Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2016., 01:40   #1
The Secret Daughter (2016-2017)

The Secret Daughter (Tajna kći) je dramska mini-serija koja je s prikazivanjem počela 3. listopada 2016. godine na australskom TV kanalu Seven Network. U prvoj sezoni snimljeno je deset epizoda.

Glavnu ulogu glumi Jessica Mauboy, inače popularna australska pjevačica koja je nastupala za Australiju i na Eurosongu, a u seriji je također pjevačica koja nastupa po pubovima. Spletom okolnosti saznaje da je možda kći jednog bogataša te iz malog mjesta odlazi u Sidney gdje upoznaje svoju novu obitelj.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 09:08   #2
Kako ja spadam u one,koji naprosto obožavaju Australiju i sve vezano uz nju,jako sam zainteresirana pogledati i ovu seriju.Probala sam,ali jednostavno mi ne ide,osim nekoliko kratkih isječaka na YT.
Ne znam,kojim danom ide serija i ima li neki link,da se može pogledati.
Molim te lavi za pomoć.....može i u pp,da ne kršimo pravila Foruma......hvala unaprijed!!!!!!!
Sve što sam do sada odgledala,od serija ili filmova mi je bilo izvrsno,pa se nadam,da je i ova serija vrijedna gledanja i hvala ti,što si otvorila temu.....treba mi baš neki odmak od ovih TR serija!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 00:32   #3
Za one koje još zanima serija se emitira ponedjeljkom u Australiji u večernjem terminu nakon njihovog X Factora.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 15:27   #4
Kao prvo lavi hvala ti puno za pp.!

Odgledala sam prvu epizodu,koja me je baš oduševila....četrdesetak minuta mi je stvarno proletjelo...sve mi je po mjeri...od glumaca,izvrsne glazbe,pa do zapleta,koji mi se čini jako zanimljiv,a s obzirom na desetak epizoda,mislim,da će biti sve jako i dinamično....
Jessica mi se jako svidjela,cura stvarno izvanredno pjeva,a i u glumi se očito dobro snalazi....
Nažalost,trenutno nemam vremena za pogledati dalje....ali duga je noć,pa ću svoje dojmove napisati drugom prilikom.
Uglavnom,dobro mi je došla malo ova promjena.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 23:35   #5
Evo,napokon sam odgledala ovih dostupnih pet epzoda i moram napisati,da mi je jako krivo,što moram čekati na novu epizodu.....odlična serija,radnja teče vrlo brzo,nema predaha...sve je nekako ležerno,pa se onda i neke dramatične situacije ne čine takvima,nego su prezentirane na način,da jako opušteno možeš stvarno uživati gledajući.
Serija moderna,bez patetike i srcedrapateljstva,ali opet se možeš nekako povezati sa glavnim likovima i zavoljeti ih....
Iako sam protivnik onih serija,koje imaju nekoliko sezona,pa su nastavci uglavnom puno lošiji od prve sezone,ovdje se nadam,da će nastavaka biti.
Preporučam ju svima,koji se žele malo odmaknuti od TR serija.....
Ne znam za tebe lavi,ali ja nekako navijam,da se Billy i Jack spoje....čini mi se,da su oni kliknuli već kod prvog susreta....baš su mi super njih dvoje,pogotovo sada,kad se otkrije prava istina,a nadam se,da nam to neće prebaciti u novu sezonu....pa tko će to dočekati!!!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 00:08   #6
I ja isto za njih nala navijam.

