Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 23:41   #281
Znala sam da će djevojčici kupiti cipele-to je Seyit-imao je pravednog djeda,mama mu daje ljubav i potporu i on je krasna osoba-zaslužuje svu sreću ovog svijeta....nadam se da će ju i dobiti.

seeni-sve scene sa Seyitom su melem...
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:48   #282
Quote:
cifra kaže: Pogledaj post
Znala sam da će djevojčici kupiti cipele-to je Seyit-imao je pravednog djeda,mama mu daje ljubav i potporu i on je krasna osoba-zaslužuje svu sreću ovog svijeta....nadam se da će ju i dobiti.

seeni-sve scene sa Seyitom su melem...
i Ruveyda je imala istog dedu i ima istu mamu, al ona valjda na oca pokupila gene, skoro ko da ju je Šerife rodila...

kaj je bilo na početku, nije Seyit skužil da je ona zvala Zekara, naravno jel, da?
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:32   #283
Pala im je gledanost Neka nek vide malo da više ove Zeki gluposti ne pale, da publika može jednom nasjesti i pitati se da li je neko mrtav ili živ ali ne svaki četvrtak isto. Čitala sam kometare i Turci kažu da je već više previše.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:37   #284
Naravno imatina,da nije skužio,da mu je sestra upravo spustila slušalicu.....ne znam,ta mi scena malo bode oči....hodnik je ravan,morao ju je vidjeti što radi....mogli su ju barem dva,tri metra udaljiti od govornice,pa da se sretnu....i da se spustio sa stropa,trebao je vidjeti...ali,dobro...sve za dramatiku radnje.....nije,da on ne sumnja,ali ona uvijek ima dobar izgovor,a i leđa joj čuva Zuhre,pa jadna ispada totalno nevina.Eto i majka je svjesna,da Ruveyda ima prste u tome....ali,žena pokušava ne podgrijavati vatru.To mi se i sviđa kod nje....loše stvari,koje su se dogodile,ne mogu se više promijeniti i treba gledati,kako ići dalje.
Ne znam,na koga je ona povukla gene...i taj Ibrahim,kakav god bio,ispada manje zločest....on mi djeluje pomalo priglup,nema neki svoj čvrst stav,pa da sam donosi odluke,nego ga Šerife mijesi ko glatko tijesto....sve postiže svojim argumentima,a Ibrahim,ako se početno s njima i ne složi,na kraju njonjasto popušta u onom stilu....samo ne talasati previše!!!!!Nije baš neki primjerak muškarčine i glave obitelji.Gdje ga staviš,tamo ostane!!!!!
Fikret mi je za sada najgadniji....hladan,nedostupan....zaista nemilosrdan.
Zekkar ipak pokaže emocije,jest,da nisu lijepe za oči i uši....ali,on ipak reagira....ako ništa drugo,polupa stolice,suđe....
Otac mu na sve ostaje totalno zamrznut,bez puno riječi,nema nimalo osjećaja ni krivnje za sve,što se dogodilo,a ne možeš proniknuti,koji će mu biti slijedeći potez.
Mrtav hladan priča i o Zekkarovoj majci...stvarno se naježiš od njega.
Bolje bi mi bilo,da su tu priču oko Sirme i Fikreta malo više sinoć pokazali,nego Zekkara,kako lunja ulicama Istanbula....a pogotovo,da smo izbjegli ono njegovo skidanje....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:04   #285
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Pala im je gledanost Neka nek vide malo da više ove Zeki gluposti ne pale, da publika može jednom nasjesti i pitati se da li je neko mrtav ili živ ali ne svaki četvrtak isto. Čitala sam kometare i Turci kažu da je već više previše.
I meni je drago što im je pala gledanost. Možda shvate. A ako ne shvate, neka im padne i niže. Pa će se valjda prodrmati i promijeniti nešto. Ovo stalno zaskakanje Zekija s nožem ili pištoljem postalo je više smiješno nego strašno. Kao što mi je i sam Zeki sve više smiješan, a trebao bi biti kao strašan.

I nije čudno što turski gledatelji isto pišu. Pa kako misle dalje razvijati radnju? Ovo dvoje nigdje neće imati mira, ni na cesti ni na stajalištima, ni u dolini ni u šumi, ni u bolnici ni na gradilištu, Seyit neće moći nigdje raditi, a tek kad im Zeki sazna adresu.... Mogu je mijenjati svaki tjedan, on će ih uvijek pronaći. Jedino da odsele u Argentinu jer im je Turska sada premala.

Iskreno se nadam da će shvatiti. Pod hitno trebaju nešto mijenjati, najvažnije što manje Zekija i njegovih prijetnji, neka ohlade s njim.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:09   #286
malo uspoređujem seriju Fatmagul s ovom našom, tam je policija i sudstvo imalo svrhu, ovde jednostavno nema nikog ko bi stal na rep Zekaru , a kak oni misle da se obrane protiv ovog svemogućeg klauna.....i ja sam za to da okrenu priču, jer ovo nije normalno.......pa ljudi moji kao da je čovjek vlasnik Istambula ...
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 13:20   #287
U pravu ste cure.....ovo nikamo ne vodi,odnosno vodi reyting sve niže i niže.....
U svemu ovome,još samo fali jedan potkupljivi policijski komiser,pa da bude sve po ustaljenom redu.Možda će se uskoro i pojaviti,jer mi je malo vjerojatno,da će čitava serija proći bez imalo policijske (ne)akcije.....
Bojale smo se na početku,da će Seyita pretvoriti u nekog Zorro-a osvetnika,a zapravo je pravi davež Zekkar...
Seyit bi nam očito ostao na baušteli,do neke bolje poslovne prilike,trenutno mi ne djeluje,da je još željan neke osvete,pomalo bi slagao kockice svog života,bilo bi nam lijepih njihovih scena,možda bi se i odnosi u obitelji s vremenom popravili...pa,iako je ta ljubav zbog njezinog braka upitna,mogli su ukrasti barem malo sreće,a i nas obradovati s nečim lijepim.
Ovako,stvarno ne možeš očekivati ništa drugo,nego neke sitne mirne intervale,a većinu vremena očekivati na koji će se način Zekkar pojaviti i kojom brzinom...
Ona bolnica jučer,mora da je bila "iza ćoška",kad je Zeki usprkos Istambolskom prometnom kolapsu stigao onom brzinom.....te vremenske nebuloze su mi tako bez veze u tim njihovim serijama,kao da imaju krila.....ili su svu na 1 km udaljenosti.....
Kad sam već spomenula udaljenosti....ona staklena kuća(?).....meni totalni promašaj.
Ne liči meni Zeki,da bi on odabrao ovako nešto.Podsjeća me na terarij u kom boravi leglo zmija.Možda to i je poruka,pa je odabir pao na ovu staklenu kutiju,bez ikakvog smisla.
Ono me više podsjeća,na muzej suvremene umjetnosti,nego na neki topli obiteljski dom.
Imam osjećaj,kao da su sobe pregrađene šper pločama od dva kvadrata....nikako mi se ne sviđa.
Onaj konak u Kapadokiji onako velebno izdanje,a ovo mi smijurija.....
Razumijem bogataše,da žele privatnost,ali ovo mi se čini apsolutno baš negdje u šumi,daleko od svijeta....a eto oni i iz te vukohebine stignu svuda za tili čas.....
Nadam se,da se prati bilo publike,da će napraviti neki zaokret u ovom Zekijevom kaosu....pa nije on glavni lik ove serije...ili....možda i je???????
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:07   #288
One koje su gledale Boran agu.. Zar ste zaboravile pravila tore koje je aga objasnjavao svojoj pametnjakovicki koja bi bjezala.. Oni su kao pitbull- ugrizu i ne pustaju. Tamo je bila ta velika razlika sto je osoba koja je rekla da ce izvrsiti odmazdu zapravo htjela sacuvati i postedjeti i imala je moc age. Ovdje je osoba koja stiti odbjeglu osobu u podređenom polozaju. Tako da je meni sasvim jasno da Zekara ima uvijek.. Oni nesmiju imati mira. A tek kad se Fikret potpuno ukljuci
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:41   #289
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
I meni je drago što im je pala gledanost. Možda shvate. A ako ne shvate, neka im padne i niže. Pa će se valjda prodrmati i promijeniti nešto. Ovo stalno zaskakanje Zekija s nožem ili pištoljem postalo je više smiješno nego strašno. Kao što mi je i sam Zeki sve više smiješan, a trebao bi biti kao strašan.

I nije čudno što turski gledatelji isto pišu. Pa kako misle dalje razvijati radnju? Ovo dvoje nigdje neće imati mira, ni na cesti ni na stajalištima, ni u dolini ni u šumi, ni u bolnici ni na gradilištu, Seyit neće moći nigdje raditi, a tek kad im Zeki sazna adresu.... Mogu je mijenjati svaki tjedan, on će ih uvijek pronaći. Jedino da odsele u Argentinu jer im je Turska sada premala.

Iskreno se nadam da će shvatiti. Pod hitno trebaju nešto mijenjati, najvažnije što manje Zekija i njegovih prijetnji, neka ohlade s njim.
Ja sam posle prošle epizode napisala da bi voljela da se poubijaju, nije bitno ko će koga, ali ovo ponavljanje jednog te istog svaku epizodu nije strašno nego je kao što ti kažeš smiješno.
Ova serija nema radnju. Imala je prve 3 epizode, sada je nema. Ovo je sve jedno te isto samo druge lokacije, malo drugačije umotano. I naravno kao i uvijek bez rezultata i bilo kakvog rešenja. Znamo da Seyit neće biti mrtav, u fragmanu za sledeću epizodu možda će biti neko drugi (možda opet Zuhre) i tako u krug.
Ovako bi ja mogla biti scenarista i snimiti 12323 istih scena.
I kako će Seyit raditi? Nikako. Čovjek se tek zaposlio i odmah na bolovanje, u relanom životu niti jedan gazada to ne bi trpio. Mrzim nedostatak realnosti, bar onog osnovnog, u serijama.

nala321 Zeki jest glavni lik, uvijek su ovi kao on glavni likovi.

Željela sam Šukrici dobro gledanu seriju, ali ako ove gluposti budu dobro gledane nikad neće ni prestati samo će se ponavljati kao do sada. Ako padne gledanost imamo dva puta ili da nešto mijenjaju na bolje, malo više ljubavi, malo manje Zekija, ili da idu s Zekijem i Fikretom do maksimuma, da pokušaju stvoriti do sada neviđenu dramu, tj. do totalnog uništenja serije, tu spadaju otmice, silovanja i ostala iživljavanja.

imatina u Fatmagul je neko i uključivao policiju, ovdje nema svrhe jer je nema. Kako će scenarista stvarati šok šok šok s svakom novom epizodom... Fatmagul je za ovo bila remek djelo.

