Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 10:18   #1
Lightbulb Kada je decko obrezan bolji i duzi seks?!?

ja sam se obrezao jos 2002 godine i doista se ne secam kakav je bio seks pre toga i koliko dobar, znam da je definitivno duzi odnos kada je ddecko obrezan i da je qrac drugaciji, ima drugi oblik.. Pa otvaram topic ako nekoga nesto interesuje na ovu temu..
Bez sstida ali se dosad devojkama bas svidelo..
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 10:21   #2
imas tipfeler u nicku, al dobro, nije strasno, 8 i 9 su odmah do, pa se lako dogodi.

ma ne brini aleksa, bit ce seksa i za tebe.

inace, mi ti to znamo, obrezani jebu i po nekoliko sati dulje, a spolovilo im poprima vrlo neobicne i za zensku anatomiju izuzetno privlacne oblike.
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 10:27   #3
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
imas tipfeler u nicku, al dobro, nije strasno, 8 i 9 su odmah do, pa se lako dogodi.

ma ne brini aleksa, bit ce seksa i za tebe.

inace, mi ti to znamo, obrezani jebu i po nekoliko sati dulje, a spolovilo im poprima vrlo neobicne i za zensku anatomiju izuzetno privlacne oblike.
to buraz ovo mi ide na ruku bijah obrezan ko klinac..... al se ne sjećam baš drito ni kad ni ičega..... yeah baby, yeah
__________________
U can't fool all the people all of the time, but if u fool the right ones then the rest will fall behind....
hrc =Dead Prez= is offline  
Old 21.03.2007., 10:29   #4
e al onda ti to ne vrijedi. neobicni oblici nastaju samo ako se kasnije obrezes - moj je recimo kao kruska, jednom frendu nalikuje na jedrenjak, jednom na zeku koji jede mrkvu...
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 10:33   #5
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
e al onda ti to ne vrijedi. neobicni oblici nastaju samo ako se kasnije obrezes - moj je recimo kao kruska, jednom frendu nalikuje na jedrenjak, jednom na zeku koji jede mrkvu...
pa ne nego jje kada si obrezan glavic, dosta otvoreniji i nema kozice ispod niti one nazad pa doista izgleda vece i kao da ima drugi oblik, ali doista jeste mogucno da je dosta manje uzi kod glavica quac pposle obrezivanja
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 10:40   #6
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
pa ne nego jje kada si obrezan glavic, dosta otvoreniji i nema kozice ispod niti one nazad pa doista izgleda vece i kao da ima drugi oblik, ali doista jeste mogucno da je dosta manje uzi kod glavica quac pposle obrezivanja
jos jednom sam vidio ovako nekakvu temu u vezi obrezivanja i bilo milion komentara kao da smo svi muslimani i ne vadite se sad i ne serite da je
to kod nas normalno i uobicajeno zna se gdje je...ali ok, nisam obrezan
ali kozica na glavicu je samo dok je u normalnom stanju, kad je dignut
glavic je potpuno slobodan i ne vidim onda koja je razlika izmedju obrezanog
i neobrezanog a zna se tko i zasto je poceo obrezivanje, kao i drugih par
stvari koje su se radile iz istih razloga.
bingooo is offline  
Old 21.03.2007., 10:47   #7
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
jos jednom sam vidio ovako nekakvu temu u vezi obrezivanja i bilo milion komentara kao da smo svi muslimani i ne vadite se sad i ne serite da je
to kod nas normalno i uobicajeno zna se gdje je...ali ok, nisam obrezan
ali kozica na glavicu je samo dok je u normalnom stanju, kad je dignut
glavic je potpuno slobodan i ne vidim onda koja je razlika izmedju obrezanog
i neobrezanog a zna se tko i zasto je poceo obrezivanje, kao i drugih par
stvari koje su se radile iz istih razloga.
Pa ako ne znas statistiku ali 73% muskaraca (bele puti) u USA su obrezani a nisu muslimani niti jevreji..
Dakle molim da nema komentara ko to radi zbog religije, ja sam hriscanin i to je zaista ne bitno, ajde da ne mrzimo druge nego da razmenjujemo dobra iskustva...Inace svima bih predlozio da se obrezu, mnogo je bolje zbog higijene i odnosa a i citao sam neku studiju da je manaj verovatnoca preneti HIV na obrezanog muskarca
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 11:45   #8
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
Pa ako ne znas statistiku ali 73% muskaraca (bele puti) u USA su obrezani a nisu muslimani niti jevreji..
Pa to za obrezivanje pise u bibliji, a to je kolko znam ujedno i sveta knjiga krscana..a s obzirom da su tamo pocetkom kolonizacije pobjegle mase fundamentalistickih pacijenata koji su svaku rijec iz biblije doslovno provodili, stoga i taj obicaj...

