Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2016., 00:56   #61
Quote:
Megalodon kaže: Pogledaj post
Zapravo češće nije nego što jest. Vječne ljubavi postaju sve rjeđe.
Brijem zbog statistike i duljeg životnog vijeka
Lako je (bilo) imati "vječne" ljubavi kad je prosječni life expectancy 35 godina, a samo aristokracija doživi 60-65


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 07:16   #62
Quote:
Megalodon kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bih te procijenio plavi safir, premalo toga znam o tebi da bih donosio neke zaključke, mada na prvu djeluješ mi liberalna. Zasad jedino mogu reći da ti postovi spadaju među normalnije na ovoj temi.

Možeš li podrobnije objasniti kako si se ti osjećala poslije pucanja tvoje "zabranjenje" ljubavi?
Moja "zabranjena" ljubav je bila teska prica..pisala sam o njoj na jednom Topići koji je zatvoren nesto poput pisama njemu.
Tako mi je bilo lakse kso virtualni dnevnik jer tu nas nitko ne zna..
Dugo,prije kraja i poslije,analizirala sam Srbe njega.zasto su se neke stvari odvijale, zasto nikad nije dopustio da si kažemo neke stvari nasamo u oci..
E to me i danas pomalo boli..
Sto sam ja bila hrabrija imala više petlje da se raščisti, a on je sve činio nekim okolnim putevima.
Njegova cura,uočila jr da on nesto odjeća da sr lomi..
On se zbilja lomio zbog situacije:zaljubljen u zenu najboljeg prijatelja,a upoznao i novu osobu..
Vagao je da li ostati s njom ili čekati moj razvod,jer mi je tad brak bio u krizi vide vremena.
Kad je vidio,da se ne raststejemo zaljubljenost je otišla u mržnju neki inat.
Muzu je rekao da se zenu da mu bude kum ali da ju ne voli i da nije siguran sto cini.
Negdje kad mu je djete imalo oko dvije godine,desio se "krš i lom" supruzi,meni i muzu,u vise navrata rekao:čekao sam da se razvedete!
Bilo je sve jasno kao dan,moj suprug uopce nije uhvatio poantu ili nije vjerovao,sve dok mu na kavi nije rekao "ona je kriva,ja nemogu doci k vama na kavu i sjediti kraj nje"..
Ja sam trazila od njega ,da i ja dodjem ns taj njegov i muzev razgovor,no on nije pristao,znao je da sam direktna i bojao se,jer sam ga itekako znala isprekakati..
On se zaljubio jer sam drugačija.
On je odgajan tradicionalno a živio dugo sam i vec je gazio u 32god,umoran od dokonig života:druženje s ženama niskog morala i trošenje,htio se smiriti..
Odjednom, počeo je mom mužu da zavidi..
" tvoja zena radi,mozda ima ljubavnika.."
"tvoja zena radi,stalno je sama,vozi, kako joj dipustas? Moja ce zena biti u kuci,ja cu raditi,a ona sjrbut za nas i kuću"
Naravno, da sam se ja usprotivila,ja koja sam se za sve u životu morala "boriti" od rane dobi,bez roditelja, a takodjer odgojena kraj bake i pradjeda.
Uglavnom,uvjek sam vise žalila za propalim prijateljstvom i kumstvom koje bi se trebalo više poštovati,da budemo ko braca i sestre,bliski,a ne suparnici...
Ja sam svoje osjećaje stalno gušila i zatomljavala a on je osjećao i vidio da ih imsm,zato se toliko nadao i lomio.
Da cu ja lupit šakom,reci dosta he ovakvog braka,razvesti se,on ce izdat svog kuma i pokušati mu s bivšom ženom.
Znam,ružno izgleda kad se napuše..
Ružno bi i bilo,ne vjerujem da bi bilo sretno..
Nema sreće na nečijim suzama!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:43.