Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 11:17   #21
Odlična i druga sezona, taman sam se priključio na treću
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 18:03   #22
Kakav duo

canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 22:48   #23
Fino su izhebali Gennara u četvrtoj.

Ćiro is back
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 09:13   #24
Meni osobno lošija sezona od prve dvije. Previše tih "tko će koga sjebati i izdati" momenata da više ni sam nisam bio siguran tko je s kim i tko šta hoće.
Btw kraj me šokirao, ima li uopće 4. sezone ili je to to?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:40   #25
Kakav kraj 3.sezone..

E da Marija Skaricic..
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:29   #26
SPOJLERI

Upravo sam završila S03 i mogu samo

Kad se epizoda 11 završila nekako sretno i mirno, pitala sam se što li se sprema za finale? Ali mora biti bomba, inače dramaturgija ne bi valjala. Kraj je neočekivan, šokantan i moram priznati da sam plakala skupa s likovima. Odlično snimljena scena, glumci fantastični. Neću imenovati nikoga da ne bi netko slučajno pobrao imena i spojlao si sezonu. Sad me zanima kako će pisati S04, što će tu biti nakon ovakvog raspleta događaja?

Patricija mi je u S02 ostala nekako u bljutavom sjećanju, najviše zbog afere s don Pietrom, ali u ovoj sezoni mi je prava kraljica. Iako se skroz činilo da je kontraobavještajac, ja sam nekako znala da nije i da će ostati uz Savastano klan do samog kraja.

Izuzetno mi se dopalo što u ovoj sezoni nismo imali masovne pokolje kao u prošloj, dosta mirna sezona i s relativno malo mrtvih. Akcent je bio na odnosima među klanovima i članovima i vođama unutar istih. Tko će koga
zeznuti i ponijeti titulu capo di tutti capi? Epizoda koja je bila posvećena Ciru i boravku u Bugarskoj, a na kraju i eliminaciji narko bossa i onog odvratnog sina mi je bila prejaka. Razočarana sam u Enza, bio mi je drag (ok, koliko ti netko u ovakvoj seriji može biti), nisam mislila da će stvar završiti ovako kako jeste. Tu je glavnu ulogu odigrao njegov bestić Valerio, za njega mi se čini da je gej i zacopan u Enza. Malo me cijela ekipa oko Enza podsjetila na dječake iz uličice iz S01 i S02. Isto su bili mladi, ludi, nabrijani i željni moći i love.

Sve u svemu 10/10 i jedva čekam S04!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:51   #27
Gledam drugu sezonu i nekako me umara, prvo sam satrao u dva dana ali ovo...a još imam i treću sez za pogledat.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 20:27   #28
Kako mi je drago da nisam odustao nakon lošeg početka druge sez. Izulo me ovo hahha. Wow koja serija ❤️


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 17:04   #29
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Upravo sam završila S03 i mogu samo

Kad se epizoda 11 završila nekako sretno i mirno, pitala sam se što li se sprema za finale? Ali mora biti bomba, inače dramaturgija ne bi valjala. Kraj je neočekivan, šokantan i moram priznati da sam plakala skupa s likovima. Odlično snimljena scena, glumci fantastični. Neću imenovati nikoga da ne bi netko slučajno pobrao imena i spojlao si sezonu. Sad me zanima kako će pisati S04, što će tu biti nakon ovakvog raspleta događaja?

Patricija mi je u S02 ostala nekako u bljutavom sjećanju, najviše zbog afere s don Pietrom, ali u ovoj sezoni mi je prava kraljica. Iako se skroz činilo da je kontraobavještajac, ja sam nekako znala da nije i da će ostati uz Savastano klan do samog kraja.

Izuzetno mi se dopalo što u ovoj sezoni nismo imali masovne pokolje kao u prošloj, dosta mirna sezona i s relativno malo mrtvih. Akcent je bio na odnosima među klanovima i članovima i vođama unutar istih. Tko će koga
zeznuti i ponijeti titulu capo di tutti capi? Epizoda koja je bila posvećena Ciru i boravku u Bugarskoj, a na kraju i eliminaciji narko bossa i onog odvratnog sina mi je bila prejaka. Razočarana sam u Enza, bio mi je drag (ok, koliko ti netko u ovakvoj seriji može biti), nisam mislila da će stvar završiti ovako kako jeste. Tu je glavnu ulogu odigrao njegov bestić Valerio, za njega mi se čini da je gej i zacopan u Enza. Malo me cijela ekipa oko Enza podsjetila na dječake iz uličice iz S01 i S02. Isto su bili mladi, ludi, nabrijani i željni moći i love.

