Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2016., 23:49   #41
ja sam malo više očekivala od ove epizode, obzirom da je sledeća poslednja (bar za sad)
Konačno da vidimo i šta to Marija skriva...ništa iznenađujuće
Tijana se lepo izvukla i pomogla i Aleksandru (Bhea, ništa više nije pisalo u mail-u, to za sef i Aleksandra,da je on jedini na pravoj strani ili tako nešto)
Kum Kosta je ispao malo naivan, verovao je lošim ljudima i izdao najboljeg prijatelja i kuma.
Videli smo da je Kovačević umešan u sve i da sve prati što se i očekivalo, možda je Dejan ipak njegov sin,naravno vanbračni iz ko zna koje afere, a onda je ostavljen u domu, obzirom da smo videli da "nema roditelje"

Nije najava loša, sve su prikazali, samo naravno iseku kako njima odgovara, a zapravo sve drugačije bude u ep
Sestra je ipak samo došla da da terapiju iako bi svako iz najave pomislio da je došla da ga ubije...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 20:38   #42
evo najave za 10.epizodu
https://www.youtube.com/watch?v=udiX4m2xhng
Dejan ubio Milicu? velika ljubav nema šta
Sredili i Marjanovića? Ili je sam pobegao iz bolnice...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 23:27   #43
Nekako ne verujem da je Dejan ubica... Bilo bi previse predvidivo, a i nekako mi on deluje sve pre nego ubica... U najavi se vidi da Aleksandar dva puta postavlja pitanje: Sto si ubio Milicu? Da li zaista dva puta pita Dejana, ili mozda nekog drugog? Cini mi se da je drugi put u blizini Pera (bravar-LOL)... Zasto Mirko treba da se skloni? Da li je telefon Kostin ili Lidijin (onaj drugi koji nisu pronasli)? Na koga puca Aleksandar?

Bice zanimljivo... Mislim da Marjanovic nije mrtav... Cesto najava bude tako izrezirana da nas navede na pogresne zakljucke (kao u prosloj epizodi)... Eh, kad ce sledeca nedelja?
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 01:09   #44
Cini se da ni Kosta nije mrtav vec tesko ranjen...
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 06:25   #45
opaska o najavi za 9. ep se nije odnosila na video (standardan za sve serije), jeste na tzv. sinopsis i fotke, vec pomenuh ako nisam prespavala ne videh scenu ivanke i budnog marijanovica u sobi na vma, a bogami ne videh ni da su mirko i aleksandar shvatili ko je ubica, sumnjaju ali da su sigurni nisu.

sinopsis za 10.,poslednju epizodu:
Quote:
Aleksandar uprkos poslednjim događajima, a naročito Kostinom teškom ranjavanju, prikuplja materijalne dokaze o tome ko je Miličin ubica.

Mirko mu svesrdno pomaže u tome iako je i njemu život ugrožen. Između njih dvojice više nema tajni. Rade kao tim i privode osobu za koju najviše sumnjaju da je počinilac ubistva nedužne devojke.

A onda se dešva nešto što će duboko uzdrmati Aleksandrov svet, i vratiti ga na početak njegovih dilema i strahova kroz koje pokušava da dobije odgovor na pitanje - ko je ubio njegovog oca?

RTS
i malo slika:



srletovi, obradovickini, neki treci?
po faci ovog levog lici na obradovickinu ekipu, isti tip je bio u sceni aleksandrovog "saslusanja".

dejan je bio na mestu milicinog ubistva sto ne znaci automatski i da je ubica (na stranu sto bi bilo bedasto, slazem se). glavne tehnike ispitivanja kesa, repetiran pistolj, batine, pretnje... jakovljevicu, zar i ti....
deluje mi da aleksandar puca u streljani.
telefon ubacen u automobil... kostin ili dejanov? trebalo bi da je kostin. slike u njemu naknadno ubacene??
i dalje sve moze da bude a ne mora da znaci. od kada sam pogledala 9. mislim se da nam ni 10. nece dati sve odgovore.

