Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 20:45   #5801
Quote:
Skyler09 kaže: Pogledaj post

@Clandestine Ma kakvi, pa sta da im to nabijam na nos. Kad me pitaju recem iskreno da nisam jos, ionakl bi skuzili, prvo neviruju kazu da ce se javit al se ne jave vise nikad.
Jedan me pita sta nije u redu sa mnom. Jedan mi se izruga da sam se jeda suzdrzavala da ne zaplacem pred njim. Meni to ne predstavlja neki problem, dok ne vidim kakav je tk njima problem. Meni bi npr bilo svejedno dal je on iskusan ili ne.

Godine lete i sve me srah da cu se jednog dana probudit ka 40-gkdisnja djevica. kako je krenulo
To su samo likovi u prolazu koji bi nešto na brzinu da povale.Pristojan dečko neće postavljati takva pitanja.Ali,uvijek ima ono ali-takvi većinom nisu dovoljno fizički privlačni.
Clandestine is offline  
Old 24.05.2016., 22:08   #5802
Quote:
Skyler09 kaže: Pogledaj post
@Miki-Liki Ne mogu se poseksat s nekim koga sam tek upoznala. Da mogu ne bi bila djevica jos uvik. Meni treba nesto vrimena i kad me neko nagovara samo me odbija kd toga. Stoga, avanture kod mene ne dolaze u obzir.

@Clandestine Ma kakvi, pa sta da im to nabijam na nos. Kad me pitaju recem iskreno da nisam jos, ionakl bi skuzili, prvo neviruju kazu da ce se javit al se ne jave vise nikad.
Jedan me pita sta nije u redu sa mnom. Jedan mi se izruga da sam se jeda suzdrzavala da ne zaplacem pred njim. Meni to ne predstavlja neki problem, dok ne vidim kakav je tk njima problem. Meni bi npr bilo svejedno dal je on iskusan ili ne.

Godine lete i sve me srah da cu se jednog dana probudit ka 40-gkdisnja djevica. kako je krenulo
opet ti velim - grijesis sto prvi seks povezujes s princom na bijelom kljusetu... pogledaj US, ljudi ocajno traze nekoga s kim bi kliknuli, pustinja svud okolo, a ti bi to isto, plus jos iskreni seksic i tako si eksponencijalno smanjujes sanse

stvarno ces ostati djevica do smrti
nije cudno sto te tipovi izbjegavaju kad im velis da bi se ti jos malo potrpila... u tvojim godinama ljudi zavrsavaju faks i zaposljavaju se, a ti se mislis bi li se malo pojebala ili ne
ponavljam se, ali neces bii prva koja ce taj svecani prvi seks posvetiti nekom slatkorjecivom i finom momku, koji jebe okolo dok "ceka" na tvoj himen, i jos ces se u njega zaljubiti
i evo tebe na Supendarama
pa, do tad... sretno

EDIT: aj necu brisati natipkano, samo cu dodati - povlacim sto sam rekao... nemas ti 23 godine, imas 17-18 max... hmm, ako i toliko.... u tom slucaju stvarno ima smisla da sacekas bez obzira na to sto ti se izruguju
nece naici princ, ali mozda potrefis nekog dobrog decka.

Zadnje uređivanje Miki-Liki : 24.05.2016. at 22:22.
Miki-Liki is offline  
Old 24.05.2016., 22:12   #5803
Quote:
Skyler09 kaže: Pogledaj post
Godine lete i sve me srah da cu se jednog dana probudit ka 40-gkdisnja djevica. kako je krenulo
I završiti ćeš okružena mačkama i dildačima raznih vrsta.
Šta će ti muško pored toga.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 24.05.2016., 23:16   #5804
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
opet ti velim - grijesis sto prvi seks povezujes s princom na bijelom kljusetu... pogledaj US, ljudi ocajno traze nekoga s kim bi kliknuli, pustinja svud okolo, a ti bi to isto, plus jos iskreni seksic i tako si eksponencijalno smanjujes sanse

stvarno ces ostati djevica do smrti
nije cudno sto te tipovi izbjegavaju kad im velis da bi se ti jos malo potrpila... u tvojim godinama ljudi zavrsavaju faks i zaposljavaju se, a ti se mislis bi li se malo pojebala ili ne
ponavljam se, ali neces bii prva koja ce taj svecani prvi seks posvetiti nekom slatkorjecivom i finom momku, koji jebe okolo dok "ceka" na tvoj himen, i jos ces se u njega zaljubiti
i evo tebe na Supendarama
pa, do tad... sretno

EDIT: aj necu brisati natipkano, samo cu dodati - povlacim sto sam rekao... nemas ti 23 godine, imas 17-18 max... hmm, ako i toliko.... u tom slucaju stvarno ima smisla da sacekas bez obzira na to sto ti se izruguju
nece naici princ, ali mozda potrefis nekog dobrog decka.
A ja tebi velim ja se mogu poseksat s tipom kojeg upoznam tu večer ili nakon drugog dejta. Jbt da mi je toliko do samog seksa poseksala bi se s 15god s prvim koji je naisa. Kakav princ, samo neki normalan tip koji neće pokušavati skidati robu s mene kad mu kažem da ne želim. Stvarno puno tražim mene zanima zašto se muški čude da npr ja nisam nikad dok susida Ana 1 srednje drugo polugodište sa svima koji pitaju. To je sad normalno ja ispadam frikusa.
Pa koliko moraš biti primitivan da otkantas curu samo radi toga jer je djevica? Jer seks bi vjerovatno usljedia nakon tjedan,dva al mi ni ne daju priliku. Pa ne tražim od njega da čeka 2 god...