Sve u svemu 10/10 i jedva čekam S04!
Apsolutno se u svemu slazem sa tobom.
Kako je serija jebeno dobra, ne mogu vjerovat.
Znaci velike preporuke svima, meni osobno broj 1 kad se govori u takvom mafijaskom zanru.

Kraj 3 sezone me malo sjebao, al bas radi toga je iznad svih.
Vec guglam sta i kako za 4 sezonu, hahaha...
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 14:31   #30
Ne bih htio čitati temu da si ne spojlam (ja sam pred kraj treće sezone). Imam jedno pitanje. Trenutno sam u Bosni i mater mi je na TV-u dobila HBO kanale i vidim da imaju Gomoru! Ja oduševljen. Zna li iko kad je puštaju i dokle su stigli? Ja bih rado gledao treću sezonu ispočetka na TV-u. Molim nemojte mi ništa spojlati Hvala
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 16:36   #31
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Ne bih htio čitati temu da si ne spojlam (ja sam pred kraj treće sezone). Imam jedno pitanje. Trenutno sam u Bosni i mater mi je na TV-u dobila HBO kanale i vidim da imaju Gomoru! Ja oduševljen. Zna li iko kad je puštaju i dokle su stigli? Ja bih rado gledao treću sezonu ispočetka na TV-u. Molim nemojte mi ništa spojlati Hvala
išla je Gomora i na OBN-u, ne znam traje li još pa provjeri i tu, proguglaj rasporede za oba kanala
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2018., 00:01   #32
Našao sam, pa koga zanima - treća sezona počinje na HBO (mislim da je HBO3) 21.8. u 21h. Dvije epizode daju
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2018., 14:17   #33
Zna li se kada izlazi 4. sezona? Snimalo se nešto ove godine, ali nisam našao točan datum.
Definitivno jedna od najboljih serija koje sam gledao, u rangu Narcosa, ako ne i bolja. Šteta što je relativno nepoznata.

btw. naslov teme je krivo napisan.
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2019., 09:29   #34
Jeste krivo, Gomorrah je samo engleski prevod, a serija se zove Gomorra.

U Italiji pocinje u martu ili pocetkom aprila nova sezona na sky-u.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 17:47   #35
Meni je tek sada došla na red za gledanje i krivo mi. Malo je reći da sam oduševljena a pogledala sam tek prvu sezonu. U jedan dan. Uz dosta samokontrole da ne pogledam sve tri.
Jedva čekam da vidim što će biti dalje.
Odlična serija.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 18:32   #36
@_Lolita_

Tko ti je najdraži lik ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 20:46   #37
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
@_Lolita_

Tko ti je najdraži lik ?
Ciro, of kors.
Ovaj mlađi Savastano mi pokida živce.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 21:07   #38
@Lolita canim, pratiš pratiš Di su diziji od ovakve produkcije... Što se Gomore tiče, serija je vrh vrhova, a svaka sezona ima neki svoj štih. Ciho mi je naj, naravno, ali isto tako mi neki likovi kasnije postanu bolji i draži. Teško je stati i ne izbidžat do kraja.. Drži se. Hahaha

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 08:21   #39
Ja sam baaaš rastegao, čak na godinu dana 3 sezone! Tek sam nedavno odgledao sve. Tačno tako, svaka sezona ima svoju draž i serija je toliko dobra da je grehota sve gledati odjednom.
Ovdje na sky-u 29.3. kreće četvrta sezona!
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 09:52   #40
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
@Lolita canim, pratiš pratiš Di su diziji od ovakve produkcije... Što se Gomore tiče, serija je vrh vrhova, a svaka sezona ima neki svoj štih. Ciho mi je naj, naravno, ali isto tako mi neki likovi kasnije postanu bolji i draži. Teško je stati i ne izbidžat do kraja.. Drži se. Hahaha

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
Hehe, ma kakvi diziji, niđe veze.
Krećem danas sa season II.
Nije mi drago što Đeni preživi, išao mi je na jetra on i njegova balava skuter mafija.
Conte me isto razočarao, mislila sam da je veća faca.
Zanima me što će biti dalje sada kada se stari Pietro vratio.
Ćiro, drži se!
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.