Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2016., 20:01   #6221
Quote:
slobodarazlike kaže: Pogledaj post
Sve zene koje sam upoznao uzivo preko interneta su bile posebne.

Jedna je bila ovisna o seksu, tek smo se upoznali, sjedimo na krevetu i skuzim da ona masturbira.

Druga je bila prelijepa i profinjena, ali je nosila Novi Zavjet u torbici, sumnjala u to da sam jedan od masona i pricala o ljudima divovima.

Treca je htjela ostaviti ovaj svijet i zivjeti u sumi, bez odjece.

Preko chata sve su zvucale normalno.
Hoćemo još!!! HAHAHAHAAHA!
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 07.04.2016., 21:09   #6222
.

Evo sad da i ja podjelim svoje iskustvo s dejting stranica.
U rl sam se vidio s 5 cura koje sam upoznao online.
S prvom sam bio u vezi 9 mjeseci.
Super iskrena dobrica. Nemam nist lose reci za nju.
S drugom sam se nasao na jednom festivalu i proveli smo 2 dana skupa. To je ujedno bio i jedini put da smo se vidili. Izgledala je u rl puno bolje neg na slikama.
Treca nije izgledala ni blizu kao na slikama imala je otprilike 30kg vise i bila totalno opicena s pitanjima tipa jesan li se zaljubio i bili dosa zivit u tamo neko selo bogu iza nogu odakle je (studentica).
Cetvrta je bila tezi slucaj.
Promiskuitet zesci.
Nakon par dana dopisivanja pozvala me kod sebe kuci.Pa sam sjeo u auto te se vozio par sati .Bio sam kod nje 5dana .Kad sam dosao docekala me polugola.Tako smo se vidjeli jos par puta.Bila Super cura.
I 5a se nasla na picu .
Nakon tog smo se jos malo dopisivali i onda je prestala odgovarat.

Mislim da se na taj nacin tesko moze nac netko za u brak ali se mozes jako dobro zabavit.
Jebiga koliko god vam se sviđali profili i vi se pronalazili trazili neke slicnosti sve je to
nekako namjesteno a veze vas u stvari samo net.
Kvalitietnije odnose sam imao s curama koje sam upoznao u rl.
Ipak tamo vas drustvo veže ili bar mjesto na kojemu se oboje nalazite.
vegar is offline  
Old 07.04.2016., 21:53   #6223
Quote:
greengold kaže: Pogledaj post
EDIT A koje bi savjete upoznavali, već kad se prilazi prek fejsa. Uvijek je poželjno da komunikacija bude što fluidnija. da li pričetki par dana pa se onda javiti.
Diskonektuj se s neta, odjavi se sa chata. Zar nije ljepši stvarni od nestvarnog svijeta?

Inače, moj savjet da da počneš uletavati ženskama ispred Green Golda. Vjerojatno ćeš imati više uspjeha nego ovom metodom.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Old 08.04.2016., 02:46   #6224
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Diskonektuj se s neta, odjavi se sa chata. Zar nije ljepši stvarni od nestvarnog svijeta?

Inače, moj savjet da da počneš uletavati ženskama ispred Green Golda. Vjerojatno ćeš imati više uspjeha nego ovom metodom.
ajd smisli neke nove fore, ave su već reciklirane. pozdrav
greengold is offline  
Old 08.04.2016., 16:59   #6225
Quote:
greengold kaže: Pogledaj post
ajd smisli neke nove fore, ave su već reciklirane. pozdrav
Ne smišljam fora, nego ti ukazujem na ono kaj radiš krivo.

Kao što su ti mnogi drugi rekli, fejs nije dejting stranica. Ako već želiš uletavati preko neta, imaš portala za to koliko hoćeš. Registrijaj se i penetriraj u inbokse.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Old 08.04.2016., 17:08   #6226
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ne smišljam fora, nego ti ukazujem na ono kaj radiš krivo.

Kao što su ti mnogi drugi rekli, fejs nije dejting stranica. Ako već želiš uletavati preko neta, imaš portala za to koliko hoćeš. Registrijaj se i penetriraj u inbokse.
Gdje to piše da Facebook nije dating stranica?

Imaš grupe na temu upravo na faceu.

Za portale sam čuo/pročitao da samoinicijativno šalju poruke sa tvog profila drugima i da je mjesečna članarina dosta visoka.

Face je daleko bolja i jeftinija opcija za razliku od portala.

