Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Pogledaj rezultate ankete: Da li ste prevarili nekog od partnera do sada ?
Da 391 47.22%
Ne 437 52.78%
Glasovatelji: 828. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2011., 15:00   #201
Varala nisam nikad.
Jesam li bila varana?
Koliko mi je poznato-nisam.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 11:55   #202
Quote:
Perzefona GB kaže: Pogledaj post
Dali je prevara ako poljubiš nekog ne znajući da osoba s kojom izlaziš misli da ste zajedno? o0
pravo pitanje je "ak se pravim glupa i sudjelujem u incidentima,da li je to prevara" ?
Zzbunjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 23:59   #203
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Meni je jos uvek fascinantna ova fifty-fifty situacija.
Nije da sam previse iznenadjen, ali...
Moze li se 460 glasovatelja uzeti kao dovoljno reprezentativni uzorak ?

Pa rastegnuto na 6 godina i nije!
Uostalom danas je 537... .mig:
Tko zna tko je od onih na početku promijenio mišljenje,odnosno što mu se sve dogodilo!

Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Uzorak sigurno nije reprezentativan, jer nije napravljen prema kriterijima takvog uzorka, nego je "prigodni", jer se javljaju samo oni koji žele i koji su logirani na forumu. Prema tome, veliki dio populacije parova različitog tipa je izostavljen. No, i na temelju ovoga broja koji se javio mogla bi se ojačati antropološka teza koja kaže da su ljudi poligamni (ili omnigamni, kako neki trvrde). Slažem se s onima koji to tvrde. Imam i sama takvo iskustvo. Ali, mislim da mnogi ljudi radije prihvaćaju kulturom uvjetovanu monogamiju, jer je to oblik konformizma za koji su spremniji, pa se onda s time i lakše nose.
Ne bih bila tako kategorična!
Još uvijek postoje ljudi,kojima osobnost određuje samopoštovanje i poštovanje prema partneru.
kad i emocije izblijede,te rađe prekidaju brak ili vezu,no da lažu i budu licemjeri!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica

Zadnje uređivanje Nica : 21.09.2011. at 00:20. Reason: spajanje postova, MQ
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 15:59   #204
Prevarila sam, riječ je o poljupcu, nekoliko njih, jedna vecer. Rijec je o dečku koji mi se u međuvremenu jako svidio. Jako se kajem jer sam u dugogodisnjoj vezi koja je prosla sve i svasta,brojni prekidi...sada kad je sve recimo ok ja sam to ucinila. Nikada to nebi ponovila jer sam shvatila da je to trenutak slabosti jer nisam pored onog tko mi treba, rijetko se vidamo zbog posla kojeg radi u drugom gradu. Pretesko mi se nosit sa tim, a nezelim ga izgubit što će se dogodit ako se sazna a sve se uvijek saznam.
Avri21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 07:40   #205
Ako se pod preljub podrazumijeva isključivo seks - nisam varala nikada.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 10:21   #206
Ne. AKo neka veza valja onda nema potrebe za varanjem. Ako ne valja onda nema potrebe za tom vezom.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 22:41   #207
Meni je prevara bez veze, jako bi me opterećivala i daleko mi je lakše prekinut pa radit što želim. A ako imam intenzivne osjećaje u vezi koju ne zelim prekinut, onda krenem kopat po sebi. Što mi nedostaje? Je li to nešto bez čeg mogu/želim? Itd itd...

Koliko god mi prevara bila bez veze, znam par slučajeva gdje je bila produktivna. To mislim u smislu da je netko prevario i nakon tog shvatio da je sjebao i da ima super partnera i na neki način okrenuo život za 180 stupnjeva. Imam jednu frendicu koja je jaaako religiozna, ali npr za prevaru kaže da bi mogla oprostit jednu ako je bila potrebna da se njen odnos s mužem promijeni na bolje.
Sve ima nešto svoje. Ono što ja smatram kod prevare je da su ljudi neodgovorni. Neprihvatljivo mi je da partneru doneses spolnu bolest jer te zasvrbila kita/maca... Moja kolegica je imala ogromne koplikacije u trudnoci zbog takve situacije.
Visiter007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 08:05   #208
Varanje