Mislim da bi sezona mogla završiti tako da oni budu skupa. Jedva čekam sutrašnju epizodu jer kao što si i sama rekla svašta se tu brzo odvija tako da Bring on Monday
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 15:54   #7
lavi...ne znam jesam li u pravu,ali sam naišla na podatak,da je ova šesta epizoda finale prve sezone,a da novu sezonu pripremaju za 2017...ako sam u pravu,baš mi je žao,jer sam se taman ufurala u seriju,a i nisu završili započeto......bit će izgleda ono,čega se i bojim....pričekajte samo godinu dana do novih epizoda.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 23:32   #8
Ne znam otkud meni to da će biti onda deset nastavak. Ali da samo je šest nastavaka. Baš šteta. Ovaj kraj je skroz nedorečen i treba nam pod hitno druga sezona. Srećom pa su potvrdili da će je biti. Možda čak i na proljeće to krene.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 23:48   #9
lavi...iz tvojih usta.....znaš onu narodnu.....čim prije to bolje nek krene nastavak,jer će sigurno završiti vrlo neizvjesno,moraju nas nekako zadržati u neizvjesnosti i sa željom,da pogledamo dalje.
Jedva čekam sutra,da vidim,kakav su nam završetak sezone spremili...baš se veselim...ima sutra,da mi se komp užari,koliko ću probavati,dok ne postave epizodu......
Nadam se,da ćemo razmijeniti dojmove....
Malo mi izgleda loše ide sa imenima,pa sam od Jamie došla na Jack,ali vidim,shvatila si na koga sam mislila.
Malo sam proguglala o tom glumcu,baš mi je odličan lik i našla sam mu neki film sa vrlo intrigantnom temom,koji ću ja, kao vrlo znatiželjna osoba, ipak pogledati,iako mi je sama tema totalno strana i nisam ,iskreno rečeno, ni ljubitelj takvih filmova....ali,moram malo proširiti vidik o glumcu.....po traileru bih rekla,da je spreman ama baš na sve za dobrobit uloge ili i on možda spada u redove onih,koje film prikazuje....ali,čovjek je čovjek, pa kakve god imao afinitete!Komentari na trailer su svakojaki,ali,ako uspijem naći film,ja ga prvom prilikom gledam!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 16:10   #10
Iako već od jutra znam,da je serija dostupna(to mi je bilo prvo jutros),silom prilika ili bolje reći neprilika,tek sam ju sada pogledala.....
Kako sam i predvidjela,završetak jako vuče na ....dajte nam još barem jednu sezonu....ali,drago mi je,da se dogodilo ovako kako je.....Billy nam je ispala vrlo poštena,ne želi nešto što joj ne pripada i priznala je samoj sebi(a to joj je najvažnije),da joj je jako stalo do Jamija...mljac,mljac su mi zajedno......nije ni taj Melbourne tako daleko,naći će nju Jamie....
Sve u svemu,jako jedna opuštajuća serija i baš mi je prijala...šteta na samo ovoliko nastavaka...
Lavi...još jednom jako zahvaljujem na temi,jer bez tebe,ali i onog dodatka uz naslov...Australia.....vjerojatno nikada ne bih seriju pogledala.
Nadam se,da ćeš javiti,ako saznaš prije mene o novom terminu druge sezone....pozdrav
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 21:16   #11
Čitavo vrijeme,dok sam gledala seriju,razmišljala sam,gdje sam već gledala Jamija (Matt Vellent) i onda sam našla.... u meni također omiljenoj seriji,koja je išla i kod nas The Place to call Home....tamo je baš neki iritantni tip,ali glumi odlično.....
Kako sam zakoračila u Australiju,pronašla sam i novu sezonu navedene serije,pa će mi ona nadomjestiti ovu,koja je završila.....super.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 00:19   #12
Nala, naravno da ću ti javiti. Ukoliko otkriješ još neku australsku seriju koja sad igra svakako mi javi.

Ne znam koliko znaš o Jessici (Billy), ali i njezina životna priča mi je baš zanimljiva. Dojmilo me se kad su je pratili prilikom priprema za Eurosong. Ta njezina skromnost i povezanost u obitelji.

Ova uloga je pisana u seriji baš za nju i zato mi je serija i dobra.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 23:44   #13
Lavi veliki pozdrav.......ja sam još u Australskom ozračju,pa sam nakon četvrte sezone gore navedena serije (A place......) naišla na jednu odličnu mini krim seriju od četiri epizode...Deep Water...odgledala dvije....baš mi je dobra...onako kako Australci znaju napraviti....preporučam,ako se voli taj žanr.....
Jessicu sam u međuvremenu isto malo istraživala,cura stvarno divno pjeva i jako,jako mi je simpa....baš se veselim novim nastavcima serije...nadam se u prvoj polovici 2017.....neće vajda čekati ponovno do pred kraj godine,jer sam vidjela,da je serija postigla jako dobar uspjeh sa ovih šest nastavaka,pa bi bilo šteta ne iskoristiti popularnost......
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 09:48   #14
Kako s vremena na vrijeme malo pretražujem,ne bi li naišla na neke vijesti o novoj sezoni The Secret Daugther,tako sam naišla na vrlo,vrlo zanimljiv i intrigantan uradak iz 2016 godine od 8 jednosatnih epizoda pod nazivom The Kettering Incident.....naravno Australska serija...odgledala sam tri epizode i oduševila me,iako tematikom i nije u mom nekom užem izboru zanimanja.Naime,radi se o djevojci,koja se nakon dosta godina vraća u rodni grad iz kojeg je morala otići kao 14.godišnja djevojčica,nakon što joj je u Tasmanijskoj šumi misteriozno nestala prijateljica......nakon povratka isto tako misteriozno nestaje i druga mlada djevojka,a glavna junakinja se uključuje u potragu,iako od mještana nije dobro prihvaćena....naime,ona ne zna,što se točno dogodilo tada.....sjeća se samo,da je njezinu prijateljicu u šumu privuklo čudno svjetlo.......
Serija je više psihološka drama,likovi su svi redom ljudi sa nekim svojim tajnama,mogli bi reći i pomalo čudaci,ali je (barem za sada) vrlo,vrlo interesantna....za ljubitelje ovakvih tema,prava prilika za uživanje......
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 20:02   #15
Australci su stvarno majstori za napraviti serije koje te prikuju za fotelju i ne možeš dočekati novu sezonu.....(u ovim slučajevima mi je žao,što ne prave serije ala Turci!!!!!)
The Kettering Incident svakako preporučam onima,koji vole radnju sa puno logične mistike,napetosti,odličnu glumu,dobru režiju.....i sad čekati drugu sezonu....uh!!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:23   #16
Dok se moji Turci odmaraju sa serijama,ja sam se ponovno odlučila za toplije krajeve i eto me opet u Australiji....nažalost,samo preko ekrana....
...upravo sam odgledala prvu epizodu druge sezone ove odlične serije...ponovno sva draga lica(i ona manje draga) iz prve sezone....serija ponovno obećava isti kvalitet,što me veseli...opuštajuće i bez otezanja radnje....
...serija ponovno ima šest epizoda...taman dok ne krenu Turci mogu iskoristiti ovo vrijeme i vidjeti kamo će život odnijeti našu Billy....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.