Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2016., 20:57   #1
Vatanim Sensin / Moja domovina si ti

Produkcija: O3 Yapim
Emiter: Kanal D
Režiseri:Yağmur Taylan,Durul Taylan
Scenario:Necati Şahin,Nuran Evren Şit
Soundtrack: Serdar Ateşer


Glumci: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Senan Kara (Veronika), Baki Davrak (Vasili), Şebnem Hassanisoughi (Eftelya), Celile Toyon (Hasibe), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Kubilay Aka (Ali Kemal), Hakan Salınmış (Eşref), Aslı Omağ (Marika), Mert Denizmen (Yinon), Yasemin Szawlowski (Eleni), Emre Şen (Hacimihalis), Ercan Yazgan (Hristo)


__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 07.10.2016. at 21:12.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 23:51   #2
Najava sa prevodom..

https://www.youtube.com/watch?v=mtSd...ature=youtu.be
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 09:17   #3
S.N.O.B.,
Hvala za otvaranje teme,



https://www.kanald.com.tr/vatanim-se...-sayim-basladi,
U clanku su ostali glumci,sa imenima likova koje ce glumit.



Da ne mislimo da ce serija biti samo o ratu, i malo ljubavnih scena sa Berg i Halitom



Na ovoj slici mi Berg odlicno pokazala emotivni momenat, srece i suze u ocima (Cevdet se vratio iz rata)
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 10:23   #4
S.N.O.B. i ja zahvaljujem na otvaranju teme....postala sam prava posvuduša na ovim stranicama....toliko su nas obasipali sa serijama i dobrim glumcima ovu jesen,da se pitam...tko će preživjeti do ljeta??????
Ljudi kažu...prva ljubav zaborava nema...tako su mi i Berg i Halit sa svojom Binbir Gecce bili prvi junaci neke TR serije i eto, nekako sam se uz njih posebno vezala i jako mi je drago,da imaju novi zajednički projekt.
Nadam se,da će opravdati naša očekivanja i veselim se početku,a kućni raspored će morati pretrpjeti značajne promjene!!!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 15:17   #5
Sadrzaj radnje serije, preuzeto sa Fb, stranice Karadayi: (sa mojim malim izmjenama)

Azize sa svoje troje djece i svekrvom Hasibe u stalnoj je borbi sa poteskocama.
U odsustvu muza tokom rata ona pronalazi snagu da podize svoju djecu i voli zivot, bori se sa poteskocama u ratnim godinama 1919.

Najstariji je sin Ali Kemal,on je uvjek tezio da bude svome ocu Cevdatu ponos dobar vojnik. Njegova sudbina je ovisna o danu kad ce saznati istinu.

Kcer Yildiz, je ljepotica koja ima snove o ljepom zivotu, da bi to postigla ponasa se ko razmazeno djete.

Najmladja kcer Hilal, je mirna blaga i pametna, voli poeziju. Domovina to je najvrjednije za nju, vise od sveg ostalog. Njezin veliki cilj za vrjeme opsade Izmira je biti jaka i pravedna kao njezin otac.

Azize pokusava rjesizi probleme koje imaju njena djeca, no okupacijom Izmira je totalno sokirana, i pored velikih poraza naroda umornog od rata i njena obitelj je izlozena velikom tesu za opstanak te 1919 g.
U tom ce Azize i Dzevat zapocet novo razdoblje svog zivota, u sjeni vidljivih i nevidljivih neprijatelj, njihov zivot ce se okrenut naglavacke.
Dozivjet ce razdvajanje i ponovo okupljanje, gorjet ce u vatri krize i nade, prave ljubavi, saznat ce sto je prava odanost a sto izdaja.
Prica Dzevdeta i Azize,rodjena je iz popela i zabiljezena u sudbini nove zemlje.
Ti...moja domovino...zarobljena izmedju duznosti i savjesti u brutalnom okruzenju rata, njihova ljubav usprkos svemu jos uvjek je sacuvana, a i porodica koja tezi da ostane zajedno. Prica je o nemilosrdnom putu do slobode.
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:46   #6
http://www.gecce.com/haber-vatanim-s...edyayi-salladi

"Ti si moja domovina " potreslo drustvene medije. ambiciozni produkt kanala D



Iz stampe,
4 autora koji pisu pozitivno o vidjenom :klap:
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 19:58   #7
https://youtu.be/0HbbdY9q1pY
Izasao 2 fragmani

