Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2016., 13:50   #81
Iako mi nisu donjele nista dobroga definitivno ne bi volio da im se ista desi jer poznavajuci sebe bio bi tuzan i zalostan tako da ne zelim uopce na to misliti.

Ali gore od toga je kad ti umre/pogine osoba sa kojom si u vezi,taj dozivljaj i osjecaj te sjebe posteno
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 15:15   #82
Osjecala BiH se prilicno skrseno, duboko pogodjenom, zatecenom, van sebe i sva u suzama, a zabrinjavajuce usrano da sam takvo sto ikad kome odNjih pozeljela.

Nek im se qrac smezura, rasusi i otpadne...al nek pozive dovoljno dugo patec se zbog gubitka sirovine
Nah...samo se zezam
Koliko znam, svi ste zivi, zdravi i jos upotrebljivi


via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 15:29   #83
pa ne baš kao kad su umrli Michael Jackson, Prince ili Lemmy Kilmister, kada bi mi bilo toliko svejedno kao u slučaju navedenih prdonja onda bih se ozbiljno zabrinuo, hoću reć ne želim da mi bude tako svejedno
Zalizani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 15:44   #84
Ne bih volio biti u vezi sa osobom koju bi pogodilo da joj bivši umre, jer bi to značilo da živi u prošlosti i ima još nekih osjećaja prema bivšima.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 15:45   #85
Bolesno mi je priželjkivati nečiju smrt.
Mislim da bi se ovi koji se naslađuju nad tom mogućnošću, ipak drugačije ponijeli kad bi se to stvarno dogodilo. Inače, brrr

Pogodilo bi me malo, a mislim da bi i dušu isplakala zbog jednog, ne zato što ga volim nego ono, bio je najbolji dečko ikad. Kad je netko toliko divan prema tebi, unatoč tvojoj mladosti i popratnim nuspojavama , onda ti ne može biti sasvim svejedno ako umre, jebemu. A i premlad je za umrijeti.
Zgrožena sam većinom komentara.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 15:51   #86
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne bih volio biti u vezi sa osobom koju bi pogodilo da joj bivši umre, jer bi to značilo da živi u prošlosti i ima još nekih osjećaja prema bivšima.
Mislim da(u nekoj mjeri) većina osoba bude pogođena kad umre, ili pogine random osoba koju možda nismo niti poznavali, iz naše blizine. Gdje je onda problem u tome da budeš tužan kad ti umre netko poznat, i netko tko ti, silom prilika, nije blizak trenutno?

A i podsjeća te da se može i tebi dogoditi nešto slično Dodatni razlog da budeš u bedu
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 15:56   #87
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Iako mi nisu donijele ništa dobroga...
Mr. Positive, (as always)
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 18:17   #88
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Mr. Positive, (as always)
I speak truth and only the truth
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 18:28   #89
na grobu bi joj otišel okrenuti križ naopačke da gori u paklu
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 18:28   #90
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A i podsjeća te da se može i tebi dogoditi nešto slično Dodatni razlog da budeš u bedu
Naprotiv, ovo je baš razlog da se osjećaš dobro, jer si ti još uvijek živ. I daje ti dodatni poticaj da iskoristiš svaki dan najbolje i najproduktivnije što možeš jer će ti možda biti zadnji.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 18:41   #91
Quote:
Saitama kaže: Pogledaj post
Stara tema se vratila
Evo mene i nekih istomišljenika šta bi radili na grobu bivših. Smatrajte me đubretom ili kretenom, al tak se osjećam
Plač.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Bil bi tužan iako mi je slomila srce na miljardu dijelova. Hebat ga život je to. Bil bi mi žal njenih najbližih. Nema logike želit nekome smrti koga si voljel ma koliko ti bil nesretan kaj on tebe nije jednako voljel. Uopće ne kužim te ljude kaj likvidiravaju svoje velke ljubavi kad ih ostavljaju il se vesele njihovim nesrećama. Moja je za mene ionak preminula u srcu, a fizički Bože moj. Neka živi 100 godina ,daleko od mene doduše.
E to je to, tako i ja razmišljam.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne bih volio biti u vezi sa osobom koju bi pogodilo da joj bivši umre, jer bi to značilo da živi u prošlosti i ima još nekih osjećaja prema bivšima.
Erm, ne. To bi značilo da posjeduje određenu dozu empatije i da joj je žao što je preminula osoba koja joj je nekoć bila važna.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 18:45   #92
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Naprotiv, ovo je baš razlog da se osjećaš dobro, jer si ti još uvijek živ. I daje ti dodatni poticaj da iskoristiš svaki dan najbolje i najproduktivnije što možeš jer će ti možda biti zadnji.
Ne volim razmišljati na taj način da mi je vrijeme ograničeno. Pa i sto godina, i 36500 dana(zanemarimo 25 prijestupnih) izgleda relativno malo.


