Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2011., 06:57   #1861
- Molila bi da mi neka pojasni što je Ešref točno rekao Savašu, jer sam sinoć gledala na preskoke tako da pola nisam vidjela.hvala
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 07:26   #1862
Ma Ešref mu nije rekao ništa što i on sam ne zna. Rekao mu je da je Čiček dobra žena i da pazi da ne napravi više štete nego koristi ,ali kako to njega i samog muči on mu je rekao da se ne mješa u njegove poslove nego da radi za što je plaćen. Već je poludio od grižnje savjesti ,kako je rekao Nadji muči ga Čičekina dobrota.
Ešref nije imao loše namjere, mislio je da su prijatelji ,pa da ga može savjetovati ali Savaš ga je grubo ponizio
bosco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 07:41   #1863
[QUOTE]
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
ps: Gledadnost me je zanimala jer je, u usporedbi s ASI, broj postova ovdje jako malen.
@monimalu
ma ima nas dosta koje su na AvC spoilerima jer tamo možemo otvorenije pisati o prošlim sadašnjim i budućim scenama...
malo je ovdje nezgodno pisati, jer mi koji smo odgledali seriju "po nekoliko puta" sigurno ne možemo davat objektivne komentre i zato smo "škrti" u pisanju... iako se potrudimo davat komentar ali uvijek sa veikom dozom opreza da nebi što napisale... nama su se emocije već razvile i posložile prema svim likovima ....
ima dosta velika ekipa na temi AvC samo što je podijeljena ...nas velika većina je uključena još odo kad se serija prikazivala na FTV-ju i mislim da ni jedna tema nije imala toliko postova a da serija uopće nije bila na nekoj televiziji u Hrvatskoj
i moram se pohvaliti ekipa na AvC spoileri je najbolja ekipa ...dosta dugo se družimo i super nam je , bez tenzija i napetosti a mišljenja su nam dosta različita...jedno lijepo uljudno i civilizirano ponašanje...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 22.09.2011. at 07:50.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 09:18   #1864
Ovo me podsjetilo na stihove-

...ide vrijeme,dođe rok-
eto vraga skok na skok...

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...

Zadnje uređivanje masal : 22.09.2011. at 09:53.
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 09:43   #1865
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ma Ešref mu nije rekao ništa što i on sam ne zna. Rekao mu je da je Čiček dobra žena i da pazi da ne napravi više štete nego koristi ,ali kako to njega i samog muči on mu je rekao da se ne mješa u njegove poslove nego da radi za što je plaćen. Već je poludio od grižnje savjesti ,kako je rekao Nadji muči ga Čičekina dobrota.
Ešref nije imao loše namjere, mislio je da su prijatelji ,pa da ga može savjetovati ali Savaš ga je grubo ponizio
Ma meni se čini da Ešref trza na Čičoku.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 09:50   #1866
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Ma meni se čini da Ešref trza na Čičoku.
Ne bi se čudila da je tako Mlada, zdrava ,zgodna, neiskvarena, nepotrošena a on pravi Sokol Marić
bosco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 09:57   #1867
.... A majstoru naopako!
"Cekaj dokle veceramo;
Tko ce gladan sad u pak'o?....



Prisjelo Savašu sve
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 09:58   #1868
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ne bi se čudila da je tako Mlada, zdrava ,zgodna, neiskvarena, nepotrošena a on pravi Sokol Marić
Naljutit će se Ahmet Moron opet: ma šta će moja ćer za slugu ?
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 09:59   #1869
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ma Ešref mu nije rekao ništa što i on sam ne zna. Rekao mu je da je Čiček dobra žena i da pazi da ne napravi više štete nego koristi ,ali kako to njega i samog muči on mu je rekao da se ne mješa u njegove poslove nego da radi za što je plaćen. Već je poludio od grižnje savjesti ,kako je rekao Nadji muči ga Čičekina dobrota.
Ešref nije imao loše namjere, mislio je da su prijatelji ,pa da ga može savjetovati ali Savaš ga je grubo ponizio
Savaš jest trenutno nastupio tako odlučno ali ne grubo...jer ipak se trebaju "znat pravila ponašanja" tko kome i što može i koliko može reći!?
U ovom slučaju po meni je Savaš nastupio upravo kako je trebao nastupiti prema svom "osobnom vozaču" ...ne znam tko je Ešrefu uopće dao za pravo komentirati Savašev privatni život...
Osobno volim lik Ešrefa i volim tu njegovu naklonost i odanost koju pokazuje prema Savašu, ali da nije takav ne bi bio tu gdje jest ...
A tu gdje Ešref jest, zahtijeva i jednu dozu mudrosti i poznavati granicu koju ne smiješ preći...Ešref je sinoć prešao tu granicu...
Savaš je kao prvo Aga i vrlo imućan ili moćan poslovni čovjek (biznismen)

