Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2015., 15:12   #161
Vrlo dobra epizoda.

Ne osjecam se prevareno, dali su nam dobar kraj, ne smeta mi zadnjih 10 sekundi. Hvala autorima na tome.

Goodbye Doctor Henry Morgan.


JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 15:42   #162
I meni je sasvim u redu kraj, al sam bedak i nadam se nekom čudu.

Iako, kud bi krenuli s drugom sezonom odavde? Svi se ponašaju ko da znaju, samo još službeno moraju potvrditi otkazivanje.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 22:05   #163
Serija mi je bila jako simpatična, onako od prve originalna priča...

Istina da su je glupo razvukli na 22 epizode,moglo je komotno biti petnaestak (minus ove trashy epizode), mogao je prije Jo reci.

Glavni arc price oko besmrtnosti je mogao biti jaci. Kolko citam po netu sanse su vrlo male za season 2 sto mi je zao(puno gluplje serije po mom mišljenju imaju po 4-5 sezona). kraj je ok ako ne nastave,al mi je zao sto necemo nista vise saznati od onoga što trenutno znamo.
GrimReaperKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 01:43   #164
Season finale je bio vrhunski! Dem feels
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 19:50   #165
http://tvline.com/2015/05/05/forever-season-2-spoilers-henry-tells-jo/
“We went and pitched our Season 2, what that would be, to ABC,” he tells TVLine. “It went great, and they were really pleased. They’ve been very supportive of the creative of the show all season long. I think it’s going to come down to their pilots, and their schedule, and everything else.”
__________________
The only luxury I really care about is freedom.
nkdz1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 20:06   #166
Joj, ne želim se ponadati. Falit će mi. Finale mi je bilo super, normalno, bilo je i treš epizoda, ali mene to toliko i nije smetalo jer mi imaju baš toplu atmosferu i većinom zanimljive slučajeve. Svi likovi su mi prirasli srcu. Bilo bi lijepo da se snimi još koja sezona, ali zbilja ne vjerujem u to.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 08:27   #167
Službeno otkazano.

Quote:
It turns out ABC’s Forever will not be living up to its name.

After only one season, the supernatural drama — about a New York City medical examiner named Dr. Henry Morgan who who has been dying and coming back to life for the past 200 years — got the axe on Thursday.

The news was first made public, rather heartbreakingly, on Twitter by Alice Evans, the wife of star Ioan Gruffudd.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 10:14   #168
ajoj, žao mi je. meni je serija bila simpa
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 09:31   #169
Šteta. Solidna zadnja epizoda, sad me zanima bi li rekao kompletnu istinu Jo i kako bi ona reagirala.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 09:33   #170
pa neeeeeeeeeee, zašto
do samog kraja nadala sam se da će se neki vrag dogoditi i da će ih produžiti, a sad ovo ayayayay

Forever
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 20:05   #171
Nisam jos pogledala zadnju epizodu, al' sad kad sam vidjela da je otkazana serija, ni ne zelim.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 21:17   #172
Tako fina serijica.. koja šteta da ima samo jednu sezonu
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 20:04   #173
Evo baš sam pogledala do kraja, i iako je šteta da je samo jedna sezona s druge strane barem nisu pokvarili rastezanjem priče u nedogled. Sviđa mi se kraj, sve u svemu odlično.
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 11:37   #174
Ako tražite zamjenu za Forever ja bi preporučio Castle http://www.imdb.com/title/tt1219024/?ref_=fn_al_tt_1

Slična je serija tj istražuje se zločini a i ujedno je zabavna. Pisac koji pomaže istraživati zločine na neki način me podsječa na Hernya Morgana.

Serija je dogurala do 8 sezone, ako vam se svidi onda budete puno duže uživali
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 20:31   #175
Izvlacim temu iz naftalina da vam se pridruzim tugovanju zbog otkazivanja serije

Tek sad odgledam seriju na Domi i sve potpisujem šta ste rekli o seriji,glumcima i priči

Šteta da tako simpa i opuštajuća serija nema više od jedne sezone a svakakve gluposti imaju

F***k ABC i Ameri za manjak ukusa grrrrr....

Unatoč velikom broju fanova nisu uspjeli velika tuga zbog sjajne ekipe i divnih likova šmrc šmrc

Goodbye Henry Morgan,Jo i Abe i ostatak ekipe
bilo je kratko i slatko uživala sam u svakoj epki i ako ništa drugo imali su dobar kraj
samo eto nismo vidjeli Joinu reakciju na Henry-evu tajnu ali ne možemo sve dobiti grrrr...

@Freyr da slažem se za Castlea puno me podsjećaju na njih i zato me Forever privukla gledanju i bila bi super zamjena za njih
ali eto nisam imala sreće skupa s vama ali šta je tu je bolje išta nego ništa
a i Grufford je bio gost u jednoj epki i činio Castlea ljubomornim a imao je i razloga za to
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 17:41   #176
Pratim seriju na Novoj u noćnom terminu. Serija je dobro uradjena, od slučajeva do flashbackoova. Veoma dobre slike New Yorka i ljudi koji žive/rade u njemu. Greh je što nije obnovoljena za drugu sezonu. Pored GCB još jedna ne prežaljena obnova.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2019., 19:40   #177
Pogledala sam nekoliko epizoda i odustala od gledanja na polovini šeste.

Serija je zabavna ako volite policijske i krimi serije i istraživanje zločina (mahom ubistava).
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.