Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2015., 16:45   #1
Vuča prikolice sa slabim autom.

bok
imam peugeot 106 sa 1.1 motorom 60ks
zanima me ima li smisla vuci laku prikolicu, ustvari manji gumenjak sa tim autom na more.
2 putnika, prtljaga i prikolica
u knjizici pise 400kg dozvoljena prikolica bez kocnice.
pa sad npr jetski ima nekih 300kg (mislim da su i neki gumnjenjaci oko 3,5m s motorom tu negdje po tezini) + prikolica = cca tih 400kg
teoretski sve štima. Al kako je u praksi
ima tko iskustva s vučom prikolice sa manjim autom.
staffmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 17:01   #2
samo polako vozi, i nema problema.. nemoj juriti na nizbrdicama i po zavojima
varač is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 17:05   #3
Ma vozi on to bez problema. Samo polako i nema problema, kad se jednom auto zaleti ide on.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 18:08   #4
Izbjegavaj uspone
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 18:12   #5
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
To je zbog laganog auta, ne slabog
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 18:19   #6
Predobro ha ha ha
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 18:21   #7
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Predobro ha ha ha
Prirodna selekcija.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 18:43   #8
Dobro, ovo je reklama. Ali može se dogoditi ako je budala za volanom. Na usponima paziti da se motor ne pregrije, kretati nježno da ne spališ lamelu, na praznom parkingu bar malo uvježbati vožnju unazad s prikolicom, voziti oprezno da prikolica ne pobjegne i usput ne povuče lagani auto za sobom.

Inače, predzadnja dva auta u obitelji su imala kuku i vukla prikolicu s teretom 150-500kg po brdima, serpentinama i makadamu jednom tjedno. I oba su bila slabija od tvog.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 19:08   #9
Quote:
staffmen kaže: Pogledaj post
bok
imam peugeot 106 sa 1.1 motorom 60ks
zanima me ima li smisla vuci laku prikolicu, ustvari manji gumenjak sa tim autom na more.
2 putnika, prtljaga i prikolica
u knjizici pise 400kg dozvoljena prikolica bez kocnice.
pa sad npr jetski ima nekih 300kg (mislim da su i neki gumnjenjaci oko 3,5m s motorom tu negdje po tezini) + prikolica = cca tih 400kg
teoretski sve štima. Al kako je u praksi
ima tko iskustva s vučom prikolice sa manjim autom.
Vozio sam takav auto 98-99., sasvim solidno ide kad je prazan ili sa 2 osobe i malom djecom i prtljagom. Ali kad nas je 5 išlo u ribolov, nekako je neugodno sjeo, nisko, no to je bilo preko 400kg tereta, ali motor je i dalje bio dovoljno živahan samo taj nelagodni osjećaj spuštenog auta. Pretpostavljam da tebi auto neće sjesti jer teret na kuki nije veći od 50-tak kg a motor će imati dovoljno snage. Gumenjaci od 3,5 metara sa nekih 10-20ks ne moraju biti teži od 100- 150kg. Npr yamaha 340cm + 10ks motor 58+42kg je samo 100kg.
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 20:43   #10
Nemaš problema s time. Ja sam imao Accent 1,3 i dosta puta je vukao prikolicu s 600 - 700 kg (prikolica + teret), čak sam i ponekog "češkog turista" tako natovaren znao preteć Jednom prilikom sam cca 40 km vukao kamp prikolicu koja je po knjižici 920 kg i u njoj je bilo cca 150 kg kojekakvih stvarčica.
Uglavnom izbjegavat kod kretanja i šaltanje predugo "razvlačenje" na kvačilu jer lamela više trpi, ostavljat veći razmak i računat na dulji zaustavni put. S obzirom da je slabiji benzinac prije uspona prešaltat u nižu brzinu i držat ga na večoj turaži a na nizbrdicama (npr. niz Velebit) izbjegavat zaletavanje pa oštrija kočenja da nebi pregrijali kočnice. Bolje ga pustit da se lagano kotrlja u nižoj brzina pa da koliko-toliko kočiš s motorom.
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 20:55   #11
Ma da tako sam i mislio.
Taj auto ide super za svoje konje kad ima svega 800kg
Ali taj osjecaj spustenosti kad je 4putnika mi je poznat.
Ali dobro nije problem.
Nemam jos camac al tako pitam imformativno.
meni je u planu znaci cura i ja i malo stvari da mozemo otic jednom godisnje, a camac mi je zelja oduvijek.