Quote:
Dakle molim da nema komentara ko to radi zbog religije, ja sam hriscanin i to je zaista ne bitno, ajde da ne mrzimo druge nego da razmenjujemo dobra iskustva...Inace svima bih predlozio da se obrezu, mnogo je bolje zbog higijene i odnosa a i citao sam neku studiju da je manaj verovatnoca preneti HIV na obrezanog muskarca
Kaj se higijene tice, to stoji za nomade koji cijeli zivot provedu u pustinji bez da se operu. Zato to i je zavrsilo u svetim knjigama. Ak se peres redovno, nema opasnosti. Za prenasanje HIV-a mislim da je nesto neznatno manja sansa (nesto kao 30% ako si obrezan, 50% ako nisi al nemoj me uzet za rijec), ali i u jednom i u drugom slucaju je dovoljna da ne riskiras...

S druge strane, to je dosta osjetljivo podrucje pa po mom misljenju nije lose da ima nekakvu zastitu...
enax is offline  
Old 21.03.2007., 14:57   #9
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
Pa ako ne znas statistiku ali 73% muskaraca (bele puti) u USA su obrezani a nisu muslimani niti jevreji..
Dakle molim da nema komentara ko to radi zbog religije, ja sam hriscanin i to je zaista ne bitno, ajde da ne mrzimo druge nego da razmenjujemo dobra iskustva...Inace svima bih predlozio da se obrezu, mnogo je bolje zbog higijene i odnosa a i citao sam neku studiju da je manaj verovatnoca preneti HIV na obrezanog muskarca
da, navodno u USA to vole radit, ali nije jasno zašto to rade masovno ako medicinski nije indicirano i nije iz vjerskih razloga. a nije uglavnom ni jedno ni drugo. nije ni vjerski. budući židovi to rade, moguće da je sve skupa propaganda lobija koji je svoje običaje dobro uspio popularizirati...

higijenu ne miješaj u priču jer ona je obvezna za svakog, dnevno i češće, prema potrebi
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 23.03.2007., 10:49   #10
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
Inace svima bih predlozio da se obrezu, mnogo je bolje zbog higijene i odnosa a i citao sam neku studiju da je manaj verovatnoca preneti HIV na obrezanog muskarca
Pišeš gluposti
Ruda is offline  
Old 21.03.2007., 10:43   #11
dakle moje iskustvo je sledece, obrezan jesam doista, jesu i jos dva moja drugara (koji su ostetili kozicu cini mi se fimozu,kada su drkali ppa su je morali skidat ) i svo troje se slazemo da je qrac dugacijeg oblika, ne nesto tipa zeke koji jede sargarepu vec doista je manje zasiljeniji na vvrhu kod glavica, glavic vremenom nekako `ocvrsne` i manje je osetljiv qrac kod glavica i tim pre osecaj i nadrazaj je manji u toku seksa..
aleksa81 is offline  
Old 12.05.2007., 16:43   #12
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
dakle moje iskustvo je sledece, obrezan jesam doista, jesu i jos dva moja drugara (koji su ostetili kozicu cini mi se fimozu,kada su drkali ppa su je morali skidat ) i svo troje se slazemo da je qrac dugacijeg oblika, ne nesto tipa zeke koji jede sargarepu vec doista je manje zasiljeniji na vvrhu kod glavica, glavic vremenom nekako `ocvrsne` i manje je osetljiv qrac kod glavica i tim pre osecaj i nadrazaj je manji u toku seksa..
pa baš to... jebote to mi fakat ne treba... i ovako prilično teško svršavam... di ćeš još manje osjetljiv i duži seks... ne hvala...
Spreher is offline  
Old 21.03.2007., 14:53   #13
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
e al onda ti to ne vrijedi. neobicni oblici nastaju samo ako se kasnije obrezes - moj je recimo kao kruska, jednom frendu nalikuje na jedrenjak, jednom na zeku koji jede mrkvu...
a jel nekom nalikuje na kurac?
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 22.03.2007., 13:02   #14
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
e al onda ti to ne vrijedi. neobicni oblici nastaju samo ako se kasnije obrezes - moj je recimo kao kruska, jednom frendu nalikuje na jedrenjak, jednom na zeku koji jede mrkvu...
Ti baš voliš gledati tuđe kite?
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 22.03.2007., 13:08   #15
da bi razbio sve nedoumice oko obrezivanja,neka mi neko posalje private message ko zeli videti sliku obrezanog qrca pa ce videti da sigurno ne lici na zeku koji jede mrkvu
Idemo u borbu OBREZANI PROTIV NEOBREZANIH
aleksa81 is offline  
Old 22.03.2007., 13:19   #16
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
da bi razbio sve nedoumice oko obrezivanja,neka mi neko posalje private message ko zeli videti sliku obrezanog qrca pa ce videti da sigurno ne lici na zeku koji jede mrkvu
Idemo u borbu OBREZANI PROTIV NEOBREZANIH
nema potrebe za borbom. nitko nikoga ne sprecava da se reže.

odlazim polako iz teme. nemam vremena.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 10:51   #17
da ne bude da se samo zajebavamo - ovo s higijenom doista stoji
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 10:59   #18
pa recimo takodje ist studije govore da je losa strana obrezanivanja, podloznost muskarca raku prostate?!? maada nista nije dokazana,niti ima ikakvih podataka niti statistika o tome, drugo, kod neobrezanih kozica koja je u toku penetracije ispod glavica, dodatno pravi u tom delu ispod glavica zadebljanje, koje dosta prija curama na vaginalnom otvoru i zidovima, ali glavic nekako gubi na funkciji..
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 14:04   #19
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
pa recimo takodje ist studije govore da je losa strana obrezanivanja, podloznost muskarca raku prostate?!? maada nista nije dokazana,niti ima ikakvih podataka niti statistika o tome, drugo, kod neobrezanih kozica koja je u toku penetracije ispod glavica, dodatno pravi u tom delu ispod glavica zadebljanje, koje dosta prija curama na vaginalnom otvoru i zidovima, ali glavic nekako gubi na funkciji..
Što se tiče oboljenja prostate (sad ne znam 100% da li je u pitanju rak ali mislim da jeste) ona su dosta povezana sa nepotpunim izmokravanjem.

Recimo kod Arapa oboljenja prostate su značajno rijeđa (ali to nije povezano sa obrezivanjem) nego sa položajem u kojem se vrši mokrenje. Naime oni to rade iz čućećeg položaja i na taj način dodatno vrše pritisak na bešiku te imaju potpunije izmokravanje.

Ja recimo nakon izmokravanja ne moram nešto puno "otresati" ili "izmuzati" (pošto sam obrezan) ali imam svoju tehniku izmokravanja, a ona se sastoji u tome da rukom pritisnem dio penisa koji se nalazi iza testisa i na taj način izbacim dodatno, pa recimo, značajnu količinu mokraće koja bi se inače zadržala u mokraćnim kanalima i tada dobijem osjećaj da sam potpuno "obavio posao". (Nadam se da nije previše offtopic i da nećete zamjeriti.)

Što se tiče obrezivanja, nedavno je bila jedna široka rasprava o tome na ovom forumu, pa potraži.

A što se tiče ovih tvrdnji da je obrezivanje bespotrebno, iz mog iskustva, ništa ne brini ti si u prednosti u svakom pogledu.
COD2 is offline  
Old 21.03.2007., 14:28   #20
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Što se tiče oboljenja prostate (sad ne znam 100% da li je u pitanju rak ali mislim da jeste) ona su dosta povezana sa nepotpunim izmokravanjem.

Recimo kod Arapa oboljenja prostate su značajno rijeđa (ali to nije povezano sa obrezivanjem) nego sa položajem u kojem se vrši mokrenje. Naime oni to rade iz čućećeg položaja i na taj način dodatno vrše pritisak na bešiku te imaju potpunije izmokravanje.

Ja recimo nakon izmokravanja ne moram nešto puno "otresati" ili "izmuzati" (pošto sam obrezan) ali imam svoju tehniku izmokravanja, a ona se sastoji u tome da rukom pritisnem dio penisa koji se nalazi iza testisa i na taj način izbacim dodatno, pa recimo, značajnu količinu mokraće koja bi se inače zadržala u mokraćnim kanalima i tada dobijem osjećaj da sam potpuno "obavio posao". (Nadam se da nije previše offtopic i da nećete zamjeriti.)

Što se tiče obrezivanja, nedavno je bila jedna široka rasprava o tome na ovom forumu, pa potraži.

A što se tiče ovih tvrdnji da je obrezivanje bespotrebno, iz mog iskustva, ništa ne brini ti si u prednosti u svakom pogledu.



e ovo je totalna lolčina

kaj si ti pri sebi? pa svaki normalan muškarac povuče kožicu kad piša. kakve to veze ima za obrezivanjem.

to je isto kao da velis da u Zagorju ima manje oboljelih od raka pluča nego npr . u New Yorku jer u Zagorju vise piju bijelo vino. Ima manje oboljelih jer je čišći zrak. isto tako greška softvera (prostate) nema veze sa hardwareom (dal je netko obrezan)..
AustinPowers is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger