Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2003., 15:57   #41
Quote:
valnea kaže:
Sto te tu rastuzuje i zasto? Mislio sam da su OK odgovori? Ti si inace to dozivjela?
__________________
Thrall
- Groblja su puna nezamjenjivih ljudi -- Charles de Gaulle
Thrall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2003., 22:43   #42
meni su sve moje "bivse"(kad ih tako smo vec nazvali) srcu veoma drage ,mislim da nebi ostao isti da se bilo kojoj nesto dogodi,volio sam ih, i jos ih uvijek volim, neku vise neku manje
__________________
Ne postoji problem koji se ne moze rijesiti dovoljnom dozom grube sile i neznanja.
luther is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 14:40   #43
Kad je jedan bivši dečko poginuo u prometnoj nesreći, sanjala sam ga skoro svaku drugu-treću noć jedno vrijeme, neposredno nakon te bogibije i sprovoda... čudno sam se osjećala kad bi se probudila ujutro... uglavnom nisam bila na čisto da ga nema više, da ga neću više nikad moć nazvat i da se vidimo na nekoj kavici kao što smo znali...ostala su mi samo lijepa sjećanja s njim, uglavnom te rijetke kavice...
Spanish Eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 23:47   #44
Unhappy 1990

Davno....17 godina je samo imala....
Umrla...
A ni na sprovod joj nisam mogao doć..........

Nije morbidna tema, i to je život...

Mislim da, oni koji ostaju, umru dvaput...
Tad ,tog trenutka kad umre ta osoba, i poslije, živeći bez nje nakon....
Ovo drugo umiranje je teže, jer je "polagano".....
Jebiga.......
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 00:05   #45
Zivot..
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 00:35   #46
Možda je ružno od mene da to kažem, ali ex (jedan jedini ) za mene ne postoji više kao osoba, samo kao priča. Poslije prekida je bilo gadno, pljuvao me, vrijeđao, cmizdrio pa opet vrijeđao, i jedini način na koji sam se mogla isključiti iz toga je bio da u glavi raščistim sve što je ostalo iza njega i da ga ne doživljavam više ni na koji način. A onda su i vrijeđanja prestala, sms-ao mi je tu i tamo, nisam odgovarala, nisam ni doživljavala poruke, on za mene kao takav ne postoji. Postoji kao priča, postoji kao iskustvo koje je pomoglo kad je frendica imala sličan slučaj..

Lažem, ima još jedan, ljubav iz vrtića on se isto vodio kao dečko Čujemo se još, odemo na kofi I strašno bi me pogodilo da se njemu nešto desi. Neću se uživljavati u to, predobra sam u tome, a boljelo bi.
__________________

Gordi runolist njene Posebnosti cvetao je na vratolomnim liticama Kaprica, veličanstveniji od pristupačnih cvetova taman za onoliko za koliko je Divlje veličanstvenije od Pitomog...
lunjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 21:57   #47
iskreno? ne bi vjerojatno saznala da umre, jer opće nisam u kontaktu s njim već godinu dana i super je ovak... a da saznam, ne bi me opće dirnulo...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 23:21   #48
gazda nehajno spočitnuo:
Quote:
Za neke sitne vezice koje su kratko trajale ne bih nista osjecao, jednostavno zato sta se s tim osobama nisam ni zblizio. Mozda bi me malo strecnulo jer ipak je umro netko koga znam.

Imam samo jednu "pravu" bivsu. Da ona umre, iako se rijetko cujemo i vidimo, bilo bi mi uzasno, ponajprije zato sto je ona jedna pametna i dobra osoba sa puno potencijala i netko je tko ce mi uvijek biti drag. Bilo bi mi zao i zbog njenih krasnih roditelja, njenih prijatelja itd. Zato joj zelim da pozivi dug i sretan zivot.

Ja imam samo jednu "pravu" bivsu. Da ona umre, iako se rijetko cujemo i vidimo, bilo bi mi krivo da je prije toga nisam poslao u pizdu materinu. Znam, ružno zvuči, ali tako je. Starci su joj bili ogavni i protiv naše veze jer su htjeli lovaša za zeta. Zato im želim dug život u siromaštvu i neimaštini.



