Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 03:42   #1
Temperatura

pozdrav svima,prije svega da znate da nije u pitanju ono standard tema da li mi je djevojka trudna ili slicno

radi se o sljedecem
bio je sex (sa kondomom) i dan poslije ona je dobila
ali mi govori da nije imala standard simptome menstruacije nego da je samo krvarila
(sta to znaci???)
nakon toga spavali smo jos 2 puta,zadnji put 2-3 dana prije njene ovolucije
eh sad stupaju problemi
znam da je kod djevojaka uglavnom temperatura povisena za vrijeme ovolucije i u trudnoci
ovo u trudnoci iskljucujem,jer nisam nikad svrsio u nju tako da su sanse da je trudna...blago receno minimalne
otprilike od prvog dana ovolucije (+/- jedan dan)
temperatura joj je 37,5 (minimalna)
juce ili danas joj je prema nekim proracunima zadnji dan ovolucije
temperatura jos nikad nije otisla ispod 37,5
ali je problem sto je bila bar 2 dana preko 38
jednom 40
danas 39,5
cisto sumnjam da su joj te temperature tolike radi ovolucije jer to je malo pretjerano
ali isto tako nebi rekao ni da je gripa jer gripa ne drzi 7-8 dana temperaturu konstantno iznad 37,5...spala bi bar jednom
sad me zanima sta je u pitanju ako neko ima neku ideju...doktori su joj samo rekli slab imunitet
takodjer ima i bolove u ledjima ili bolje reci krizobolju,znam da je to jako cesto u trudnoci ali mi ona govori da joj je to uvijek kada ima temperaturu

nebih volio da je trudna jer bi to znacilo ili da me prevarila (sa obzirom da nisam nikad svrsio u nju i nismo spavali nikad bez kondoma ili da se desio neki zajeb sto je jako malo moguce (ruku na srce jest sjela par puta na mene bez kondoma ali nisam joj dao da nastavi),a nijedno od nas jos nije spremno na tako nesto

ali opet brinu me ove njene temperature kako radi te trudnoce jer su me frendice izjebale sa pricama da temp bude ovako bolovi ledjima onako,tako me brinu temperature i radi njenog zdravlja
transmital is offline  
Old 30.11.2008., 09:49   #2
Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
znam da je kod djevojaka uglavnom temperatura povisena za vrijeme ovolucije i u trudnoci
uglavnom??? a odkuda ti ovo??? nije istina

Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
ovo u trudnoci iskljucujem,jer nisam nikad svrsio u nju tako da su sanse da je trudna...blago receno minimalneotprilike od prvog dana ovolucije (+/- jedan dan)
za tvoju informaciju spermiji žive i do 7 dana...


Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
ali je problem sto je bila bar 2 dana preko 38
jednom 40
danas 39,5
cisto sumnjam da su joj te temperature tolike radi ovolucije jer to je malo pretjerano
ali isto tako nebi rekao ni da je gripa jer gripa ne drzi 7-8 dana temperaturu konstantno iznad 37,5...spala bi bar jednom
sad me zanima sta je u pitanju ako neko ima neku ideju...doktori su joj samo rekli slab imunitet
a da ti cura ode doktoru pa izvadi krv??? KKS, SE i sve te pretrage

Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
takodjer ima i bolove u ledjima ili bolje reci krizobolju,znam da je to jako cesto u trudnoci
da ali sa dva-tri -četiri mjeseca trudnoće a ne dva dana od snošaja


Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
nebih volio da je trudna jer bi to znacilo ili da me prevarila (sa obzirom da nisam nikad svrsio u nju i nismo spavali nikad bez kondoma ili da se desio neki zajeb sto je jako malo moguce (ruku na srce jest sjela par puta na mene bez kondoma ali nisam joj dao da nastavi),a nijedno od nas jos nije spremno na tako nesto
ajd uzmi biologiju iz 7 razreda osnovne pa pročitaj lekciju o začeću

Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
ali opet brinu me ove njene temperature kako radi te trudnoce jer su me frendice izjebale sa pricama da temp bude ovako bolovi ledjima onako,tako me brinu temperature

previše se družiš sa babuskarama

ajd iziđi van sa muškima.. mislim da će tema o autićima, tuči, fak-u...izbit temu o križobolji u trudnoći
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 30.11.2008., 19:04   #3
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
uglavnom??? a odkuda ti ovo??? nije istina
ja samo govorim onako kako sam cuo

Quote:
za tvoju informaciju spermiji žive i do 7 dana...
to znam al bez obzira koliko zive,nisam svrsio nikad u nju

Quote:
a da ti cura ode doktoru pa izvadi krv??? KKS, SE i sve te pretrage
govorio sam joj,al nece,boji se bolnica,neke uspomene iz djetinjstva,neznam