Prikolica u iza je savladana.
Moj 106 je sport model 2003g pa ima kao laksi zamasnjak i bolje ide...imao sam prije toga 1.1 obican i mala je razlika.
Ali je zato tvornnicki sportski ovjes pa je stabilan i mislim da ce vuc bez problema.
Proslo ljeto sam radio za auto...mislim da cu ovo morat za camac�:klap::klap::klap::klap::klap:
staffmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 21:44   #12
Quote:
staffmen kaže: Pogledaj post
Ma da tako sam i mislio.
Taj auto ide super za svoje konje kad ima svega 800kg
Ali taj osjecaj spustenosti kad je 4putnika mi je poznat.
Ali dobro nije problem.
Nemam jos camac al tako pitam imformativno.
meni je u planu znaci cura i ja i malo stvari da mozemo otic jednom godisnje, a camac mi je zelja oduvijek.

Prikolica u iza je savladana.
Moj 106 je sport model 2003g pa ima kao laksi zamasnjak i bolje ide...imao sam prije toga 1.1 obican i mala je razlika.
Ali je zato tvornnicki sportski ovjes pa je stabilan i mislim da ce vuc bez problema.
Proslo ljeto sam radio za auto...mislim da cu ovo morat za camac�:klap::klap::klap::klap::klap:
Kad smo kod čamca, razmišljam o yamahi sti 310, svega 30-tak kg teška, nemam mjesta za duži čamac od 315cm ali recimo yamaha 340 i motor možda stanu u tvoj auto bez da ti treba prikolica, a smontirati takav čamac je dovoljno pola sata. Hm, ovdje je tema automobili a ne čamci, no dobro.. http://www.yamaha-piccilo.hr/media/gumenjaci.html
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 22:18   #13
Razmisljao sam i o toj opciji sa krovnim nosacima.
kutiju vec imam od drugog auta
staffmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 23:07   #14
Quote:
staffmen kaže: Pogledaj post
Razmisljao sam i o toj opciji sa krovnim nosacima.
kutiju vec imam od drugog auta
Auto se puno manje muči kad vuče nego kad nosi. Prikolica ide bez problema, nemoj se brinuti, samo na uzbrdicama budeš malo sporiji i na nizbrdicama moraš biti pažljiviji da ti se "vlakić" ne razleti.
mack1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 09:16   #15
Taj gumenjak je perolaka kategorija, mislim da ga ni jedan auto ne bi ni osjetio što se same mase tiče.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 11:42   #16
Gumenjak, motor sa rezervoarom i eventualno gorivom, oprema, sidro...
Za čas se skupi više kila od samog čamca. Valja sve stavit na vagu pa odlučiti
mack1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 14:54   #17
Ako su poljaci mogli 80-ih s peglicama vući kamp kućice na more, onda i ti možeš gumenjak

Čuvaj se bure da te ne odnese!!
__________________
...svaka definicija gubitak je slobode...
tigo95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 15:03   #18
Quote:
mack1 kaže: Pogledaj post
Gumenjak, motor sa rezervoarom i eventualno gorivom, oprema, sidro...
Za čas se skupi više kila od samog čamca. Valja sve stavit na vagu pa odlučiti
To sigurno. Ali svejedno ukupna masa ne će biti tako velika da ju peugeotić ne bi mogao vući.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 15:44   #19
Vukao bi i vise sa time,recimo 650 kg uz 17 % uspona mozes vuci sa barem 40 km/h!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 15:46   #20
kako je stanje s teretom po zakonu i NDM po papirima? nisam siguran kako ide zakon pa mozda da to netko provjeri.. ovako se puno toga moze povuc al pitanje je zakon kako glasi jer NDM prikolice bi mogla biti lagano 750kg a sumnjam da taj auto smije vuci tu prikolicu bez da je kocena...
iako mi sad ovo sto sam rekao nema bas neke logike al svakako provjeri s nekime..
__________________
od jucer do danas
ma3x is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.