Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2009., 12:41   #61
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post
a šta su onda radili
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post
ne znam, nisam bila tamo
ti si jedna od onih koje misle da kad dečko i cura odu nekam nasamo da se jebu...e pa ti nečeš još dugo imat pravog dečka...
freeze is offline  
Old 03.06.2009., 12:48   #62
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
ti si jedna od onih koje misle da kad dečko i cura odu nekam nasamo da se jebu...e pa ti nečeš još dugo imat pravog dečka...
ja sam jedna od onih koja kad bi upoznala nekog sa svojih 20-ak godina, nikad nije išla s njim u njegov stan tu noć, prespavat
tonkica051 is offline  
Old 03.06.2009., 13:13   #63
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post
ja sam jedna od onih koja kad bi upoznala nekog sa svojih 20-ak godina, nikad nije išla s njim u njegov stan tu noć, prespavat
e pa da odeš smenom nebi trebalo biti seksa ako si zanimljiva i zabavna...ona bi se stobom zajebavo a ne seksao...ipak je prvi spoj...a za seks ima vremena...
freeze is offline  
Old 03.06.2009., 13:56   #64
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
e pa da odeš smenom nebi trebalo biti seksa ako si zanimljiva i zabavna...ona bi se stobom zajebavo a ne seksao...ipak je prvi spoj...a za seks ima vremena...
nemam više 20 godina, jbg, i nemam se šta zekit u tvom stanu, ako smo si sexualno napeti, naravno da će bit i sexa

ali sa 20 godina da me neki tip skupi u disku i da prespavam kod njega tu prvu noć, no way zekit se možemo i u disku, ako nam je do zeke
tonkica051 is offline  
Old 05.06.2009., 23:20   #65
To se ne pita
LittleStar is offline  
Old 05.06.2009., 23:50   #66
Ako je bilo vise cura mozda nije htjela pred njima, ja barem ne bih. (mozda nisu sve tako bliske). To ne kazes bas svakom s kim sjedis na kavi i caskas.

A ako nije to u pitanju mozda nitko nije pitao jer zena nije ni dala naznake da je bilo sexa - naime, neke cure to ne rade bas odmah, mozda je ta jednostavno jedna od takvih pa ostale vec znaju da ju takve stvari ni ne trebaju pitati.
__________________
Wherever you look there's something to be seen.
Charlotte24 is offline  
Old 05.06.2009., 23:52   #67
Quote:
Charlotte24 kaže: Pogledaj post
Ako je bilo vise cura mozda nije htjela pred njima, ja barem ne bih. (mozda nisu sve tako bliske). To ne kazes bas svakom s kim sjedis na kavi i caskas.

A ako nije to u pitanju mozda nitko nije pitao jer zena nije ni dala naznake da je bilo sexa - naime, neke cure to ne rade bas odmah, mozda je ta jednostavno jedna od takvih pa ostale vec znaju da ju takve stvari ni ne trebaju pitati.
kod nas muskih netreba ni pitat.kad musko prepričava dogadja prvo st kaze je --"jooooooooojjj kako sam karo onu od jučer,čoooovječee! eeeeeeee mala se karala kooo neznam (s tim da se riječ "karala" izgovara kratko,siktajuči)
šumskičovjek is offline  
Old 06.06.2009., 00:17   #68
Pa meni je normalno da nakon takvog razgovora pitam "iiii, jeste se kresnuli? "
Ili ako je malo romantičnija priča onda upristojim priječnik i priupitam jeli bilo što...

ja sam misla da je to sve normalno...

mislim da ću kupit novi broj OK!-a da vidim je li samnom sve OK!

__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 06.06.2009., 01:29   #69
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
Nekidan prisluškujem razgovor 4 prijateljice na kavi. Da, ja san kreten koji to prisluškuje, al bile su stol do mene i mora san čut.

"E, jesi li na kraju izašla s onim tipom vani jučer?"
"Jesam, jesam "
Ostale u glas: "Daj pričaj, kako je bilo "
"Pa...bili smo na večeri, pričali par sati. Ispalo je sve super. Momak je odličan, super sve."
"Daaaaaj, nemoj srat I šta će bit od toga?"
"Pa ne znam još...al stvarno mi je super. Jutros mi je posla poruku ka da mu već falim.....i tako."
""
"I ono, valjda ćemo se vidit večeras. Ne znam još. Nismo se ništa dogovorili."
"Pa di ste išli nakon večere?"
"A kod njega doma malo popit piće"

I tu razgovor krene u drugom smjeru
Zar nije logično pitanje, jesi li se jebala?

Muškarci bi to pitali obavezno, a ove ništa. Kako ih to ne zanima?

Postoji sam jedan odgovor a toe da su te skuzile da prisluskujes (drugog nema svaka normalna zenska osoba bi pitala frendicu to pitanje i to odma na pocetku ,osim ak nemaju manje od 14 il su transici sve 4 pa podrazumjevaju da tog nece bit jer bi je decko izbacio)
__________________
....Da sam boljaa, nebi valjala.... :)
Cvetak_Zanov... is offline  
Old 06.06.2009., 02:39   #70
A možda je jednostavno cura shvatila da naš "St faker" sluša i da je načulio uši pa mu nije tila dat gušta da zna kraj priče
__________________
bye bye
MalaStudentica is offline  
Old 06.06.2009., 06:50   #71
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
Zar nije logično pitanje, jesi li se jebala?
Ne.
One idu i u crkvu.
One su pobožne.
Dok ne zasvrbi.
FassGoHard is offline  
Old 06.06.2009., 06:54   #72
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
zato sto je muskima uspjeh pojebat na prvu
zenama je to "sramota"
VISE IH ZANIMA EMOCIONALNA STRANA, sta ce biti od svega, kakv je tio opcenito
Ma da mi je upoznati onih 2 % cura koje tako misle...
Maicusich is offline  
Old 06.06.2009., 11:12   #73
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
I tu razgovor krene u drugom smjeru
Zar nije logično pitanje, jesi li se jebala?

Muškarci bi to pitali obavezno, a ove ništa. Kako ih to ne zanima?
haha ja bi to odmah u startu pitao čim je rekla da je izašla s njim ^^
__________________
make love not war <3
casanova is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger