
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 00:08   #19
Quote:
taktichar_avram kaže: Pogledaj post
zašto u hrvatskoj sve serije izgledaju ovako?
koliko para toliko muzike.

Quote:
taktichar_avram kaže: Pogledaj post
sterilni, prazni prostori,
moram priznati da rijeka izgleda fenomenalno i da ju jos nisam vidio u nekom filmu ili seriji.. stanovi koje smo vidjeli prilicno razliciti, poslozeni prema primanju njihovih vlasnika, ne kuzim kaj tu govoris

Quote:
taktichar_avram kaže: Pogledaj post
svi likovi se izražavaju jednako,
to fakat nije istina

Quote:
taktichar_avram kaže: Pogledaj post
sve je statično,
pogledaj spotlight pa usporedi - ovo je serija o novinarima, a novinarski je posao prilicno statican.

Quote:
taktichar_avram kaže: Pogledaj post
radnja tako djetinje jednostavna.
pa kad si to vec skuzio? nakon jedne epizode?

Quote:
taktichar_avram kaže: Pogledaj post
malo su me počeli nervirati uhljebi s HRTa s ovakvim poluproizvodima. sve nešto na brzinu bez vještine.
ovo rtl, nova tv i sve lokalne televizije zajedno ne bi snimile ni za 10 godina. uostalom, oni nis takvog ni ne snimaju jer je... preskupo. jeftinije je uvesti izvana.
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 00:11   #20
Quote:
Austrheim kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da u seriji koja je kakti smjestena u Rijeci, ama bas nitko od likova nema rijecki naglasak.
Sve mi se cini da su u Rijeci snimani samo eksterijeri.
a zamisli sljedecu interpretaciju: to nije rijeka, to je jedan grad u hrvatskoj.

u 2 epizode koliko sam pogledao nisu se niti jednom referirali na
cinjenicu da zive i rade u rijeci.
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.