ps.
marijanovic u kafani (1.ep) aleksandru kaze da nije nista kriv, olja u 9. kaze mirku da se a. krivi za miletovu smrt... namece se zakljucak da nije bio klinac kada je mile ubijen, tj. da se to desilo skorije, npr. od kada je miki na lecenju.


pps.
izvrtela sam clip xy puta, ne mogu ga sad gifovati, i
ne vidi se kome aleksandar drugi put "postavlja pitanje" sto si ubio milicu, mozda nije dejan.
ako me tehnika i oci nisu prevarili telefon u kom su slike milice u kuci u kojoj je kasnije ubijena je ljubicast, tako da je izvesno lidijin. ili milicin, vise ne secam ko je koliko telefona imao i koji su sve 'zagubljeni' .
aleksandar puca u nekakvom hodniku na spodobu s fantomkom i kapuljacom na glavi. verovatno u ovog sto je na gornjoj slici desno.
mirko treba da se skloni da ne bi bio ubijen (u obracunu koji je otpoceo).

Zadnje uređivanje Bhea : 27.12.2016. at 06:59.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:11   #46
Zar je Kosta i mogao da preživi kad je upucan iz one blizine? plus ako se ne varam pogođen je vrlo blizu srca, tj.u grudi. al dobro to je serija...
Ne mora da znači da je Dejan ubica, samo eto tako su nam prikazali u najavi, naravno da navuku gledaoce, a nešto drugo je u epizodi
Ovi sa maskama što pucaju su izgleda u kafiću gde Aleksandar stalno sedi...

Inače nisu mogli bolji termin da izaberu za kraj serije 1.1. gledanost će biti (zapravo to im se namestilo,jer jedne nedelje nije bila epizoda zbog Djokovića)
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 00:50   #47
Ne mogu se nikako sjetiti o kojem mobitelu pricaju, koja je to scena (epizoda)?
__________________
Find Chuck Norris
Brzi100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 01:48   #48
Fragi za 10. totalno nezahvalan za gifovanje, plus mutan. Na stranu što su uspeli da najave epizodu a da u biti slabo šta otkriju:





Telefon mi i dalje deluje ljubičasto.

Inače slabo čega ima na netu, ili se ja nisam pretrgla u traženju ili UMO fanovi nisu nešto orni (da seckaju klipove, gifuju, rade screenshots...).
Ni produkcija se nije pretrgla.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Brzi100 ne znam jesi li se u međuvremenu setio, ako se sad ja dobro sećam radi se o nekoliko scena, mislim u 2. i 3. epizodi, tokom kojih Aleksandar i Mirko saznaju da je njih nekoliko koristilo više mobilnih i da tokom istrage na jedan nisu naišli. Ako se dobro sećam saslušanje Lidije, Lidijine sestre i njenog momka fudbalera. Da je Kostin telefon, srebrni, nestao saznajemo od njega dok pretražuje po Natalijinoj kući. Isto se radi o tim početnim epizodama.


PS.
https://www.instagram.com/p/BOm568WBcoZ/

Zadnje uređivanje Bhea : 30.12.2016. at 02:06.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 04:35   #49
^
Scena iz klipa u kojoj se pominje telefon je iz 1. epizode, sedam-osam minuta pred njen kraj, Mirko ulazi kod Aleksandra u kancelariju sa listinzima, kaže da se Milica se s tim nekim dopisivala tri meseca unazad, intenzivno. Mirko koji je iščitao sms-ove još kaže da prema Dejanu nije iskazivala ni upola toliko emocija kao prema tom nekom. Vlasnik broja je nepoznat, bazna stanica na Dedinju.
Telefon je, videli smo, završio kod Kovačevića, nekako. Milica se smuvala sa dedinim prijateljem? Ako je tako onda je Kovačevićeva ideja da smesti Kosti, ili je, ako zanemarimo boju telefona (zeznuli se zaduženi za rekvizite), on stvarno Kostin samo se 'zagubio' dok Kovačević nije odlučio da bude nađen.

Ne znam hoće li nekako, ako ikako, biti bitan detalj, Tijana se u mailu Jovanu izvinila što je otišla, što je obila sef, za Aleksandra je rekla da je jedini van Kovačevićevog klana. Kratko i jasno, pametnome da bude dosta.
Njen lik svih devet epizoda oblače crno, crno-belo, sa zlatnim detaljima, ako se ne varam u prošloj ep. proba sivu haljinu, simbolike pregršt, rekla bih.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 14:38   #50
Evo moje teorije sta se desilo u seriji (vec sam I ranije pisao o tome ali ponavljanje je majka znanja):
Jovan Despotovic , iako na prvi pogled castan, je zapravo pokvaren I beskrupulozan covek. Clanovi njegove porodice (njegov otac I cerka) to dobro znaju, dok njegova veronica zaslepljena njegovim novcem to uopste nevidi. Jovan se sprijateljuje sa Pecom, mladim ambicioznim sinom svog porodicnog prijatelja, koji je frustriran zbog toga sto je stalno u ocevoj senci I sto otac vise voli njegovog brata Dejana. U Peci Jovan pronalazi saveznika, sina kakvog je uvek zeleo da ima. Jovan uzima Pecu pod svoje tutorstvo I Peca pocinje da radi za Jovana. U isto vreme Srle, mocni narko diler, zeli da dobije svoj deo kolaca te koristi Roncevica I Lidiju kao svoje spijune da spijuniraju Jovana. Ali Jovan ima svog spijuna Ziku, koji je policijski dousnik koji spijunira Srleta, ali zapravo spijunira I policajce I Srleta za Jovana. Nikola salje svog spijuna Tijanu da spiunira Jovana, ali posto Jovan vec ima svog spijuna kod Nikole te on sve zna. Takodje zna da ga Nikola prisluskuje I to tacno koje sobe. Jovan zavodi Lidiju I daje joj mnogo para da ona spijunira Srleta za njega. Jovan preko Zike saznaje da je Mile napravio zamku Srletu I resave da to iskoristi. Zika po Jovanovom naredjenju ubija Mileta da bi taj zlocin prisili Srletu. Ali Obradovicka upozorava Srleta da mu je Mile postavio zamku, te Srle ne dolazi na dogovoreno mesto. Jovanov plan propada. Jovanov otac umire I sve ostavlja Milici. Milica to otkriva ocu. Narcisiodan kakav jeste, Jovan se rasrdi I smisli pakleni plan. Po Jovanovim uputstvima Peca zavodi naivnog Strahinju. Peca stalno govori Strahinji kako ga otac tuce salom I kako ga se strasno boji. Strahinja mu sve poveruje. Posle Peca kaze Strahinji da je izgubio kljuceve od kola, ali ih nije izgubio nego ih je zadrzao. Takodje, Peca krade Dejanov kljuc od kuce, kopira ga I vraca orginal a da Dejan ne primeti. Jovan krade Kostin Telefon I daje ga Peci. U noci ubistva, Peca udrogira Strahinju I odvozi se do Dejanove kuce. Peca zove Milicu sa Kostinog telefona I trazi od nje da se nadju kod Dejanove kuce. Kaze da ga je Dejan ovlastio da joj pokaze neko iznenadjenje. Milica dolazi I Peca je ubija. Peca zatim vraca zarac na mesto I fotografise ga Kostinim telefonom. Zatim odlazi do kukuruzista I namerno pregazi list kukuruza. Taj list Peca zadrzava. Peca spajuje Milicu I vraca se kod Strahinje. Leze pored njega I kad se Strahinja probudi nije ni svestan sta je peca radio.