pozz
ja sam također u toj situaciji već duže vrijeme
oženjen sam,imam sina,brak funkcionira super,jedino sex doma katastrofa,nikad nemamo vremena
Naime
prošle godine sam se malo zbližio s vjenčanom kumom,nije bilo sexa nego samo dosta druženja da bi ove zime pričajući na telefonu sve krenulo
prvo sam joj u povjerenju ispričao kako me neka poznanica napada i želi jeb... sa mnom koju i ona zna. kroz razgovor sam skužio da se kuma napalila i kad ja nju malo pitao o tome ona prihvatila razgovor. Nakon nekoliko dana pita ona mene ako imam ključ od kakvog stana da joj treba za sex sa nekim bivšim.(ona je slobodna,nema dečka niti muža) Krenuo ja otvoreno u priču da imam ključ i da ću joj dat ali da mi jako žao za nju jer bi i ja volio da se možemo nać i poševit. Riječ po riječ i poslala ona meni sliku njene p.Full me uzbudilo pa kad sam se i ja slikao i poslao njoj sliku moga k i kako svršavam. Kroz dva dana našli se mi na zadnjem sjedištu mog auta. Sex je bio fenomenalan,najbolji do sad. Nakon sexa rekli mi da nećemo više ali iduću večer opet se našli i tako sad stalno.
Često se nalazimo u jednom stanu od kojeg imam ključeve i znamo se j satima. Ljubav ponekad zaiskri među nama ali sve se da iskontrolirati. Bilo puno situacija da nećemo više, da moramo stat radi nas,moje žene i svega ostalog ali nikako da stanemo. Sad se zna dogodit da prođem p nešto kod nje jer me žena pošalje a mi bacimo sex na brzaka i za minutu dvi sve gotovo. Mislim i vjerujem u FF i da se kontrolirati
Ne šaram okolo nego samo sa njom i ne koristimo zaštitu tijekom sexa nego brojim plodne dane pa uvijek prije njenih stvari niti ga vadim nego redovito u nju punim
Da li je to normalno za FF
 
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 08:14   #209
To nije ff već ljubavništvo.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 11:00   #210
Quote:
mujino kaže: Pogledaj post
pozz
ja sam također u toj situaciji već duže vrijeme
oženjen sam,imam sina,brak funkcionira super,jedino sex doma katastrofa,nikad nemamo vremena
Naime
prošle godine sam se malo zbližio s vjenčanom kumom,nije bilo sexa nego samo dosta druženja da bi ove zime pričajući na telefonu sve krenulo
prvo sam joj u povjerenju ispričao kako me neka poznanica napada i želi jeb... sa mnom koju i ona zna. kroz razgovor sam skužio da se kuma napalila i kad ja nju malo pitao o tome ona prihvatila razgovor. Nakon nekoliko dana pita ona mene ako imam ključ od kakvog stana da joj treba za sex sa nekim bivšim.(ona je slobodna,nema dečka niti muža) Krenuo ja otvoreno u priču da imam ključ i da ću joj dat ali da mi jako žao za nju jer bi i ja volio da se možemo nać i poševit. Riječ po riječ i poslala ona meni sliku njene p.Full me uzbudilo pa kad sam se i ja slikao i poslao njoj sliku moga k i kako svršavam. Kroz dva dana našli se mi na zadnjem sjedištu mog auta. Sex je bio fenomenalan,najbolji do sad. Nakon sexa rekli mi da nećemo više ali iduću večer opet se našli i tako sad stalno.
Često se nalazimo u jednom stanu od kojeg imam ključeve i znamo se j satima. Ljubav ponekad zaiskri među nama ali sve se da iskontrolirati. Bilo puno situacija da nećemo više, da moramo stat radi nas,moje žene i svega ostalog ali nikako da stanemo. Sad se zna dogodit da prođem p nešto kod nje jer me žena pošalje a mi bacimo sex na brzaka i za minutu dvi sve gotovo. Mislim i vjerujem u FF i da se kontrolirati
Ne šaram okolo nego samo sa njom i ne koristimo zaštitu tijekom sexa nego brojim plodne dane pa uvijek prije njenih stvari niti ga vadim nego redovito u nju punim
Da li je to normalno za FF
Kak za ženu nemaš vremena a s ovom se nalaziš svaki dan?
Ili je upravo to razlog zašto nemaš vremena za ženu
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 19:27   #211
Meni je najbolje kad pročitam da "brak super funkcionira" ali problem je naravno "samo" sa sexom.
Nema veze kada je tu kuma sa kojom se prasinja svako malo.
Ali brak bez obzira na sve super funkcionira.
Uglavnom nije ti to FF odnos već preljubnistvo ili "fuck kuma odnos".
Koja komedija..
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 23:11   #212
nisam nikad prevarila, ali sam bila u situaciji gdje sam to jako željela i malo je falilo. tada sam bila u vezi s osobom s kojom i ne znam zašto sam bila s njim. jesam li bila prevarena? vjerujem da jesam iako to nikad nije izrečeno, ili je bilo pokušaja prevare, ali nisu uspjeli.