Po meni Savaš je postupio odlučno i jasno i nije mu namjera bila poniziti Ešrefa samo ga „staviti na svoje mjesto“ …SAvaš ni jednim gesto nije nikada ponizio Ešrefa ali i on bi trebao znat kodeks ponašanja prema svom gazdi…

samo da pojasnim meni je lik Ešref jako drag ali gledam realno ne s emocijama tko je kome drg ili draži...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:04   #1870
Gunaydin!

čitam Vas uredno, iako ne pišem/komentiram uredno... nešto sam malo bila odsutna, pa mi bilo bedasto ubacivati se.
Seriju gledam i dalje - i ono što mene drži uz nju su gotovo svi likovi - doista me zanima kako će koji završiti, jer im je baš shebana situacija.

Eto, pa ko ne bi želio znati šta će biti s Borom, npr.
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:20   #1871
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Savaš jest trenutno nastupio tako odlučno ali ne grubo...jer ipak se trebaju "znat pravila ponašanja" tko kome i što može i koliko može reći!?
U ovom slučaju po meni je Savaš nastupio upravo kako je trebao nastupiti prema svom "osobnom vozaču" ...ne znam tko je Ešrefu uopće dao za pravo komentirati Savašev privatni život...
Osobno volim lik Ešrefa i volim tu njegovu naklonost i odanost koju pokazuje prema Savašu, ali da nije takav ne bi bio tu gdje jest ...
A tu gdje Ešref jest, zahtijeva i jednu dozu mudrosti i poznavati granicu koju ne smiješ preći...Ešref je sinoć prešao tu granicu...
Savaš je kao prvo Aga i vrlo imućan ili moćan poslovni čovjek (biznismen)

Po meni Savaš je postupio odlučno i jasno i nije mu namjera bila poniziti Ešrefa samo ga „staviti na svoje mjesto“ …SAvaš ni jednim gesto nije nikada ponizio Ešrefa ali i on bi trebao znat kodeks ponašanja prema svom gazdi…

samo da pojasnim meni je lik Ešref jako drag ali gledam realno ne s emocijama tko je kome drg ili draži...
Da slažem se, ali mi se čini po izrazu lica da mu je zamjerio ,te bi se moglo dogoditi da izgubi njegovu lojalnost. Što se ostalog tiče, vrlo dobro znam što znači hijerarhija i poštivanje nadređenog poštujem to i pokušavam "biti na svom mjestu" kako to ti kažeš, te ne postavljati suvišna pitanja i biti indiskretna Mogu ti reći da nisam u cijelom svom radnom stažu imala s tim problema Uvijek sam poštivala rukovoditelja i pokušavala ostati na poslovnoj distanci
Kako je na početku Savaš tražio od Ešrefa posebnu lojalnost i privrženost on je možda smatrao da je time stekao pravo da mu se obrati,aa pogotovo što je jedno vrijeme pratio Čiček , ali možda je malo pretjerao
bosco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:05   #1872
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Curke sa spojlera, nije se ostvarila nasa nada da ce gledanost biti niska i da ce je prebaciti na Domu gdje bi gustali u duzim i svakodnevnim epizodama
Isi, čitam što si napisala i pokušavam odgonetnuti je li ovo šala ili ne. Vi, cure sa spojlera ste željele da vaša najdraža serija ima nisku gledanost? Guštanje u dužim i svakodnevnim epizodama mi ne zvuči kao dobar razlog s obzirom da ste seriju odgledale. Ja nisam oduševljena serijom, ali bih bar zbog Murata voljela da serija ima visoku gledanost. Molim te kao pametnu i razumnu curu da mi ovo objasniš.

Dok žene pričaju Savaš-aga mudro šuti.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:41   #1873
ha ha ha @ori ma to je naša @Isolta malao "karikirala" misleći da na domi tv možda nebi "cjepkali" epize i da bi se mi tada mogle "nagledati" serije...
kao što vidiš nama je nikada dosta gledati...pa zar ti nije sve rečeno ako ti napišemo da seriju gledamo po 4-5 put ...
zar tu treba pojašnjenje osim pozvat "hitnu službu"
ma to ti je draga moja posebna ljubav nas nekoliko i serije/priče/likova AvC...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 16:31   #1874


Čiček Moran Baldar je po ko zna koji put pokazala, da je uprkos odgoju,tradiciji,okruženju,okolnostima čak zabludama dobra i pristojna mlada žena.Hrabrost je vrlina koja se ponekad ne isplati. Čiček je to naučila.Na težak način.

