Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2007., 18:23   #1
TRCZ auto kuca - iskustva

i sam naslov govori,ima li iko iskustva sa kupnjom kod doticne auto kuce??
neka ovdje slobodno kaze? ili znate koga da je tamo kupio vozilo??

imaju par zanimljivih vozila(poput peugeota 307,2006 god,desetak t km..,par dost dobrih bmw_a..) pa da znam jel vrijede ista njihove rijeci tamo...

tnx
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 20:32   #2
osobno nemam, ali sam pročitao priču nekog tipa koji je tamo kupio neku bemburu sa malo kilometara, kad su mu nakon nekoliko mjeseci u ovlaštenom servisu iz ključa očitali stvarnu kilometražu tip se prenerazio ...uglavnom zaprijetio im je tužbom i navodno izvukao par tisućica odštete.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 22:00   #3
Bio sam nedavno kod njih, mahomice auti iz lizinga, većina u odličnom stanju samo imam neka iskustva s autima s lizinga pa znam kak se krasno ti auti održavaju, doduše nije kod njih kupljen ali recimo moj slučaj je u 122 000km imao samo jednu izmjenu ulja i to na 15 000km a kasnije se samo dolijevalo.

Eto toliko o tome.


BTW mislim da imaju nekolicinu auti iz uviza mislim iz italije neke lanci-e i alfe tak nešto
Boxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 22:52   #4
Ta tvrtka ti ima ugovore sa raznim poduzećima kod kojih otkupljuje automobile i kombije, npr. Ht, T-com...znači kad oni nabavljaju nove aute stari završavaju kod njih i idu na aukcije, također vrše se aukcije zapljenjenih automobila tj. onih za koje vlasnici nisu plaćali kredit , ali i automobil nad kojim je proglašena "totalka" pa ih autokuće šalju TRCZ-u. Tako se na primjer nedavno našao Porshe Cayenne za par tisuća eura (4 il 5 mislim) al je mašina bila u gepeku
Moj poznanikj e tamo uzeo Caddy za 9000kn , 98 god sa 108 000km, malo izlupan, popravak i registracija su došli još 7000kn, kad su ga sredili za 16k su dobili auto koji ide za 3-4 tisuće € u oglasniku, sad već ima 160 000 bez kvara.
Tako da se može proć dobro, treba otić u njihov deponij (mislim da je u Sesvetama) i pregledat sve automobile, ima sveg, novih, starih, neprepoznatljivih ...
duba_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 23:21   #5
znaci na bmw_u se iz kljuca moze iscitat stvarna kilometraza??

vise manje izgledaju auti ok,nekima se vidi istrosenost papucica,volana,mjenjaca al ti i na satu imaju po 170tak tisucica..ima ih par sa manje km i definitivno izgledaju sacuvani...
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 23:46   #6
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
znaci na bmw_u se iz kljuca moze iscitat stvarna kilometraza??

vise manje izgledaju auti ok,nekima se vidi istrosenost papucica,volana,mjenjaca al ti i na satu imaju po 170tak tisucica..ima ih par sa manje km i definitivno izgledaju sacuvani...
Ako se ne varam pri kupnji se dobije 2 ili 3 kljuca, svaki kljuc ima umemoriranu kilometrazu koju si napravi njime. Kad sva tri kljuca ubacis zapises negdje sva 2 ili 3 ocitanja i zbrojis te tako dobijes stvarni broj predjenih kilometara.

