Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2017., 17:24   #41
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Treba odigrati obranu kao protiv Španjolaca i smiriti igru, igrati na duge napade bez žurbe... nisu previsoki i tu bi ih Dule i Maminjo mogli trebali puniti kao dečki Severinu...
Zapravo čeka ih drugačiji zadatak u obrani nego protiv Španjolaca. Španjolci su najjači u igri na pivota i imaju skoro nepostojeće vanjske pucače, dok Norvežani pucaju od kud god stignu i nemaju toliko izraženu igru na pivota. Cilj kod njih je presječi što više lopti u napadu jer oni ju brzo sele s jedne na drugu stranu, dok su Španjolci na momente djelovali kao da ne znaju što da rade samo zato jer smo im pivota odrezali, a vanjske pucače nemaju. Plus Norvežani su jako opasni na kontre i lete terenom i protiv njih je bitno pripremiti se na takav stil igre, relativno brz i nabijatorski orijentiran.

Dobra je stvar što, kao što kažeš, kroz sredinu bi ih trebalo biti lakše probiti nego Španjolce, a to je odlična stvar jer mi smo pak limitirani u igri na krila koja praktički ne postoje kod nas. Ne znam što Norvežani mogu iskuhati u obrani da nas zaustave, ali Nijemci su im dali recept. Naša igra previše ovisi o individualnoj kvaliteti pojedinaca i to Norvežani trebaju iskoristiti. Sad su vidli tko je i što je Mamić, cilj bude zaustaviti ga da ih ne dere kao što je Španjolce koji su i sami rekli da su se iznenadili. Uostalom ne znam što bi mogli osmisliti, nisam stručnjak.

Znam samo da to kaj smo mi njih kantali u zadnje dvije utakmice nema veze s tim kako izgledamo i mi i oni na ovom prvenstvu. Iskustvo i povijest jesu na našoj strani, dok je predstava na upravo ovom turniru na njihovoj strani. Oni protiv nikog nisu izgledali toliko smiješno nemoćno kao mi protiv Njemačke, čak ni protiv Francuske kada su izgubili, ali su se jako borili i dali Francuzima probleme.

Stoga nije ni čudo da se, unatoč našem masovnom iskustvu i kantanju na prošlim prvenstvima, ovu utakmicu gleda kao nekakav egal. Ne samo od mene. Mnogi kažu da su Norvežani zbilja dobri na ovom prvenstvu i smatram da će biti kobna pogreška ako ih naši podcijene jer kao "lako ćemo, to je samo Norveška, kantali smo ih itd." Je, kantali smo ih ko i Španjolci nas zadnjih par tekmi, pa koga briga za to. Dobra je stvar da su oni relativno novi i da smo mi već starci u borbi za medalje, to bi mogao biti presudan faktor da ih i dobimo.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 17:54   #42
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Možemo obrnit.

Jesu imali kojeg jačeg protivnika do sad... jesu nijemce... i lagano ga poglodali... ostali Mađarija, Sarabija, Čile, Bjelorusi, Egipćani su druga-treća liga rukometa...

Jesmo igrali s njima utakmice u skoro istim sastavima prošle godine u drugoj fazi i podcijenili... jesmo li ih podcijenili...jesmo


Dakle te zablude o dvobojima od lani i glupim etiketiranjima o drugim i trećim ligama ostavi za svoja 4 zida.
Naravno, najteža i najvažnija tekma se zaboravila...slučajno

i sva sreća da su utakmice za medalju i Olimpijadu u istom rangu kao tekma u grupi
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 17:58   #43
Quote:
Omega Phoenix kaže: Pogledaj post
Zapravo čeka ih drugačiji zadatak u obrani nego protiv Španjolaca. Španjolci su najjači u igri na pivota i imaju skoro nepostojeće vanjske pucače, dok Norvežani pucaju od kud god stignu i nemaju toliko izraženu igru na pivota. Cilj kod njih je presječi što više lopti u napadu jer oni ju brzo sele s jedne na drugu stranu, dok su Španjolci na momente djelovali kao da ne znaju što da rade samo zato jer smo im pivota odrezali, a vanjske pucače nemaju. Plus Norvežani su jako opasni na kontre i lete terenom i protiv njih je bitno pripremiti se na takav stil igre, relativno brz i nabijatorski orijentiran.