eMarina13 nema meni ova serija nikakve veze s torom, jer ovo nije nešto smisleno, samo nabacane scene koje se ponavljaju s ciljem da se iznova stvara šok kod publike. Pri tome sve te nabacane scene nemaju smisla.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:55   #290
seeni...slažem se s tobom glede nepoštivanja osnova realnosti po tim serijama...stvarno pretjeraju,a o šokiranju gledateljstva,da i ne govorimo.
Meni je već blesavo pisati,da nikako ne mogu shvatiti tu toliku želju,a i podršku u nekoj mjeri,da se toliko akcenta daje tim zastrašujućim scenama,a da nikome ne padne na pamet,da napiše nešto logično,gledljivo i manje šokantno....
Tu se konstantno ide iz krajnosti u krajnost...ili su po srijedi neke komedijice,koje su mi totalno negledljive ili je naglasak na ovom teroriziranju,kad se naprosto moraš zojiti pred ekranom od siline negatinosti,kojima te filaju preko dva sata.....
Voljela bih,da krenu ovim nježnijim putem,pa da se posvete razvoju te ljubavi,ali sam isto stava,da će oni krenuti onim,koji si seeni spomenula...otmice,silovanja,šamaranja(koja su im već i sada standard) a i još gore izmišljotine,kojima misle zadržati publiku.....
Ovo mi je baš bilo obećavajuće na početku,baš sam se radovala Šukricinoj dobroj seriji,ali se ne nadam više toliko nekom velikom uspjehu.....
Čini mi se,da će mu i ovo biti jedan projekt,koji će biti upropašten ne njegovom krivnjom,jer on je odličan....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:37   #291
Znam da snimaju unaprijed,ali ako slušaju publiku, mogu premontirati i ne pretjerati sa Zekarom,Fikretom....Seyit bi trebao ležati u bolnici uz česta previjanja....i imati više duljih zajedničkih scena sa Zuhre-publika je već pokazala da su joj mladi zanimljiviji.
Ni ja ne bih rekla da to ima veze s torom-tu je povrijeđen ego jednog samoživog starkelje(vjerojatno je star kao i ja) i bijes nerealiziranog Zekara koji kombinira novce i pištolje da dođe do cilja-on je neka faca,a završi sa Šerife

Nadam se da će sada i policija sudjelovati(treća sreća)-valjda će naći nekog poštenog,a i zanima me hoće li biti solidarnosti prema kolegi,hoće li svjedočiti Seyitovi partneri s posla ili će prevladati strah-mislim da će sada ipak policija imati posla...
Da bi Zekar saznao gdje su-ipak je Ist.velik grad,morao mu je netko javljati...Ruveyda je mlada,ni Seyit ne vjeruje da je ona....bilo bi puno strašnije da je to mama...ne želim vjerovati da će ostati tako netrpeljiva,vjerojatno su joj namijenili iskupljenje...

U stakleniku me zanima samo Sirma-kako je došla Zekaru,što će biti s njom-vjerojatno žele pokazati da su i bogati nesretni i da se žene ne smiju miriti sa sudbinom.
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:02   #292
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
One koje su gledale Boran agu.. Zar ste zaboravile pravila tore koje je aga objasnjavao svojoj pametnjakovicki koja bi bjezala.. Oni su kao pitbull- ugrizu i ne pustaju. Tamo je bila ta velika razlika sto je osoba koja je rekla da ce izvrsiti odmazdu zapravo htjela sacuvati i postedjeti i imala je moc age. Ovdje je osoba koja stiti odbjeglu osobu u podređenom polozaju. Tako da je meni sasvim jasno da Zekara ima uvijek.. Oni nesmiju imati mira. A tek kad se Fikret potpuno ukljuci
Zapravo je to sto je Boran aga bio taj koji zeli zastititi odbjeglu nevjestu i ljubav izmedju njih ono sto je davalo smisla iskljucivanju policije iz svega.
Sila je voljela Borana, nije mu htjela sruciti probleme na glavu. Davala je izjave kojima ga je htjela zastititi.

Zuhre nema taj motiv, a bogami ni Sejit. Njih nista, sem bolesne maste scenarista, ne sprjecava da potraze pomoc od policije.
Jer van glava ljudi u njihovom selu i ta blentava porodica je sastavljena samo od obicnih smrrtnih ljudi, ni starkelja, ni Zekar nisu svemocni, ni Bogovi. Vec zli mali patuljci koje treba zgaziti.

Zuhre i Sejit imaju samo jednu opciju, boriti se svim raspolozivim sredstvima protiv tih kriplova koji sebi umisljaju da se svijet vrti kako oni zamisle.
Ja bih ukljucila sve, policiju, novinare, digla hampu kako god mogu.

Oni nemaju sta izgubiti, od ovog ne moze gore biti. Cemu se onda suzdrzavati, cutati i trpiti?