Možda za tebe face nije dating stranica i to je tvoj osobni stav, ne nužno i stav facebook-a.
__________________
Slobodnjak
Sunce Žarko is offline  
Old 08.04.2016., 17:12   #6227
Jedino sto radi krivo je to sto slusa glupe, preplasene i ne konstuktivne komentare.
Dokaz da ne stojis iza onoga sto propovjedas je ukazano u tvojem odgovoru , gdje se skrivas iza mnostva ...

Nadalje ako i misli negdje, uletavati preko fejsa mu je mozda cak i najbolje, upravo iz razloga sto se privlacnost bazira na faktorima slicnost i poznatosti!
El bolje uletjeti frendici od frendice/frenda za koju si vec nesto pitao i znas ( pretpostavljas da ste svi normalni pa da je i taj frend i frendica nesto ispitala i dala do znanja) ili totalno nasumicnoj osobi?! - da bolje je da se svi nadete uzivo al jbg


Pravila postoje samo u nasem zatucanom drustvu, kulturi i svim zatvorenostima i strahovima koje ono nosi sa sobom.
Uleti gdje god zelis i gdje god osjetis potrebu za time, jedino sto gubis je strah koji te koci u tome da ne cinis ono sto zelis, a imas prirodnu potrbu za time.
Zapravo najbolje od svega je uletavati bez namjere - u smislu pozdravi, zapocni nasumicne razgovore - kao primjerice na forumu
Namjera je ono sto u sebi ima usaden gotov cilj, upravo to sa sobom nabija planinu nadanja koja se urusava direkt na tebe i prije nego sto dode do ikakve manifestacije ili pokusaja.
__________________
Krafty Regret Someone Like You

Zadnje uređivanje New Order : 08.04.2016. at 17:32.
New Order is offline  
Old 08.04.2016., 21:38   #6228
Quote:
greengold kaže: Pogledaj post
Dajte mi recite kakva su vam iskustva a s facebookom ?

Mislim, ja dodam žensku. Nikad ne dodajem cure s 100o frendova i 100 likeova po postu i slici jer takve su dokazano egoistinčne. zapravi od takvih niti ne bih primio feedback ikakav.

Ali problem je što cure koje dodajem dio njih prihvati moj request, pošaljem neku ne-kopi-pastanu poruku, i opet ništa od odgovora. Ili je odgovor Jel se mi znamo? Mislim, znaju i one da je to platforma za upoznavanje i sklapanje poznastava.

to me malo brine, jer na FB sigurno te cure ne dobivaju puno poruka, zahtjeva. Pa me zanimaju vaša iskustva, savjeti.

jesu li cure nezainteresirane za komunikaciju ? Ili ?
Zar stvarno? Facebook?

To nije stranica za upoznavanje, to je stranica za održavanje kontakata sa ljudima koje već poznaješ. Ako ti neka na Fejsu i odgovori, mora da je neka ne baš sva doma.
gigra is offline  
Old 11.04.2016., 18:06   #6229
Kakva su vam iskustva sa uletavanjem na instagramu?Dali se ista nac?Meni se cak javilo nekoliko cura,s jednom sam bas postal dobar frend,govorila mi je da si blize pozvala bih te na dejt,ali jebiga sta je tu je.Po meni je instagram dobra platforma za uletavanje,a cura ima dosta...
Brane89 is offline  
Old 11.04.2016., 18:43   #6230
Facebook nije dejting stranica.

Razumijem zahtjev od nekog koga sam upoznala, ali random zahtjevi od potpuno nepoznatih ljudi? Pa zasto, pobogu zasto?
Takve zahtjeve ne prihvacam i ne vidim nikakav smisao u tome. Takav stav ima i vecina ljudi koje znam.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 01.05.2016., 12:56   #6231
Može se, ja sam uspio ili je to bio Blender? ne znam, čini mi se da je to isto

Ono što mene zanima, da li se nakon deaktivacije profila, on još prikazuje drugim korisnicima? Zbog reklame, naravno

Znači bez obzira na to što osoba više nije aktivna, da se njen profil i dalje "nudi" i povećava nekakvu virtualnu ponudu. Kao auto u garaži koji nije u voznom stanju ali dobro izgleda
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Old 01.05.2016., 14:09   #6232
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Može se, ja sam uspio ili je to bio Blender? ne znam, čini mi se da je to isto

Ono što mene zanima, da li se nakon deaktivacije profila, on još prikazuje drugim korisnicima? Zbog reklame, naravno

Znači bez obzira na to što osoba više nije aktivna, da se njen profil i dalje "nudi" i povećava nekakvu virtualnu ponudu. Kao auto u garaži koji nije u voznom stanju ali dobro izgleda
Ne.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Old 09.05.2016., 12:00   #6233
Pozdrav svima. Radim diplomski i javljam vam se na preporuku ponekih kolegica forumašica koje kažu da mi možete pomoći. Ispričavam se što zvučim kao reklama, ali ne znam kako da sve ovo predstavim.