__________________
Kako oblikovati potpise
Psyche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 11:35   #7
Quote:
duba_zg kaže: Pogledaj post
Ta tvrtka ti ima ugovore sa raznim poduzećima kod kojih otkupljuje automobile i kombije, npr. Ht, T-com...
ovo je pametnom dovoljno. A dovoljno je i vidjet npr kak se idioti od hp expressa voze, skoro te ubiju. Garantiram da ti mali kombiji tipa caddy ak već ne dožive par nesreća sigurno ali sigurno su razvaljeni do bola. Onda ga dobiješ od trcz-a za 9000 kn a moraš još 3x toliko uložit pa te izađe kao da si kupio prek oglasnika. Mislim ono-ljudi ak nemaju vremena bolje im je ić i na hrelić neg po auto kućama. Tam su individualci muljatori a ovo je organizirana muljaža. Na sajmu još možeš nać nešto dok po auto kućama skidaju km naveliko, krpaju razbijene itd. Nikad neću zaboravit dok sam bio kod onog cigana u molydonu na razgovoru za posao. Stojim vani u sesvetama jer mi se nije plaćalo kavu u njegovoj birtiji dok se lord udostoji pojavit i malo šećem. A pred radionicom stoji mazda 6 vidi se na limu maltene potpuno nova, jedino sprijeda razbijena da razbijenija ne može bit. Oni su je vjerovatno dobili za ispod 10000€, popravit će je i prodat za 16000, a s obzirom da vjerovatno ima ispod 2 godine nikakav problem. I još će skinut na 15 000 km i to je to
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 19:46   #8
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
osobno nemam, ali sam pročitao priču nekog tipa koji je tamo kupio neku bemburu sa malo kilometara, kad su mu nakon nekoliko mjeseci u ovlaštenom servisu iz ključa očitali stvarnu kilometražu tip se prenerazio ...uglavnom zaprijetio im je tužbom i navodno izvukao par tisućica odštete.
Čuo sam da TRCZ daje jedini jamstvo na stvarnu kilometražu. Kupio sam kod njih Peugeot 207 a vidio sam kako TRCZ-u ljudi ne vjeruju, pa sam otišao kod ovlaštenog servisera provjeriti stanje vozila i kilometara. Sve je bilo ok, čak su mi rekli da sam prošao odlično i što se tiče auta i cijene.
To je moje iskustvo.
wc šolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 00:10   #9
poznam tipa koji je kod TRCZ-a prepoznao svog službenog passata s kojim je prešao 315000 km, a na satu je stajalo oko 140000km, auto je bio star četiri godine.
opcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:01   #10
Quote:
opcc kaže: Pogledaj post
poznam tipa koji je kod TRCZ-a prepoznao svog službenog passata s kojim je prešao 315000 km, a na satu je stajalo oko 140000km, auto je bio star četiri godine.


Dobar dio auta kod njih su upravo auti iz flote nekih poduzeća, rent'a'car-a, ili državnih institucija (ovo zadnje izbjegavati u širokom luku )

Da se naći, tu i tamo dobar auto, što uzmu od leasing kuća, od ljudi što ne mogu uredno plaćati kredite i slično..., ali to je teško naletit', a i obično se takvi "srede" frendovima i poznanicima... ...a ostalo groblje se ušminka i dila na "tezgi" (čitaj: šoder parkiralištu)...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 13:20   #11
LOPOVI!

Quote:
opcc kaže: Pogledaj post
poznam tipa koji je kod TRCZ-a prepoznao svog službenog passata s kojim je prešao 315000 km, a na satu je stajalo oko 140000km, auto je bio star četiri godine.

Prijatelj kupio auto kod auto kuće Erber, auto je u ok stanju bio ali sa skinutih 50 tisuća, ovaj se kunio da nije skinut , išli kod vrhunskog majstora za bmw i ovaj mu utvrdio.
Katastrofa što rade ovi šverceri automobila po Zagrebu, to su takve muljaže koje svijet nije vidio. Rođak mi je kupio automobil u autokući DARENIKO na staroj samoborskoj, e ljudi moji taj je tek prevarant, uvozi aute skida do 50% kilometraže, auti su bili skršeni doslovno svi. Rođak mi je bio u servisu skinuo mu je sa 300000 na 150000 na bmw-u, auto slupan par puta, cijeli prelakiran. Užas živi ništa na autu ne valja a sve je bilo tako dobro ispolirano , ušminkano, utegnuto, za mjesec dana počelo se sve raspadatI, a auto je bio 5 godina star ,znači dobru lovu je dao za auto.

Sve ih treba zatvoriti lopovi jedni!!
ivano0406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 10:49   #12
Mi smo tamo kupili 2 golf 4 i to jedan je vlasnik bio neki iz Vinkovaca a drugi je bio dignut nekome tko nije mogao placati kredit... Cini se da su kilometraze original a preporucam kupnju dignutih auta kao i provjeru servisne knjizice u servisnoj radionici... Za sada pozitivna iskustva a tko ce ti ga znati...
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 14:58   #13
ne kupovati aute u trcz;jako losa iskustva!
radim za njih te sam upucen u sve,jedni od najvecih prevaranata
__________________
God created men; Colonel Colt made them equal.
357sig fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 16:15   #14
Quote:
357sig fan kaže: Pogledaj post
ne kupovati aute u trcz;jako losa iskustva!
radim za njih te sam upucen u sve,jedni od najvecih prevaranata
daj malko pojasni..moze i na pm ili mail..ostaje medju nama..samo da ne potrosi frend 120tak tisuca kn u ludo..tnx
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:49   #15
meni su ok, ja zadovoljan ... imaju veliku ponudu ... od groblja do dobrih pila ...
što se tiče kilometraže ...ja bi prije reko da to prije rade ovi mali salončići sa 3-4 autića ... oni su već preveliki da bi se time bavili ... uostalom imaš u ponudi aute koji imaju 300 tisuća km ... mislim da to dosta govori ...