Zasto oni sve to trpe i cute, to je onaj sumanuti dio! Oni nemaju motiva, kao sto je imala Sila.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 02.04.2017. at 11:19.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:49   #293
Mislim da će sada nastupiti policija i početi sređivati stvari.Ako to scenaristima nije plan,onda ne znam koja je poruka serije-ne pomogni nikome,gledaj samo sebe,budi gad i uspješan ćeš biti...ne želim vjerovati da je to poruka serije...čekam novu najavu i četvrtak...
Nakon dugog vremena opet svemoguća kolonjska.
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:40   #294
Najava br. 2 https://www.instagram.com/p/BSbJyJqlE4m/

Ovo prebrzo zbližavanje ne sluti na dobro. Prognoza: Zuhre ostaje hamile s Seyitom od prvi put naravno (ako bude ovo prvi put), ode onim luđacima. Samo ne znam kako će se otac i sin raspodijeliti ko će prizanti dijete Seyit naravno ne zna da je njegovo, nju ucjenju, ona bude nova Sirma....
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:50   #295
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Najava br. 2 https://www.instagram.com/p/BSbJyJqlE4m/

Ovo prebrzo zbližavanje ne sluti na dobro. Prognoza: Zuhre ostaje hamile s Seyitom od prvi put naravno (ako bude ovo prvi put), ode onim luđacima. Samo ne znam kako će se otac i sin raspodijeliti ko će prizanti dijete Seyit naravno ne zna da je njegovo, nju ucjenju, ona bude nova Sirma....
puj, puj, daleko bilo.....nema zbližavanja u smislu "zbližavanja" :, odbijam, pa samo su se malo pošnjofali....garant neko upada i prekida napetost
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:17   #296
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
puj, puj, daleko bilo.....nema zbližavanja u smislu "zbližavanja" :, odbijam, pa samo su se malo pošnjofali....garant neko upada i prekida napetost
Ovi stidni su najgori izgleda ...u nekim serijama oni kao "švaleri" prvo njuše, pa onda 20 epizoda ljube čelo, ovi stidni nekako sloboni....ccc poslao mater u komšiluk da se tu fataju u mraku cccc a Seyit fin momak
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 20:29   #297
Ma ako se poljube bice dobro, kakav seks, kakvi bakraci.

A sto se tice ovog Zuhrinog zvanja Zekija da bi izvrsila samopredaju, mogu reci isto sto sam govorila i kad je Sejitova sestra zvala divljaka - debil od zene!
U cvijetu mladosti, a spremna se odreci zivota samo tako. Razumjecu je jedino ako je smislila nakon sto je Zeki opet umalo ubio nekog, a policija nije htjela da reaguje i pored svega (ako se to desilo, a nesto cisto sumnjam), pa da je ona odlucila da sama ode i licno mu crijeva istrese na patos.
Ne vidim drugi razlog da ona ide njemu.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 15:18   #298
Jest da nam masu radnje ide na živce, ali da se podsjetimo najljepšeg i nazaljubljenijeg dizi para u ovoj sezoni.

  • Scena s lukom

Seyitovo rezanje luka




Suze nije očekivao.




Pa mu Zuhre prvo obriše suzice




a onda se sama primi rezanja luka. Ipak to ona zna bolje.


  • Uvod u 6. epizodu

"Stani."




Hoće li se poljubiti ili će ih netko prekinuti?

đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 15:33   #299
@đu gifići su super

ja se malo ložim ...

btw nisam još pogledala prošlu epku s prevodom...... , a nameravala sam napravit slikovnicu, čak sam i epizodu skinula, al mi ovaj naš čoban na drugoj temi uzima vreme(sad mi zapravo nedostaje ona zima na koju uvek gunđam)......
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 20:08   #300
smrzava mi se slika, za poludit

al jako zanimljvo ....dok je Zekar na ekranu stream radi ko beba, al kad se pojavi Seyit odma frizzz
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.

Zadnje uređivanje imatina : 06.04.2017. at 20:18.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.