Svaka smrt meni bliske osobe koja je prerano otišla, pa i velikog broja osoba meni sličnih godina(ili mlađih) podsjeća me da sam smrtnik
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 18:54   #93
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne bih volio biti u vezi sa osobom koju bi pogodilo da joj bivši umre, jer bi to značilo da živi u prošlosti i ima još nekih osjećaja prema bivšima.
i zašto bi ti osjećaji za tebe bili strašna opasnost?

ne znam kako je uopće moguće nemat osjećaje za ljude koji su utjecali na tvoju izgradnju i smjer tvojih stavova

znači recimo imam neku curu, ona je u prošlosti bila 2 godine s nekim tipom i sad bih ja trebao očekivati da će ona to sve pobrisati iz sebe kao kad pobrišeš recycle bin?

ljudi, brukate se koliko control frikujete
Zalizani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:06   #94
Quote:
Zalizani kaže: Pogledaj post

ljudi, brukate se koliko control frikujete
Reci ti njima! :klap:

Mislim da je sasvim normalno da ti je zao ako umre osoba koja ti je nekoc nesto znacila. Kao sto je netko napisao, to pokazuje da imas određenu dozu empatije. Ok, postoje hladne osobe koje boli briga za osobe oko njih pa tako vjerujem da njih ne bi pogodila smrt bivseg partnera.

S druge strane nije normalno prizeljkivat bivsem/bivsoj smrt ma koliko god bio/bila đubre i "s razlogom je bivsi/a" sheme. Mislim da od takvih ljudi treba bjezat, a ne od onih koji se razaloste.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:15   #95
brrrr..... da se slediš od nekih postova ovdje.

ne mogu ni u jednom paralelnom svemiru zamisliti da nekome želim smrt, o bivšima da i ne govorim. i ne, to nema veze s osjećajima koje još gajimo prema njima. ima veze s elementarnom ljudskošću.

kako se može itko osjećati dobro, ako umre netko koga si volio?
netko s kime si jebemu dijelio i dobre i loše trenutke?

ako je osoba bila toliko loša da sada po njoj pljuješ, a tko je molim te odgovoran za taj odabir?

ovo je van dometa mog shvaćanja stvarno...
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 11:40   #96
Za vecinu bivsih ne bi ni trznuo. Uzeo bi na znanjne.

Ima iznimka,
iznimci zelim da ima nagori moguci zivot, bolan, strasan, uzasan, po mogucnosti neke opake bolesti u zivotu da dobi, dugotrajne i bolne. I uzasno bolnu smrt.
I psihicki da ju zivot totalno unisti. Da se napati maksimalno tokom svog zivota. Da si zivot okonca osobno od muke. E onda bi bilo ok.

Sve po zaslugama...
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:46   #97
Svasta se ovdje moze procitat. Bilo bi mi zao da kvartovski klosar umre, a kamoli bivsa cura.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:50   #98
Ova tema je izvrstan pokazatelj da na USu prevladavaju dobri dečki, koji ne bi ni mrava zgazili.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 13:03   #99
Mrava ne bi, ali bivšu bi, čini se po nekim odgovorima
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 16:14   #100
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Za vecinu bivsih ne bi ni trznuo. Uzeo bi na znanjne.

Ima iznimka,
iznimci zelim da ima nagori moguci zivot, bolan, strasan, uzasan, po mogucnosti neke opake bolesti u zivotu da dobi, dugotrajne i bolne. I uzasno bolnu smrt.
I psihicki da ju zivot totalno unisti. Da se napati maksimalno tokom svog zivota. Da si zivot okonca osobno od muke. E onda bi bilo ok.

Sve po zaslugama...
Ti si stvarno bolesna osoba!! Bas zla i odvratna! Katastrofa, gade mi se ljudi kad ovako nesto procitam, koliko psihicki ostecenih osoba hoda oko nas :/
Cudi me da je uopce itko htio bit s tobom u vezi.

Meni bi bilo zao da bilo koji od mojih bivsih umre, premladi su jos za to i zelim im dug i sretan zivot.
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.