Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2011., 02:39   #2761
Sada čitam sastav, ali na mojoj piše C era d api 1,4% i glicerin 4%, to je dosta dobra kombinacija i prirodna. Njihova linija postoji jako jako dugo.
Bijela tuba tj. bianca je za normalnu i masnu kožu, mada bi ja i nju svrstala u kategoriju za malo manje suhu kožu.
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 13:08   #2762
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
Ja sam pisala jer je moja mama uzela njihovu liniju essence of snake...ful je zadovoljna..linija je namijenjena njenim godinama..bore i to..kaže mi da je baš opuštajuća..ulovila sam jučer reklamu na Novoj tv...uglavnom , zagrijala sam se za onu kolekciju od zlata jer mi se nekako čini da bi to bilo najprimjerenije mojim godinama..ja sam baš pitala curke prije koji dan da mi preporuče neku kremu za ovu zvjersku zimu...možda da razmislim o toj s biserima onda ipak?..biseri?..zlato?..hmmmmmm
Draga Cinestarka!

Ja sam si naručiloataman poslije Božića preko tv prodaje kremu od puža, tj cijelu kolekciju essence of snail. I stiglo mi je za isti tjedan. Dobila sam kremu, serum za lice i mlijeko za tijelo, ajme divote!!!

Koža mi je glatka, podatna, mekana, prekrasne je teksture, ne mogu vjerovati da je nešto naručeno preko tv prodaje zaista dobro i kvalitetno. Uglavnom, tetki sam naručila kolekciju od zmije isto, stiglo je i nosim joj u Bosnu idući tjedan, misli da će odvaliti kada vidi koliko čuda sam joj pripremila

Eto, samo sam htjela podijeliti svoje iskustvo s tobom, obzirom da sam i ja probala tu novu kolekciju, pa da možeš majci reći da je u sigurnim rukama

Oš ti sebi naručivati zlato?
LeaRegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 13:15   #2763
Dear LeaRegina,

hajde, baš mi je drago da si zadovoljna...moja mama ima i ona je isto kako ti kažeš "odvalila" pa sam ja razmišljam uzet zlato kad sjedne plata ....razmišljala sam bisere ili zlato ali onda sam malo proučavala i jaaako mi se sviđa taj antioksidans moment u zlatu..to je taman za mene...
Kad ih upišeš na You Tube ima zanimljivih video klipova u kojima je sve objašnjeno tako da sam i na temelju toga donijela odluku...
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:02   #2764
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
Dear LeaRegina,

hajde, baš mi je drago da si zadovoljna...moja mama ima i ona je isto kako ti kažeš "odvalila" pa sam ja razmišljam uzet zlato kad sjedne plata ....razmišljala sam bisere ili zlato ali onda sam malo proučavala i jaaako mi se sviđa taj antioksidans moment u zlatu..to je taman za mene...
Kad ih upišeš na You Tube ima zanimljivih video klipova u kojima je sve objašnjeno tako da sam i na temelju toga donijela odluku...

Istina, znam da si prije bila pričala o tom zlatu, ja sam danas zvala da ih pitam jel postoji mogućnost da šalju testere i oni rekli da šalju pa bi mi trebalo stići do kraja tjedna. Zamolila sam da mi pošalju od zlata za sestru, tako da možeš i tako, pa da probaš. Imaš podatke na njihovom webu. Ma mrak mi je to, bit ćeš prezadovoljna jer sam je baš iznenadila kvalitetom, a cijena je više nego prihvatljiva
LeaRegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 22:06   #2765
Hello, zamolila bi vas za savjet oko kreme, jer se uopce ne snalazim, a ne bi htjela uzeti nesto bez preporuke.

Imam (po vlastitoj procjeni) mješovitu dehidriranu kožu s jako izraženim mimičkim borama po čelu, imam 27 godina, trenutno koristim Lierac Deridium za suhu kožu, krema mi je ok, ali bi htjela nešto jače po pitanju tih bora.
Nemam pojma za što da se odlučim s obzirom na godine, ne znam dal je pametno uzimati kreme za zrelu kožu ili da uzmem ''lakšu'' kremu + neki serum.

Ako neka od vas ima neku ideju bila bih zahvalna
Ayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 19:17   #2766
Probaj si uzeti VITAMIN E, ali ulje. Imaš bočicu od Natura Weltha, taj sam i ja koristila prije par godina. Uglavnom, namaže se lice navečer, ali u principu može se par kapljica uzeti ioralno ili kako mi je apotekarka rekla, može se par kapi stvaiti npr. u juhu. Malo mi je to oralno bilo bljak pa sam se samo mazala s njim i stavrno mi je koža bila super, skoro pak isti učinak kao i ceramidi od EA. Ali, obzirom da sam onda bila i mlađa, i nisam baš bila disciplinirana
Vitamin E se još zove i vitamin mladosti . Evo ovo sam našla na forumu

pisalo se dosta na forumu o vitaminu E. dakle, potvrđeno blagodat za kožu. samo ovisi u kojoj je koncentraciji. računa se po takozvanim međunarodnim jedinicama. mislim da je najbolje kada je u ulju nekakva srednja koncentracija. uglavnom, stručnjaci tvrde da regenerira kožu, hrani je i daje joj više nego bilo koji drugi vitamin. već godinama ga stavljaju kao obavezan sastojak u kreme protiv bora, ali od nedavno je postao sve popularniji za korištenje "sam". iako, moraš s obzirom na stanje kože i godine odrediti koja ti koncentracija treba.
__________________
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:31   #2767
Tražim savjet za neku kremu za lice. (preporučite mi neku marku) Ne kužim se baš u kreme. U kasnim dvadesetima sam, imam osjetljivo lice, nešto masnije na T-zoni (šire pore). Kada koristim kreme za masnu kožu počne mi se guliti nos, kad koristim za suhu, pore na predjelu nosa su mi proširene i vide se rupice (tamo gdje su nekad bili miteseri). Dok od krema za mješovitu kožu dobijem često crvenkaste prištiće.
Hvala
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 10:19   #2768
Zna li netko dobru kremu sa hijaluronskom ili serum?
Leonharda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 13:52   #2769
Quote:
Leonharda kaže: Pogledaj post
Zna li netko dobru kremu sa hijaluronskom ili serum?
Odličan ti je L'occitaneov Serum Fabuleux iz karite linije. Sadrži hijaluronsku, karite maslac i stvarno je super, plus šta stvarno predivno miriši.

__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 14:26   #2770
Koliko košta taj serum?
Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 14:34   #2771
Quote:
Hathor kaže: Pogledaj post
Koliko košta taj serum?
http://hr.loccitane.com/iznimni-seru...6500,85555.htm
257,50kuna,probala sam ga i super je
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 15:04   #2772
Hvala

Kad sam već na ovoj temi, da pohvalim njihovu badem i jabuka kremicu, odlična mi je
Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 13:56   #2773
Ne, uopće ne radim za zoestetics
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 14:53   #2774
uf, sto je za cas izbrisan post.. xD
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 12:05   #2775
Jel može netko preporučiti neku gel kremu za normalnu kožu?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:22   #2776
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Jel može netko preporučiti neku gel kremu za normalnu kožu?
evo ovu ja koristim i fantastična je,nije ona prava gelasta al mislim da bi ti bila dobra.

estee lauder hydrationist,maximum moistur creme
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:25   #2777
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Jel može netko preporučiti neku gel kremu za normalnu kožu?
meni je ova super iako piše da je za suhu kožu, a moja je mješovita
baš je vlažna i jako se dobro upije

i skroz je jeftina
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:58   #2778
Je li može preroruka za neku hidratantu nekomedogenu kremu za mješovito, osjetljivo i dehidrirano lice koje inače reagira na sve i svašta?
I cijena ako može.............
papilova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 00:10   #2779
Question

Quote:
papilova kaže: Pogledaj post
Je li može preroruka za neku hidratantu nekomedogenu kremu za mješovito, osjetljivo i dehidrirano lice koje inače reagira na sve i svašta?
I cijena ako može.............
Evo ova ti je krema super, mislim da je cijena oko 120-130 kuna, ali nisam potpuno sigurna, jer ja kupujem druge.
http://www.la-rocheposay.net/toleriane_riche.htm
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 00:14   #2780
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Evo ova ti je krema super, mislim da je cijena oko 120-130 kuna, ali nisam potpuno sigurna, jer ja kupujem druge.
http://www.la-rocheposay.net/toleriane_riche.htm

Misliš da mi ne bi bila premasna s obzirom na to da je riche?
papilova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.