Dobra je stvar što, kao što kažeš, kroz sredinu bi ih trebalo biti lakše probiti nego Španjolce, a to je odlična stvar jer mi smo pak limitirani u igri na krila koja praktički ne postoje kod nas. Ne znam što Norvežani mogu iskuhati u obrani da nas zaustave, ali Nijemci su im dali recept. Naša igra previše ovisi o individualnoj kvaliteti pojedinaca i to Norvežani trebaju iskoristiti. Sad su vidli tko je i što je Mamić, cilj bude zaustaviti ga da ih ne dere kao što je Španjolce koji su i sami rekli da su se iznenadili. Uostalom ne znam što bi mogli osmisliti, nisam stručnjak.

Znam samo da to kaj smo mi njih kantali u zadnje dvije utakmice nema veze s tim kako izgledamo i mi i oni na ovom prvenstvu. Iskustvo i povijest jesu na našoj strani, dok je predstava na upravo ovom turniru na njihovoj strani. Oni protiv nikog nisu izgledali toliko smiješno nemoćno kao mi protiv Njemačke, čak ni protiv Francuske kada su izgubili, ali su se jako borili i dali Francuzima probleme.

Stoga nije ni čudo da se, unatoč našem masovnom iskustvu i kantanju na prošlim prvenstvima, ovu utakmicu gleda kao nekakav egal. Ne samo od mene. Mnogi kažu da su Norvežani zbilja dobri na ovom prvenstvu i smatram da će biti kobna pogreška ako ih naši podcijene jer kao "lako ćemo, to je samo Norveška, kantali smo ih itd." Je, kantali smo ih ko i Španjolci nas zadnjih par tekmi, pa koga briga za to. Dobra je stvar da su oni relativno novi i da smo mi već starci u borbi za medalje, to bi mogao biti presudan faktor da ih i dobimo.
Volio bih vidjeti kako bi se to Norvežani naigrali protiv naše 6-0 obrane kada napravimo zid sa Stepančićem, Musom, Gojunom i Duletom... nek trče i križaju se koliko hoće, ali treba šutnuti preko naših divova... a za rezervnu situaciju tu je 5-1 sa Duletom...

Naravno da neće biti lagana tekma, očito su se ovi digli, ali sve je na nama, jaka obrana, samim time i dobar Stevo, a u napadu imamo svoje prednosti, a i lakše je igrati ako je obrana dobra...
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 20:38   #44
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Volio bih vidjeti kako bi se to Norvežani naigrali protiv naše 6-0 obrane kada napravimo zid sa Stepančićem, Musom, Gojunom i Duletom... nek trče i križaju se koliko hoće, ali treba šutnuti preko naših divova... a za rezervnu situaciju tu je 5-1 sa Duletom...

Naravno da neće biti lagana tekma, očito su se ovi digli, ali sve je na nama, jaka obrana, samim time i dobar Stevo, a u napadu imamo svoje prednosti, a i lakše je igrati ako je obrana dobra...
pa šutali su i ranije preko divova, odnosno to im je specijalnost, vanjski pucači, pivoti tek tolko da ih imaju, plus golman im je dobar
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:02   #45
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Naravno, najteža i najvažnija tekma se zaboravila...slučajno

i sva sreća da su utakmice za medalju i Olimpijadu u istom rangu kao tekma u grupi
pari mi se da nisi baš skužio.

sva sreća da su tekme za olimpijadu u istomo rangu kao polufinale eSPe-a.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:13   #46
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Očekujem treće mjesto, sve više od toga bilo bi iznenađenje


Znaci po tebi "velikom stručnjaku" su norvezani favoriti protiv nas Haha
Imali su par dobrih utakmica ovo prvenstvo ali to je repka koja nikad nije osvojila medalju pa samo neznalice i orjunaši mogu reci da su oni favoriti protiv nas
Jako su dobri i nece nam biti lako sigurno ali ipak sve osim naše pobjede bi bilo iznenađenje


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:15   #47
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Znaci po tebi "velikom stručnjaku" su norvezani favoriti protiv nas Haha
Imali su par dobrih utakmica ovo prvenstvo ali to je repka koja nikad nije osvojila medalju pa samo neznalice i orjunaši mogu reci da su oni favoriti protiv nas
Jako su dobri i nece nam biti lako sigurno ali ipak sve osim naše pobjede bi bilo iznenađenje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tečajevi pričaju suprotno.