Šahnur Baldar aginica - vladar iz senke,majstorica manipulacije... Leže joj igre nadmudrivanja sa the kumom.Planira i ne predaje se .Zna ona da ni the kum nije naivan kao što se predstavlja.Moć je slatko prokletstvo.

Savaš Baldar iz Vana,the kum tako šarmantan,tako zgodan... i tako sujetan...Zaista je čudno kako the kumu ne prija istina, čak ni kada je pažljivo "upakovana" .

Ešref je na vrlo neprijatan način naučio da je the kum nije uvek prijatelj i "brat".

Lepo je u kadru videti normalnu osobu poput Fidan.Pitam se gde je ona "rasla" i čime je zaslužila toliku naklonost scenarista ?!?

Oria - sviđa mi se kako ti i the kum razmišljate !

Nastavljamo u revijalnom tonu,bye .
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 19:07   #1875
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ma Ešref mu nije rekao ništa što i on sam ne zna. Rekao mu je da je Čiček dobra žena i da pazi da ne napravi više štete nego koristi ,ali kako to njega i samog muči on mu je rekao da se ne mješa u njegove poslove nego da radi za što je plaćen. Već je poludio od grižnje savjesti ,kako je rekao Nadji muči ga Čičekina dobrota.
Ešref nije imao loše namjere, mislio je da su prijatelji ,pa da ga može savjetovati ali Savaš ga je grubo ponizio

Slažem se! Ali da je Savaš bio recimo sretan i zadovoljan, ne bi tako grubo reagirao i degradirao Ešrefa.
Ešref je izabrao neprimjeren trenutak za spočitavanje gazdi. Inače, meni je čudno da jedan zaposlenik gazdu zove "brate".
Savašu je pun kufer problema, na rubu je živaca zbog svega pa je naglo reagirao na Ešrefov pokušaj dijeljenja savjeta.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 19:16   #1876
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Slažem se! Ali da je Savaš bio recimo sretan i zadovoljan, ne bi tako grubo reagirao i degradirao Ešrefa.
Ešref je izabrao neprimjeren trenutak za spočitavanje gazdi. Inače, meni je čudno da jedan zaposlenik gazdu zove "brate".
Savašu je pun kufer problema, na rubu je živaca zbog svega pa je naglo reagirao na Ešrefov pokušaj dijeljenja savjeta.
potpisujem svaku riječ!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:24   #1877
Smile

Lepo je u kadru videti normalnu osobu poput Fidan.Pitam se gde je ona "rasla" i čime je zaslužila toliku naklonost scenarista ?!?

hasi da slazem se sa cijelim postom
al zelim reagovati na ovaj dio
moje misljenje je da fidan ima i muza koji je drugciji od ovih ostalih joza mafijoza pa moze i da kaze svoje misljenje a opet da bude sa muzom
i da ne djeluje dominantno.
znaci zavisi i od toga s kim je.
jer pala je drugciji bar po meni.
pa pogledaj kako je on pred sestrom u stavu mirno tobe jarabi
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:49   #1878
tko je pucao? i zašto? nisam gledala par dana, pa ako netko zna...
stay_on is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:54   #1879
Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
- Molila bi da mi neka pojasni što je Ešref točno rekao Savašu, jer sam sinoć gledala na preskoke tako da pola nisam vidjela.hvala
Ja mislim da na stvari nije bilo ni odnos nadređeni-podređeni, ni Čiček je dobra ovo ono, nego to što je Ešref indirektno rekao da bi mu bilo bolje da bude sa Čiček, nego sa Jasemin,a znamo kako Savaš aga brani svoju ljubav, pa makar ušutkao najdražeg mu čuvara, ili čak gotovo jedinog pravog prijatelja u njegovoj kući.

E a oni se svi između sebe zovu brate sestro, jer su pleme tu nema ono podređeni nadređeni, svi su braća i sestre, ko u vjeri
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:12   #1880
Drage moje, ako ovu pucačinu od večeras nije organizirala Šahnurica, ne zvala se ja imenom svojim
Eto, sad mi je jasno njeno mirenje sa situacijom glede Jase, i ono slanje Čiček u Prag, i djeca u lunaparku.... nema šta, Šahnur je pravi mafijoza
Forumašice koje su seriju odgledale možda me i demantiraju, ali, meni se sve čini da je to mamino djelo.
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.