Uzbudljiv, dinamican i emotivan
Berg i Halit vec u ovom fragmanu velicanstveni
I Onur odlican :klap:
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 10:24   #8
https://www.facebook.com/BerguzarHal...1890942851104/

Na gornjem postu fragman sa You Tube izbrisan?
Nadam se da ce ovaj sa fb stranice ostati.

http://www.gecce.com/haber-vatanim-s...ani-yayinlandi
Iz stampe,
Nakon pokazanog 2 fragmana, publika odusevljena.:klap:
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 10:41   #9
Ne sviđa mi se drugi fragman. A i ovi zapleti, on u ratu pa šatro pogine pa njegovu ženu krene muvat njegov najbolji prijatelj,pa ce se ona vjerovatno udat za njega, pa ce nakon nekoliko godina ovaj uskrsnut itd... Bezveze. Neka im je sa srećom.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 17:31   #10
RTL je prvi kanal koji je vec otkupio ovu seriju, na nevidjeno .
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 17:34   #11
mislim da ću pogledati seriju. svo troje su mi baš baš dobri. meni bre treba da se glumi a ne da se zamajavamo.

znači Ončica će da se ljubaka sa Berg!? najs.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 17:42   #12
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
znači Ončica će da se ljubaka sa Berg!? najs.
kako ja povezah, i ne samo to. nego ce trudna da se uda za drugoga
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 17:50   #13
ajme ajme.

Onur u fragiju kad menja pogled dok gleda za njom divan glumac.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 17:52   #14
Druga najava sa prevodom..

https://www.youtube.com/watch?v=y-Co-ERkKsE
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 18:41   #15
RTL je prvi doveo dizije u naše domove i to upravo par Halit ve Berg. Trenutno je RTL na izdisaju, da tako kažem, projekti odreda propadaju, rejting nikakav i vjerujem da im je ovo slamka spasa. Računaju da će ponoviti onaj mega-uspjeh koji su imali s "1001 noć", jer sad mogu udariti reklamu - Vraćamo vam na ekrane Onura i Šeherezadu u novoj seriji koja će vas ostaviti bez daha.... bla... Hairly olsun.

Ps. Moji starci će ovo gledati, nema šanse da ne gledaju. Di propustit Onura i Šehu??? Još on recitira...

Mina from Galaxy S5 via Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 18:59   #16
Sad sam pročitala na stranici JL,da serija u Turskoj kreće 3.11........ima li tu istine ili je to napisano samo onako???????
Možda naši znaju,a da još to ni Turci ne znaju......
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:22   #17
Bit ce ovo veliki uspjeh u HR slicno kao i megahit Casni ljudi u kojem su glumili Berguzar Korel i Ezel. Jos ide na RTL-u kojeg svi gledaju i koji ne ukida nijednu seriju. Pretpostavljam da ce za to vrijeme Nova tv prikazivat tv shop kako bi ova serija uspjela na Rtl-u.
millanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 23:16   #18
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
mislim da ću pogledati seriju. svo troje su mi baš baš dobri. meni bre treba da se glumi a ne da se zamajavamo.

znači Ončica će da se ljubaka sa Berg!? najs.
Neće Ončica da se ljubaka sa Berg, nego će da se ljubaka sa grčkom pevačicom, a u Berg će da bude zaljubljen.

Divan glumac, Ej-Si, slažem se, ali teška zloća u seriji


Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
kako ja povezah, i ne samo to. nego ce trudna da se uda za drugoga
Kako si ti, draga, povezala odavde da će ona, trudna sa Onurom, da se uda za drugog, volela bih da znam, daj prosveti me!
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf
slavica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 01:22   #19
Quote:
slavica7 kaže: Pogledaj post
Kako si ti, draga, povezala odavde da će ona, trudna sa Onurom, da se uda za drugog, volela bih da znam, daj prosveti me!
pise da je trudna s "jednim covjekom", a prisiljena je prihvatiti bracnu ponudu od "drugog covjeka".

Zezam sam malo s Andy Logicno je da je Cevdet otisao u rat i javljeno joj je da je poginuo, ona trudna...i Tevfik je onda prosi i ona pristaje, ali Cevdet se vraca ziv....nesto ko poyraz veceras
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 01:46   #20
Quote:
slavica7 kaže: Pogledaj post
Neće Ončica da se ljubaka sa Berg, nego će da se ljubaka sa grčkom pevačicom, a u Berg će da bude zaljubljen.
:klap: ove jeseni bez sumnje najjača glumačka postava, žao mi je što ne ide na TRT-u pa da gledamo lepe dve sezone, nisam optimista oko rejtinga
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.