A da bi išta osim hrvatske pobjede bilo iznenađenje priča dovoljno o tvome neznanju protivnika.
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:34   #48
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Znaci po tebi "velikom stručnjaku" su norvezani favoriti protiv nas Haha
Imali su par dobrih utakmica ovo prvenstvo ali to je repka koja nikad nije osvojila medalju pa samo neznalice i orjunaši mogu reci da su oni favoriti protiv nas
Jako su dobri i nece nam biti lako sigurno ali ipak sve osim naše pobjede bi bilo iznenađenje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zašto tebe kao bookia ne zaposle kladionice?
Bookmakeri orjunaši
Nikako se riješit tih komunista i jugoslavenskih rojalista
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:38   #49
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Tečajevi pričaju suprotno.



A da bi išta osim hrvatske pobjede bilo iznenađenje priča dovoljno o tvome neznanju protivnika.


Kladionicama su Španjolci bili ogromni favoriti protiv nas, a vidjeli smo kako su prosli ti favoriti
Glupo je tvrditi da ekipa koja nikad nije osvojila medalju na prvenstvu je favorit protiv nas koji skoro svako takmičenja osvojimo medalju


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:44   #50
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Zašto tebe kao bookia ne zaposle kladionice?
Bookmakeri orjunaši
Nikako se riješit tih komunista i jugoslavenskih rojalista


Na Germaniji i supersportu daju jednake šanse za pobjedu nama i njima, a vi ti pričate kao da je na nas koef500


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:45   #51
Inače koliko vidim kladionice daju tipa 53-47 na prolaz Norveške. To znači egal utakmica. Uostalom koga briga što kladare kažu. To je utakmica u kojoj su svi rezultati podjednako mogući. Sad se tu može argumentirati jel blagu prednost imamo mi il Norveška. Iskreno, koga briga tko u objektivnom smislu ima malu prednost, bitno je samo tko će sutra zbilja i pobijediti.

Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Volio bih vidjeti kako bi se to Norvežani naigrali protiv naše 6-0 obrane kada napravimo zid sa Stepančićem, Musom, Gojunom i Duletom... nek trče i križaju se koliko hoće, ali treba šutnuti preko naših divova... a za rezervnu situaciju tu je 5-1 sa Duletom...
I mene to zanima na što će sve to zapravo sličiti s obje strane
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:46   #52
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Znaci po tebi "velikom stručnjaku" su norvezani favoriti protiv nas Haha
Imali su par dobrih utakmica ovo prvenstvo ali to je repka koja nikad nije osvojila medalju pa samo neznalice i orjunaši mogu reci da su oni favoriti protiv nas
Jako su dobri i nece nam biti lako sigurno ali ipak sve osim naše pobjede bi bilo iznenađenje


Sent from my iPhone using Tapatalk
nisam uopće veliki stručnjak, ali jedna utakmica ne znači nikaj, uostalom neka me demantiraju, dapače pa imamo imamo minimalno srebro. No, norvežani igraju brzo, imaju vanjske pucače i ne odugovlače napade, nadam si da si pogledao koju norvešku utakmicu osim hrvatske. Njihovi golovi djeluju kao da ih s lakočom zabijaju.
Uostalom
Hrvatska:
http://www.ihf.info/files/Competitio...f/CROTOTAL.PDF

Norveška
http://www.ihf.info/files/Competitio...f/NORTOTAL.PDF

Postotak udaraca:
Hrvatska 60%-Norveška 64%

Obrane golmana:
Hrvatska 29%-Norveška 34%

Sedmerci
Hrvatska 65%
Norveška 67%

Bolje stojimo u kontrama ak se ne varama i za n2% lošije od krila.
Ako ćemo gledat trend kako ide, uvijek netko eliminira favorita, stoga mi smo španjolce, mađari dance, norvežani još nikoga , a može i na nas doći red.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:47   #53
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Na Germaniji i supersportu daju jednake šanse za pobjedu nama i njima, a vi ti pričate kao da je na nas koef500