Quote:
da ali sa dva-tri -četiri mjeseca trudnoće a ne dva dana od snošaja
nije dva dana od snosaja nego 3,i otad svo vrijeme
al nije poenta u tome koliko je od snosaja,nego me zanima zasto je to boli
Quote:
ajd uzmi biologiju iz 7 razreda osnovne pa pročitaj lekciju o začeću

previše se družiš sa babuskarama

ajd iziđi van sa muškima.. mislim da će tema o autićima, tuči, fak-u...izbit temu o križobolji u trudnoći
ej ovo sam pitao jer se brinem za nju a ne zato sto mi je dosadno

znam da je vjerovatno gripa u pitanju ali opet
prvo to za menstruaciju,pa onda par dana poslije povisena temperatura,koja je prelazila 39° ali nije nikada spala ispod 37,bolovi u ledjima,umor,pospanost,
na licu su joj iskocile nekakve bubuljice i jos stosta...

moze to bit gripa i da je sve to od visoke temperature
al moze i ne bit,zato pitam od cega bi ovo mogli jos simptomi bit...
pogotovo sto sam vec pitao na jednoj stranici i neko se napravio pametan i rekao da su to simptomi trudnoce...pa me otad pomalo i to kopka
transmital is offline  
Old 30.11.2008., 19:36   #4
ma dragi moj... ako je i trudna nisu to ti prvi simptomi...D

da je tako lako zatrudniti, onda bi iz svakog seksa samo bebe iskakale..

nije trudna... opusti se i nagovori ju da ode doktoru.. možda je gripa, angina..što li već i tebe će zaraziti
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 30.11.2008., 20:13   #5
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
ma dragi moj... ako je i trudna nisu to ti prvi simptomi...D

da je tako lako zatrudniti, onda bi iz svakog seksa samo bebe iskakale..

nije trudna... opusti se i nagovori ju da ode doktoru.. možda je gripa, angina..što li već i tebe će zaraziti
hvala ti puno,znam da nije tako lako ni napravit bebu ali opet ono kopka malo kada ti neko nabaci takvu ideju

a brinem se radi nje jer kada joj temperatura tako skace do 40 stepeni
da nije nesto ozbiljnije
pogotovo zato sto je vec jednom prebolovala gadnu upalu pluca
i receno joj je da se pazi jer bice gadno ako opet upalu dobije...
al djaba ima ruzne uspomene na bolnicu tako da se boji da ode...
transmital is offline  
Old 30.11.2008., 20:35   #6
a znam... ali ti time štitiš i sebe ne samo nju.. da može bit upala pluća, ma može biti svašta nešto

nagovori ju, zovi hitnu.... neka hitna dođe doma...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 30.11.2008., 21:38   #7
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
a znam... ali ti time štitiš i sebe ne samo nju.. da može bit upala pluća, ma može biti svašta nešto

nagovori ju, zovi hitnu.... neka hitna dođe doma...
da mi zivimo skupa,vec bi ja to bio napravio...al posto ne
transmital is offline  
Old 30.11.2008., 22:07   #8
umorna je, ima temeraturu 40 i bole je leđa? smrdi na upalu bubrega, vodi je doktoru
Icicle is offline  
Old 30.11.2008., 23:28   #9
Quote:
Icicle kaže: Pogledaj post
umorna je, ima temeraturu 40 i bole je leđa? smrdi na upalu bubrega, vodi je doktoru
ledja je bole samo kada joj temperatura predje 38
sto je bilo 3 puta u zadjih 8 dana
inace je 37-37,5
transmital is offline  
Old 30.11.2008., 23:40   #10
Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,prije svega da znate da nije u pitanju ono standard tema da li mi je djevojka trudna ili slicno
kako nije? meni se cini da je

takva temperatura (a bez nekih drugih izrazenih simptoma, ili sa) moze ukazivat i na mononukleozu
uglavnom, da mi sad ovdje ne nabadamo dijagnoze kao sto smo krenuli posalji je stvarno doktoru, neka izvadi krv kao prvo...
a ti se ne brigaj oko eventualnog babyja
__________________
Happiness is only real when shared...
Marcelina is offline  
Old 01.12.2008., 00:47   #11
Quote:
Marcelina kaže: Pogledaj post
kako nije? meni se cini da je

takva temperatura (a bez nekih drugih izrazenih simptoma, ili sa) moze ukazivat i na mononukleozu
uglavnom, da mi sad ovdje ne nabadamo dijagnoze kao sto smo krenuli posalji je stvarno doktoru, neka izvadi krv kao prvo...
a ti se ne brigaj oko eventualnog babyja
pa to oko baby fazona jest me malo kopkalo nakon sto mi je to par osoba pocelo nabadat u nos sto u zajebanciji sto ozbiljno neznam

tako da sam i to napisao ali to je usput
a tema je prvenstveno zato sto se brinem za nju,samo nemogu nikako da je odvucem kod doktora...
transmital is offline  
Old 03.12.2008., 11:47   #12
Nije trudna nego je bolesna, treba ici doktoru. Temberatura za vrijeme ovolacije je samo visocija od normalne za par onih podiljaka malih,znaci ako je normalna 36,5 za vrijeme plodnih dana je 36,7 i najvise 37...zene u trdnoci nemaju visoke temperature izuzev ako su bolesne naravno...
SSDM is offline  
Old 03.12.2008., 11:51   #13
i što joj je,jel bila kod doktora uopće?
CosmaShiva is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.