Za to vreme Lidija po Jovanovom naredjenju zove rakunolikog da mu kaze da je videla Milicu sa ljubavnikom. Rakunoliki prelazi granicu ali neuspeva da pronadje Milicu te se vraca u Bugarsku. Posle nekoliko dana Strahinja priznaje Peci da je sve akcije ostavio njemu. Vreme je da Strahinja ode. Peca odlazi do kukuruzista I ostavlja inkriminisuci list kukuruza. Zatim salje mejl Obradovicki sa kompijutera svog oca da su dokazi o ubistvu na kukuruzistu. Obradovicka misli da je to poruka od Nikole I zove Marjanovica. Za to vreme Jovan izigrava ucveljenog tatka I to tamo gde zna da ga snimaju. Peca salje Kostin telefon Nikoli. Nikola misli da telefon moze upoterbiti protiv Koste ali nezna da su tu I dokazi protiv Dejana. Peca ubija Lidiju I baca je u reku. Zatim preko Aleksandra salje isti onaj sal za koga je govorio da ga njime otac bije Strahinji. U zelji da
zastiti Pecu, Strahinja se ubija. Sad Jovan I Peca mogu da budu partneri u vodjenju Sitilenda. Peca namerno kao slucajno ukazuje na Dejana (te izgubio je kljuceve na Dejanovom terenu, te Dejan ima frhttp://www.ana.rs/forum/Smileys/default/icon_mrgreen.gifancuski pasos).
Peca I Zika po Jovanovom naredjenju stalno dodaju ulje na vatru u odnosima Aca-Srle I Aca-Nikola. Sofer koji je slikao Nikolu I Tijanu je Jovanov covek. U nedelju sledi opsti krslus. :mrgreen:
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 16:08   #51
Eartwormjim, brate mili, svaka tebi čast na ovoj analizi!
Teoriju za Pecu još nisam čula.
Za Jovana mi je palo na pamet, jer on je sve vreme pogubljen i isključen iz cele priče, nisu nam mnogo prikazali o njemu...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 16:50   #52
ni do sada nisam sumnjala u jovana da ima bilo kakve veze s ubistvom. sve reakcije su mu reakcije emocionalno uzdrmanog, pomalo umor(e)nog coveka (recita scena u kojoj tijani trazi potvrdu da ga nece ostaviti, ili kako vec glasi ta njegova recenica).
nebojsa glogovac u intervjuu za lik jovana, uglednog biznismena, kaze:
"sada ga zaticemo u jednoj groznoj situaciji. posle ubistva kcerke, jedan po jedan prijatelj ga izdaje, i on polako uvidja koliko je kvarna ekipa koja ga okruzuje. ali je on ozbiljan i inteligentan biznismen koji je borac i moze da nadje izlaz iz mnogih situacIja. medjutim u ovoj tragicnoj, opseg njegovog delovanja je donekle sputan. u nekim regularnim okolnostima on je jedan od retkih uspesnih biznismena koji pokusava postenjem i korektnim vodjenjem posla da napravi profit. ali to ćemo mozda videti u drugoj sezoni."
u intervjuu je rekao i da je na setu bio svega desetak dana, tj. manje od drugih kolega.


