Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 18:35   #21
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Koja demagogija. Zebu :klap:
Sta je tu demagogija? 30 banjaluckih dzamija je sruseno.U banjaluckoj zupi 80 katolickih crkvi.Nema sanse da Banjalucani ne znaju ko je to uradio.Svaki kvart je imao dzamiju.Bili su cijeli rituali rusenja.Detonacije,ravnanje,slavlje,cak su ostaci nekih dzamija kao sto je Ferhadija prebaceni na otpad ili zakopani sa ljudima u masovne grobnice.I da se to sve sprovede trebao ej veliki broj ljudi.Neko mora za to odgovarati,a kao sto rekoh,nema sanse da banjalucani na forumu ne znaju ko je to radio.
zebu is offline  
Old 19.09.2007., 20:25   #22
Quote:
Nije valjda da ni na forumu nema ljudi iz manjeg entiteta koji ce progovoriti o rusenju vjerskih objekata.Ocekivao sam da cete nakon toliko vremena imati hrabrosti da kazete nesto.Nema sanse da niste vidjeli kako se ruse dzamije i katolicke crkve.Sigurno znate ljude koji su to radili.Oni zive tu proed vas.Ili ste i sami ucestvovali u tome?
balkanac,direktor,prijedor troll i ostali...niko nema hrabrosti da progovori?
Veoma si naivan.
Ako i postoje neki koji su imali dovoljno godina da bi svjedocili tim barbarskim cinovima najvjerovatnije je da su i sami zaigrali kolo oko rusevina.
Sve to spada u staz borbe protiv Turskog zuluma.
Tahvil-pasa is offline  
Old 20.09.2007., 00:46   #23
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Veoma si naivan.
Ako i postoje neki koji su imali dovoljno godina da bi svjedocili tim barbarskim cinovima najvjerovatnije je da su i sami zaigrali kolo oko rusevina.
Sve to spada u staz borbe protiv Turskog zuluma.
Mozda jesam naivan,ali opet se nadam da ima ljudskosti u njima,bolje reci hrabrosti,pa da progovore.Znaju oni sigurno ko je rusio dzamije.30 velikih objekata u Banja Luci sravniti sa zemljom nije mala stavr.Nakon svakof rusenja je bio teferic,kolo se plesalo oko ostataka munare.Od prijedor trolla ne ocekujem nista pozivitno,ali cudi me da balkanac i direktor nece nista da kazu.Ili misle da je ovo "zebuova klopka".
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 00:48   #24
Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
Nije valjda da ni na forumu nema ljudi iz manjeg entiteta koji ce progovoriti o rusenju vjerskih objekata.Ocekivao sam da cete nakon toliko vremena imati hrabrosti da kazete nesto.Nema sanse da niste vidjeli kako se ruse dzamije i katolicke crkve.Sigurno znate ljude koji su to radili.Oni zive tu proed vas.Ili ste i sami ucestvovali u tome?
balkanac,direktor,prijedor troll i ostali...niko nema hrabrosti da progovori?
Jos niko da odgovori tztzztztzzt. Sram i stid da ih bude ,nakon takvih energicnih prizvanja..a ti se slomio kucajuci.Nego
da ih ponudimo pivom i kafom ,mozda ko i progovori koju
Cosmopolita is offline  
Received Infraction
Old 20.09.2007., 00:50   #25
Quote:
Cosmopolita kaže: Pogledaj post
Jos niko da odgovori tztzztztzzt. Sram i stid da ih bude ,nakon takvih energicnih prizvanja..a ti se slomio kucajuci.Nego
da ih ponudimo pivom i kafom ,mozda ko i progovori koju
Ponudi ih ti.Mozda nece od mene
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 01:12   #26
Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
Ponudi ih ti.Mozda nece od mene
Ja otimam,a nista ne dajem...u svemu sam uzasno stedljiva,stoga zebu,mati i sestru zamoli da naprave koju kaficu i prozbore koju rec Mozda upali Ipak je tema Srusene dzamije...
Cosmopolita is offline  
Old 20.09.2007., 13:06   #27
A sta je bilo sa Pravoslavnom Crkvom u Mostaru? Njoj se nista nije desilo?
Primjera ima.Naravno da je bilo rusenja,i dzamija i crkava.Ja ne poricem nista. Ljudi ne treba o ratu na ovaj nacin pricati,vec samo treba ne dozvoliti novi i nove zrtve. Toga nam je svima dosta. Svima je bilo bolje dok nije dosao rat. I ti Srbi iz RS su morali iz nekog djela federacije preseliti se u RS,kad je zaprastalo,isto kao i u obrnutom smjeru.U svemu tome ponavljam moj stav je da brojke nisu bitne,vec svako pojedinacno,i da treba raditi na tome da vise toga ne bude.Ali jebi ga to ce biti malo teze ovde,krivicom svih nas.
Rokenrol is offline  
Old 20.09.2007., 15:52   #28
Quote:
Rokenrol kaže: Pogledaj post
A sta je bilo sa Pravoslavnom Crkvom u Mostaru? Njoj se nista nije desilo?
Primjera ima.Naravno da je bilo rusenja,i dzamija i crkava.Ja ne poricem nista. Ljudi ne treba o ratu na ovaj nacin pricati,vec samo treba ne dozvoliti novi i nove zrtve. Toga nam je svima dosta. Svima je bilo bolje dok nije dosao rat. I ti Srbi iz RS su morali iz nekog djela federacije preseliti se u RS,kad je zaprastalo,isto kao i u obrnutom smjeru.U svemu tome ponavljam moj stav je da brojke nisu bitne,vec svako pojedinacno,i da treba raditi na tome da vise toga ne bude.Ali jebi ga to ce biti malo teze ovde,krivicom svih nas.
Ovo je najgluplji odgovor,kada za zlocin trazis opravdanje u zlocinu.U krugu od 100km gdje se ja nalazim nijedna crkva nije srusena i nemam sta u vezi toga reci osim onoga sto vidim kao i ostali u medijima.
Ja ovdje pozivam ljude iz RS da progovore,posto su srusene SVE dzamije u SVAKOM mjestu i skoro sve katolicke crkve.
Pozivam balkanca i direktora da kazu nesto na ovu temu.Od prijedor trolla nista pametno ne ocekujem.Vjerovatno je i sam rusio.
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 16:11   #29
Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
Ovo je najgluplji odgovor,kada za zlocin trazis opravdanje u zlocinu.U krugu od 100km gdje se ja nalazim nijedna crkva nije srusena i nemam sta u vezi toga reci osim onoga sto vidim kao i ostali u medijima.
Ja ovdje pozivam ljude iz RS da progovore,posto su srusene SVE dzamije u SVAKOM mjestu i skoro sve katolicke crkve.
Pozivam balkanca i direktora da kazu nesto na ovu temu.Od prijedor trolla nista pametno ne ocekujem.Vjerovatno je i sam rusio.
U normalnoj zemlji neko bi te tuzio za ovakve optuzbe. Posebno kad se uzme u obzir da nikakvih dokaza nemas.