Uglavnom, tema je rodno uvjetovano nasilje na stranicama za online upoznavanje partnera i samo bih vas zamolila da, ukoliko ste koristili takve stranice (ili samo oglase ovdje i sl.), ispunite anketu koja mi je potrebna za izradu diplomskog. Ne bi vam trebala oduzeti više od 5-10 min.

Evo linka: http://limesurvey.srce.hr/99526/lang-hr i unaprijed hvala.
Krekushka is offline  
Old 27.05.2016., 14:12   #6234
U čemu je greda s Badoo? Instalirao sam ga i u roku od sat vremena sam dobio 4 zahtjeva za dopisivanjem.

Nije da podcjenjujem svoj izgled, ali kaj je previše, previše je
Kobelo is offline  
Old 27.05.2016., 15:23   #6235
Quote:
Kobelo kaže: Pogledaj post
U čemu je greda s Badoo? Instalirao sam ga i u roku od sat vremena sam dobio 4 zahtjeva za dopisivanjem.

Nije da podcjenjujem svoj izgled, ali kaj je previše, previše je
Ako si sexy ko na avataru onda shvaćam.
Ingenius is offline  
Old 28.05.2016., 02:45   #6236
Quote:
Ingenius kaže: Pogledaj post
Ako si sexy ko na avataru onda shvaćam.
Mmm. Ti brčići. I ja bih mu pisao.
Jack Van Ras is offline  
Old 28.05.2016., 09:49   #6237
Quote:
Kobelo kaže: Pogledaj post
U čemu je greda s Badoo? Instalirao sam ga i u roku od sat vremena sam dobio 4 zahtjeva za dopisivanjem.

Nije da podcjenjujem svoj izgled, ali kaj je previše, previše je
Otvorio sam profil i zatvorio u roku cca 24 sata(ok, bilo je nešto dulje, ali nisam gledao na njega kasnije). NISAM IMAO SLIKU, i bilo je xy zainteresiranih za dopisivanje.



Što se tiče toga da FB nije dejting stranica, istina, u pravilu nije, ali po čemu se razlikuje dopisivanje Ivane Ivanović i Pere Perića ako se odvija na FB u odnosu na istu stvar na Badoo-u? Pošalješ ženskoj friend request, a ona te pita "znamo li se?", "ne, ali mogli bi se upoznati", "čekaj, pošalji mi poruku na Badoo"


Možda je eventualno više osoba otvoreno za upoznavanje na Badoo, dakle, bolji skor bi možda imali tamo, ali ne bih smatrao nemogućim niti upoznavanje preko fb
rocket86 is offline  
Old 28.05.2016., 17:47   #6238
Quote:
Kobelo kaže: Pogledaj post
U čemu je greda s Badoo? Instalirao sam ga i u roku od sat vremena sam dobio 4 zahtjeva za dopisivanjem.

Nije da podcjenjujem svoj izgled, ali kaj je previše, previše je
tam sam stavi neku sliku da dobro izgledas i doc ce ti same...



badoo je vise za flert i to, zato i ima tam najvise udani cura. il oni u vezama...

men se tam udane javljale sam, koje sam kukaju
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 28.05.2016., 17:49   #6239
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Zar stvarno? Facebook?

To nije stranica za upoznavanje, to je stranica za održavanje kontakata sa ljudima koje već poznaješ. Ako ti neka na Fejsu i odgovori, mora da je neka ne baš sva doma.
nije,al moze bit...zloupotreba

odgovorile bi mu neke da ih je prvo mal hvalio kak su slatke, bajne divn.spusile bi tu pricu i bio bi im odma drag..patetika..

iako se vidi da je photoshop sve
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 29.05.2016., 02:03   #6240
Joj ti uleti preko fejsa.

Odusevljena sam ovim "zahtjevima za poruku" jer mi tako lijepo filtriraju nepozeljne poruke. Sad mogu seenat, a da druga strana ne vidi da jesam i svi sretni!

Ajde, jos razumijem kad dodaje neki poznanik/frend od nekoga/netko ko me mozda zna, ali zaista ne razumijem dje me nadje s 0 zajednickih frendova. I onda ultimativni ulet: "Ima li sta novo?" Oprosti, a sta to ima staro da bi bilo nes novo?

Moj je savjet ne ulijetat tako (u prijevodu ne dodavat nepoznate osobe sa svrhom barenja), svaka cast ako nekome uspije, meni je to too scary.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.