a ovakvi .. ja radim za njih ja bila ja vidla ... to su oni koji nisu dobro prošli u nekoj poslovnoj suradnji pa oće bacit ljagu ... napiši konkretno di šta kako ...a ne ja radim za njih... pa šta radiš sa njima kad su prevaranti ? šta si onda ti ?

jedino što nemaju garanciju na vozila ... a kad realno pogledaš tko je toliko lud da da garanciju na polovna vozila, novo se u startu kvari a di je onda polovno ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 09:42   #16
Quote:
357sig fan kaže: Pogledaj post
ne kupovati aute u trcz;jako losa iskustva!
radim za njih te sam upucen u sve,jedni od najvecih prevaranata
i mene zanimaju tvoja iskustva s njima, pa da ne bih popušio.. možeš i na PM
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:15   #17
znači, ništ bolje negoli kod ostalih auto(mafijozo)-kuća s lagerom od dva i pol pasata i audi B4
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:39   #18
Quote:
Sascha123 kaže: Pogledaj post
znači, ništ bolje negoli kod ostalih auto(mafijozo)-kuća s lagerom od dva i pol pasata i audi B4
Ništa bolje stari moj..., svi bi dilali aute..., miriše na laku lovu..., ali došlo je do laganog zasićenja..., ljudi su se iscrpili, ponuda je sve veća, a potražnja sve manja...samo čekam kad bu puklo...

Najjači su mi ovi individualci koji čekaju na ulasku u Jakuševac, pa kad snime poželjan auto navale na vlasnika sa gotovinom, odmah isplata, a onda za pola sata nova cijena na šajbi 1-2k eurića, viša naravno

Evo još jedan primjer, zove lik cijelu subotu za auto (u obitelji koji se prodaje), pogled'o je auto još u petak, pokušava spustit' cijenu..., hitno mu je..., ja ne dam prije ponedjeljka da se odmah prijenos napravi..., kaže,: -ma neee, znate, ja bi to ujutro izdilao na Jakuševcu, pa vam pošaljem čovjeka u ponedjeljak, pa vi radite prijenos... ... e pa za koju ga cijenu misli zdilat' k'o da je mađioničar...??? već je cijena najviša kaj može biti, fenomenalno...

Fenomenalnoooo...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 21:06   #19
TRCZ je preprodao Fiat kojeg je moj prijatelj prvo prodao ovlaštenom salonu u Zadru.
Kasnije ga je nazvao čovjek koji je kupio auto, našao je vizitku u naslonu za ruke, i upitao za kilometražu. Na 2 godine starom autu, originalna je bila 130.000km, a na kilometar-satu 45.000. Tko je skidao kilometre, ne možeš reći, ali su skinuti sigurno. No auto je bio vrhunski.
kazzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 11:46   #20
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Ništa bolje stari moj..., svi bi dilali aute..., miriše na laku lovu..., ali došlo je do laganog zasićenja..., ljudi su se iscrpili, ponuda je sve veća, a potražnja sve manja...samo čekam kad bu puklo...

Najjači su mi ovi individualci koji čekaju na ulasku u Jakuševac, pa kad snime poželjan auto navale na vlasnika sa gotovinom, odmah isplata, a onda za pola sata nova cijena na šajbi 1-2k eurića, viša naravno

Evo još jedan primjer, zove lik cijelu subotu za auto (u obitelji koji se prodaje), pogled'o je auto još u petak, pokušava spustit' cijenu..., hitno mu je..., ja ne dam prije ponedjeljka da se odmah prijenos napravi..., kaže,: -ma neee, znate, ja bi to ujutro izdilao na Jakuševcu, pa vam pošaljem čovjeka u ponedjeljak, pa vi radite prijenos... ... e pa za koju ga cijenu misli zdilat' k'o da je mađioničar...??? već je cijena najviša kaj može biti, fenomenalno...

Fenomenalnoooo...!!!
Ne kuzim u cemu je problem Ak si ti zadovoljan s lovom koju ti on nudi jer je cijena najvisa kaj moze biti sta te briga da li ce on jos na njemu zraditi ili ne. Dapace, neka zaradi i nek nahrani klince. Svi sretni i zadovoljni...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.