Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2016., 23:36   #1
Timeless / Bezvremeni (2016-2018)





Quote:
From Eric Kripke (Revolution), Shawn Ryan (The Shield) and the producers of The Blacklist, Timeless is described as an action-adventure series in which a mysterious criminal (ER alum Goran Visnjic) steals a secret state-of-the-art time machine, intent on destroying America as we know it by changing the past. Our only hope is an unexpected team: a scientist (Better Off Ted‘s Malcolm Barrett), soldier (90210‘s Matt Lanter) and history professor (Rectify‘s Abigail Spencer) who must use the machine’s prototype to travel back in time to critical events.

While this intrepid trio must make every effort not to affect the past themselves, they must also stay one step ahead of this dangerous fugitive.

Nova serija na NBC-ju, ove jeseni/zime.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 00:22   #2
mistirijus kriminal VisnjiK (rus i sl.? ) hoce unistiti USofA

__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 19:59   #3
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=4glJzvUunOE

Znači, ova Abigail Spencer je ISTA Zrinka Cvitešić.

Izgleda gledljivo, ćemo vidjet. Kreće ove jeseni (rujan vjerojatno).
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 20:46   #4
Super slot iza The Voice, što znači da starno žele da uspije..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 20:55   #5
Aaaa Abigail Spencer sad se sjetila da moram i Rectify nadoknadit

@Jay imaju sličnosti, ali Abigail mi je malo ljepša

Bacit ćemo oko i na ovo
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 03:23   #6
ovo izgleda ko odraslija verzija CWs Legends of Tomorrow
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 11:32   #7
Rado bih gledao al Visnjica ne mogu provariti nikako.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 16:43   #8
ako bude vracanje kroz vrijeme moglo bi biti treši zanimljivo. mozda? ili the man in the high castle budget version u pokusaju

Matt Lanter napokon glumi odraslu osobu :klap:
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 10:10   #9
Pogledao neko prvu?
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 21:29   #10
Doctor Dre and Nurse Jackie from General Hospital.


religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 02:39   #11
Ja taman pogledao. Ovo je prvi pilot koji me iznenadio ove sezone. Gotovo sam ga otpisao i rekao si da nema šanse da će ovo bit dobro.

Višnjić je standardno grozan, ali serija je zabavna. Ne mogu je opisat nikako drugačije osim - zabavna. Glavni putuju u prošlost i spriječavaju Višnjića koji pokušava promijeniti američku povijest iz njemu poznatih razloga.

U prvoj su ga spriječili da pobije više ljudi u padu Hindenburga, vidim da u drugoj idu u kazalište spriječit atentat na Lincolna. I naravno da to sve utječe na događaje iz sadašnjosti.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 20:48   #12
Odlično mi je ovo!!!
Uopće me ni ne zanim tko je Rittenhouse ni otkud Flynn poznje Lucy. Ovi time trveli su prezabavni sami za sebe!
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 22:16   #13
Treščina.
Šteta, moglo je biti zabavno da nije potpuno retardirano.
Gluma je očajna, scenarij još očajniji. A gledao sam 9 sezona Supernaturala.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 22:18   #14
Interesantno, dosta dinamično svaka epizoda novi događaj u prošlosti. Gorana još nema puno evo u prve dvi epizode ima po 2 rečenice al sigurno će doć vrijeme kada će ga biti više vjv kada bude otkriva svoje razloge zašto putuje u prošlost. Meni Goran nije ništa posebno vjerovatno zato što je naš, kao i sve ostalo, tuđe nam se čini bolje.
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 17:10   #15
Nitko nije napravio titlove, užas
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 09:56   #16
Gledam,meni Višnjić niti smrdi niti miriše.Malo se bunim kad oni promjene događaj u prošlosti pa se vrate nazad i ovi ih čudno gledaju.
U prošloj epizodi mi je bio dobar sin od Lincolna,Robert,i sve sam si mislila da kad ova dođe doma da će joj on nekako biti zaručni.Umjesto toga onaj iz Vještica.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 15:20   #17
Meni je dobro, al je malo predvidljivo. Kad je Lucy otkrila da joj otac nije otac odmah mi je palo na pamet da bi joj Višnjić mogao biti otac. Jelte, vratio se u prošlost i zaveo joj majku i zato sve zna o njoj i blag je prema njoj
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 20:23   #18
Quote:
Doctor Sammy kaže: Pogledaj post
Meni je dobro, al je malo predvidljivo. Kad je Lucy otkrila da joj otac nije otac odmah mi je palo na pamet da bi joj Višnjić mogao biti otac. Jelte, vratio se u prošlost i zaveo joj majku i zato sve zna o njoj i blag je prema njoj
Dobro da ne spoilaš drugima. :klap:
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 00:53   #19
Meni je fascinantno koliko su ti likovi retardirani. Makar je i malom djetetu jasno da ne smiješ dirati u događaje u prošlosti i vojnik i crnac se prave blesavi. Ono, koji k njih dalje šalju na misije. Ove melodrama američke serije mi idu na nerve.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 02:41   #20
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je fascinantno koliko su ti likovi retardirani. Makar je i malom djetetu jasno da ne smiješ dirati u događaje u prošlosti i vojnik i crnac se prave blesavi. Ono, koji k njih dalje šalju na misije. Ove melodrama američke serije mi idu na nerve.
Da, stvarno su glupi. Pogotovo kad je nakon Hindenburga ona ostala bez sestre u sadašnjosti, misliš da će se bar oni urazumit. Al ne, oni je krenuli nagovarat da spasi Lincolna. Jer budućnost ne bi trebala bit promjenjena da je Lincoln ostao živ.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.