El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 11:28   #49
Pa bivši je bivši.
Ovisno o tome da li smo ostali u nekom kontaktu ili ne. U globalu prekidam sve veze sa bivšima pa mislim da bi mi bilo žao u istom omjeru kao da čujem za smrt nekog poznanika.
Miriam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 19:45   #50
Question

kako misliš - umre.. onako zapravo?.. ili samo za tebe?
__________________
romantična
romantična is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 22:35   #51
Sanjala dva bitna bivša mrtva. Sprovode. Gotovo identičan scenarij.
Ali! na tim sprovodima je njihova familija koju volim, zajednički frendovi i oba sprovoda su prešla u mekane larger then life polutulume u kojima se pokojnike zbilja puno voli, ali, jbga, life goes on, puno nas je i držimo se skupa i dalje. Eto
Obojicu sam nazvala poslije tih snova i bila rijetko draga, onako kao u snu.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 09:05   #52
Re: Kako bi se osecali da bivsi/bivsa umre?

Quote:
Minam kaže:
...
Sta vi mislite, kako bi se vi osecali da se posvadjate sa nekim, raskinete i kazete jedno drugom da ne zelite nikad vise da se vidite u zivotu, nek ga vrag nosi, i onda taj neko pogine...
... mislim da bi mi bilo jako žao... pogotovo ako bi prošlo malo vremena od raskida... npr 3 tjedna,.. a meni još uvijek ona u srcu...
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 17:33   #53
isto ka easyrider

bilo bi mi je za ka zene koja je dala dio zivota za mene, i uzela dio. mada je ona na neki nacin vec umrla kad smo se razisli
__________________
riba ka riba
papundek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 17:38   #54
Meni je opet nocas u snu umro onaj isti bivsi, i jos jednom sam ga sahranila. Ovaj put se sam ubio. Dobro je sto sam ga danas srela na icq inace bih se ozbiljno zabrinula .
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 18:03   #55
Iskreno rečeno, moja prva ljubav, prvi dečko ... naučio me svemu što ne želim u životu, ne želim u vezi. Pa ipak, ne bih voljela da mu se što god loše dogodi, jer je bio netko koga sam voljela, nekada, unatoč svemu što mi je napravio. Da umre, mislim da bi mi bilo žao, ali kao što bi mi bilo žao za svako ljudsko biće, jer smatram da je život nešto najdragocjenije što imamo. U meni za njega nije ostalo ništa, osim možda dalekih sjećanja nekog prošlog života.

Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 02:58   #56
Da umre bilo ko od mojih bivših momaka verovatno bi mi bilo sasvim sve jedno. Začudila bih se da umru tako mladi, ali se ne bih isuviše uzbuđivala. Osim ako bi umro jedan momak sa kojim sam provela 5 godina. Bilo bi mi žao što ga je stigla tako blaga kazna.
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 07:10   #57
Re: Re: Kako bi se osecali da bivsi/bivsa umre?

Quote:
easyrider kaže:
... mislim da bi mi bilo jako žao... pogotovo ako bi prošlo malo vremena od raskida... npr 3 tjedna,.. a meni još uvijek ona u srcu...

...

... eto,... i nakon 4 tj. još uvijek isto
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 07:23   #58
Esad,
ak bi bivša ostavila, mislim, dosta u love i nekretnuine nove,

osječal bi si, onak, u ustima okus vlastitih muda i boljela bi me glava luda.
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 14:01   #59
Ako je bivši kaj me briga oće li umrijeti ili ne. BIVŠI JE
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 16:20   #60
Neznam kak bi se ojecal da moja bivsa pogine....vrlo vjerojatno bi mi bilo jako tesko posto smo zajedno bili jako jako jako jako dugo.......

Kada nam je bilo 1g6mj , tu negdje, poginuo je njezin bivsi s kojim je isto bila jako dugo..... ona je bila sva u soku i plakala i bila u bedu dobrih tjedan dana......eto.....
BlackZippo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.