Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2017., 14:31   #21
Odgledala u jednom danu - obožavam ovakav tip serija, pa ako itko ima što preporučiti rado bi čula

Inače, meni je žao što ide druga sezona jer mi je kraj baš nekako bio dobar, i dovoljan.

Na početku sam bila uvjerena da je ona nešto zamislila, a onda mi je bilo malo sumnjivo da nam je on prikazan tako dobar i savršen pa sam počela sumnjati ipak da žena ne laže. Na krivu se namjerio
__________________
Ne sanjaj svoj život, nego živi svoje snove.
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:28   #22
Jedna klasična britanska, usudio bih se reći ITV serija..... zanimljivo je i pitko za gledati ali se ne mogu oteti dojmu da je sve ovo moglo puno, puno bolje izgledati....
Vremenski razmak između 5. i 6. sezone je 3!!! mjeseca i nekako mi se čini da su zbog ograničenosti vremenom odnosno brojem epizoda napravili taj most između epizoda.... način na koji je doktor skončao također mi se čini jako diletatnski napravljeno.....
Moja ocjena 1. sezone ( jer će biti i 2. sezone ) je 7/10....

Serije koje sam pogledao a slićne su ovoj : Fearless - 1 sezona
Happy Valley - 2 sezone
Line Of Duty - 4 sezone ( pogledao prve 3 )
Luther - 4 sezone
Marcella - 1 sezona
Prey - 2 sezone
River - 1 sezona
The Five - 1 sezona
What Remains - 1 sezona
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 16:53   #23
Serija je fenomenalna do trenutka kada se sazna da je on kriv. Onda kako je netko napisao postane uobičajna igra mačke i miša.
Čudno mi je da je zadnji kadar u seriji bio taj njegovog sina.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2018., 13:48   #24
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
+1 na ovo gore sa pustanjem u kucu

totalno stupidno razrjesenje slucaja, uopce to skrivanje diskova na tako los nacin je blesavo
onakvo skrivanje diskova je kriminalno. tako ne bi postupio ni najveći idiot a kamoli psihopat koji je nadasve lukav i inteligentan. Ovo razrješenje je za malu djecu. Vjerojatno ona starija od 7 godina ovo ne bi popušila.
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2020., 11:43   #25
Pocela i druga sezona. Neko gledao? Valja li icemu?
__________________
“Give me books, French wine, fruit, fine weather and a little music played out of doors by somebody I do not know.” J.K.
hannah_dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2020., 18:54   #26
Quote:
hannah_dee kaže: Pogledaj post
Pocela i druga sezona. Neko gledao? Valja li icemu?
Nisam znala da je pocela.
Gledat cu obavezno.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2020., 17:03   #27
Pogledala sam 2 nove epizode i usput obavljala stvari po kuci, eto koliko mi je bilo zanimljivo
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2020., 11:33   #28
Da, nisu nesto. Gledam i dalje, pa da vidimo kud ce prica ici.
__________________
“Give me books, French wine, fruit, fine weather and a little music played out of doors by somebody I do not know.” J.K.
hannah_dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 01:11   #29
Jel ima i dalje seksi doktora u priči? Tipa jel ima flashbackova?
__________________
This time next year we'll be millionaires!
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2020., 16:35   #30
Ima ga koliko i u prvoj. Dobra mi je za sad druga, napeta
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2020., 17:49   #31
Solidna serija ( obje sezone )....nije BBC ali slično ( ITV i Sundance TV )....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 22:03   #32
Ja pogledao sve u komadu, svidjelo mi se.

Druga sezona mi je bila puno zanimljivija i napetija od prve, ali mi neke stvari nisu sjele.

[SPOILER]
Nema mi logike da je Laura ubila Andrewa i da onda nije zvala policiju nego se pravila da se nista nije dogodilo. Bilo je u samoobrani i sigurno ju ne bi strpali u zatvor.

Nije mi logicno da je na kraju detektivka samo tako odustala od Laure a znala je da je Laura ipak ubojica.

Nije mi bas logicno ni da je Laura na kraju ubojica, jer nema sanse da bi bila tako sigurna u sebe i trazila krivce u drugima vjerujuci u pozitivni ishod za sebe, tijekom cijele druge sezone. To su tako nekako nelogično ubacili da bude šokantni twist za kraj.

S druge strane, jako mi se sviđa da je u prvoj sezoni Andrew lazljivac, jer je silovao Lauru a tvrdi da nije, a u drugoj sezoni je ona lazljivica, jer je ubila Andrewa a tvrdi da nije. Simetricno je i ima smisla i konzistentno je s idejom (i imenom) serije.

Jedna stvar me muci, mozda ste vi skuzili: kad je Andrew namjestao lazno mjesto zlocina, podmetnuo je Laurin lancic kao dokaz protiv nje. Odakle njemu njen lancic? Kad joj ga je uzeo?
[/SPOILER]
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 10:45   #33
Ima dosta stvari koje ne štimaju u toj seriji, ali Laura nije zvala policiju jer ju je ona masu puta iznevjerila. Pitanje je bi li je pustili da ih je zvala, oni nisu ni pravedni ni suosjećajni.
Kad su ga u 1. sezoni uhapsili, pustili su ga odmah na slobodu, a najveću cijenu cijelog slučaja platila je upravo ona.

Što se tiče te detektivke, ona je dobivala batine godinama od svojeg muža; nakon što ga je ostavila, on je ubio drugu ženu. Nije pomoglo što je išao u zatvor.
Pa je zato skužila da je dobro što je L. ubila ovoga, jer tko zna što bi još radio da je ostao živ uz sistem kakav je.

(Tako se bar meni čini. Makar mi je ta priča s detektivkom malo nerazrađena. Fali epizoda, haha.)
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.