prevaru bih možda i oprostila, opet zavisi što je do nje dovelo. s obzirom na sadašnjeg partnera, vjerujem da bi prevario samo u slučaju kada bih ja gadna sranja u vezi napravila i kada bih ga ja skoro pa doslovce "natjerala" na to. tako da bih onda veliki dio krivice za tu prevaru snosila i ja.

preko slučajnih ONS vjerujem da ne bi prešla, isto tako ni prevare za vrijeme moje trudnoće i bolesti.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 08:13   #213
Nisad nisam niti nebi, ali je bio situacija di mi je ženska rekla "da nema veze šta san zauzet, da nisan oduzet" nešto tako, nudila se...
Wannabegoodguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 21:50   #214
jesam samo radi inata,sumnjala sam u isto s njegove strane ,plus me zanemarivao ,bila sam na taj nacin povrijedena,pa sam prevarila ...puno manje boli ,kada vratis
kutija keksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:25   #215
nažalost,ne bi se složila s ovim.i na još veću žalost,govorim iz osobnog iskustva!
__________________
http://public.fotki.com/25081986/-prodajem!
žile is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 09:45   #216
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Super vam je kontracepcija. Samo ti ne vadi
Potpisujem ovo gore navedeno. Jer ćeš se brzo naći u situaciji gdje ćeš morati birati..

Mislim da ljudi varaju kad su nesretni. Bar polazeći od sebe. U braku sam a sve češće razmišljam o takvim stvarima baš iz razloga nezadovljstva, ne imanja sexa itd.
livadacv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 17:44   #217
Ajme super su mi ovi koji kažu da će se razvesti kad im se prijebe neka/i drugi
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 21:53   #218
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Da li ste se za vreme dok ste bili ozenjeni/udati/ u ljubavnoj vezi jebali sa nekim drugim a da vas partner to nije znao ("definicija" ) ?
Ne.

Quote:
Vasa licna iskustva ?
Izričito sam protiv varanja, isto smatram odlikom slabog čovjekovog karaktera.
Kad više ne ide, prekid i bok.
Ne vidim svrhe varanju.



Ne opraštam ništa.
Kad uhvatim nešto na djelu, noga u dupence, bez ikakvih polemika.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 22:17   #219
Ovaj me nasmijao sa kumom haha
ali to je tako grozno za jednu zenu,pregrozno brr
Samo je gore mama i sestra....znas li ti frajeru koliko bi strašna njena osveta bila?
I vjerujem da ti je napaljivo do bola,adrenalin and stuff..
ali bas je grozno.

Moja je vjencana kuma upravo takav tip zene da bi to mogla bez problema napravit ....zato nikad bivseg muza nisam ni ostavljala samog s njom :-P,....doduse bio je i prelijen da bi ista pokusao haha
on je bio bas od onih kucnih,vjernih tipova....tv,krevet,posao,hrana,...i.....sve ostalo je tlaka :-)
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 01:41   #220
Super tema.

Razmisljam sad nesto... htjela sam otvorit slicnu...

U svojoj sredini vidjam puno djevojaka koje su u vezama (pri tome ih momci varaju), a one nisu svjesne... Eh sad, meni nije jasno kako?
Mene kad je decko prevario ja sam odmah znala. Mozda si nisam u prvi mah htjela priznati, ali sam sanjala. (Ovo sad cudno zvuci, ali zaista sam sanjala da me vara - objasnila sam si to tako da mi je podsvjest govorila sta se desava, iako ja nisam imala konkretne dokaze, odnosno sumnjala sam.)

Znam momka koji vara djevojku svaki put kad ona ode sa klubom na utakmicu (trenira odbojku). Svaki vikend kad je ona u drugom gradu, on je prevari. Grad u kojem zive je malen, cisto sumnjam da to nikad nije doso do nje. Zar je moguce da nikad nije posumnjala? I zasto je jos uvijek s njim?

Ja sam tip koji ce okrenuti zemlju naopako trazeci dokaze.

Da li biste vi mogli oprostiti prevaru?
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.