Sent from my iPhone using Tapatalk
Znači da i oni očekuju neizvjesnu utakmicu koja može otići na obje strane.Pisati kako bi poraz bio iznenađenje ili da su ljudi orjunaši jer misle kako su vikinzi bliže pobjedi,moraš biti član ili glasač hdz.To je ta razina.
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:49   #54
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Znaci po tebi "velikom stručnjaku" su norvezani favoriti protiv nas Haha
Imali su par dobrih utakmica ovo prvenstvo ali to je repka koja nikad nije osvojila medalju pa samo neznalice i orjunaši mogu reci da su oni favoriti protiv nas
Jako su dobri i nece nam biti lako sigurno ali ipak sve osim naše pobjede bi bilo iznenađenje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Neznalice,orjunasi...kaj laprdas ti?

Ovo je sport,rukomet,ne politika...

Druge sprdas s strucnosti a nikedan rukometno inteligentan komentar nisi ostavio...

Kakve veze ima tko je koliko medalja osvojio...

Koliko su ih osvojili igraci Katra i Mađarske? Koliko oni Danske i Njemacke?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:53   #55
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Neznalice,orjunasi...kaj laprdas ti?

Ovo je sport,rukomet,ne politika...

Druge sprdas s strucnosti a nikedan rukometno inteligentan komentar nisi ostavio...

Kakve veze ima tko je koliko medalja osvojio...

Koliko su ih osvojili igraci Katra i Mađarske? Koliko oni Danske i Njemacke?


Pa da sport je gube favoriti ali tu se priča kao da nemamo šanse protiv norvezana, procitaj u novinama ovih dana sto pišu naši bivši rukometaši vezano za sutrašnju utakmicu i svi se slažu da smo favoriti ali da naravno da ce biti gusto


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:54   #56
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Znači da i oni očekuju neizvjesnu utakmicu koja može otići na obje strane.Pisati kako bi poraz bio iznenađenje ili da su ljudi orjunaši jer misle kako su vikinzi bliže pobjedi,moraš biti član ili glasač hdz.To je ta razina.


Napisao sam da nam nece biti lako, znaci da moze otici na bilo čiju stranu pobjedu
Ne glasam za nikog


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:56   #57
Ako krenemo trckarati za njima i ako nas uhvate u kolo,gotovi smo...

Tranzicija,zamjene napad-obrana (ne obratno) i klupa na daljoj strani u 2. poluvremenu kad ce biti lomljenje rezultata i moguci pad snage ce prevagnuti...

Rukomet je obrana, ali brza lopta probija svaku obranu,ne mogu bekovi izlaziti na vanjske ili indijanac na srednjeg ak lopte ide dalje stalno...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:57   #58
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Pa da sport je gube favoriti ali tu se priča kao da nemamo šanse protiv norvezana, procitaj u novinama ovih dana sto pišu naši bivši rukometaši vezano za sutrašnju utakmicu i svi se slažu da smo favoriti ali da naravno da ce biti gusto


Sent from my iPhone using Tapatalk
jel treba linkat članke nakon pobjede nad španjolskom u nogometu pa onda hladan tuš protiv pacera s pirinejskog.
A po novinama su srali svi toliko da kad bi stranac otvorio novine mislio bi da smo prvaci svijeta, a ne da je prčija prva u grupi
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 22:01   #59
Odlični fajlovi. Tu se baš vidi da su Norvežani raznolikiji od nas. Mi većinu toga forsiramo kroz sredinu i šut izvana, a oni više šutaju sa svih pozicija. I krila koriste više nego mi i sve. Čovječe, zatvore nam ove vanjske šutere i dobrano su nas zatvorili. Pa tako to i izgleda gledajući same utakmice, ali ovi podaci su fakat odlični.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 22:03   #60
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Pa da sport je gube favoriti ali tu se priča kao da nemamo šanse protiv norvezana, procitaj u novinama ovih dana sto pišu naši bivši rukometaši vezano za sutrašnju utakmicu i svi se slažu da smo favoriti ali da naravno da ce biti gusto


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koliko vidim,vecinom svi ovdje pisu da ce biti tesko..i hoce...

Mi nismo nikakvi favoriti,u najboljem slucaju smo izjednaceni...

Norvezani imaju ponajbolju,ako ne i najbolju tranziciju na turniru,od tekmi koje sam gledao...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.