Ne dira me nešto previše u srce sta mi se izruga momak na drugom sastanku. u tom trenu mi je zasmetalo posli sam ja njega otkantala

Da, jer ne lažem momcima s koliko sam njih bila (ili ne) al zato imam veliku potrebu lagati o svojim godinama na forumu.
17 god nisam se još pojebala bu-hu jadna ja
Skyler09 is offline  
Old 24.05.2016., 23:18   #5805
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
I završiti ćeš okružena mačkama i dildačima raznih vrsta.
Šta će ti muško pored toga.
Ne vidjeh ovo.
Pa super neću bit sama u svakom slučaju.
Skyler09 is offline  
Old 24.05.2016., 23:20   #5806
Žene!

Ovdje na temi imamo forumašicu- djevicu!

Smatram da muški forumaši nedovoljno razumiju ženske psihološke procese u vezi procesa gubljenja djevičanstva za žene!

Zato molim vas, poštovane forumašice, dajte savjet forumašici Skyler09, koja je 23- godišnja djevica, kako da postupi i što da učini!
Tomislav B is offline  
Old 25.05.2016., 00:05   #5807
@Tomislav B:

svejedno ce bit veselica kad nekom zakrvari plahtu
osim toga, tko uopće voli probijat' ?

Weedeemer is offline  
Old 25.05.2016., 08:47   #5808
Quote:
Skyler09 kaže: Pogledaj post
Pa koliko moraš biti primitivan da otkantas curu samo radi toga jer je djevica? Jer seks bi vjerovatno usljedia nakon tjedan,dva al mi ni ne daju priliku.
Zašto im govoriš to? Čemu je taj podatak uopće bitan? Druži se, opusti se, ako jedno drugom pašete poseksat ćete se. Ako ne nećete. Nije to nuklearna fizika pa da prije treba proučavati matematiku hoće li sve funkcionirati...
coldplug is offline  
Old 25.05.2016., 09:08   #5809
Quote:
the beginning kaže: Pogledaj post
Čudno mi je kad čitam da muškarcima smeta ako je potencijalna cura djevica. Uvijek sam imao dojam da tipovi žele što "čišću" curu, a ne neku kojoj je neki lik prije svašta radio. Naravno, drugo je ako se žele samo zabaviti, ali takvi valjda nisu ni bitni. Meni osobno ne bi smetalo da je cura djevica i to ne zato jer sam ja isti.
Meni bi, pregolema razlika u iskustvu, a nije mi napeto nekome bit training wheels.

I to ti nema veze s logickom bifurkacijom koju gore nudis, nekima manjak iskustva nije napet, to je to.

Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
To su samo likovi u prolazu koji bi nešto na brzinu da povale.Pristojan dečko neće postavljati takva pitanja.
Ne dosadi ti lupat ovakve gluposti vec godinama po forumu? Ako je nekome sex bitan, itekako ce postaviti pitanja koja ga zanimaju. To ne znaci da je tu da nesto obavi na brzinu, vec mu se jednostavno ne gubi vrijeme. Radite apsolutno krive korelacije.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 25.05.2016., 10:23   #5810
Quote:
Skyler09 kaže: Pogledaj post
Jer seks bi vjerovatno usljedia nakon tjedan,dva al mi ni ne daju priliku.
auh, kako ce to bit dobro kad napokon dobijes priliku...
lagano upoznavanje, teorija i probna voznja 2 tjedna, taman da ti isteknu nekako 3 dana pred mengu da ne moras mislit na kurtone i onda, brale....kad se ti pojebes...
ajme majko, kako ce ti Ana zavidjeti, svi ce pricat o toj jebacini, tim tjelesnim tekucinama i iscrpljenom muzjaku

odjeknut ce to, bome
kao prdez u tunelu van sezone

you go girl
Miki-Liki is offline  
Old 25.05.2016., 17:44   #5811
Quote:
Skyler09 kaže: Pogledaj post
Jer seks bi vjerovatno usljedia nakon tjedan,dva al mi ni ne daju priliku. Pa ne tražim od njega da čeka 2 god...
Možda tražiš ljubav na krivim mjestima.
HubbleNaut is offline  
Old 25.05.2016., 21:19   #5812
Mene najviše zanima koliko je ljudi uletilo dotičnoj u inbox?

Znam da ženske smanjuju brojeve, ali budi iskrena
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Old 25.05.2016., 21:22   #5813
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post


Ne dosadi ti lupat ovakve gluposti vec godinama po forumu? Ako je nekome sex bitan, itekako ce postaviti pitanja koja ga zanimaju. To ne znaci da je tu da nesto obavi na brzinu, vec mu se jednostavno ne gubi vrijeme. Radite apsolutno krive korelacije.
a ima netko kome to nije bitno, a da pritom nije aseksualan? govorimo o vecini dakako


ti tupis na svakoj temi o nekom 'gubljenju vremena' i slicno, kao da od trenutka kad se pocnes seksat do trenutka kad si 'dovoljno dobar' mora proc 5 godina 'na terenu' kako bi znao sto radis i sto zelis.


a to sto ti imas 35+ i ne zelis djevicu to je druga prica. jasno da ti imas daleko vise iskustva - pa i ako nije djevica opet imas daleko vise iskustva sa svojim godinama

ako tipu od 25 godina smeta sto je ona djevica, onda je lik klasicni jebivjetar koji nije vrijedan nicega i to je cinjenica i to ne moze nista promijenit.
supersoldier is offline  
Old 25.05.2016., 21:51   #5814
Da, baš su dobri ovi koji "ne žele gubiti vrijeme", a imaju po 30k postova na forumu i vjerojatno doma redovito na kompjuteru igraju Quake ili šta je već aktualno...
bboy26 is offline  
Received Infraction
Old 25.05.2016., 22:01   #5815
Quake
Newbie28 is offline  
Old 25.05.2016., 23:13   #5816




.... šalu na stranu.

ja bi Skyler09 ubacio u gepek
Weedeemer is offline  
Old 25.05.2016., 23:36   #5817
Igra se Quake i Unreal tournament 2003, to je sad aktualno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 26.05.2016., 11:50   #5818
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
a ima netko kome to nije bitno, a da pritom nije aseksualan? govorimo o vecini dakako
Ako uzmemo kao primjer forum i smatramo da su postovi indikativni, itekako ima ljudi kojima nije bitno. Svaka tema o djevicama ili djevcima ima golemu kolicinu ljudi kojima kazu da im nije bitno dal je imala iskustva ili ne (dok god to iskustvo, kod muskih nije 'imala je vise partnera od mene'), te da im sex bas i nije bitan.

Shodno tome, imas osobe koje nemaju dlake na jeziku, te ce popricati o segmentima koji su im bitni.

Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
ti tupis na svakoj temi o nekom 'gubljenju vremena' i slicno, kao da od trenutka kad se pocnes seksat do trenutka kad si 'dovoljno dobar' mora proc 5 godina 'na terenu' kako bi znao sto radis i sto zelis.
S obzirom da sex nije samo jebanje i guranje nutra-van, nego itekako podrazumijeva razumijevanje partnera i njegovih potreba, itekako ti treba određena doza zrelosti da naucis slusati svoje tijelo, svoje potrebe, ali isto tako i potrebe partnera. Sama mehanika nije misticna, slazem se, al treba biti dovoljno zreo u glavi da se sve stvari posloze, te da naposlijetku - sex funkcionira dobro unutar veze. Komunikacija je bitna kao i razumijevanje svojih i partnerovih zelja, a za to treba iskustvo. I bas zato, neki se nece upustati u vezu s osobama bez iskustva, kao sto je kod forumasice - rijec. Ono sto njoj treba bit jasno jest, da ima onih koji hoce i na njih se treba fokusirati.

Gubljenje vremena spominjem iz jednostavnog razloga, vrijeme je jedina varijabla na koju ne mozemo utjecati jer bez obzira na sve, ono neumorno ide dalje, te je shodno tome, vrlo ograniceni resurs. Kako nitko ne zeli biti u vezi koja ce se raspasti nakon x godina, zasto je tebi cudno da određen broj ljudi jednostavno u takve veze ne zeli ulaziti? Tocnije, rade svojevrsan damage control i izbjegavaju takve veze?


Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
ako tipu od 25 godina smeta sto je ona djevica, onda je lik klasicni jebivjetar koji nije vrijedan nicega i to je cinjenica i to ne moze nista promijenit.
On je jebivjetar u tvojim ocima, u svojim nije. Dzaba tebi sto kazes da jest, nije da ce se necije misljenje zbog foruma promijeniti.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 26.05.2016. at 12:00.
phiber is offline  
Old 26.05.2016., 12:02   #5819
phiber,
samo udaračina da nemre tjedan dana sjedit'
Weedeemer is offline  
Old 26.05.2016., 12:47   #5820
Jbt ja sa svojih 26god sam već mogao imati 8 godina staža u krevetu.

Ali dobro valjda nisu rijetke djevice poput Skyler. Ako bi završio u vezi sa djevicom čekati još par tjedana/mjeseci/dana bi bio najmanji problem.
Rocco18 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.