Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2015., 14:08   #41
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ja neznam tko je još budala da ide sa ekipom u prostorije sa strane. Što možeš dobiti? Kažeš ne hvala, pa ako postanu grubi nek gosti gledaju kako se mlate dobitnici.
To samo u serijama prolazi... Sa razlogom se to ne radi tako, pustiš ga da ode sa dobitkom i zabraniš daljnji ulaz i podjeliš podatke sa ostalim kazinima.
Prilično glupa epizoda, dobra fora je kad crnac čekao satima za doktora ali to je u biti to.
Da, ne bih ni ja išao s njima u tu drugu prostoriju pa nek probaju nešto napravit tamo pred svima i otjerat si goste.
S druge strane im je ženska dobro rekla da vještina nije varanje, ali to je pohlepnim debilima teško za objasnit.
da, baš si i ja razmišljao kako je crncu bilo ubitačno dosadno.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 14:47   #42
Quote:
Rockstar kaže: Pogledaj post
Da, ne bih ni ja išao s njima u tu drugu prostoriju pa nek probaju nešto napravit tamo pred svima i otjerat si goste.
S druge strane im je ženska dobro rekla da vještina nije varanje, ali to je pohlepnim debilima teško za objasnit.
da, baš si i ja razmišljao kako je crncu bilo ubitačno dosadno.
To je očito ljeni scenarij. Nije da je danas neubičajeno brojanje karata, zna se kako kazina to rješavaju.
Očito nisu mogli smisliti kvalitetan način da žena pokaže da je ubojica.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 00:26   #43
McKay u zadnjoj epizodi.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 03:32   #44
Meni je ovo...lagano dosadno i pomalo priglupo. Pokušavaju biti neki misteriozni SF a likovi se ponašaju kao glupani bez obzira što se radi o galaktičkim kriminalcima koje nitko još nije ulovio. Da se bar radi o nekoj trash SF
seriji sa dozom humora gdje posada spašavaju cijeli svemir (da, jako volim Andromedu ) ali ovo.....pogledati ću još 2-3 epizode i mislim da ću odustati

Ne znam za druge ali mene android jako iritira

McKay
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 13:15   #45
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
Ja sam odusevljen pilotom. Cini mi se da smo napokon dobili kvalitetnu sf seriju koja se odvija u svemiru.
Vjerovat ću kada pogledam, ali jako bih volio da se ostvari, pa makar sezona
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 16:22   #46
Današnja epizoda, "popunjavanje rupa", onako nije baš nešto, ali neke stvari su se rascistile.
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 17:56   #47
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Današnja epizoda, "popunjavanje rupa", onako nije baš nešto, ali neke stvari su se rascistile.
Da, malo su pojasnili neke stvari, napokon znamo kako je Five stigla na brod, od kuda i ona kartica i onaj mrtvi lik na brodu.

Nego zar je moguće da je zaboravila da su spominjali Mapplethorpe kao neku šifru nadam se da će se sjetiti toga već u idućoj
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 14:59   #48
Serija postaje sve bolja s svakom ep, svaki lik ima kompleksni background. Jedino bojim se da bu ih sve riješili u prvoj sezoni i druga će onda biti pointless.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 16:54   #49
Da ova zadnja je bila dosta dobra, kao i ona prije sa zombijima na napuštenom brodu. A tu je i presmiješni McKay Sad budu valjda u sljedećoj iskoristili onaj ključ koji bi možda mogao otključavat onaj the vault.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 18:57   #50
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Serija postaje sve bolja s svakom ep, svaki lik ima kompleksni background. Jedino bojim se da bu ih sve riješili u prvoj sezoni i druga će onda biti pointless.
ne možeš u istu rečenicu staviti "kompleksno" i "dark matter". ono, ne možeš, time kršiš zakone fizike :P
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 03:36   #51
najgore je kad gledan ep i mislin se vidi glupog lika totalno neuvjerljivo. al ima potencijala, ako se nekako rjese androida i poprave uvjerljivost likova.
uostalom svemir brod sf...
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 12:57   #52
Napokon jedna dobra epizoda, bila bi odlična da nisu ubacili scenu sa ljubomornim androidom.

Da bar zamjene iritantnu androidicu sa onom novom, obezglavljenom....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 20:27   #53
OK epizoda, sad već imaju par korektnih epizoda u nizu, ali nikako da se nešto značajno pokrene. Otvorili su sef, to je pohvalno da nisu rastezali i sad ćemo do kraja sezone očito vaditi kosture iz ormara

Ljubavni trokkut 1-2-3 mi je loš, uopće ne vidim neku kemiju između svih njih
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 01:11   #54
dobra zadnja epizoda. 3 pokazao da i on ima osjećaje,a 1 povalija dva komada u jednoj epizodi .Nije njemu loše.
Meni se serija općenito sviđa. Killjoys su mi zabavniji ali Dark Matter mi je mračnija i to mi je najbolje.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 12:15   #55
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
dobra zadnja epizoda. 3 pokazao da i on ima osjećaje,a 1 povalija dva komada u jednoj epizodi .Nije njemu loše.
Meni se serija općenito sviđa. Killjoys su mi zabavniji ali Dark Matter mi je mračnija i to mi je najbolje.
Dark Matter je mračnija?! Ako ćemo pravo, baš je obrnuto.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 17:59   #56
Je Dark Matter je i meni malo mracniji od Killjoys, a to se možda može pripisati i tome što se vecina radnje odvija na njihovom brodu, dok Killjoys idu naokolo onako pomalo avanturisticki.
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 18:03   #57
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Je Dark Matter je i meni malo mracniji od Killjoys, a to se možda može pripisati i tome što se vecina radnje odvija na njihovom brodu, dok Killjoys idu naokolo onako pomalo avanturisticki.
U Killjoys ljudi umiru lijevo i desno, ljudi koji su prijatelji likova, ljudi koji nisu bad guys (one žena kaj se žrtvovala za druge, pa ovaj iz zadnje ep kaj je legendary bounty hunter i prijatelj). U Dark Matter umiru samo bad guys, to nije mračna priča. EDIT: OK, osim ove žene u zadnjoj ep koja ipak je umrla
Ali i priča je kompleksnija uvijek u Killjoys, nikada nemaju jednostavnu misiju gdje nekog bad guy love, uvijek su to ljudi s dobrim razlozima zašto to rade ili oni koji im prepreku rade imaju dosta dobre razloge ili ne nekaj extra uvijek događa.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 20:24   #58
Sad ćete me još navući da gledam i tu drugu seriju
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 21:07   #59
Vjerovatno mi se čini mračnija zbog pomalo klaustofobične atmosfere broda dok su Killjoys uvik negdi u "điru".
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 01:16   #60
nakon 3 minute gledanja 7 epizode mi je doslo lose. ona gola on zbunjen ide je poljubit glumi emocionalnu ranjivost o its complicated. wtf je scenaristu
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.