ni peca mi nije medju osumnjicenima za ubistvo milice. mada...
nisam sigurna da se strahinja ubio da bi zastitio pecu.

sa ubistvom milice veze (mi) imaju kovacevic, kosta, natalija, roncevic, za dejana nisam sigurna.
devojka je udarena ukupno devet puta zaracem u glavu, nisam upamtila koliko puta dok je stajala a koliko kada je vec pala na pod. takav nacin izvrsenja je 'prljav'. mnogo je tu (razlicitih) emocija bilo potrebno... kosta... natalija... ne znam, mnogo toga nam nisu prikazali, a nisam sklona fantazmi.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 18:15   #53
@Eartwormjim svaka ti čast kako si sve ovo uvezao .

Moram reći da se ja ne slažem s tobom. Priznajem da je Jovan jedini lik koji mi je van svake sumnje.

Iz xy razloga verujem da je ubica žensko. Način na koji je izvršeno ubistvo ukazuje nam na veliki bes i strast.
Bilo bi baš wow da je ubica npr. naoko dosadna Aleksandrova mati ( videsmo da zna i ume pokazati zube).

edit

Na RTS-u trenutno emisija o našoj seriji ...ko je ubio Milicu Despotović???

Zadnje uređivanje hasret : 30.12.2016. at 18:52.
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 20:22   #54
Eartwormjim, e svaka ti čast, morala sam pročitati nekoliko puta da sve povežem.
Čuj, sve je moguće, iako ja, poput @hasret, ne vjerujem u to da je Jovan ubojica.

Jovana jedinog isključujem. Zašto bi ubio vlastitu kćer? Zbog dionica? Sumnjam, jer njemu više odgovara živa Milica, koja je očigledno voljela oca i koja bi mu sigurno prepustila upravljanje tim dionicama. Od mrtve Milice, čija imovina se dijeli na ex-suprugu alkoholičarku i narkomanku Nataliju i njega, Jovan nema ništa osim glavobolje i komplikacija katastrofalnih razmjera.

Netko ju ubio žaračem, više udaraca, a potom pokušao prikriti tragove spaljivanjem. Da je profi ubojstvo, plaćenik, taj bi uzeo pištolj i to završio po kratkom postupku, metak u čelo dok izlazi iz auta, dok džogira, dok šeta, nebitno, ali ne bi koristio nikakve žarače i palio auto u kukuruzištu. Ok, uvijek postoji mogućnost da je profi ubojica dobio naredbu da to tako napravi kako bi sve izgledalo kao ubojstvo iz strasti. Ali sumnjam.

Ja ipak vjerujem da je ubojstvo iz strasti u pitanju, neplanirano i nevješto zataškano. Milica je s nekim bila u vezi, imala je sastanak, nešto je pošlo po krivu, netko ju umlatio žaračem koji se tu našao pri ruci. Kad je ubojica shvatio što je uradio, paničari, pokušava prikriti tragove. Odvozi žrtvu Milicu u kukuruzište i pokušava je zapaliti. Kada ni to nije uspjelo, ubojstvo se namješta Strahinji i značajno se utječe na istragu.

Zamislite situaciju u kojoj se Milica spetljala s ministrom. A ministar je biološki otac njezinog dečka/zaručnika Dejana. Ako Dejan to zna, možda je i ona znala za to, možda joj Dejan rekao? Možda je preko Dejana upoznala taticu i tako se pokrenula lavina? Možda je Dejanu netko javio za vezu/sastanak, on sjeda u auto, dolazi na mjesto sastanka, zatiče oca i Milicu, izbije svađa, netko od njih dvojice, recimo Dejan, uzima žarač i umlati Milicu. Otac i sin zajedno odlučuju da se riješe tijela i zataškaju tragove. Ostaje pitanje automobila i ključa. Je li to planirano? Je li to uopće sve istina? Možda je na neki bizaran način i sam Peca u svemu tome? Pomaže ocu i bratu? Na tijek istrage utječe ministar preko Obradovićke, a ona dalje naređenja šalje Marjanoviću kao najnižem u lancu.

Jedna stvar mi se ne uklapa u sve to. Žrtvin profil ličnosti. Milica je opisana kao pametna i inteligentna studentica, vrijedna cura, smjerna, odgovorna, pravedna, nije lažov, smutljivac, sklona ekscesima, porocima itd. To su bukvalno svi govorili. Kako sad da takav profil ličnosti ima zaručnika/dečka, a paraleno s njim preko tajnog telefona održava intimnu vezu s nekim misterom X? Ne ide mi nikako.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 20:36   #55
Peca je lik o kome ne znamo mnogo, čak je rekao da ide u Pariz da se skloni(možda baš namerno beži), osim da je bio sa Strahinjom i eto pomogao je Aleksandru oko Nikole,ona olovka/kamera i papiri.
Dejan može da bude, ali nisu nam prikazali ništa loše o njegovom odnosu sa Milicom, svi su svedočili o njihovoj velikoj i srećnoj ljubavi, pa da bi sumnjali na zločin iz strasti. Da znam, a zašto se onda ona dopisivala sa nekim? Naravno pitanje je i sa kim

O svakom liku može da se napravi teorija da je on mogući ubica ,jer kao što bi Mirko rekao "Svi su oni povezani ko creva", naravno mogući Miličin ubicu. Što se tiče Miletovog ubice, za to ćemo možda sačekati tu famoznu 2.sezonu, pretpostavljam...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 02:59   #56
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
edit

Na RTS-u trenutno emisija o našoj seriji ...ko je ubio Milicu Despotović???
Šta su rekli? Ako su rekli šta mudro kaži koja je emisija, možda su stavili negde na YT, da pogledam(o).



Eh, da znamo išta više iz obdukcionog nalaza mogli bi znati bar jel ubica muško ili žensko itd., suziti krug sumnjivih, ovako možemo samo nagađati.
Ili barem da znamo scenariste pa da po tome pokušamo zaključiti ko bi mogao biti.

Slažem se da, ovako kako su nam do sada prikazali, sa vrlo malo podataka koji likove isključuju, svako na kraju može biti ubica. Dovoljna je jedna scena, jedna rečenica, za preokret.



edit:
Našla: Oko magazin: U potrazi za ubicom

Idem na gledam.



edit 2
Negde 17. minut, Bjelac kaže rešenje je u drugoj polovini devete ep, a sazna se sve iz Kovačevićevih reči u sceni sa Aleksandrom u 10. epizode (na netu pričaju o njoj kao famoznoj, desetominutnoj, snimljenoj u cugu).

Zadnje uređivanje Bhea : 31.12.2016. at 03:39.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 03:55   #57
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Jedna stvar mi se ne uklapa u sve to. Žrtvin profil ličnosti. Milica je opisana kao pametna i inteligentna studentica, vrijedna cura, smjerna, odgovorna, pravedna, nije lažov, smutljivac, sklona ekscesima, porocima itd. To su bukvalno svi govorili. Kako sad da takav profil ličnosti ima zaručnika/dečka, a paraleno s njim preko tajnog telefona održava intimnu vezu s nekim misterom X? Ne ide mi nikako.
Mooožda je npr. nešto saznala a to nešto joj bilo takve prirode da je htela van, iz veze, ali iz nekog razloga nije mogla/htela/želela nikome reći, ono, banalno, ko bi joj (po)verovao da je Dejan bla bla, i onda, dok je još tražila rešenje, prvi put je iskoračila iz tog 'ušuškanog' sveta u kojem je (kao) živela dočeka je "loša sreća", zlo...
Meh. mnogo toga ne znamo.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 18:46   #58
na oficijelnom fb:



oni to nama nesto slute ili kao samo slucajno, ono dobra im fotka, a treba nazdraviti?
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 08:03   #59
Ukupni utisci su mi pozitivni.
Ako se neko dvoumi(o) a ljubitelj je faha neka pogleda, IMHO vredi vremena (ni deset sati, sitnica, šta je to prema dizijima ).
Baš me zanimaju kakvi su dojmovi kada se maratonski gleda.

Desetu epizodu ću, svakako, pogledati još jednom, ima nekih kockica koje mi nisu našle svoje mesto u slagalici (npr. kako teško ranjeni Kosta uspeva da uoči ubacivanje telefona pa još i ako ga je prepoznao čiji je...), moguće je da sam neke detalje previdela, svih 10 epizoda je krcato njima.

Što se glume tiče... posuću se sa malčice pepela: sagledavano unazad, plus nakon nekoliko pogledanih i pročitanih intervjua sa glumcima i autorima - za prvenče, usudiću se reći, odlično.




E, da, dobar deo epizode sam se valjala od smeha.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 09:09   #60
I meni se svidela epizoda, puno toga su objasnili ali zaista nisu morali da prekinu i ne prikazu sta je sa Jelenom, steta sto je i ona pogodjena.
Zar onako lako da ubiju Srleta, za kog celu seriju mislimo da je neki bitan lik.
Naravno Marjanovic je tu glsvni to smo i predpostavljali nista novo.
Ja nesto mislim da Natalija nije ubila Milicu, iako su nam prikazali, ali ima tu jos nesto,sigurno, ali sacekacemo... I da pa kako su samo smislili da i majka i cerka budu sa kumom
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.