Sta sad da ja otvorim temu o porusenim pravoslavnim crkvama i prozovem tebe i co. da se jave jer "sigurno znate ko je rusio a vjerovatno ste i vi ucestvovali".
M0ssad is offline  
Old 20.09.2007., 16:13   #30
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
U normalnoj zemlji neko bi te tuzio za ovakve optuzbe. Posebno kad se uzme u obzir da nikakvih dokaza nemas.

Sta sad da ja otvorim temu o porusenim pravoslavnim crkvama i prozovem tebe i co. da se jave jer "sigurno znate ko je rusio a vjerovatno ste i vi ucestvovali".
Pa eto otvori.Da me prozoves,ja bih se sigurno javio.Ja vec treci put pozivam ljude iz manjeg entiteta da kazu nesto o ovoj temi,a niko se ne javlja.Evo ti se javljas,ali tu gdje si ti nije bila dzamija tako da ne ocekujem da nesto znas.Banjalucani su druga prica.
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 16:16   #31
I da..u normalnoj zemlji ne bi postojala zlocinacka tvorevina i ja ne bih imao potrebu da prozivam ljude po forumu.
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 16:18   #32
Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
Pa eto otvori.Da me prozoves,ja bih se sigurno javio.Ja vec treci put pozivam ljude iz manjeg entiteta da kazu nesto o ovoj temi,a niko se ne javlja.Evo ti se javljas,ali tu gdje si ti nije bila dzamija tako da ne ocekujem da nesto znas.Banjalucani su druga prica.
Pa vjerovatno zato sto nemaju sta da kazu.

Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
I da..u normalnoj zemlji ne bi postojala zlocinacka tvorevina i ja ne bih imao potrebu da prozivam ljude po forumu.
Ne brini, nece Federacija do vjeka.
M0ssad is offline  
Old 20.09.2007., 16:21   #33
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Pa vjerovatno zato sto nemaju sta da kazu.
Nema sanse da Banjalucani ne znaju sta se desavalo tokom rata,ko jei kako rusio,gdje su ti ljudi danas.Svaki banjalucki kvart je imao dzamiju,ukupno 30-ak,a u siroj banjaluckoj zupi je sruseno 80 katolickih crkvi.Obredi rusenja su trajali po nekoliko dana,slavlja nakon rusenja takodje.Sve se zna,svi sute.
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 16:22   #34
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
U normalnoj zemlji neko bi te tuzio za ovakve optuzbe. Posebno kad se uzme u obzir da nikakvih dokaza nemas.

Sta sad da ja otvorim temu o porusenim pravoslavnim crkvama i prozovem tebe i co. da se jave jer "sigurno znate ko je rusio a vjerovatno ste i vi ucestvovali".
Ja ću ti se javiti i reći ko je zapalio jednu pravoslavnu crkvu u Srednjoj Bosni.
maliko is offline  
Old 20.09.2007., 16:22   #35
Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
Nema sanse da Banjalucani ne znaju sta se desavalo tokom rata,ko jei kako rusio,gdje su ti ljudi danas.Svaki banjalucki kvart je imao dzamiju,ukupno 30-ak,a u siroj banjaluckoj zupi je sruseno 80 katolickih crkvi.Obredi rusenja su trajali po nekoliko dana,slavlja nakon rusenja takodje.Sve se zna,svi sute.
Ima li neki nezavisni izvor da mi to potvrdimo ili je to kako tebi koji dan padne na pamet. Danas 30, sutra 40 i sve tako.
M0ssad is offline  
Old 20.09.2007., 16:24   #36
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Ima li neki nezavisni izvor da mi to potvrdimo ili je to kako tebi koji dan padne na pamet. Danas 30, sutra 40 i sve tako.
Imas nezavisnih izvora koliko hoces.Proggoglaj..Evo neka nezavisni izvor bude neki Banjalucanin koji se javi.Zna balkanac koliko je sruseno dzamija i katolickih crkvi u Banjaluci.
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 16:31   #37
Evo ti na ovoj starnici spisak dzamija u gradu Banjaluci.Njih 19
http://www.cyberbulevar.com/bl/index.php?c=3&t=101
Sve su sravnjene sa zemljom.
U opstini je bilo jos 10-ak dzamija.
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 16:42   #38
Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
Imas nezavisnih izvora koliko hoces.Proggoglaj..Evo neka nezavisni izvor bude neki Banjalucanin koji se javi.Zna balkanac koliko je sruseno dzamija i katolickih crkvi u Banjaluci.
Znaci nemas nista? Jbga i ja sam budala pa se upustam u neku ozbiljniju diskusiju sa tobom.

Nema frke zebu samo nastavi sa izmisljanjem brojeva porusenih dzamija.
M0ssad is offline  
Old 20.09.2007., 16:50   #39
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Znaci nemas nista? Jbga i ja sam budala pa se upustam u neku ozbiljniju diskusiju sa tobom.

Nema frke zebu samo nastavi sa izmisljanjem brojeva porusenih dzamija.
Hajde don't shit,kakev izvore od mene ocekujes? Vec sam rekao da niko nije procesurian za kulturocid u manjem entitetu,niti postoje haske presude za srusene dzamije i katolicke crkve,tako da ne znam koji nezavisni izvor ocekujes.Za nezavisne izvore ti neces prihvatiti islamsku i katolicku zajednicu,zato neka izvor budu Banjalucani koji ce se javiti i progovoriti o ovome.
zebu is offline  
Old 20.09.2007., 16:52   #40
Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
Hajde don't shit,kakev izvore od mene ocekujes? Vec sam rekao da niko nije procesurian za kulturocid u manjem entitetu,niti postoje haske presude za srusene dzamije i katolicke crkve,tako da ne znam koji nezavisni izvor ocekujes.Za nezavisne izvore ti neces prihvatiti islamsku i katolicku zajednicu,zato neka izvor budu Banjalucani koji ce se javiti i progovoriti o ovome.
Pod nezavisnim izvorom Mosad možda misli na Dodikove Nezavisne novine.
Imaš li šta iz Nezavisnih?
maliko is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.